Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Felkészülési meccsek

#3101 Hozzászólás Szerző: Keppi »

kdako írta:Srácok, ezek felkészülési meccsek, nem jelentenek semmit. Tavaly jól hangzott, hogy megnyertük a felkészülési tornát Amerikában, de az számít csupán, ami a szezon során történik. Simán lehet, hogy ugyanolyan sikeresek leszünk, mint tavaly. Ne temessük a csapatot még, hiszen el sem kezdődött az idény.
én kicsit temetem. nem akarok borúlátó lenni, de úgy tűnik, hogy még mindig a sztárokra fogunk építeni, ami eddig működött (úgy ahogy), de ők már a múlt évi siker után nem éheznek annyira a sikerre. fiatalok beépítésére kicsi az esély, állandó kezdőbe 1 embert se mernék berakni a felkészülési meccsek után. igazolni csak benajun józsit igazoltuk.. hát, azért ez így elég karcsú, főleg h a citeh már orbba szájba erősített, MU-nál is van új sztárjelölt, pool meg megtartotta a sztárjait és van egy új edző..
:)

Avatar
8600
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2009. január 27., kedd 14:43
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: nincs

Re: Felkészülési meccsek

#3102 Hozzászólás Szerző: 8600 »

Szerintem ott csesztük el a kapusdolgot amikor elengedtük Cudicinit,vagy h nem igazoltunk 1 hasonló képességű játékost a helyére. :|

Vicky7
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010. július 17., szombat 17:03
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Felkészülési meccsek

#3103 Hozzászólás Szerző: Vicky7 »

Dehogy temetem! Csupán csak féltem ennyi! Remélem hogy minden rendben lesz és már vasárnap bebizonyítják ezt! :)
CHELSEA FC Real Madrid Y VIVA ESPAÑA!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#3104 Hozzászólás Szerző: kdako »

Srácok, ezek felkészülési meccsek, nem jelentenek semmit. Tavaly jól hangzott, hogy megnyertük a felkészülési tornát Amerikában, de az számít csupán, ami a szezon során történik. Simán lehet, hogy ugyanolyan sikeresek leszünk, mint tavaly. Ne temessük a csapatot még, hiszen el sem kezdődött az idény.
GO BLUES!

Vicky7
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010. július 17., szombat 17:03
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Felkészülési meccsek

#3105 Hozzászólás Szerző: Vicky7 »

Na igen, én sem hiába aggódok már hetek óta! :? Tudom hogy felkészülési meccsek csak....de azért oké hogy az eredmény nem számít, na de a játék igen és hát nem sokat mutattunk eddig! Szerintem sem ártana igazolni még és ha jól tudom bőven van miből!
CHELSEA FC Real Madrid Y VIVA ESPAÑA!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3106 Hozzászólás Szerző: chiedis »

az összes meccsen kapusproblémák vannak. Már most megjóslom, hogy Cech a következő 9 hónap szezonban legalább 2-ben sérült lesz. Kéne cserekapus. Ez a turnbull meg hilario már tavaly is megmutatta mekkora fogalmatlan...
Egy kis iróniát azért megengedek: igaziból támogatom hogy Ancelotti nem akar igazolni, minek. Van két fasza cserekapusunk, a 4.éve ígéretes tehetség Kalou, a kivételesen jó P.Ferreira és Mikel cica :D illetve 20 darab 31-éves emberkénk...
Ancelotti úgy ül a pénzen mintha az övé lenne. Mintha értékelendő lenne, pedig Abra azt a pénzt elbassza mondjuk 3 mini tengeralattjáróra.

Kéne 5-6 igazolás, 1 szuper és fiatal csatár, 3 középpályás, 1 szuper és fiatal középső védő. Minimum...

Nem dől össze a világ 3 rossz meccs miatt, de önbizalom növelésre nem volt jó...
Miért van az, hogy a MAnUTD tud Chicarito-kat venni kevés pénzért???

NEm akarok jós lenni, de a Community Shield nem hozzánk fog kerülni, és remélem hogy nem az lesz a "nem igazolunk hanem játszatunk sok fiatalt" felfogással hogy BL-t nem nyerünk soha, hanem eljuthatunk a 2003-as Juvéból ide jutó Juve szintjére. Amikor a keret elöregedik, és nem lesz minőségi igazolás helyettük.

Remélem nem ez lesz. Bocs a kirohanásért, csak néha írok ha úgy érzem, hogy a szeretett klub sztem rossz irányba tart. Szebb jövőt
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3107 Hozzászólás Szerző: redrum »

rafanadal írta:
redrum írta:
rafanadal írta: Anelka még mindig nem tud helyzetet kihasználni.
Lőtt egy teljesen szabályos gólt, amit nem adtak meg. Miért mindig őt kell baszogatni?
Ez nem baszogatás, de volt még 2 ajtó-ablak helyzete, amit kihagyott. A szabályos góllal én is egyet értek, de ha abból a másik két nagy helyzetből bár egyet belőtt volna, akkor nem ez lesz a végeredmény s nem így alakul a 2. félidő.
Drogbának is volt olyan helyzete amit illett volna belőnie, de nem tudta. Kalou még csak helyzetbe sem került. Mégsem őket említed meg, hanem azt az Anelkát aki még lőtt is egy gólt.
I'm goin' down down down down

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#3108 Hozzászólás Szerző: Mister »

rafanadal írta:
redrum írta:
rafanadal írta: Anelka még mindig nem tud helyzetet kihasználni.
Lőtt egy teljesen szabályos gólt, amit nem adtak meg. Miért mindig őt kell baszogatni?
Ez nem baszogatás, de volt még 2 ajtó-ablak helyzete, amit kihagyott. A szabályos góllal én is egyet értek, de ha abból a másik két nagy helyzetből bár egyet belőtt volna, akkor nem ez lesz a végeredmény s nem így alakul a 2. félidő.
De így alakult és ezen nem tudunk mi változtatni...fejben szerintem még mindig nyaralnak a srácok :D Remélem ha nem is a CS-re de a szezonkezdésre összekapják magukat!ezek csak felkészülési meccsek voltak nem pedig döntők...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Felkészülési meccsek

#3109 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

redrum írta:
rafanadal írta: Anelka még mindig nem tud helyzetet kihasználni.
Lőtt egy teljesen szabályos gólt, amit nem adtak meg. Miért mindig őt kell baszogatni?
Ez nem baszogatás, de volt még 2 ajtó-ablak helyzete, amit kihagyott. A szabályos góllal én is egyet értek, de ha abból a másik két nagy helyzetből bár egyet belőtt volna, akkor nem ez lesz a végeredmény s nem így alakul a 2. félidő.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#3110 Hozzászólás Szerző: Mister »

redrum írta:
Mister írta:Carvalho-t szépen megmozgatta az ázsiai!!Turnbull hát no comment...
Miért mit csinált Turnbull szerinted? Most egyik gól sem az övé volt.
Az igaz,hogy egyik se az ő hibája volt,de szerintem bátrabban kivetődhetett volna Petric góljánál.

Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Felkészülési meccsek

#3111 Hozzászólás Szerző: artaence »

BlueBlood1993 írta:
Dani1905 írta:Írna valaki a mai meccsről majd egy kicsit részletesebb összefoglalót (mi volt az alakzat, kinek hogy ment a játék, cserék stb...., már ha van ideje és kedve valakinek persze), mert nem tudom sajnos megnézni és érdekelne, hogy hangolunk a hétvégi CS-re. :)
Engem is nagyon érdekelne, hogy hogyan játszottak a játékosok, főleg a csereként beálló Kakuta, meg Benayoun. Köszi szépen!
A találkozó elég lagymatagul kezdődött, enyhe Chelsea-s fölénnyel. Aztán egy szemfüles góllal a 24. percben megszereztük a vezetést (egy hátra passzolt labdára Essien csapott rá, bepasszolta Lampardnak, aki az üres kapuba passzolt), az első félidőben több említésreméltó dolog nem történt. A 2. félidőben itt-ott adódtak helyzetek, Benayoun a középpálya majdnem minden részén feltűnt, sokat mozgott, kisebb lendületett vitt a csapat játékába, aztán 10 perc után eltűnt és már alig mutatott mást a meccsen. Anelka helyére jött Kakuta, aki szvsz remekül mozgott a pályán, jó cselei voltak, csak valahogy az utolsó mozdulatokba mindig egy kis hiba csúszott, így ő sem sokat tudott hozzátenni, a szép technikai megoldásokon túl a gólszerzéshez. Meg kell említeni Zsirkovot, aki AC helyére érkezett, és nagyon rossz napot fogott ki, a felfutásai nem sikerültek, és a 71. percben röviden adta haza a labdát, amit Petric (az amúgy rosszul kifutó) Turbull felett a kapuba emelt. Ivanovics helyére lépett pályára Ricky, és a védelem a 86. percben pont mellőle lőtte a HSV a 2., egyben mindent eldöntő gólt...

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3112 Hozzászólás Szerző: redrum »

rafanadal írta: Anelka még mindig nem tud helyzetet kihasználni.
Lőtt egy teljesen szabályos gólt, amit nem adtak meg. Miért mindig őt kell baszogatni?
I'm goin' down down down down

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3113 Hozzászólás Szerző: redrum »

Mister írta:Carvalho-t szépen megmozgatta az ázsiai!!Turnbull hát no comment...
Miért mit csinált Turnbull szerinted? Most egyik gól sem az övé volt.
I'm goin' down down down down

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Felkészülési meccsek

#3114 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nagyon gyengék voltunk ma is. Jól kezdtünk, megvolt a vezetés, aztán szokás szerint visszaálltunk védekezni s elfelejtettünk játszani. A védelem még mindig nagyon lyukas, Zhirkov szépen elintézte az egyenlítő gólt :evil: . A középpálya láthatatlan volt, úgy mentek el mellettük, ahogy csak akartak. Anelka még mindig nem tud helyzetet kihasználni. A cselek pedig nagyon nem akartak bejönni.

Azért nem kell temetni a csapatot. Szerencsére ez még nem tétmeccs volt. Remélem a CS-re összeszedik magukat s jól fognak játszani. Ez a meccs csak formába lendülésre volt kitalálva, szóval nem kell bánkódni. Azért az is igaz, hogy tavaly nyertük a felkészülési meccseket és utána nyertük a tétmeccseket, idén pedig ...
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#3115 Hozzászólás Szerző: Mister »

Carvalho-t szépen megmozgatta az ázsiai!!Turnbull hát no comment...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#3116 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Pöri írta:na ez kész ilyen kis rizs földről szalajtott csíkszemű átb*ssza a fél védelmünket... amúgy a cserékig jól játszottunk utána viszont pocsékul..
Kakuta nagyon jól mozgott Józsi meg csak volt..
A kis kampós sem volt rossz, volt pár egész értelmes megmozdulása :wink:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Felkészülési meccsek

#3117 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Hát ez ciki a javából... zsinórban 4. (ha az ificserékkel felálló Chelsea-t a Wycombe Wanderers ellen nem számoljuk, akkor "csak" sorozatban 3.) vereségünket szenvedtük el, igazolni kell, mert még a nagyrészt A-csapatos játékosok se tudtak x-elni se a Frankfurt, se a Hamburg ellen...
Jossi barátunk is kicselez 2 embert, addig ok, de aztán beadja 2 hamburg-os közé...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Atthilleus 2010. augusztus 4., szerda 20:04-kor.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Felkészülési meccsek

#3118 Hozzászólás Szerző: Pöri »

na ez kész ilyen kis rizs földről szalajtott csíkszemű átb*ssza a fél védelmünket... amúgy a cserékig jól játszottunk utána viszont pocsékul..
Kakuta nagyon jól mozgott Józsi meg csak volt..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pöri 2010. augusztus 4., szerda 20:00-kor.
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#3119 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dani1905 írta:Írna valaki a mai meccsről majd egy kicsit részletesebb összefoglalót (mi volt az alakzat, kinek hogy ment a játék, cserék stb...., már ha van ideje és kedve valakinek persze), mert nem tudom sajnos megnézni és érdekelne, hogy hangolunk a hétvégi CS-re. :)
Engem is nagyon érdekelne, hogy hogyan játszottak a játékosok, főleg a csereként beálló Kakuta, meg Benayoun. Köszi szépen!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#3120 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Írna valaki a mai meccsről majd egy kicsit részletesebb összefoglalót (mi volt az alakzat, kinek hogy ment a játék, cserék stb...., már ha van ideje és kedve valakinek persze), mert nem tudom sajnos megnézni és érdekelne, hogy hangolunk a hétvégi CS-re. :)
*knock, and it shall be opened unto you*

Válasz küldése