Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Felkészülési meccsek

#3221 Hozzászólás Szerző: Spring »

Remélem Carlo is látta a mai meccset és azt, hogy amikor a sok csere után átváltottunk 4-3-3-ra mennyire feljavult a játékunk!
BlueBlood1993 írta:Először is, nagyon örültem, hogy láthattam a fiatalokat! Másodszor is örültem, hogy Essien visszatért, ráadásul kapufával, góllal. Harmadszor is viszont elég langyi volta meccs...
Aki engem meggyőzött az Sturridge, Mc Eachren, Bruma, Van Anhoolt és Bertrand. Sturridgeal stabil csereként számolnék, Brumaval mint 4. számú belső védővel, Carvalho mehet. Van Aanhoolt nem belső védő, de megállta a helyét ott is. Bertrand technikás, csak többet kell gyakorolni az 1v1-eket, de be meri válalni a cselt, ez jó. Ők ketten a túl sok belső és szélső védők miatt nem fognak lehetőséget kapni sztem. Mc Eachren pedig túlzás lenne a kezdőbe, de látva az ő játékát, elég további egy belső kp és meg van a csapat, mert Mikel, Essien, Benayoun, Lampard plusz 1 kp, kiegészülve Mc Eachrennel és talán Matical (gyenge volt, de rombolni tud) elég lesz, esetleg még Kakuta.

Aki gyenge volt: Matic, se íze se bűze játék, darabos, elpasszolt labdák, viszont elég jó a területvédekezése, tehát jól helyezkedik, ezért lehetne szerintem vkp. Di Santo: még 1 év kölcsön, ha ott se domborít, akkor pápá.

Sinclair nem volt rossz, nem is oda írom, de csak nekem van az az érzésem, hogy semmit nem fejlődött az utóbbi években? Ugyanaz a gyors, de a labdát a védőbe belevezető játékos maradt. Nála ugyanaz mind Santo: 1 év kölcsön és ha még mindig semmi, akkor elpasszolhatjuk.

Clifford sok hibával játszott, de van esze a focihoz, Lalkovicnak szintén volt legalább 3 eladott labdája, de van benne fantázia. Stochot úgy megnéztem volna ha még itt lenne, sajnálom :(

A többiek semmi extrát nem nyújtottak asszem, az a 15 éves gyerek viszont durva hogy máris lehetőséget kapott :o
Sturridge iszonyat jó volt, kár, hogy nem sikerült neki a gólszerzés, hihetetlen gyors és jól cselez, sajnos a mai meccsen olyan ékpárt kapott Di Santo személyében, akivel semmi értelmeset nem lehet csinálni. Di Santo szerintem mehet végleg, nagyon gyenge játékos, pedig amikor idejött hogy beharangozták... Kár érte.

Bertrand játéka nekem inkább védekezésben tetszett, már amikor feljött és kellett visszamenni akkor is felvette az emberét, és elől is volt 1-2 szép betörése a 16-oson belülre, viszont nekem van Aanholt amikor egyszer egy bajnokin játszott azon az oldalon sokkal meggyőzőbb volt, szerintem egy PL-es kölcsön nem ártana Bertrand-nak, és majd meglátjuk.

Bruma jobb védőként szerintem nem az igazi, piszok gyors, csak nem tud beadni. Középen szerintem jobban nyomná, bár volt ma egy óriási hibája azon a poszton. Ha Carvalho megy, akkor ő lehet nyugodtan a 4. számú középhátvéd, lehet rá számítani. Amúgy őt nagyon csípik a szurkolók, ha már labdához ért énekelték a nevét :)

Sturridge mellet a másik kedvencem McEachran lett, hihetetlen esze van a focihoz, viszont nagyon gizda, ráfér még pár kiló izom, és akkor nagyon jó lesz. Hihetetlen szeme van a játékhoz, és Essien-nek is gyönyörű gólpasszt adott. Nekem Lampard-ra emlékeztet :)

van Aanholt-tal bal bunkóként számolnék, ott jobban nyomja, de középen sem rossz. Őt már nem szabad kölcsön adni, ha Zhirkov vagy Ashley szokásosan sérült akkor remek csere, esetleg pótló is lehet :)

Matic nagyon gyenge volt, teljesen egyetértek veled, védekezésben többet ér/ne talán. Sinclair egy buta játékos, semmi esze nincs a focihoz, ő is mehet Di Santo-val, érte főleg kár...

Clifford meg nekem tiszta Gerrard-os, de szó szerint, a testtartása, a játéka, minden. :)

Essien-nek meg külön örülök, hogy így tért vissza, viszont télleg ha nem sérülne le, és egész szezonban játszana az óriási ajándék plusz előny lenne.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#3222 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem tudom Ti mit lattatok Sturridgeben. Orulnek ha rendszeresen rotalna, de a mai meccsen sztem gyenge volt. Sok hibaval jatszott. Matic remgyenge, Di Santoban meg szerintem van valami kulonleges, ami majd egy latinosabb bajnoksagban fog kibontakozni, persze ma egy dupla nulla volt. Az a nagydarab rovid-voros haju srac is nagyon tetszett, 14es mezben. Talan Tore volt. Hihetetlen mezonymunkat vegez, Tud futni, latja a lyukakat, jol helyezkedik. Essien persze negyedgozzel is kitunoen jatszott, halisten.

Sinclair meg mindig fajditja a szivemet. Nagyon tehetseges srac, de eszmeletlenul butan jatszik. Ez a tili-toli cselezgetes ami most be-be jovogetett neki, egyszeruen nem megy el az elso ligaban. Mint mar irtak elottem is, belefut 3-4 vedobe. Kozepszint sajnos:(

McEachran nem volt latvanyos, viszont megbizhato. Egy-egy megmozdulasaval be-be bizonyitotta, hogy miert tartjak ot a jovo egyik nagy Angol focistajanak. Szerintem ha tobb lehetoseget kapna, kicsit tobb onbizalommal, mar igy 18 evesen is betudna magat verekedni. cserepadon a helye! Lehetoseget kell neki adni, egyebkent pocsekba megy.

Bruma fantasztikusan jatszott, MOTM. Nagyon fegyelmezett (nem a duhkitoreseire ertem), megbizhato. Jol kiveszi a reszet a tamadasokbol, es a fizikuma is megfelelo.

Sok jo opcionk van, csak azt sajnalom, hogy nem lattam olyan focistat, aki megragadja az elso ilyen nagyobb lehetoseget, ennek a baratsagos meccsnek a keretein belul, es szimplan LEOLT mindenkit, mint ahogy Messi is tette anno a barcelonaban. Hol vannak az ilyen kimagaslo egyenisegek? Mert van a Barcanak egy Xavija, Puyolja, Iniestaja, Messije,Bojanja, Pedroja es Assulinja, es nekunk mert nincs legalabb egy hasonlo egyenisegunk?:)
Nem baj ha nem sajat neveles, de mi vasarolgatjuk ossze europaszerte a tehetsegeket az utanpotlasba, es egyelore egy sincs akire azt mernem mondani, hogy na ez megallna a helyet a nagycsapatban. TALAN Tore, Bruma....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Felkészülési meccsek

#3223 Hozzászólás Szerző: misakd »

Érdekes kis meccs volt.Essien fantasztiukus volt mint mindig ez olyan 10/10-es teljesítmény volt. Sturridge kicsit pontosabb kezdőben a helye. A kezdő hátvédsor nagyon meggyőző volt.McEachren nagyon tehetséges talán már most jó cserenek.Matic ,Di Santo ma nagyon gyenge.
Sinclair jól játszott gyors,technikás megprobálnék nála egy évet itt a Chelseanél.

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3224 Hozzászólás Szerző: redrum »

Petrolanos írta:Kapusok jól helytálltak, kapott gól nélkül, mondjuk Cech meg Turnbull-nak nem is volt nagyon dolga.
Turnbull majdnem összehozott egy tizenegyest azt ne felejtsük el. Be kellett volna fújni szerintem.
I'm goin' down down down down

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Felkészülési meccsek

#3225 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Először is elég unalmas kis meccs volt, főleg az első félidő. Szerencsére a második félidőre kicsit belendültünk, és jobb volt a meccs, bár sajnálom, hogy csak egy gól született.

Kapusok jól helytálltak, kapott gól nélkül, mondjuk Cech meg Turnbull-nak nem is volt nagyon dolga.
A védelemmel igazán megvagyok elégedve, főleg Bruma játéka tetszett nagyon, de a többiek is jók voltak eléggé.
Középpályán a két nagy hozta amit kellett, Essien-nek örülök is hogy visszatért méghozzá góllal. Viszont Matic tiszta pocsék volt nagyon, tőle többet vártam, de ez van.
Elől Sturridge elég jó volt, Di Santo meg semmi, nulla, nem való a CFC-be. Őszintén mióta itt van nem mutatott semmit, tavaly kölcsönbe volt ott még a kezdőbe se került, és ha játszott akkor is szar volt, most is az volt. Max mehet kölcsönbe de szerintem megtartani is fölösleges.

Most már kíváncsi vagyok ki lesz az az öt ember, aki a nagy csapat tagja lehet, ha persze igaz.

GO CHELSEA!
2012. 05. 19.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#3226 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Először is, nagyon örültem, hogy láthattam a fiatalokat! Másodszor is örültem, hogy Essien visszatért, ráadásul kapufával, góllal. Harmadszor is viszont elég langyi volta meccs...
Aki engem meggyőzött az Sturridge, Mc Eachren, Bruma, Van Anhoolt és Bertrand. Sturridgeal stabil csereként számolnék, Brumaval mint 4. számú belső védővel, Carvalho mehet. Van Aanhoolt nem belső védő, de megállta a helyét ott is. Bertrand technikás, csak többet kell gyakorolni az 1v1-eket, de be meri válalni a cselt, ez jó. Ők ketten a túl sok belső és szélső védők miatt nem fognak lehetőséget kapni sztem. Mc Eachren pedig túlzás lenne a kezdőbe, de látva az ő játékát, elég további egy belső kp és meg van a csapat, mert Mikel, Essien, Benayoun, Lampard plusz 1 kp, kiegészülve Mc Eachrennel és talán Matical (gyenge volt, de rombolni tud) elég lesz, esetleg még Kakuta.

Aki gyenge volt: Matic, se íze se bűze játék, darabos, elpasszolt labdák, viszont elég jó a területvédekezése, tehát jól helyezkedik, ezért lehetne szerintem vkp. Di Santo: még 1 év kölcsön, ha ott se domborít, akkor pápá.

Sinclair nem volt rossz, nem is oda írom, de csak nekem van az az érzésem, hogy semmit nem fejlődött az utóbbi években? Ugyanaz a gyors, de a labdát a védőbe belevezető játékos maradt. Nála ugyanaz mind Santo: 1 év kölcsön és ha még mindig semmi, akkor elpasszolhatjuk.

Clifford sok hibával játszott, de van esze a focihoz, Lalkovicnak szintén volt legalább 3 eladott labdája, de van benne fantázia. Stochot úgy megnéztem volna ha még itt lenne, sajnálom :(

A többiek semmi extrát nem nyújtottak asszem, az a 15 éves gyerek viszont durva hogy máris lehetőséget kapott :o

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#3227 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

mikel12 írta:holwan a chat?
Bekarikázva: http://imagerz.com/QEJGDEtvAwJRBV9KQgVR" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#3228 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

holwan a chat?
Ohh Chelsea we love you..

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#3229 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Mért ne ma Chat-en vitatjátok meg ezeket a ritka értelmes és hasznos dolgokat? :roll:
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#3230 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Tiszta ciki lenne ha 0-0 lenne de szerintem 2-0-ra nyerünk Sturridge,Di Santo:D
Ohh Chelsea we love you..

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Felkészülési meccsek

#3231 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

hát eddig nagyon langyos a mecs nem nagyon tádaunk nagyon látszik hogy az elsö edzömecs de szerintem nyerünk 2-0ra essien,sturridge:)

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Felkészülési meccsek

#3232 Hozzászólás Szerző: broduer »

tomi87 írta:
broduer írta:Cechet lecserélték a 30-adik percben ez nem jelent jot :roll: bár nem látszott rajta sérülés
Szerintem mind a 3 kapusunk kap 30 percnyi játéklehetőséget!
remélem :)

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Felkészülési meccsek

#3233 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

broduer írta:Cechet lecserélték a 30-adik percben ez nem jelent jot :roll: bár nem látszott rajta sérülés
Szerintem mind a 3 kapusunk kap 30 percnyi játéklehetőséget!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Felkészülési meccsek

#3234 Hozzászólás Szerző: broduer »

Cechet lecserélték a 30-adik percben ez nem jelent jot :roll: bár nem látszott rajta sérülés

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#3235 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Matic ma má 3-szor rugott luft-ot
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Felkészülési meccsek

#3236 Hozzászólás Szerző: laczze »

naaah Essien villant :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#3237 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

HAJRÁ CHELSEA REMÉLEM NYERÜNK KB 3-0-RA AZ JÓ LENNE
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#3238 Hozzászólás Szerző: daw3 »

istenem mit csinál már a Sturridge???
De annak viszont örulok, hogy Essien és Mikel is játszik :D
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Felkészülési meccsek

#3239 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

valaki pls írja le a felállást lemaradtam
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Felkészülési meccsek

#3240 Hozzászólás Szerző: laczze »

teccik a felállás kíváncsi vagyok :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése