Community Shield

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Community Shield

#461 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Tisztelem Fergusonnt de tény,hogy veszíteni nem tud,ezt most is bizonyította és még fogja is... :D
Who the fuck are Man.United

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Community Shield

#462 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

misakd írta:"Ferguson a bírót hibáztatja..."

vicc ez az ember
hát eléggé :lol:
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Community Shield

#463 Hozzászólás Szerző: misakd »

"Ferguson a bírót hibáztatja..."

vicc ez az ember

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Community Shield

#464 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Keppi írta:A 11-es rúgásokkal egyébként bazi nagy mákunk volt ha belegondoltok, ugyanis Lamps nagyon rosszul lőtte, olyan magasságban hogyha jobbra vetődik a kapus akkor lazán megfogja ha magasra ha alcsonyra számít, szóval az iylen 50-50-es büntető volt, pont úgy mint Giggs büntetője (ami ugyanez, csak a másik irányba ment), azis 50-50 és Cech kiütötte. Ha fordítva történik, akkor könnyen megszívhattuk volna mert elizgulják. Viszont Ballack büntetője tökéletes volt, meg Kaloué is. Drogbáé is védhető lett volna egy jobb kapus által, Foster által nem :)
Alapból a kapus előbb elindul, mint hogy a labda elindul. Gondolom Lamps figyelte Foster mozgását és ezért rúgta nyugodtan, ugyanis tudta, hogy a másik írányba fog menni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Community Shield

#465 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Keppi írta:A 11-es rúgásokkal egyébként bazi nagy mákunk volt ha belegondoltok, ugyanis Lamps nagyon rosszul lőtte, olyan magasságban hogyha jobbra vetődik a kapus akkor lazán megfogja ha magasra ha alcsonyra számít, szóval az iylen 50-50-es büntető volt, pont úgy mint Giggs büntetője (ami ugyanez, csak a másik irányba ment), azis 50-50 és Cech kiütötte. Ha fordítva történik, akkor könnyen megszívhattuk volna mert elizgulják. Viszont Ballack büntetője tökéletes volt, meg Kaloué is. Drogbáé is védhető lett volna egy jobb kapus által, Foster által nem :)
A büntető vagy bemegy, vagy nem. Mi most belőttük. Ennyi a lényeg. Nehogy már azon fanyalogjunk, hogy ki milyen magasan lőtte... Ha izomból lövöd a büntetőt, akkor lényegében mind1, hova lövöd, mert nem érhet oda a kapus. Mint ahogyan Cech is csak beleütni tudott a büntetőbe, pedig jó felé ment.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Community Shield

#466 Hozzászólás Szerző: Keppi »

A 11-es rúgásokkal egyébként bazi nagy mákunk volt ha belegondoltok, ugyanis Lamps nagyon rosszul lőtte, olyan magasságban hogyha jobbra vetődik a kapus akkor lazán megfogja ha magasra ha alcsonyra számít, szóval az iylen 50-50-es büntető volt, pont úgy mint Giggs büntetője (ami ugyanez, csak a másik irányba ment), azis 50-50 és Cech kiütötte. Ha fordítva történik, akkor könnyen megszívhattuk volna mert elizgulják. Viszont Ballack büntetője tökéletes volt, meg Kaloué is. Drogbáé is védhető lett volna egy jobb kapus által, Foster által nem :)

Egyébként Ballack könyöklése tényleg gáz volt, ezután lehet megint pikkelni fognak ránk a bírók a szezonban, viszont az is igaz h ha lekönyökli ha nem Evra nem ér vissza védekezni mert gyors kontra volt, tehát teljesen mindegy!

Rooney gólja pedig les volt, bár nem sokkal, szvsz csak 10-20 centi, de les.Persze szabad szemmel nem lehet ezt megmondani egyértelműen semmiképpen, és végülis igyisnyertünk, de SAF-nak sem kellene döngetnie a mellét hogy a bírók miatt vesztettek!
:)

Avatar
mark 11
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009. augusztus 10., hétfő 14:36
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Community Shield

#467 Hozzászólás Szerző: mark 11 »

Tegnap nagyon jók voltunk most cél a bajnokok ligája és a bajnokság

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Community Shield

#468 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:... a mu tovább támadott, eladta a labdát és lekontráztuk őket. nem értem miért kellett volna kirúgni, egyrészt ők se tették, hanem folytatták az akciót...
Utolsó tagmondatomban én is erre utaltam. A ManU-nál maradt a labda, ők fűzték tovább az akciót (fact :) ).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Community Shield

#469 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Sztem jó volt az a 2. gól, ahogy volt.

Előnyszabályt kaptak, de nem tudtak élni vele. Ilyenkor már nem fújják vissza, nincs 2 próbálkozás, ha nem megy akcióból, akkor majd pontrúgásból hátha :)
Annyi, hogy a gólunk után (első játék megszakítás), sárgát kellett volna adni Ballacnak. De ennyi...

Ha a MU gólt szerez az előnyszabály után, akkor itt istenítenék a bírot, milyen jó döntést hozott...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Community Shield

#470 Hozzászólás Szerző: undertow »

a bíró valószínűleg nem érezte sárgának sem, és előnyszabályt alkalmazott. a mu tovább támadott, eladta a labdát és lekontráztuk őket. nem értem miért kellett volna kirúgni, egyrészt ők se tették, hanem folytatták az akciót, másrészt ez már a harmadik szezon amiben úgy szól a szabály, hogy a bíró állítja meg a játékot és nem a játékosok döntenek erről.

rooney pedig lesen volt szerintem, de nem hibáztatom a partjelzőt, nem volt könnyű döntés, azt a pár centit könnyű benézni.
http://www.mediafire.com/?emnylnz0ejy

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Community Shield

#471 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Rooney gólja nem volt les. Tök egyvonal volt. A második gólunk meg...hát, szabályos, szabályos, de nem épp fair...
Mindegy, lényeg, hogy véééégre megnyertünk egy 11es párbajt!:-)
Igen, Rooney gólja nem volt les szerintem sem, míg a mi második gólunk furcsa helyzet után született. Érdekes bírói ítélet volt, mondjuk nem piroslap, mint ahogyan azt SAF állítja, de érdekes, miért nem fújt a bíró. Evra bedobta a nagy halált, de Ballack könyöke kint volt. Nem lekönyökölte, mert az jól látszik, hogy ütközéskor már a testnél volt a kar, Evra nagyot akart esni (nagyot is esett), ráadásnak utána a ManU fűzte tovább az akciót, majd Ricky kivágott labdájával indult el a mi akciónk.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Community Shield

#472 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Rooney gólja nem volt les. Tök egyvonal volt. A második gólunk meg...hát, szabályos, szabályos, de nem épp fair...
Mindegy, lényeg, hogy véééégre megnyertünk egy 11es párbajt!:-)
Only one Di Matteo!

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Community Shield

#473 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Community Shield

#474 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Örülök, hogy nyertünk és, hogy megvan a kupa. De! Az első félidő az nagyon gáz volt. Iva harmat gyenge, Lampi rengeteg eladott labdája, Anelka a pályán nem volt stb. stb. stb. Lehet ezekután fura lesz, de én még nem temetném a diamondot. Szerintem a titka az, hogy betonná teszem a védelmet! Na most ez Ivaval felejtős volt. Szóval Iva helyett Bosi és meglátjuk mi lesz. Hozzáteszem az utóbbi az előre játékban is jobb. Ami szintén lényeges a diamondnál. Én ezt tenném az első meccsen és meglátjuk, hogy így hogy megy.

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Community Shield

#475 Hozzászólás Szerző: Greench »

http://href.hu/x/9s2h

Részben igaz... bár jól tette Foy hogy továbbot engedett... na de most én azt veszem ki SAF szavaiból, hogy sír mert nem ők nyerték meg a CS-t!

"...hát igen, soha nem voltunk a legjobbak tizenegyesrúgásoknál."
ezen vitatkoznék, de Moszkva szerencse volt...
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
banok
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 20:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Community Shield

#476 Hozzászólás Szerző: banok »

FA COMMUNITY SHIELD 2009
Chelsea - Manchester United 2-2 büntetőkkel 4-1 Hosszú összefoglaló
http://www.youtube.com/watch?v=SLHhHjr5hoE

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Community Shield

#477 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Igazatok van,megnéztem még egyszer és tényleg látni,hogy megkérdezi,hogy Ő jön-e...
Úgy látszik,csak én akartam máshogy látni... :D
Who the fuck are Man.United

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Community Shield

#478 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

SuperFrankie írta:Lehet,hogy én vagyok a hülye,de Deco nem azért engedte át Kalou-nak az utolsó tizit,mert szülinapos?Csak most,miután visszanéztem az esetet jöttem rá. :D
Lehet :wink: ,de nem hiszem,hogy Deco ezért engedte volna át a lövést Kalou-nak ő is meglepődött mikor a bíró szólt neki,hogy nem ő a következő rúgó!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Community Shield

#479 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Az is lehet,na mindegy a lényeg,hogy belőtte!
Who the fuck are Man.United

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Community Shield

#480 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Spring írta:
SuperFrankie írta:Lehet,hogy én vagyok a hülye,de Deco nem azért engedte át Kalou-nak az utolsó tizit,mert szülinapos?Csak most,miután visszanéztem az esetet jöttem rá. :D
De
Ha így volt,jó döntés volt! :wink:
Farewell Didier!

Válasz küldése