Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Felkészülési meccsek

#3321 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

misakd írta:Bosingwa-alex-Terry-A.Cole ez a Premier League söt a vilag legjobb vedelme meg tavaly is ez volt nem kell össze vissza probalgatni felesleges ez a 4 ember a legjobb és mar össze is vannak szokva.jó persze most felkészülésnél meg lehetett probalni de CS mar a legjobban jaccanak

ez így van !
fölösleges próbálgatni a hátvédeket.
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Felkészülési meccsek

#3322 Hozzászólás Szerző: misakd »

Bosingwa-alex-Terry-A.Cole ez a Premier League söt a vilag legjobb vedelme meg tavaly is ez volt nem kell össze vissza probalgatni felesleges ez a 4 ember a legjobb és mar össze is vannak szokva.jó persze most felkészülésnél meg lehetett probalni de CS mar a legjobban jaccanak

Avatar
Victorio
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 16:57
Kedvenc játékos: Branislav Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Vác

Re: Felkészülési meccsek

#3323 Hozzászólás Szerző: Victorio »

Na, láttam vmit a tavalyi Chelseaből :D 8-) XD Kb ilyen meccseket játszottunk tavaly is, de jó tudni, hogy a képességet, hogy az utolsó percekben mentsünk meccset nem vesztettük el :D Jó lesz ez a Chelsea idén, nem lesz itt gond ;)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#3324 Hozzászólás Szerző: kdako »

A védelem valóban most volt a leginkább bizonytalan a felkészülési meccsek alatt, de pozitívum, hogy a helyzetek megvoltak, ha kicsit jobban koncentrálnak, pontosabban céloznak, sima meccs lehetett volna. de nem baj, majd a bajnokikon menjenek be ezek a helyzetek!
GO BLUES!

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Felkészülési meccsek

#3325 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

gerawba írta:
Spring írta:a szabadrúgásnál Cole volt a hibás, mert nem, hogy blokkolta vonla a lövést még odébb is ugrott...
Pontosan, AC mindkettőben alaposan benne volt, az elsőről kár is beszélni, a másodiknál pedig aki nem látta, az nézze meg az ismétlést, gyakorlatilag ellép a labda elől, aztán hisztizik...

Már mindegy, remélem ezzel Cole ellőtte a hibáit az egész idényre...

Hát szerintem az elsőnél Iva beállt Cech helyére cechnek meg ki kellett mennie a csatárra és Iva hiábaállt Cech helyén nem is kapus és nem is tud védeni. A másodiknál Terry simán szerelt volna de Carvalho belekotnyeleskedett és csak zavarta Terryt
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Felkészülési meccsek

#3326 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

koni0725 írta:Való igaz, Federici tényleg jól védett. Talán egy hibájára emlékszem, bár az majdnem gólt ért nekünk.(amikor rosszul ért labdához és Anelka lefülelte)
Többször kéne támadni a kapust és ha már megnő rajta a nyomás még pár hibát el fog követni és így könnyű gólt szerezni.
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Felkészülési meccsek

#3327 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Spring írta:Szerintem nem voltunk rosszak, csak egy piszok jó kapus állt a Reading kapujában...
Való igaz, Federici tényleg jól védett. Talán egy hibájára emlékszem, bár az majdnem gólt ért nekünk.(amikor rosszul ért labdához és Anelka lefülelte)
211! NEW RECORD!

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Felkészülési meccsek

#3328 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

edeskeves írta:NSO és társai még egy cikket sem írtak a mai meccsről,a kiscsapatoktól kezdve minden mecs ottvan,a Chelsea véletlenül sem..Bezzeg a pool,mu,real stb meccseiről regényeket írnak..
NSO-t amúgy se érdemes olvasni...
2012. 05. 19.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#3329 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

NSO és társai még egy cikket sem írtak a mai meccsről,a kiscsapatoktól kezdve minden mecs ottvan,a Chelsea véletlenül sem..Bezzeg a pool,mu,real stb meccseiről regényeket írnak..

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Felkészülési meccsek

#3330 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

misakd írta:Ez a meccs semmit nem jelent csak megint bebizonyult Bosingwa jobb mint ivanovic , Alex meg jobb mint ricky

pontosan így van ! :wink:
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Felkészülési meccsek

#3331 Hozzászólás Szerző: misakd »

Ez a meccs semmit nem jelent csak megint bebizonyult Bosingwa jobb mint ivanovic , Alex meg jobb mint ricky

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Felkészülési meccsek

#3332 Hozzászólás Szerző: Puti »

A nevében is benne van, hogy felkészülési meccs! Nem kell már mindjárt messzemenő következtetéseket levonni, erre ott van az edzői stáb. Ancelotti megmondta, hogy néhány dolgot ki fog próbálni. Ha valami nem jött be nyilván azt nem fogja erőltetni. Ahhoz, hogy ne legyen kiismerhető a CFC játéka több taktika kell. És ehhez kísérletezni kell, hogy mi a legmegfelelőbb. LFS-n pont azt kértétek számon, hogy csak egy fajta taktikája volt és azt hamar kiismerték az ellenfelek. Egyébként ANK is azt mondta, hogy a diamond taktikát még tanulniuk kell. Nem megy semmi sem azonnal. :lol:

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Felkészülési meccsek

#3333 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

nem kell aggódni egy meccs miatt !
majd össze jön az CA nem hülye. Milannal is nyert trófeákat és itt még jobbak a játékosok is mint ott voltak.
szerintem várjatok még ezzel majd ha sorra bukjuk el a meccseket akkor írjatok mindenfélét. :D
de még egyet se veszítettünk és csak felkészülési meccsek ezek !
:wink:
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Felkészülési meccsek

#3334 Hozzászólás Szerző: Mendez »

gerawba írta:
Mendez írta:Tanulság szélsők nélkül nem megy a szekér. Azt nem értem miért kell egy maglévő működő dologhoz hozzányúlni (4-3-3)tavaly ha az év elejétől Guus velünk van megvan a PL, a Bl nem a csapaton múlt akkor most minek kell kavarni a felállást?!!
1. Nem tudhatod mi lett volna ,,ha....'' . Ez egy hülyeség. Egyáltalán nem biztos, hogy meg lett volna vele... Az év elején, amikor minden olyan jól ment LFS-el, és mondjuk vmiért abbahagyta volna a munkálkodását itt, akkor mindenki azt mondaná, hogy, oh, mekkora kár, hát vele biztosan tripláztunk volna....
2. Szinte minden edzőnek megvan a saját elképzelése, ráadásul Ancelotti ezzel a taktikával komoly sikereket ért el. Én meg azt nem értem, mit kérsz számon 5 meccs után, ahol egyébként még csak nem is veszítettünk...
nem kérek számon de nem értem miért nem lehet a dolgokban folytonosság nekem akkor sem tetszik a szélsők nélküli felállás de ha ez a siker záloga ám legyen

Avatar
Patrik223
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2009. március 4., szerda 16:43
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Solymár

Re: Felkészülési meccsek

#3335 Hozzászólás Szerző: Patrik223 »

amugy szeritnem volt rosz meccs, végig többet támadtunk és birtokoltuk a labdát, bár az egész meccs alatt Readingel volt az Isten bár utánna megtőrt a jég:) én csak a 2. gólt láttam az bomba fejes volt:D
!!!HAJRÁ CHELSEA!!!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Felkészülési meccsek

#3336 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Spring írta:a szabadrúgásnál Cole volt a hibás, mert nem, hogy blokkolta vonla a lövést még odébb is ugrott...
Pontosan, AC mindkettőben alaposan benne volt, az elsőről kár is beszélni, a másodiknál pedig aki nem látta, az nézze meg az ismétlést, gyakorlatilag ellép a labda elől, aztán hisztizik...

Már mindegy, remélem ezzel Cole ellőtte a hibáit az egész idényre...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Felkészülési meccsek

#3337 Hozzászólás Szerző: Spring »

Szerintem nem voltunk rosszak, csak egy piszok jó kapus állt a Reading kapujában... Jól játszottunk szerintem, a szabadrúgásnál Cole volt a hibás, mert nem, hogy blokkolta vonla a lövést még odébb is ugrott...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Felkészülési meccsek

#3338 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Mendez írta:Tanulság szélsők nélkül nem megy a szekér. Azt nem értem miért kell egy maglévő működő dologhoz hozzányúlni (4-3-3)tavaly ha az év elejétől Guus velünk van megvan a PL, a Bl nem a csapaton múlt akkor most minek kell kavarni a felállást?!!

Hát igen, van benne valami, diamond nem nagyon jött be egy gyengébb ámbár jól felkészült csapat ellen

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Felkészülési meccsek

#3339 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Mendez írta:Tanulság szélsők nélkül nem megy a szekér. Azt nem értem miért kell egy maglévő működő dologhoz hozzányúlni (4-3-3)tavaly ha az év elejétől Guus velünk van megvan a PL, a Bl nem a csapaton múlt akkor most minek kell kavarni a felállást?!!
1. Nem tudhatod mi lett volna ,,ha....'' . Ez egy hülyeség. Egyáltalán nem biztos, hogy meg lett volna vele... Az év elején, amikor minden olyan jól ment LFS-el, és mondjuk vmiért abbahagyta volna a munkálkodását itt, akkor mindenki azt mondaná, hogy, oh, mekkora kár, hát vele biztosan tripláztunk volna....
2. Szinte minden edzőnek megvan a saját elképzelése, ráadásul Ancelotti ezzel a taktikával komoly sikereket ért el. Én meg azt nem értem, mit kérsz számon 5 meccs után, ahol egyébként még csak nem is veszítettünk...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2009. augusztus 1., szombat 18:13-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Felkészülési meccsek

#3340 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Tanulság szélsők nélkül nem megy a szekér. Azt nem értem miért kell egy maglévő működő dologhoz hozzányúlni (4-3-3)tavaly ha az év elejétől Guus velünk van megvan a PL, a Bl nem a csapaton múlt akkor most minek kell kavarni a felállást?!!

Válasz küldése