Community Shield

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Community Shield

#481 Hozzászólás Szerző: gerawba »

SuperFrankie írta:Lehet,hogy én vagyok a hülye,de Deco nem azért engedte át Kalou-nak az utolsó tizit,mert szülinapos?Csak most,miután visszanéztem az esetet jöttem rá. :D
Sztem kizárt, már a tizik előtt le voltak adva, hogy kik lőnek, plussz a sorrend...
Sztem Deco lett volna az utolsó (ötödik), de vmiért azt hitte (talán amiatt, hogy ha belövi, akkor vége...), hogy ő jön...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Community Shield

#482 Hozzászólás Szerző: Spring »

SuperFrankie írta:Lehet,hogy én vagyok a hülye,de Deco nem azért engedte át Kalou-nak az utolsó tizit,mert szülinapos?Csak most,miután visszanéztem az esetet jöttem rá. :D
De
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Community Shield

#483 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Lehet,hogy én vagyok a hülye,de Deco nem azért engedte át Kalou-nak az utolsó tizit,mert szülinapos?Csak most,miután visszanéztem az esetet jöttem rá. :D
Who the fuck are Man.United

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Community Shield

#484 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

gerawba írta: Az ilyen Ronaldot szar focistanak tartó hszeid után gondolom 10 éves lehetsz, menj ágyba, mindjárt kezdődik a TV Maci!
Attól még, hogy utálsz valakit/valamit reálisan kellene látnod a dolgokat...
én is utálom Ronaldot, de elkel ismerni, hogy nagyon jó focista !!!!!!!!
sokat gyengült vele a Manchester :D
ás ez nekünk csak jó :wink:
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Community Shield

#485 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Ancelotti nyilatkozata:
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 82,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ferguson nyilatkozata:
http://www.skysports.com/football/match ... 77,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Fergie nem tud veszíteni,ideje megtanulnia...
Who the fuck are Man.United

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Community Shield

#486 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Zsoca87 írta:
dunyha írta:
Jogos kérdés, szerencsére ma 45 perc alatt rájött, hogy a gyémánt ide kevés lesz és visszaálltunk 4-3-3ba
Cech remek volt, Bosingwa-val a védelem is összeállt, a középpálya diamondban súlytalan, a gyors rövid passzos játék sem ment és a védekezés szörnyű volt..Anelka-t az első 30 percben nem is láttam a pályán, de végére feljavult. Ivanovic és Malouda sem győzött meg.
ÉS végre le kéne szokni hogy vezetésnél az utolsó 10 percben feladjuk az előrejátékot, mert ez visszaüthet!!!!!
Szerintem nem álltunk át 4-3-3-ba, ez ugyanolyan diamond volt csak pörgősebben toltuk.
Hát nem tudom, első félidőben mikor látszott a diamond (főleg védekezésben), Mikel volt csak középen és szélre léptek ki a diamond sarkai, míg a másodikban, főleg a 2. gól után középen megvolt a 3 belső középpályás és előtte Lampard, ettől jóval stabilabbak lettünk...

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Community Shield

#487 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Spring írta:http://www.pixter.hu/video?id=13974

ezt nem elég egyszer megnézni... :)
Lamps belőtte és megsúgta Cechnek h Giggs is középre rúgja szal hagyj ott a lábát :lol:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Community Shield

#488 Hozzászólás Szerző: Spring »

http://www.pixter.hu/video?id=13974" onclick="window.open(this.href);return false;

ezt nem elég egyszer megnézni... :)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Community Shield

#489 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

dunyha írta:
Jogos kérdés, szerencsére ma 45 perc alatt rájött, hogy a gyémánt ide kevés lesz és visszaálltunk 4-3-3ba
Cech remek volt, Bosingwa-val a védelem is összeállt, a középpálya diamondban súlytalan, a gyors rövid passzos játék sem ment és a védekezés szörnyű volt..Anelka-t az első 30 percben nem is láttam a pályán, de végére feljavult. Ivanovic és Malouda sem győzött meg.
ÉS végre le kéne szokni hogy vezetésnél az utolsó 10 percben feladjuk az előrejátékot, mert ez visszaüthet!!!!!
Szerintem nem álltunk át 4-3-3-ba, ez ugyanolyan diamond volt csak pörgősebben toltuk.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Community Shield

#490 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Franktamas írta:
gerawba írta:Késő van már, lövik a pizsit...
bocs de ezt rohadtul nem értem "pizsit"
Az ilyen Ronaldot szar focistanak tartó hszeid után gondolom 10 éves lehetsz, menj ágyba, mindjárt kezdődik a TV Maci!

Attól még, hogy utálsz valakit/valamit reálisan kellene látnod a dolgokat...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Biagio
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009. július 9., csütörtök 17:02
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Community Shield

#491 Hozzászólás Szerző: Biagio »

Szép volt!!néha be-be szorultunk, de végül is jobban játszottunk és ez mutatkozott is a végeredményen! Csak így tovább egész évben!

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Community Shield

#492 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

gerawba írta:Késő van már, lövik a pizsit...
bocs de ezt rohadtul nem értem "pizsit"
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Community Shield

#493 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

chiedis írta:Huhh nem hittem h valaha is nyerünk 11-es párbajt...
most ismételjem meg magam
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Community Shield

#494 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Franktamas írta:
gerawba írta:
Franktamas írta:tudtam hogy nehéz lesz mert cr elment és így a manchester sokkal ütősebb játékot tud játszani az elönfejűzése helyett de azt nem gondoltam hogy ennyire nehéz lesz ez a meccs na mind1 a lényeg az hogy iva-t még nem kell kezdőbe rakni és a fellállásba is kéne változás
Hiába utálod Ronaldot, hülyeségeket írsz... Ha szerinted többre lesznek képesek Ronaldo nélkül, mint vele.... (egyébként ez össze sem jöhet, mert vele nyertek már mindent...)
bocs de ronaldo csak egy önfejű gazdag ember aki 30 méterről eltalálja a kaput és jó a manager-e mert annak köszönheti a nagy sikerét a manager-ének nem a focitudásának
Késő van már, lövik a pizsit...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Community Shield

#495 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

gerawba írta:
Franktamas írta:tudtam hogy nehéz lesz mert cr elment és így a manchester sokkal ütősebb játékot tud játszani az elönfejűzése helyett de azt nem gondoltam hogy ennyire nehéz lesz ez a meccs na mind1 a lényeg az hogy iva-t még nem kell kezdőbe rakni és a fellállásba is kéne változás
Hiába utálod Ronaldot, hülyeségeket írsz... Ha szerinted többre lesznek képesek Ronaldo nélkül, mint vele.... (egyébként ez össze sem jöhet, mert vele nyertek már mindent...)
bocs de ronaldo csak egy önfejű gazdag ember aki 30 méterről eltalálja a kaput és jó a manager-e mert annak köszönheti a nagy sikerét a manager-ének nem a focitudásának
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Community Shield

#496 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Huhh nem hittem h valaha is nyerünk 11-es párbajt... Szép és jó, de sok negatívumot láttam, majd szétüvöltöttem a TV-t.
1. Nem biztos hogy ennyire erőltetni kéne ezt a gyémánt alakzatot. Mennyivel jobb volt a 2. félidőben. Essien szélen játsszon? :S
2. Kezdő csapatnak őket képzeltem vna el: Cech, A.Cole, Alex, Terry, BOSINGWA, Essien, BALLACK, Lamps, Malouda, Drogba, Anelka.
3. Éljen Foster, remélem sokáig ő fog védeni:D Evra meg egyenesen szánalom.

Egy '94-es viccet átköltenék: A kis Patrice Evra számtan órán ül a padban, amikor a tanára felszólítja hogy kezdje felsorolni a számokat 1-től növekedő sorrendben. Evra elkezd számolni: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10, ,12,13 Állj ! Ejnye kis Evra, a 11-es má' megint kihagytad.
Evra legalább ilyen szépet rúgott:
http://www.youtube.com/watch?v=zGbovgVURk0" onclick="window.open(this.href);return false;

Szevasztok!
Nyugodj bekeben Mister !

korozsp88

Re: Community Shield

#497 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Az első félidő után azt mondtam magamba a tv elött hogy:Hu gyerekek kurvagyorsan menjetek be az öltözőbe egy adag kávéért mert nagyon karikássak azok a szemek,nagyon nem ébredtetek fel,nagyon nem ment a játék!:DMásodik félidő első Carvalho góljánál már ez nem mondható el!Fosternek köszönjük azt a gólt!Ballack beállítása tökéletes volt!Likvidálta neki ment Evranak mint a szart,többet nem is várhattunk el tőle,lekapcsolta őt,erre jó volt!Bosingwa beállításával a szélső játékunk is picit feljavult!Nani góljáról inkább Ivanovic tehetett róla hogy nem állt oda szorossan,és hagyta szabadon lőni,annál is inkább Cech nem tehetett a golról,mert szart se láthatott csórikám!Hozzáteszem!Rooney gólja,vagy indítása,helyzete akkora les volt mint állat,simán befújtam volna mint a huzat!Összességébe nézve egy támadójátékban,lelki,szellemiekben,fejben,gyenge,sérülésekkel teli Unitedet vertünk meg most!
Jah és hozzáteszem még azt is hogy végre 5 év után nekünk is fújtak ilyeneket a bíró!Ilyen aljas dolog a foci sajnos!



Hajrá Chelsea!

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Community Shield

#498 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

tomi87 írta:
bules írta:11-esek jönnek azaz kikaptunk, győzött a manu :(
Nem!!!!Nyertünk!!!!Végre 1 büntetőpárbaj amit megnyertünk :D !!Szép volt Petr!!!Szép volt Chelsea!!
mondom egyet elvesztettünk a közelmúltban az nem jelenti azt hogy mindet elfogjuk
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Community Shield

#499 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Berzéki Gábor21 írta:.A második gól kicsit különös volt,én bevallom,nem tartottam igazságosnak az ítéletet,de ilyen a foci.Végre nekünk is fújt a spori. :D
Nekem is ez jött le hogy végre nem minket szivatnak a bírok de senkinek ne legyen fenntartás mert érdekes módon utána semmilyen komoly ápolásra nem szorult jó döntés volt!


Halkan megkérdezem hány másik angol csapat játszik diamondot a PL-ben.....ha akkora magic ez akkor miért 4-3-3 vagy a 4-4-2 megy más csapatoknál Reading után ez a 2. hogy nemigazán válik be.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Community Shield

#500 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Franktamas írta:tudtam hogy nehéz lesz mert cr elment és így a manchester sokkal ütősebb játékot tud játszani az elönfejűzése helyett de azt nem gondoltam hogy ennyire nehéz lesz ez a meccs na mind1 a lényeg az hogy iva-t még nem kell kezdőbe rakni és a fellállásba is kéne változás
Hiába utálod Ronaldot, hülyeségeket írsz... Ha szerinted többre lesznek képesek Ronaldo nélkül, mint vele.... (egyébként ez össze sem jöhet, mert vele nyertek már mindent...)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése