Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Felkészülési meccsek

#61 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2023. július 20., csütörtök 17:39 Na visszanéztem. Keveslem az energiát a fiatalokból. Az, hogy Nkunku vagy Sterling nem futja ki a belét az év első felkészülési meccsén egy ilyen ellenfél ellen az oké, de ma játszott vagy 15 db fiatal akiktől minimum lenne, hogy letámadjanak, vért izzadjanak.
Szerintem ez inkább a kemény alapozásnak tudható be. Conte alatt is rendre buktuk az edzőmeccseket, mert a játékosok még a hátsójukon kellett pótolják az oxigénellátást.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#62 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na visszanéztem. Keveslem az energiát a fiatalokból. Az, hogy Nkunku vagy Sterling nem futja ki a belét az év első felkészülési meccsén egy ilyen ellenfél ellen az oké, de ma játszott vagy 15 db fiatal akiktől minimum lenne, hogy letámadjanak, vért izzadjanak.

Egyébként sima meccs volt félgőzzel. Rossz teljesítmény nem volt, ellenben volt pár izgalmas produktum.

Maatsen szerintem remek volt. Nem a posztján játszott, inkább volt balszélső támadó, de a helyezkedése, labdakezelése, passzjátéka és a két gólja nagyon bíztató. Szegény Cucunak ez lesz az utolsó fél éve kékben.

Casedei is megmutatta hogy tehetséges, bár még nem elég gyors fejben a PLhez de mindenképp itt tartanám. A gólpassza nem volt nehéz feladat, de 100%ban tökéletesen adta, ennél jobban nem lehetett Nkunku elé rakni.

Gabriel nekem nagy meglepetés, a portugál sráctól vártam sokat, néztem róluk sok videót és Moreira nekem sokkal jobbnak, tehetségesebbnek látszott, ezzel szemben Angelo volt nálam a második félidő legjobbja. Elképesztő keresztlabdák, jó passzok, kényszerítők, rengeteg mozgás, nagy önbizalom... Csak így tovább.

Santos is jó volt. Casedei magasabban játszott így látványosabb volt, de Santos is stabil.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#63 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Most eloszor lattam jatszani csak azert irtam, hogy tetszett a jateka es nem bujkalt stb mint Santos pl. A ket jatekos kozul Casadei sokkal tobbet mutatott. Nem a kezdobe koveteltem azonnal, csak megemlitettem hogy jol jatszott es lehet jovoje nalunk.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3590
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#64 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Csak egy 10 perces összefoglalót néztem, de Casadei nagyon jól mozgott, remélem, hogy kap még lehetőséget és végül a cserepadra legalább itt marad a szezonra.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#65 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta: 2023. július 20., csütörtök 12:58
edeskeves írta: 2023. július 20., csütörtök 12:48 Az elso felidot lattam csak, de a fiatalok kozul szerintem Casadei volt a legjobb (Maatsen 2 golja mellett) ha a tobbi meccsen is igy nyomja, sot fejlodik akkor nalam maradna erre a szezonra, szerintem van benne potencial.
Anno Piazon, Kenedy (és még lehetne sorolni) is jól tolták a felkészülési szezonban, és látjuk, mire vitték, szóval messzemenő következtetéseket az ilyen meccsekből nem szabad levonni. Ettől függetlenül lehet, hogy nem kellene elsietni a kölcsönbe adásukat, és csak augusztus végén dönteni erről, amikor már esetleg pár komolyabb tétmeccsen is kaptak lehetőséget.
Épp ezt akartam írni, hogy mielőtt agyon vannak dícsérve a szuper brazil tehetségeink. Azt illene hozzátenni, hogy egy olyan csapattal játszottunk, aki tavaly még 5.osztályú volt :D Valszeg ilyen kaliberű csapatoknak Kenedy vagy Piazon is hintett volna egy mesterhármast csípőből. Majd most jönnek PL csapatok elleni meccsek, az más kávéház lesz nekik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#66 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Angelo is jol mozgott, lenduletes volt meg gyors. Zijesnel mar most jobban hozta fel előre fele a labdakat meg adott egy golpasszt. Barmikor inkabb jatszon ő 18 evesen, mint a marokkoi, ezert is jo hogy ki lettek pucolva.

De egyebkent messzemeno kovetkezteteseket ebbol nem szabad levonmni. A jatekosok szet vannak hajtva, a wrexham egy gyenge csapat, nincs jelentosege.

Az biztato, hogy a fiatalok ilyen lelkesek voltak es valami alap formaciot lehetett latni ami majd lesz.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Felkészülési meccsek

#67 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

edeskeves írta: 2023. július 20., csütörtök 12:48 Az elso felidot lattam csak, de a fiatalok kozul szerintem Casadei volt a legjobb (Maatsen 2 golja mellett) ha a tobbi meccsen is igy nyomja, sot fejlodik akkor nalam maradna erre a szezonra, szerintem van benne potencial.
Anno Piazon, Kenedy (és még lehetne sorolni) is jól tolták a felkészülési szezonban, és látjuk, mire vitték, szóval messzemenő következtetéseket az ilyen meccsekből nem szabad levonni. Ettől függetlenül lehet, hogy nem kellene elsietni a kölcsönbe adásukat, és csak augusztus végén dönteni erről, amikor már esetleg pár komolyabb tétmeccsen is kaptak lehetőséget.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#68 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Az elso felidot lattam csak, de a fiatalok kozul szerintem Casadei volt a legjobb (Maatsen 2 golja mellett) ha a tobbi meccsen is igy nyomja, sot fejlodik akkor nalam maradna erre a szezonra, szerintem van benne potencial.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#69 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2023. július 20., csütörtök 8:45 Ebbe a meccsbe az egyetlen pozivtivum az új mez volt. Tényleg nagyon jól néz ki a játékosokon 8)
Kedvenc sportszergyartóm a Nike, de szerintem ez a mez teljesen átlagos. Nem csúnya, nem "szuper". Ami nagyon, nagyon sokat számít, hogy nincs rajta az okádék 3-as.
Megszoktuk a szponzort és nagyon szembetűnő, amikor a natúr méz van csak.
Nem vettem még a Nike-ra váltás óta mezt (más, streetwear-t igen, azokat szeretem) és eddig csak az edző cuccokat néztem, mert a Trivago ezerszer jobb, mint a Three, de ez így most elgondolkodtató. Állítólag a Nike és a Megastore később küldi majd ki a vasalható szponzor logót a vásárlóknak. Nem tudom ki az aki utólag felapplikálná a saját letisztult mézere a reklámot.

A meccset nem láttam, csak az összefoglalót. Tavaly a pre-season alatt nem rúgtunk volna öt gólt a Wrexham-nek, meg senkinek sem. Mivel a glorified ifi játszott, így messzemenő következtetést nem érdemes levonni. Az 5 gól motiváltságot és élességet mutat. Olvastam, hogy Nkunku alig ért labdához, szerintem tök jó, hogy az egyetlen lehetőségét így bevarrta, nem volt egyszerű helyzet és ugye tudjuk, hogy nem is csatár.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6929
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#70 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Average age of Chelsea’s team tonight is 19.09. (@NizaarKinsella)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#71 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ebbe a meccsbe az egyetlen pozivtivum az új mez volt. Tényleg nagyon jól néz ki a játékosokon 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6929
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#72 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta: 2023. július 20., csütörtök 4:17 Ez a második félidő - átálltunk szünetben 5 védőre - a 80. percig valami egészen gyötrelmes volt, kicsit csalóka az eredmény, nem volt közte öt. :D Az újak közül Gusto, Moreira, Casadei és Jackson is elég jól mozgott. Santos se volt rossz, de ennél több kell tőle, ha valid középpályás opcióként tekintünk rá. Angelo Gabriel is adott két szenzációs labdát, az egyiket Chilwell értékesítette, Sterling sajnos kihagyta az ordító ziccert.

Nkunku a góljáig kb. láthatatlan volt, de nem segítette a helyzetét, hogy a fent lévő garnitúrának láthatóan nem feküdt annyira az 5 védős rendszer.
Pedig twitteren áradoznak róla, hogy Caicedo mögé tökéletes lenne a padra.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6929
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#73 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cappy írta: 2023. július 20., csütörtök 7:24 Pedig remenykedtem, hogy ezt az 5 vedos faszsagot vegre elfelejtjuk.
Nem kell beszarni. Se Colwill, Se Silva nem volt még keretben. Kényszer megoldások ezek szerintem. Mindenkit ki akar próbálni Poch ezt elmondta meccs után.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#74 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2023. július 20., csütörtök 7:09 Honnan tudnám leszedni a full matchet? Nem találtam csak összefoglalókat.
Chelsea 5th Stand applikáció

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Felkészülési meccsek

#75 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Pedig remenykedtem, hogy ezt az 5 vedos faszsagot vegre elfelejtjuk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#76 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Honnan tudnám leszedni a full matchet? Nem találtam csak összefoglalókat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#77 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ez a második félidő - átálltunk szünetben 5 védőre - a 80. percig valami egészen gyötrelmes volt, kicsit csalóka az eredmény, nem volt közte öt. :D Az újak közül Gusto, Moreira, Casadei és Jackson is elég jól mozgott. Santos se volt rossz, de ennél több kell tőle, ha valid középpályás opcióként tekintünk rá. Angelo Gabriel is adott két szenzációs labdát, az egyiket Chilwell értékesítette, Sterling sajnos kihagyta az ordító ziccert.

Nkunku a góljáig kb. láthatatlan volt, de nem segítette a helyzetét, hogy a fent lévő garnitúrának láthatóan nem feküdt annyira az 5 védős rendszer.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#78 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

James elindult a csapat után

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#79 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

almos írta: 2023. július 18., kedd 8:09
cech19960320 írta: 2023. július 17., hétfő 19:09 Megvan az utazó keret:
...
Középpályások:
Enzo, Gallagher, Chuky, Andrey Santos, Casadei, Hall
Ez nagyon vékony. Én is szeretném, ha Chucky, Santos vagy Casadei közül valamelyik egyből berobbanna a kezdőbe, de azért erre kisebb esélyt látok. Jó lett volna a Caicedo üzletet még az USA túra előtt véglegesíteni.
Cserébe lesz elég idejük megmutatni magukat Pochnak, és el tudja dönteni, számolhat-e valamelyikkel komolyan. Ha többel is, jók vagyunk, ha nem mindegyikkel, akkor meg rámehetünk valakire, akire konkrétan szüksége lesz :D

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Felkészülési meccsek

#80 Hozzászólás Szerző: almos »

cech19960320 írta: 2023. július 17., hétfő 19:09 Megvan az utazó keret:
...
Középpályások:
Enzo, Gallagher, Chuky, Andrey Santos, Casadei, Hall
Ez nagyon vékony. Én is szeretném, ha Chucky, Santos vagy Casadei közül valamelyik egyből berobbanna a kezdőbe, de azért erre kisebb esélyt látok. Jó lett volna a Caicedo üzletet még az USA túra előtt véglegesíteni.
LAMPARD#8

Válasz küldése