Community Shield

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Community Shield

#1 Hozzászólás Szerző: bules »

Az Abramovich korszakban 9 Community Shield meccsből 7-et elveszítettünk. :roll:

Dávid8
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. augusztus 25., vasárnap 19:33
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Community Shield

#2 Hozzászólás Szerző: Dávid8 »

Ugyanolyan nulla mint volt.
Hajrá!

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Community Shield

#3 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Jól látom, hogy egy szájbatekert csatorna sem adja a meccset? Nem is értem. Ilyet még 1997-ben éreztem. Még jó hogy most 2018 van.... Hogy nyalna mindegyik konnektort.

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Community Shield

#4 Hozzászólás Szerző: Ricco »

AwayRoller írta:
Szabi írta:Egyébként a maival együtt zsinórban a hatodik Szuperkupa döntőnket veszítettük el a 2009 augusztusi MU elleni CS-siker óta. Ebből 4 CS (Arsenal 2x, MU, MC), 2 pedig Európai Szuperkupa-döntő (Atletico, Bayern) volt. Meg kell hagyni, nem sokat érnek ezek a trófeák, de azért ez elég cink.
Én szívesen elviselném ezt a cinket az elkövetkezendő 10 évben, hogy minkét "szuperkupában" ezüstöt hozzunk el.
Én is, és igazából nem is érdekelnek ezek a "trófeák" különösebben, de azért az tényleg figyelemre méltó, hogy a 12 cs döntőből 4-et sikerült csak megnyerni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Community Shield

#5 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta:Egyébként a maival együtt zsinórban a hatodik Szuperkupa döntőnket veszítettük el a 2009 augusztusi MU elleni CS-siker óta. Ebből 4 CS (Arsenal 2x, MU, MC), 2 pedig Európai Szuperkupa-döntő (Atletico, Bayern) volt. Meg kell hagyni, nem sokat érnek ezek a trófeák, de azért ez elég cink.
Én szívesen elviselném ezt a cinket az elkövetkezendő 10 évben, hogy minkét "szuperkupában" ezüstöt hozzunk el.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Community Shield

#6 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egyébként a maival együtt zsinórban a hatodik Szuperkupa döntőnket veszítettük el a 2009 augusztusi MU elleni CS-siker óta. Ebből 4 CS (Arsenal 2x, MU, MC), 2 pedig Európai Szuperkupa-döntő (Atletico, Bayern) volt. Meg kell hagyni, nem sokat érnek ezek a trófeák, de azért ez elég cink.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Community Shield

#7 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Mielőtt még valaki elkezdené, hogy teljesen mindegy ez a kupa, hagy nyerjék meg nekünk nem kell, nem ér semmit stbstb., az gondoljon bele, hogy a szarzinál sem játszott a három de lehet négy kezdő játékosuk (Sanchez,Özil,Koscielny,Ramsey). Annyira nem szeretem ezeket a beszédeket... Ha nem nyerjük meg az angol szuperkupát, akkor az sörmeccs, ,nem ér, minek az nekünk. Az mindegy, hogy megint a szarzi emelt ellenünk fel egy trófeát és mi megint buktunk ellenük, persze teljesen lényegtelen. Most még lehet ezt mondani meg legyinteni egyet, de nyakunkon a bajnokság és BL, de a csapatunk konkrétan értelmes teljesítményt még egyáltalán nem tett le az asztalra és ez kezd egyre aggasztóbb lenni. Ráadásul a keretünk sem néz ki a legjobban és a srácok egy pár arc kivételével olyanok mint akik szarnának bele az egészbe, amellett a 3-4-3-as taktika pedig teljesen befásultnak látszik, mintha simán kiismernék annyival a csapatok, hogy felnyomják ellenünk a 3 védős rendszert és megállt a tudomány. Abba inkább bele se merek gondolni, hogyha egy atomkomoly Monreal-Mertesacker-Holding trióval nem tud mit kezdeni a támadósorunk, akkor mit fog egy Real vagy Juve esetleg PSG védelemmel. Mert elnézve a mai meccs statisztikáját, eléggé levoltunk focizva, kár ragozni. Na mindegy, lényeg h ez egy sörmeccs és minden fasza...amúgy meg nehogy késő legyen..
ez egy döntő volt aminek egy kupa volt a tétje, ha ez nem elég motiváló erő akkor annak kellett volna lennie, hogy az 4rsenal ellen volt ez a meccs.
Szerintem már késő, ebből nagy bukta lesz rengeteg ember lett eladva és nem jött minőségi pótlás, mert Morata eddig egy nagy 0 lehet itt szépíteni de egy cserepadról igazolt játékos nem fogja megváltani a világot ő nem véletlenül volt csere még egy gyenge Benzema mögött is.
Bakayoko-ban lehet bízni, hogy vele kicsit erősebb lesz a kp,de ha ő játszik akkor Fabregas nem fog és akkor a kreativitás esik ki, sajnos az sem olyan jó.
hátul nem lesz gond ha meg igen akkor ott van Rüdiger meglehet próbálni akár Azpi akár Cahill helyett vagy Christensen én ide igazolnék utoljára ha már a csapat többi része rendben van.
ami aggodalomra ad okot az a támadósor és a szélső poszt (Moses és Alonso) nincs cseréjük és szerintem a Real Barca Bayern ellen ők nagyon kevesek lesznek.
a támadósor pedig Hazard nélkül semmi, Pedro egy fos tavaly volt pár jó meccse de nagyon sok olyan volt amikor eltűnt, Willian mióta José elment mintha neki is mehetnékje lenne nem úgy játszik ahogy tud és oda biztos igazolni kéne egy igazi top játékost aki kitud minket húzni a szarból amíg nincs Hazard ha meg lesz már Hazard is akkor legyenek ketten és akkor már majd nem mindegy ki a csatár.
Félreértés ne essen én nem Messiket meg Ronaldokat akarok a csapatba csak normális játékosokat más csapatok megtudják csinálni csak mi nem, miért nem azért mert tavaly Conte a szarból is várat épített akkor idén is menni fog neki vagy mi lehet az elképzelés, nem értem.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Community Shield

#8 Hozzászólás Szerző: béla »

Pityee írta:Mielőtt még valaki elkezdené, hogy teljesen mindegy ez a kupa, hagy nyerjék meg nekünk nem kell, nem ér semmit stbstb., az gondoljon bele, hogy a szarzinál sem játszott a három de lehet négy kezdő játékosuk (Sanchez,Özil,Koscielny,Ramsey). Annyira nem szeretem ezeket a beszédeket... Ha nem nyerjük meg az angol szuperkupát, akkor az sörmeccs, ,nem ér, minek az nekünk. Az mindegy, hogy megint a szarzi emelt ellenünk fel egy trófeát és mi megint buktunk ellenük, persze teljesen lényegtelen. Most még lehet ezt mondani meg legyinteni egyet, de nyakunkon a bajnokság és BL, de a csapatunk konkrétan értelmes teljesítményt még egyáltalán nem tett le az asztalra és ez kezd egyre aggasztóbb lenni. Ráadásul a keretünk sem néz ki a legjobban és a srácok egy pár arc kivételével olyanok mint akik szarnának bele az egészbe, amellett a 3-4-3-as taktika pedig teljesen befásultnak látszik, mintha simán kiismernék annyival a csapatok, hogy felnyomják ellenünk a 3 védős rendszert és megállt a tudomány. Abba inkább bele se merek gondolni, hogyha egy atomkomoly Monreal-Mertesacker-Holding trióval nem tud mit kezdeni a támadósorunk, akkor mit fog egy Real vagy Juve esetleg PSG védelemmel. Mert elnézve a mai meccs statisztikáját, eléggé levoltunk focizva, kár ragozni. Na mindegy, lényeg h ez egy sörmeccs és minden fasza...amúgy meg nehogy késő legyen..
Úgyis októberben kezdődik a szezon :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Community Shield

#9 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Azthiszem a mai meccs mutatta meg a legjobban, hogy miert van szuksegunk Alex Sandrora. A masik oldalon ma Moses szinte hibatlan volt vedekezesben es tamadasban is.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Community Shield

#10 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mielőtt még valaki elkezdené, hogy teljesen mindegy ez a kupa, hagy nyerjék meg nekünk nem kell, nem ér semmit stbstb., az gondoljon bele, hogy a szarzinál sem játszott a három de lehet négy kezdő játékosuk (Sanchez,Özil,Koscielny,Ramsey). Annyira nem szeretem ezeket a beszédeket... Ha nem nyerjük meg az angol szuperkupát, akkor az sörmeccs, ,nem ér, minek az nekünk. Az mindegy, hogy megint a szarzi emelt ellenünk fel egy trófeát és mi megint buktunk ellenük, persze teljesen lényegtelen. Most még lehet ezt mondani meg legyinteni egyet, de nyakunkon a bajnokság és BL, de a csapatunk konkrétan értelmes teljesítményt még egyáltalán nem tett le az asztalra és ez kezd egyre aggasztóbb lenni. Ráadásul a keretünk sem néz ki a legjobban és a srácok egy pár arc kivételével olyanok mint akik szarnának bele az egészbe, amellett a 3-4-3-as taktika pedig teljesen befásultnak látszik, mintha simán kiismernék annyival a csapatok, hogy felnyomják ellenünk a 3 védős rendszert és megállt a tudomány. Abba inkább bele se merek gondolni, hogyha egy atomkomoly Monreal-Mertesacker-Holding trióval nem tud mit kezdeni a támadósorunk, akkor mit fog egy Real vagy Juve esetleg PSG védelemmel. Mert elnézve a mai meccs statisztikáját, eléggé levoltunk focizva, kár ragozni. Na mindegy, lényeg h ez egy sörmeccs és minden fasza...amúgy meg nehogy késő legyen..
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Community Shield

#11 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

a mi kúrva anyánkat amiért azért sírunk h minél hamarabb jöjjenek az igazolasok.most ott tartunk hogy conte szerint is meg nem összeszokottak az újoncok (vagy ugye eleve sérültet veszünk).
2 fontos ember hazard és costa nelkul kezdjuk a szezont eddig inkább szarabbul állunk mint tavaly.
egy rakat rangadónk lesz már az elején csúnyán beragadhatunk megint, de nem biztos h utana lesz olyan mákunk mint tavaly.
vannak gondok bőven.

faszom sandroert megyünk majd megint mint kulabacsiert, többi meg le van szarva?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nemtudom 2017. augusztus 6., vasárnap 20:32-kor.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Community Shield

#12 Hozzászólás Szerző: kazomester »

andrewm93 írta:
kazomester írta:
andrewm93 írta:Mai tanulság, hogy Wili és Pedro Hazard nélkül színtelen, szagtalan, a spanyolnak külön gratula a fontos szerelésért... Egy kezdő 11 minőségű szélső védőre még szükségünk lenne, és nem ártana egy támadó középpályás, illetve egy támadásra alkalmas szélső, kegyetlenül vékony a keretünk.
De az a baj tudod, hogy ez egyáltalán nem a mai nap tanulsága. Illetve ha valakinek az, akkor nem tudom tavaly mi a bánatot nézett, de mindenesetre jó reggelt...
Tavaly nem emlékszem túl sok meccsre, amikor Hazard nem kezdett volna és csupán tőlük vártuk volna a csodát. Valamint két szezon között elég nagy különbségek szoktak lenni, lásd 2014/15-2015/16-ös teljesítményünket, tavaly a meccsek többségét lehoztuk, most nem biztos, hogy össze fog jönni, öregednek a játékosok, változik a keret összetétel, stb... Nem beszélve, hogy előző szezonunkban, szerintem az egyedüli hiányposzt a középpályán volt, BL nélkül nem volt szükség sok emberre, ezt Conte meg is mutatta. De lehet aztán, hogy velem van a baj, nekem tavaly nem jött le semmiféle maihoz hasonló probléma.
Nem kellett ahhoz hiányoznia Hazard-nak, hogy tudni lehessen mennyire ötlettelenek és halottak a támadásaink. Elég volt lefogni őt egész meccsen és máris ott voltunk, hogy sehol. Itt most az a kérdés, hogy melyik kezünkbe harapjunk bele, melyik posztot hagyjuk meg erősítés nélkül az új szezonra.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Community Shield

#13 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

kazomester írta:
andrewm93 írta:Mai tanulság, hogy Wili és Pedro Hazard nélkül színtelen, szagtalan, a spanyolnak külön gratula a fontos szerelésért... Egy kezdő 11 minőségű szélső védőre még szükségünk lenne, és nem ártana egy támadó középpályás, illetve egy támadásra alkalmas szélső, kegyetlenül vékony a keretünk.
De az a baj tudod, hogy ez egyáltalán nem a mai nap tanulsága. Illetve ha valakinek az, akkor nem tudom tavaly mi a bánatot nézett, de mindenesetre jó reggelt...
Tavaly nem emlékszem túl sok meccsre, amikor Hazard nem kezdett volna és csupán tőlük vártuk volna a csodát. Valamint két szezon között elég nagy különbségek szoktak lenni, lásd 2014/15-2015/16-ös teljesítményünket, tavaly a meccsek többségét lehoztuk, most nem biztos, hogy össze fog jönni, öregednek a játékosok, változik a keret összetétel, stb... Nem beszélve, hogy előző szezonunkban, szerintem az egyedüli hiányposzt a középpályán volt, BL nélkül nem volt szükség sok emberre, ezt Conte meg is mutatta. De lehet aztán, hogy velem van a baj, nekem tavaly nem jött le semmiféle maihoz hasonló probléma.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Community Shield

#14 Hozzászólás Szerző: kazomester »

andrewm93 írta:Mai tanulság, hogy Wili és Pedro Hazard nélkül színtelen, szagtalan, a spanyolnak külön gratula a fontos szerelésért... Egy kezdő 11 minőségű szélső védőre még szükségünk lenne, és nem ártana egy támadó középpályás, illetve egy támadásra alkalmas szélső, kegyetlenül vékony a keretünk.
De az a baj tudod, hogy ez egyáltalán nem a mai nap tanulsága. Illetve ha valakinek az, akkor nem tudom tavaly mi a bánatot nézett, de mindenesetre jó reggelt...

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Community Shield

#15 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Mai tanulság, hogy Wili és Pedro Hazard nélkül színtelen, szagtalan, a spanyolnak külön gratula a fontos szerelésért... Egy kezdő 11 minőségű szélső védőre még szükségünk lenne, és nem ártana egy támadó középpályás, illetve egy támadásra alkalmas szélső, kegyetlenül vékony a keretünk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Community Shield

#16 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én személy szerint ettöl sokat nem vártam, meccs elött is irtam, jo kis sörmeccs, egy futóedzésnek jo volt.
Az arsenal jobban játszott a meccs nagyrészében, meg nekik ez a kupa sokkal többer ér, gyakorlatilag minden ilyen kincs.

Kár Morata fejeséért, meg tényleg ő ragadt be a gol elött, ehhez kell még idő, hogy összeszokjon a csapattal.

Alonso mellé muszáj még igazolni, látványosan elfáradt és nincs több bal lábas a keretben, ha Sandro vagy más, kell mint egy falat kenyér.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Community Shield

#17 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Daniel írta:Értem én hogy sörmeccs, de kb. az eddigi döntőink alapján kár kiállnunk, annyira fosnak az egészbe. A legkönnyebben megszerezhető fika kupa.... A mai produkció szánalmas volt, talán még ez is enyhe szó rá.

Nagyon nagy cumi lesz idén ha nem veszünk WB-t vagy valami AM-et. Annyira nincs kreativitás a csapatban hogy hihetetlen. Az egész játékunk a két szélső védőre épülne. Nagyon csalódott leszünk, ha Azpi lesz a WB és van Dijk érkezik, ahelyett hogy WB-t vennénk (értelmeset). Willian pofájára meg rossz ránézninéhány meccsen, kedvtelen szar az egész ember, Pedro meg nyilván agyatlan.

Na mindegy kíváncsi vagyok kik fognak még érkezni, de Drinkwater kevés lesz, mert nem ott vannak problémáink, még ha szűken is vagyunk.
A sormeccset leegyszerűsítettem. A felkészülési ciklus vége elott egy héttel ez van. A heten kezdi átállítani őket a bajnokságra. Elkezdi frissíteni őket. Ez ilyen. Mind két csapat mereven és hullámzóan játszott

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Community Shield

#18 Hozzászólás Szerző: béla »

laczze írta:Persze egész addig amíg nem a kapus lövi. Egyszerűen nem az a dolga neki hanem az ellenkezője. Nyilván nem is gyakorol annyit rá.
Remélem ezek után többet nem lesz pofája odaállni inkabb védje ki hisz az a dolga. De az se ment.
Valószínűleg nem Tibo fenyítette le Antoniot hogy rúghasson,innentől ez Conte felelőssége. Ha pedig a csatárnak "ez a dolga " ,akkor sokkal inkább Alvarot kéne megtalálnod,mint Kürtőt.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Community Shield

#19 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

unalmas vagy sem azért csak elmondom ez a willian vmi ótvar szar. folyamatosan visszafele fejlődik már lassan cuadrado szint. sajnos soha nem láttuk a sahtaros formáját, DE kárpótolt minket azzal h felszántotta a pályát akár egész meccsen is. most már csak elsétálgat bo egy eve mint a szerb f*sz.hihetetlen h minden évre jut vmi hasznavehetetlen játékos.
pedro olyan amilyen, de rá nem tudok haragudni mert legalább hajt csak egyedül néha meg hazard is kevés. ideális esetben ó kiváló kiegészítő ember lenne.
ergo kurvára kellene vmi értelmes támadó végre.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Community Shield

#20 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

laczze írta:Persze egész addig amíg nem a kapus lövi. Egyszerűen nem az a dolga neki hanem az ellenkezője. Nyilván nem is gyakorol annyit rá.
Remélem ezek után többet nem lesz pofája odaállni inkabb védje ki hisz az a dolga. De az se ment.
Neuernek pl. simán megy mindkettő, de tényleg nem ez lenne a dolga egyébként... Ha berúgja semmi gond, ha viszont kihagyja akkor minden egyes védeni valónál ott lesz a háttérben, hogy "jajj, kihagytam"

Válasz küldése