Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Felkészülési meccsek

#1 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Kint voltam tegnap az ukránokért szervezett jótékonysági meccsen. Igazi jó kis sörmeccs volt, íme pár észrevétel:

-Cech még mindig baromi jól véd, megdolgoztatták párszor a meccsen.

-Joe Cole kiemelkedett a nagy öregek közül, jó volt nézni a játékát.

-Mudryk kb 20 percet töltött a pályán, de ezalatt kiosztott egy gólpasszt érő labdát amit sajnos nem váltotyak gólra, illetve volt egy óriási kapufája egy távoli lövésből. A tempója élőben félelmetes.

A meccs emberei egyik oldalon Wilshere, a másikon Seedorf lettek. Wilshere csak tavaly vonult vissza szóval az ő része érthető, Seedorf viszont elképesztő volt ennyi idősen is, a gólja benne lenne a hónap legszebb PL góljai összefoglalóban.

Nagyon jó élmény volt a meccs, rengeteg olyan játékos lépett pályára, akiket nagyon sajnáltam, hogy nem láthattam karrierjük csúcsán játszani (Zola, Shevchenko, Hasselbaink, stb) szóval igazi fociünnep volt, 32 ezren látogattak ki a Bridge-re.

Akit érdekel az összefoglaló, itt megnézheti: https://youtu.be/phr0r6Fb6Ek
211! NEW RECORD!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#2 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2023. augusztus 3., csütörtök 19:44Sterlingnek nem sok jó megoldása volt pedig szeretne bizonyítani. Nem tartom rossznak, de Madueke jobb lehet nála, ill. Mivel nálam Mudryk kezdő a balon így Nkunkut raknám jobbra.
Szerintem egyelőre biztosra vehetjük, hogy a Poch által favorizált kezdő névsor a Kepa; James, Silva, Colwill, Chilwell; Enzo, Gallagher; Sterling, Nkunku, Mudryk; Jackson lesz.
Nem hiszem, hogy ennél több fiatalt be szeretne fogni az állandó kezdő szerepre, Carney is nagyon fiatal még ahhoz, hogy azzal számolj, hogy övé a 10-es poszt.
Illetve nem véletlen van szó a 6-os poszt mellett egy jobbszélső érkezéséről is. Madueke sérülése miatt nem indul túl jól, pedig kiszoríthatta volna Sterling-et már most.

Az érkezők miatt ez még változhat, főleg hogy Gallagher-rel inkább Poch számol, a vezetőség nem. A nyilatkozatok alapján hamarabb lenne Gallagher egy sorral feljebb, mint Carney.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#3 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ejha, micsoda játék a dortmund ellen... Meccsről meccsre látszik a fejlődés taktikailag és önbizalom terén is. Írta valaki, hogy na most bezzeg nem kell várni a fejlődésre - erre csak annyit, hogy inkább nem nézném meg mit alkot poch Mounttal, Zijessel, Havertzel stb.

Nálam a meccs embere Gallagher. Aki eddig szídta mint a bokrot - hozzáteszem jogosan de nagyon eltúlozva - az most megdícsérheti nyugodtan, mert ma is őrült nagyot melózott. Ha jól láttam ő volt az egyedüli hatos, Enzo és Chukwuemeka inkább 8asok voltak de Chuk volt legmagasabban. Nagyon jól állt ez a szerep neki, sok szerelése volt, nálam a továbbiakban is kezdő.

Mudryk brutál módon szállt be, olyan játékkedve van, hogy szerintem mélyen tapsikolt amikor Nkunku megsérült. Tudjuk, hogy gyors és jól cselez, de már látszik taktikailag is a fejlődése. Egyre jobb a labda nélküli játékban, sokat dolgozott és mindenhova odaért. Csak így tovább.

Colwill szerintem nagyon magabiztosan játszott. Az utóbbi két év egyik legerősebb védelme volt a mai, nem igazán volt lehetősége a dortmundnak. Szerintem már most érzik egymást Silvával, jó lesz ez.

Jacksont nézni kék mezbe nekem nagyon idegen érzés, annyira régen láttam már igazán jó csatárt kékben. Szépen kifényeztük már szóval egy kicsit kritizálom is : két olyan helyzetet baszott el amiből két meccsenként egy is sok, nem hogy egy meccsen kettő. Remélem nem látok tőle sok ilyet, mert eddig világsztár jelölt a csóka.

Chukwuemeka stabil, dolgozik mint a gép, de nekem ő kevés a csatár mögé, nem elég penge oda. Ha érkezik Caicedo úgy Enzot játszatnám a helyén teljesen kötetlenül, ő ott tudná igazán megfizetni az árát. Esetleg Nkunkut...

Sterlingnek nem sok jó megoldása volt pedig szeretne bizonyítani. Nem tartom rossznak, de Madueke jobb lehet nála, ill. Mivel nálam Mudryk kezdő a balon így Nkunkut raknám jobbra.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Felkészülési meccsek

#4 Hozzászólás Szerző: Bandi »

edeskeves írta: 2023. augusztus 3., csütörtök 12:08 Egy dolog viszont ami vicces szamomra. Kepat utaljatok sokan alairom, de azt a szogletet megneznem hany kapus huzta volna le oklozes helyett ugy, hogy lenduletbol erkeztek is a labdara… mar elore latom, hogy erre a szezonra o a kipecezett ember es barmi lesz, azt a golt azert kapjuk, mert nem eleg magas :D
Egy játékos ugrott oda Kepa-hoz és rá sem mondanám hogy óriási lendülettel érkezett, szóval az ilyet simán le kellene húzni. Nem egy egetrengető hiba volt de az ilyen apró momentumokból van sok vele kapcsolatban amik közvetetten gólt eredményeznek. Vannak jó tulajdonságai, de a fizikai korlátaival nem lehet mit kezdeni és nemcsak a magassága a gond, hanem gyenge is és nem is túl atlektikus. Hasonlítsd össze például hogy mekkorát ugrott a majdnem 40 éves Silva pár napja a Fulham elleni gólja előtt és mekkorát szökellt tegnap Kepa. És nyilván erre fog játszani majd az összes csapat a PL-ben, pontrúgásoknál vagy bedobásoknál beraknak 2 embert az ötös környékére, onnantól kezdve a védőinken múlik majd minden mert Kepa tehetetlen lesz. Nem hiába szorította ki őt korábban Mendy is, idén valószínűleg nem fogunk tudni jó kapust igazolni, de jövőre komoly pénzeket kell áldozni erre a posztra mert ez az egyik legnagyobb gyengepontunk jelenleg.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#5 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ezt a meccset siman nyerhettuk volna 4-5 rugott gollal is akar, nagyon sok helyzet kimaradt.
Colwill 2 helyzete, Jackson helyzetei (aki szerintem a legigeretesebb uj igazolas egyenlore) Chukwuemeka stb.

Sterling vagy formaba lendul gyorsan vagy remelem telen megy, Cucurella remelhetoleg nem kap majd tul sok lehetoseget Chillwell mogott.


Egy dolog viszont ami vicces szamomra. Kepat utaljatok sokan alairom, de azt a szogletet megneznem hany kapus huzta volna le oklozes helyett ugy, hogy lenduletbol erkeztek is a labdara… mar elore latom, hogy erre a szezonra o a kipecezett ember es barmi lesz, azt a golt azert kapjuk, mert nem eleg magas :D

Amugy Pochettino munkaja mar latszik egy honap utan (khmm Potter/Lamps) a jatekosok visszatamadnak, vannak gyorspasszos akciok, szep tamadasvezetesek nekem eddig tetszik es van meg ido finomhangolni.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Felkészülési meccsek

#6 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Traxver írta: 2023. augusztus 3., csütörtök 9:37 1 meccs lehet belefért volna a pool meccs előtt
Szokott lenni szinte minden évben zárt kapus meccs is, lehet hogy lesz most is.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#7 Hozzászólás Szerző: Traxver »

1 meccs lehet belefért volna a pool meccs előtt

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#8 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dízel írta: 2023. augusztus 3., csütörtök 6:28 A meccset nem lattam, de a statokat igen. Nkunku megserult, nem sulyos szerencsere.
Cucu mar a 32. Percben bejott, wtf.
Colwill 6.3as ertekekessel a legrosszabb volt.
Nem tudom ki mit lat benne, nem valami meggyozo a felkeszulesi idoszakon.
Sofascore számaira azért nem szabad támaszkodni főleg védőnél. Ugyanez a Whoscored

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Felkészülési meccsek

#9 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Közben megnézve az összefoglalót, volt lehetőségünk bőven, a helyzetkihasználással állunk még mindig hadilábon, de voltak bíztató összjátékok. A kapott gólnál pedig láthatjuk mi vár ránk majd Kepa-val, egy határozottabb kapus simán lehúzza azt a beadást, de Kepa csak ilyen öklözésekre képes, jó pár gólt fogunk kapni ilyen szituációkból főleg a kisebb csapatok ellen, akik a pontrúgásokra fognak játszani pont amiatt mert ilyen kapusunk van…

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Felkészülési meccsek

#10 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bandi írta: 2023. augusztus 3., csütörtök 6:48
Dízel írta: 2023. augusztus 3., csütörtök 6:28 A meccset nem lattam, de a statokat igen. Nkunku megserult, nem sulyos szerencsere.
Cucu mar a 32. Percben bejott, wtf.
Colwill 6.3as ertekekessel a legrosszabb volt.
Nem tudom ki mit lat benne, nem valami meggyozo a felkeszulesi idoszakon.
Szerintem rossz statokat néztél akkor :D Cucu a 75. percben állt be, Colwill-t pedig dicsérték azokban az értékelésekben amiket én olvastam (mondjuk csak kettőt találtam egyelőre :D ) Sterling-et húzták le, illetve James még mindig nem az igazi, neki jól jön még ez a 10 nap a Liverpool meccsig. Amúgy Pochettino elmondta hogy jelenleg ez a csapat van a fejében amivel ma kezdett, mondjuk Sterling nem tudom mivel szolgált rá erre, Mudryk, de még Maatsen is jóval többet mutatott nála ezen a pár meccsen.
Aha nem szabad ilyen koran posztolni. Kv elott semmikepp. :D

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Felkészülési meccsek

#11 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta: 2023. augusztus 3., csütörtök 6:28 A meccset nem lattam, de a statokat igen. Nkunku megserult, nem sulyos szerencsere.
Cucu mar a 32. Percben bejott, wtf.
Colwill 6.3as ertekekessel a legrosszabb volt.
Nem tudom ki mit lat benne, nem valami meggyozo a felkeszulesi idoszakon.
Szerintem rossz statokat néztél akkor :D Cucu a 75. percben állt be, Colwill-t pedig dicsérték azokban az értékelésekben amiket én olvastam (mondjuk csak kettőt találtam egyelőre :D ) Sterling-et húzták le, illetve James még mindig nem az igazi, neki jól jön még ez a 10 nap a Liverpool meccsig. Amúgy Pochettino elmondta hogy jelenleg ez a csapat van a fejében amivel ma kezdett, mondjuk Sterling nem tudom mivel szolgált rá erre, Mudryk, de még Maatsen is jóval többet mutatott nála ezen a pár meccsen.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Felkészülési meccsek

#12 Hozzászólás Szerző: Dízel »

A meccset nem lattam, de a statokat igen. Nkunku megserult, nem sulyos szerencsere.
Cucu mar a 32. Percben bejott, wtf.
Colwill 6.3as ertekekessel a legrosszabb volt.
Nem tudom ki mit lat benne, nem valami meggyozo a felkeszulesi idoszakon.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Felkészülési meccsek

#13 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szoval akkor a ket jomadar aki rajtunk maradt az elozo erabol cucu es sterling a ket kutyauto senkihazi.
Remelem poch megtori a tendenciat es kivagja cucu-t, mert az eddigi evek edzoinek mindig volt egy szurkolok altal lenezett jatekos, pl jorginho, alonso, akiket az edzok meg fosasig orrba szajba jatszattak, mi meg alltunk szettart kezzel, hogy megis miert?! :o

Cucu is tipikus jorginho style, hatalmas duma, extroveltalt figura, aki tuti szetnyalja az epp aktualis edzot. Ezert jatszanak ezek ennyit, mert hogy nem a teljesitmenyuk miatt, az tuti.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#14 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jól lebontottad, annyi hogy Casedei és Angelo esetében nem teljesen értek egyet. Az biztos, hogy egy kölcsön nem tenne nekik rosszat, de ha maradnak abból már most profitálnánk.

Casedei tény, hogy annyira nem védekezik hatékonyan, de nagyon jó a labdakezelése, jók a meglátásai és cselei. Én őt mindenképp itt tartanám, egyébként sincs sok KPnk.

Angelo szerintem már most ász, felpörgeti a játékot, őrült passzai vannak és nagyon ülnek a kényszerítői amihez hozzátartozik, hogy meg van a kémia a társakkal. Megértem ha kölcsönbe megy, de csak akkor ha jön egy RW.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Felkészülési meccsek

#15 Hozzászólás Szerző: Crap »

Követtem a tornát. Rövid meglátásaim.:

Gusto - Küzd és hajt mindegyik meccsen. Kegyetlen gyors, erős, nekem ő nagyon tetszett a torna alatt.
Chalo - Teljesen stabil és simán van helye a csapatba, akárcsak eddig. Lábbal voltak megingásai néha, de semmi vészes.
Bashir - Silvat nem számítva ő volt a legjobb belső védőnk. Biztos vagyok benne, hogy nem fog maradni, de a 3 meccsen simán hozott egy 10/9-es teljesítményt. Brutál jó előre passzok, (egyikből gól is lett) Két lábas, nagyon labdabiztos védő. Fizikailag kéne kicsit még erősödnie, de ő nagyon jó lehet még.
Colwill - sokat nem láttunk belőle. Fullham túl sok gondot nem okozott neki, előtte pedig nem volt még túlságosan formában.
Cucu - Toronymagasan kilóg lefelé a csapatból. Egyszerűen nincs mit keresnie ebben a közegben, főleg úgy hogy 3 sokkal jobb játékos van a helyén. Tegnap is a Fullham kvázi leglassabb támadója Harry Wilson futotta körbe 2x egymás után. Oké, hogy 0 veszélyt jelentett a Fullham, de ezek írtó gáz dolgok. Newcastle elleni bakija, Wrexham ellen is ő nála rezgett a labda és alakított ki gólhelyzetet az ellenfélnek.
Hall - NEm értem mit kell még tennie, hogy kapjon rendszeresen játékidőt. Erős, labda brutális hogy tapad hozzá. AKármikor beáll, azonnal csinál valami csodát.
Maetseen - dettó nagyon meggyőző, labdaügyes, jól védekezik. Azonnal beraknám Chilly cseréjének
Santos - Rohadt jól szűr és a középpályás véldelem vele nagyon jól működik. Előre még akadozik a játéka, de az se vészes (nem eladja a labdákat, hanem néha rajta lassult le 1-1 támadás)
Casadei - Neki kell egy kölcsön. Igazából 1 jó meccse volt a tornán, de többin nagyon változó volt a játéka. A KP védelem sajnos teljesen meghal amint pályára lép. Ebben nagyon sokat kellene még fejlődnie.
Angelo - Labdaügyes, pörgős srác, de úgy érzem, de neki is kell még a kölcsön. Túlpörög, nagy helyzeteknél egy kicsit berezel talán / nem választ jó megoldást.
Sterling - NEm lehet róla mit írni, mert látványosan beleszart az egész tornába, így a teljesítménye is olyan volt. Eszméletlen feltűnő volt, hogy míg a fiatalok a pályán harcolnak és kaparnak, addig ő kocog meg nevetgél. Ettől függetlenül tudjuk, hogy klasszis persze, csak a PL-re azért rohadtul változtatnia kell ezen.
Nkunku - Mezőnybe néha eltűnt, viszont a helyezkedése, passzai eszméletlenül ott vannak. Tökéletes játékos Jackson mellé ezekkel a poecher góljaival.
Jackson - Abszolút eddig a nyár MVP választása. Brutál ott van a csávó. Hajt, letámad, mindennel előre megy, befelé cselez stb. Drogba vibes.
Chilwell - James - Silva - Enzo. Kisújból hozzák a klasszist mindegyik meccsen, függetlenül attól mennyire voltak formában éppen.
Chuky - Őt is jó lenne rávenni egy kölcsönre. Szélen szerintem nem igazán tud jól játszani és ink. középen van a helye. Sokat csetlik , botlik néha még mindig, viszont brutál fizikuma van, így brutálisan támad is le, gyors stb. mikor bejön a csele, akkor az nagyon bejön. Rotációs emberként is jó lenne őt megtartani, de egy kölcsön jobbat tenne neki.
Mudryk - Végre megmutatta ezen a tornán miért is és 70 milliót. Brutál fizikum és sebbesség, jó technika, volt egy szép gólja is. Viszont még többet kell belőle látni. Ez a torna viszont abszolút pozitív volt az ő szempontjából.

Nagyjából ők jutottak így eszembe a tornáról....

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Felkészülési meccsek

#16 Hozzászólás Szerző: almos »

kecske01 írta: 2023. július 31., hétfő 9:18 Sterling megint nagyon gyenge volt. Csak ő lóg ki az elől lévők közül.
Akkor majd nem játszik! Van most elég ember, aki nem hajt, annak nem kell adni játékperceket a felnőtt csapatban.
LAMPARD#8

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#17 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sterling megint nagyon gyenge volt. Csak ő lóg ki az elől lévők közül.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#18 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. július 31., hétfő 8:03 Az biztos, hogy potencial az hatalmas van ebben a keretben. Persze ezek csak felkeszulesi meccsek, de akik tegnap is jatszottak, siman lejatszottak a fulhameseket ugy hogy most erkeztek. Mudryk es Morreira pl be se alltak tegnap.

Vedelembe jott még Disasi, elvileg megyunk még Caicedo-ert + Kudus/Olise, azert ez igy nem lesz gyenge.

Egy kapus is jonni fog, de egy csatar is kéne még valamilyen formaban. Nkunku es Jackson jók csak ha megserulnek mas nincs. Broja hasznalhatatlan, hosszu serulese volt aztan ujra megserult, a felkeszulesen se jatszott senmit.
Pochettino elég sejtelmesen nyilatkozott új csatár érkezéséről a meccs után (nyitva hagyta a kérdést), szóval akár az is benne lehet a pakliban, hogy egy befejező még jön. Én nem tudok arról, hogy Broja újra megsérült volna, szimplán csak a Cobhamben maradt folytatni a rehabját, valószínűleg még nem volt olyan állapotban, hogy pályára tudjon lépni. Badiashile is ezért maradt Londonban.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#19 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az biztos, hogy potencial az hatalmas van ebben a keretben. Persze ezek csak felkeszulesi meccsek, de akik tegnap is jatszottak, siman lejatszottak a fulhameseket ugy hogy most erkeztek. Mudryk es Morreira pl be se alltak tegnap.

Vedelembe jott még Disasi, elvileg megyunk még Caicedo-ert + Kudus/Olise, azert ez igy nem lesz gyenge.

Egy kapus is jonni fog, de egy csatar is kéne még valamilyen formaban. Nkunku es Jackson jók csak ha megserulnek mas nincs. Broja hasznalhatatlan, hosszu serulese volt aztan ujra megserult, a felkeszulesen se jatszott senmit.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#20 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon gyenge volt a fulham, nem is törtük magunkat agyon a 3. gólért. Sokkal jobbak voltunk. Egyre jobban látszik az, hogy mit szeretne poch, és úgy néz ki ez a fiatal, gyors és alázatos brigád kompatibilis lehet vele. Nem tudom, hogy ebben a szezonban meddig érhetünk fel, de lesz saját játékunk és a meccsek nagyján dominálni fogunk, az fix.

Jackson nagyon faszán néz ki eddig, de sokan járszanak nagyon jól, pl Nkunku, Gallagher, Casedei, Chilwell, Angelo stb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése