Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#121 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pulisic csak szerintem kezd kicsit Diego Costa-ra hasonlítani fizimiska tekintetében? :D :D
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#122 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta: 2021. július 27., kedd 20:25 Mount nincs meccskeretben, ahogy a többi EB-n szerepló sem.

Subs: Mendy, Bergstrom, Baba, Zappacosta, Chalobah, Clarke-Salter, Miazga, Barkley, Loftus-Cheek, Broja, Ugbo.
nos amit látni szeretnék, az csak annyi, hogy a srácok bizonyítani akarjanak, motiváltak legyenek.. játszhatunk rosszul, darabosan, fáradtan, de legyenek motiváltak a srácok :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#123 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mount nincs meccskeretben, ahogy a többi EB-n szerepló sem.

Subs: Mendy, Bergstrom, Baba, Zappacosta, Chalobah, Clarke-Salter, Miazga, Barkley, Loftus-Cheek, Broja, Ugbo.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Felkészülési meccsek

#124 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta: 2021. július 27., kedd 20:02
Szabi írta: 2021. július 27., kedd 20:00
Elvileg ez a kezdő:
Arrizabalaga; Sterling, Baker, Sarr; Hudson-Odoi, Drinkwater, Gallagher, Alonso; Ziyech, Pulisic, Abraham

Sterling és Gallagher bizonyíthat :D

mondjuk kibaszott fura kezdő, kizárt h Baker KH legyen :D
Pedig az lesz :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#125 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mount ott melegít a többiekkel, ha csak nem valami edzésről vágnak be felvételt a meccs előtt....

Ez a csávó nem akar pihenni? Valakinek el kellene tiltania a focitól augusztus közepéig...

Szerk.: szerintem nem mostani felvétel, mintha Giroudt is láttam volna, na meg mindenki mást...:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#126 Hozzászólás Szerző: Dante »

Semmilyen messzemenő következtetést nem lehet levonni. Mindenki kap 45 percet.

Egyébként volt már zártkapus meccs és hasonló volt a kezdő.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#127 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta: 2021. július 27., kedd 20:00
Dante írta: 2021. július 27., kedd 19:54 Ma 20.45-kor kezdődő felkészülési meccset a 5th stand (hivatalos) appben lehet élőben követni.
Elvileg ez a kezdő:
Arrizabalaga; Sterling, Baker, Sarr; Hudson-Odoi, Drinkwater, Gallagher, Alonso; Ziyech, Pulisic, Abraham

Sterling és Gallagher bizonyíthat :D

mondjuk kibaszott fura kezdő, kizárt h Baker KH legyen :D

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Felkészülési meccsek

#128 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szabi írta: 2021. július 27., kedd 20:00
Dante írta: 2021. július 27., kedd 19:54 Ma 20.45-kor kezdődő felkészülési meccset a 5th stand (hivatalos) appben lehet élőben követni.
Elvileg ez a kezdő:
Arrizabalaga; Sterling, Baker, Sarr; Hudson-Odoi, Drinkwater, Gallagher, Alonso; Ziyech, Pulisic, Abraham
Drinkwater...jajj...meg a vegen a nyakunkon marad a kovi szezonra :mrgreen:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#129 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta: 2021. július 27., kedd 19:54 Ma 20.45-kor kezdődő felkészülési meccset a 5th stand (hivatalos) appben lehet élőben követni.
Elvileg ez a kezdő:
Arrizabalaga; Sterling, Baker, Sarr; Hudson-Odoi, Drinkwater, Gallagher, Alonso; Ziyech, Pulisic, Abraham
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#130 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ma 20.45-kor kezdődő felkészülési meccset a 5th stand (hivatalos) appben lehet élőben követni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#131 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Crap írta: 2021. július 18., vasárnap 11:49
Szabi írta: 2021. július 17., szombat 21:41
És az ilyen Baba félékkel az a baj, hogy ha semmilyen kereslet nem lesz iránta - amire bőven megvan az esély -, akkor vígan elbohóckodik itt az U23-ban jövő nyárig, ameddig a szerződése él, és akkor aláír valahova szabadon igazolhatóként. A klub meg a 26 milliós átigazolási díja mellett 6 éve eltartja úgy, hogy a játékos Chelsea mezt jó esetben a Megastore-ban látott ez idő alatt.
Az hogy jó pár haszontalan játékost itt tartunk és adunk nekik ugyanúgy kölcsön lehetőséget, fizetést stb. egy játékos barát klub stratégiai....

Pl. NBA ben a brooklyni nets hasonló taktikával tette nagyon vonzó brande magát a játékosok körében, mielőtt a mostani szuper csapatot felépítette. Folyamat adtak a Two way szerződéseket olyan játékosoknak , akik egy csapatba se tudtak bekerülni, csak azért hogy a játékost segítsék és ne kallodjon el. Volt is erről egy cikk, hogy mennyire felfigyeltek erre játékosok és ügynökök is egy bizonyos idő után.
Értem mire célzol a "játékosbarát klubstratégia" alatt, de pontosan tudjuk mindannyian, hogy mi leginkább egy játékostemetőként voltunk/vagyunk jelen a köztudatban. Inkább úgy fogalmaznék, hogy felkaroljuk és támogatjuk a "gyengéket, elesetteket" (pl. van Ginkelt még a nyolcadik sérülése után se zavartuk el innen, végezhette a rehabot Cobhamben az orvosi csapat támogatásával).

OFF:
Azért a Brooklynnál jelentős szerepet játszott az is, hogy a bostoni cserénél odaadták mindenüket és mikor az öregek visszavonultak a sikertelen projekt után, semmilyük nem maradt. Persze szép sztori, hogy egy Dinwiddie kinőtte magát sztárnak, utcáról beesett kosarasként, de kb. a two-way papírokon kívül másban nem bízhattak, mert egy valamirevaló játékos se akart ott játszani. Ez szimpatikusnak tűnhet, de a mögöttes tartalom nem csupán szolidaritás alapú.
6+8+5+4+1+1+2+1

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Felkészülési meccsek

#132 Hozzászólás Szerző: Crap »

Szabi írta: 2021. július 17., szombat 21:41
És az ilyen Baba félékkel az a baj, hogy ha semmilyen kereslet nem lesz iránta - amire bőven megvan az esély -, akkor vígan elbohóckodik itt az U23-ban jövő nyárig, ameddig a szerződése él, és akkor aláír valahova szabadon igazolhatóként. A klub meg a 26 milliós átigazolási díja mellett 6 éve eltartja úgy, hogy a játékos Chelsea mezt jó esetben a Megastore-ban látott ez idő alatt.
Kicsit más téma, de egyébként biztos vagyok benne, hogy azért valamilyen poton pénzért vagy valamilyen módon már el tudtuk volna adni vagy küldeni korábban. Az hogy jó pár haszontalan játékost itt tartunk és adunk nekik ugyanúgy kölcsön lehetőséget, fizetést stb. egy játékos barát klub stratégiai ami azért biztos rohadt sokat számít, mikor ingyen hozzánk szerzodnek a malang sarr féle fiatalok vagy akármilyen igazolás esetében. Ezek olyan dolgok, amit biztos minden ügynök tud és el is mondja a játékosának.

Pl. NBA ben a brooklyni nets hasonló taktikával tette nagyon vonzó brande magát a játékosok körében, mielőtt a mostani szuper csapatot felépítette. Folyamat adtak a Two way szerződéseket olyan játékosoknak , akik egy csapatba se tudtak bekerülni, csak azért hogy a játékost segítsék és ne kallodjon el. Volt is erről egy cikk, hogy mennyire felfigyeltek erre játékosok és ügynökök is egy bizonyos idő után.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#133 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2021. július 17., szombat 20:40
Dante írta: 2021. július 17., szombat 17:16
emsanya írta: 2021. július 17., szombat 15:40ez a fos is él még :D
Ezeket a megjegyzéseket sosem értettem a részedről. Én is szoktam embereket szidni, de az olyanok, mint Baba, akik semmi esélyt nem kaptak itt ezért semmi rosszat nem tettek, tehettek az első csapatért, nem foglaltak helyet más elől, nem akadályozzák az igazolásokat miért érdemelték ki azt, hogy ilyen stílusban legyenek megemlítve...

Nem lesz itt belőle semmi, már csak ezért sem, mert előtte van Emerson, Alonso, Chilwell meg az összes jobbhátvéd.
Mint játékos egy fos, mint karakter nem ismerem. Ahogy Szabi leírta, inkább a játéktudására értettem a fos jelzőt. Mert ez az ember tényleg nem üti meg kb a Premier League szintjét sem és megint megkezdi velünk a felkészülést.

Ez persze a vezetőség hibája hogy még mindig vannak ilyen szerencsétlenek a keretben és nem is kis összegeket keresnek.
És az ilyen Baba félékkel az a baj, hogy ha semmilyen kereslet nem lesz iránta - amire bőven megvan az esély -, akkor vígan elbohóckodik itt az U23-ban jövő nyárig, ameddig a szerződése él, és akkor aláír valahova szabadon igazolhatóként. A klub meg a 26 milliós átigazolási díja mellett 6 éve eltartja úgy, hogy a játékos Chelsea mezt jó esetben a Megastore-ban látott ez idő alatt.

A Bakayoko, Barkley, Batshuayi vonulattal még nincs is akkora baj, mert ők valamennyire piacképesek, ahogyan Emerson és Zappacosta is azok az olaszoknál, Kenedy a spanyoloknál, az igazán nagy gond a Baba, DW, Baker, Miazga féle emberkékkel van, akiktől nagyon szabadulni kéne, de mégsem tudunk más-más okokból kifolyólag.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#134 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. július 17., szombat 20:52
emsanya írta: 2021. július 17., szombat 20:40 Mint játékos egy fos, mint karakter nem ismerem. Ahogy Szabi leírta, inkább a játéktudására értettem a fos jelzőt. Mert ez az ember tényleg nem üti meg kb a Premier League szintjét sem és megint megkezdi velünk a felkészülést.

Ez persze a vezetőség hibája hogy még mindig vannak ilyen szerencsétlenek a keretben és nem is kis összegeket keresnek.
Egyébként az tényleg szégyen, hogy egy ilyen top klubnál, mint a Chelsea, ilyen szintű játékosok mint Drinkwater vagy Baba, egyáltalán megkezdhetik a felkészülést. Ráadásul majd még csatlakozik gondolom Batshuayi, Bakayoko meg Barkley is, hajaaj lesz ám itt party. Dehát mivel szerződés köti őket a klubhoz, már annak is örülhetünk hogyha letolják a seggüket az edzésekre.
Barkley is ott van már, nyomja az edzéseket. Bakayoko nincs, elvileg őt meg se nézik, megy valahova. Batsuval fasz tudja már hogy mi lesz :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#135 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2021. július 17., szombat 20:40 Mint játékos egy fos, mint karakter nem ismerem. Ahogy Szabi leírta, inkább a játéktudására értettem a fos jelzőt. Mert ez az ember tényleg nem üti meg kb a Premier League szintjét sem és megint megkezdi velünk a felkészülést.

Ez persze a vezetőség hibája hogy még mindig vannak ilyen szerencsétlenek a keretben és nem is kis összegeket keresnek.
Egyébként az tényleg szégyen, hogy egy ilyen top klubnál, mint a Chelsea, ilyen szintű játékosok mint Drinkwater vagy Baba, egyáltalán megkezdhetik a felkészülést. Ráadásul majd még csatlakozik gondolom Batshuayi, Bakayoko meg Barkley is, hajaaj lesz ám itt party. Dehát mivel szerződés köti őket a klubhoz, már annak is örülhetünk hogyha letolják a seggüket az edzésekre.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#136 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2021. július 17., szombat 17:16
emsanya írta: 2021. július 17., szombat 15:40ez a fos is él még :D
Ezeket a megjegyzéseket sosem értettem a részedről. Én is szoktam embereket szidni, de az olyanok, mint Baba, akik semmi esélyt nem kaptak itt ezért semmi rosszat nem tettek, tehettek az első csapatért, nem foglaltak helyet más elől, nem akadályozzák az igazolásokat miért érdemelték ki azt, hogy ilyen stílusban legyenek megemlítve...

Nem lesz itt belőle semmi, már csak ezért sem, mert előtte van Emerson, Alonso, Chilwell meg az összes jobbhátvéd.
Mint játékos egy fos, mint karakter nem ismerem. Ahogy Szabi leírta, inkább a játéktudására értettem a fos jelzőt. Mert ez az ember tényleg nem üti meg kb a Premier League szintjét sem és megint megkezdi velünk a felkészülést.

Ez persze a vezetőség hibája hogy még mindig vannak ilyen szerencsétlenek a keretben és nem is kis összegeket keresnek.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#137 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pedig sajnos Baba tényleg egy fos játékos, nem megbántva a képességeit, de emlékszem, mikor leigazoltuk se értettem, hogy mit akarunk mi egy Augsburg-játékostól. Championship alsóházi csapat angol viszonyokhoz igazítva. Csak azért, mert statisztikák alapján az előző Bundesliga szezon talán második legjobb balbekkje volt, ha jól dereng.

Csak kiadtunk 26 millió eurót érte (és most azt nézzük el, hogy amúgy az volt a klub történelmének legszégyenteljesebb transfer időszaka Djilobodjival meg Hectorral, Falcaoval) nem nevezhető egy olcsó vételnek, rádásul hype-ja se volt, a lőtéri vak kutya se ismerte, csak a nagyon hardcore BuLi fanok maximum meg a FIFA-huszárok. Én azért elég tájékozottnak tartom magamat, klubok és játékosok terén is, mégse hallottam erről a gyerekről mielőtt megvettük. Lehet nem kapott sok esélyt, de mikor játszott is kegyetlen szar volt, aztán jött a súlyos sérülése és lőttek is az itteni pályafutásának. A távozó Filipe Luis helyett érkezett (aki szintén egy foshalmaz volt), egyedül Azpi volt a konkurenciája, emlékszem kezdetben próbálkoztunk Babával, de végső soron inkább Azpi maradt ott, hogy beadás előtt áttegye a balról a jobb lábára, mert még így is több fantázia volt benne, mint a ghánaiban.

Baba egy szimpatikus figura, de a keret 90%-ának a cipőjét nem köthetné be. Engem is meglepett, hogy még rúgja a bőrt, bár amilyen csapatokban vergődik, lassan NB1 lesz belőle.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#138 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2021. július 17., szombat 15:40ez a fos is él még :D
Ezeket a megjegyzéseket sosem értettem a részedről. Én is szoktam embereket szidni, de az olyanok, mint Baba, akik semmi esélyt nem kaptak itt ezért semmi rosszat nem tettek, tehettek az első csapatért, nem foglaltak helyet más elől, nem akadályozzák az igazolásokat miért érdemelték ki azt, hogy ilyen stílusban legyenek megemlítve...

Nem lesz itt belőle semmi, már csak ezért sem, mert előtte van Emerson, Alonso, Chilwell meg az összes jobbhátvéd.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#139 Hozzászólás Szerző: Anti »

Meg van oldva a bal oldal. 😃😃
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#140 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2021. július 17., szombat 14:52 Ma zárt kapuk mögött játszott a felnőtt csapat a Peterborough ellen, 6 - 1 lett a végeredmény. Tammy, Pulisic, Broja, és Ziyech szerezte a gólokat, utóbbi hármat.

Zappacosta, Chalobah, Sarr, Clarke-Salter, Barkley, Drinkwater, Broja azok a játékosok akik biztosan játszottak ma, de tavaly nem voltak a keret tagjai.

27-én is lesz egy felkészülési meccs, azt lehet hogy közvetíteni is fogják.
És Baba Rahman gólpassz :D ez a fos is él még :D

Válasz küldése