Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Felkészülési meccsek

#1081 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Chris22 - Volt szerencsém 5 m-ről meglátni Eva-t, hát elég "erős" láncszeme a csapatnak :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Felkészülési meccsek

#1082 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chris22: a B-szektor tényleg nagyon jó volt, én kb. a jobb oldali szögletzászló és a kapu között álltam a szektor közepén. Közel voltak a játékosok, mégis gyönyörűen lehetett látni hogy éppen milyen rendszerben focizunk. Kár hogy nem futottunk össze :)

Chester: jó, hogy végül rászántad magad.. Nem volt egy túl izgalmas meccs, de azért jó volt látni a srácokat. Remélem senki nem bánta meg aki elment.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#1083 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

ChesterB írta:Én kis naivan ott voltam 5-re a Népligetben, de tudtam, hogy nem fog simán menni a bejutás. Majdnem fél6-kor kezdték el beengedni az embereket, a D kapunál kevesen voltak, erre sz-r volt a kártya, és visszaküldtek a pénztárhoz, ahol 17:40-kor az aluljárónál állt a sor vége... Szerencsére haverom el tudta intézi, hogy ne kelljen a regisztrálókkal egy sorban állni, és beengedtek minket a jegyünk meg igazolványunk felmutatásával, de így is olyan 3/4 8-kor ülhettünk le végre, pedig az első bemelegítést megnéztem volna még 5-kor. :( Ráadásul a meccs előtt a B szektor előtt melegített a Chelsea, amit baromira nem értettem, de ez van. Az érzelmi skála minden fokán voltam a mai nap, most meg nem tudok aludni, annyira pörögnek a fejemben a képek a meccsről, végig ott volt a fényképezőgép a kezemben, de alig lőttem pár képet, egyszerűen leblokkoltam a látványtól, meg egy majdnem 8 perces videó lefoglalta a memóriakártya nagy részét. Nagyon örülök, hogy végül engedtem a nyafogásomnak, és vettem jegyet a meccsre, abszolút nem bántam meg, de azért az álom még mindig a Stamford Bridge, ahol nem kell féljek attól, ha netán örülök egy Chelsea gólnak. :)

Hát az 5-ös edzés miatt ne aggódj, hogy lemaradtál róla mert akkor még el sem indultak. Én kimentem a szállodához fél 5-re, mert valaki írta, hogy akkor indulnak onnan, de mikor odaértem már 6-ot mondtak. Én akkor már a stadionnál akartam volna lenni, de gondoltam csak megvárom, jó lett volna a srácokat (és főleg Eva-t) élőben látni, de negyed 6-kor feladtam amikor a csapat helyett egy hatalmas adag tipikus külföldi kinézetű nyugdíjas szállta meg a szálloda előtt váró buszt. :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1084 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én kis naivan ott voltam 5-re a Népligetben, de tudtam, hogy nem fog simán menni a bejutás. Majdnem fél6-kor kezdték el beengedni az embereket, a D kapunál kevesen voltak, erre sz-r volt a kártya, és visszaküldtek a pénztárhoz, ahol 17:40-kor az aluljárónál állt a sor vége... Szerencsére haverom el tudta intézi, hogy ne kelljen a regisztrálókkal egy sorban állni, és beengedtek minket a jegyünk meg igazolványunk felmutatásával, de így is olyan 3/4 8-kor ülhettünk le végre, pedig az első bemelegítést megnéztem volna még 5-kor. :( Ráadásul a meccs előtt a B szektor előtt melegített a Chelsea, amit baromira nem értettem, de ez van. Az érzelmi skála minden fokán voltam a mai nap, most meg nem tudok aludni, annyira pörögnek a fejemben a képek a meccsről, végig ott volt a fényképezőgép a kezemben, de alig lőttem pár képet, egyszerűen leblokkoltam a látványtól, meg egy majdnem 8 perces videó lefoglalta a memóriakártya nagy részét. Nagyon örülök, hogy végül engedtem a nyafogásomnak, és vettem jegyet a meccsre, abszolút nem bántam meg, de azért az álom még mindig a Stamford Bridge, ahol nem kell féljek attól, ha netán örülök egy Chelsea gólnak. :)

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Felkészülési meccsek

#1085 Hozzászólás Szerző: Greench »

Chris22 írta:
jkopfner írta:Nagyon tudom sajnálni azokat, akik megvették a jegyeket 28 ezer forintos áron a D szektorba. Én nagyon ügyesen kifogtam szerintem a legrosszabb helyet a stadionban. A C szektor legteteje és legszéle. Egy plexifal választott el a B szektortól valamint egy fém tartóoszlop kettészelte a pályát a látószögemben. Mindezt 15 ezer forintért. KB 10 percet voltam az eredeti helyemen majd besétáltam a D szektor közepéig és leültem a felső sorban:) Ha úgy vesszük nyertem 13 ezer ft-ot:) A meccs egyébként nagyon szar volt, bohóckodás volt az egész. De a lényeg, hogy láthattam a csapatot testközelből. Ja és örülök, hogy van egy tahó paraszt csatárunk:)

Ha úgy vesszük az állóhelyek voltak a legjobbak. Én odavettem a jegyemet és mind a 3 gólt 15 méter távolságból láttam. :lol:
Hatalmas élmény volt!
Szintén az állóra vettem én is jegyet, 1héttel a születésnapom előtt jó volt látni a csapatot testközelből.
OFF: Akit érdekelnek képek, videók a mérkőzésről (kivéve az utolsó 10 perc az nem sikerült jól, hiába, hogy Costa kihagyta a ziccer, a telóm megtelt... gólokról meg lekéstem :( )
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#1086 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mi jó helyen ültünk, kapuval majdhogynem egy vonalban, így mindhárom gólt jól láttam. A stadion szép kívülről-belülről és az eredmény is korrekt szerintem, nem pörögtek 50%-on se a srácok, mégis nyertünk, de azért a fradi is lőtt gólt, így szerintem az ő szurkolóiknak is elfogadható a meccs. Didinek remélem nincs baja, mondjuk azt nem láttam mi történt.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#1087 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

jkopfner írta:Nagyon tudom sajnálni azokat, akik megvették a jegyeket 28 ezer forintos áron a D szektorba. Én nagyon ügyesen kifogtam szerintem a legrosszabb helyet a stadionban. A C szektor legteteje és legszéle. Egy plexifal választott el a B szektortól valamint egy fém tartóoszlop kettészelte a pályát a látószögemben. Mindezt 15 ezer forintért. KB 10 percet voltam az eredeti helyemen majd besétáltam a D szektor közepéig és leültem a felső sorban:) Ha úgy vesszük nyertem 13 ezer ft-ot:) A meccs egyébként nagyon szar volt, bohóckodás volt az egész. De a lényeg, hogy láthattam a csapatot testközelből. Ja és örülök, hogy van egy tahó paraszt csatárunk:)

Ha úgy vesszük az állóhelyek voltak a legjobbak. Én odavettem a jegyemet és mind a 3 gólt 15 méter távolságból láttam. :lol:
Hatalmas élmény volt!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1088 Hozzászólás Szerző: Chester »

Leírhatatlan és óriási élmény volt! :) Egyszer volt szöglet abban a sarokban, ahol én ültem, akkor is a legjobbkor kaptam le Schürrlet. :D Ja, és Torres élőben is olyan megosztó, mint a TV-ben, előttem bőrözött be egy Fradistát, és előttem is bitlott bele a labdába. :D

http://kepfeltoltes.hu/140811/IMG_2069_ ... es.hu_.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#1089 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Nagyon tudom sajnálni azokat, akik megvették a jegyeket 28 ezer forintos áron a D szektorba. Én nagyon ügyesen kifogtam szerintem a legrosszabb helyet a stadionban. A C szektor legteteje és legszéle. Egy plexifal választott el a B szektortól valamint egy fém tartóoszlop kettészelte a pályát a látószögemben. Mindezt 15 ezer forintért. KB 10 percet voltam az eredeti helyemen majd besétáltam a D szektor közepéig és leültem a felső sorban:) Ha úgy vesszük nyertem 13 ezer ft-ot:) A meccs egyébként nagyon szar volt, bohóckodás volt az egész. De a lényeg, hogy láthattam a csapatot testközelből. Ja és örülök, hogy van egy tahó paraszt csatárunk:)

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Felkészülési meccsek

#1090 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

putthelime írta:
kakas19 írta:Igaz,hogy Drogba kidolt fel evre?
Nincs semmi hivatalos info, valószínűleg scan is csak holnap lesz leghamarabb, addig kár aggódni.
Képek alapján ez max. egy bokaszalag-szakadás lehet ami 3-4 hét pihenő az ő korában, nem tudok elképzelni ennél komolyabb szcenáriót remélem csak egy húzódás!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Felkészülési meccsek

#1091 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Ha valaki lemaradt volna erről a csodás interjúról: http://youtu.be/qCoeRb3hGHQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#1092 Hozzászólás Szerző: putthelime »

kakas19 írta:Igaz,hogy Drogba kidolt fel evre?
Nincs semmi hivatalos info, valószínűleg scan is csak holnap lesz leghamarabb, addig kár aggódni.
They do now.

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#1093 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Igaz,hogy Drogba kidolt fel evre?

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Felkészülési meccsek

#1094 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

kiskacsa08 írta:Ez az interjú José-val.... :D
Tolmács teljesen mást fordít, a kérdések faszságok alapból...katasztrófa. :D
José azt se tudta mit válaszoljon az ilyen hülyeségekre szegény nőn meg látszott életében nem hallott még fociról :D
Amúgy undorító ez a seggnyalás amit sport tv-n is művelnek úgy állítják be mintha bármi is változna magyar fociban 111 nap alatt 3 stadiont avattak de utcalány jó azt elfelejtik hozzátenni, hogy elmúlt fordulóban 17 ezren látogattak ki a 8 meccsre, felcsúton alig többen mint 1000-en de debrecenben meg itt sem lesz telt ház többször még most sem sikerült...
Sajnos Mo-on még mindig nagyon sokan vannak akik azt hiszik pár új stadion miatt lesz újra foci is pont ezek az emberek miatt tart ott a magyar foci ahol van!
Chelsea szempontból egy jó kis mozgás volt elsősorban a vb-n sokat szerepelt sztároknak legfontosabb, hogy Hazard jól mozgott lendületet vitt meccsbe és bízzunk benn, hogy Drogs bokája is rendbe lesz!!!
Kedden már azt gondolom a bajnoki kezdőhöz közeli csapat fog szerepelni

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#1095 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Elég látványosan unta José és a végén még bele is nevetett :D
Vége felé már én is feszengtem a tv előtt.
They do now.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#1096 Hozzászólás Szerző: emsanya »

mikel12 írta:Az a lényeg, hogy Mikel nagy lövő :lol: :lol: :lol:
Faragó is sok meccset néz :D, képben van az ember...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#1097 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ezzel a José interjúval a sport tv jól lejáratta magát :D. Ezt a két hülye nőt oda küldeni, csodaszép volt :D. Az egyik nő nem tudott kérdezni, a másik nő meg nem tud angolul...

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Felkészülési meccsek

#1098 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Ez az interjú José-val.... :D
Tolmács teljesen mást fordít, a kérdések faszságok alapból...katasztrófa. :D
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#1099 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Az a lényeg, hogy Mikel nagy lövő :lol: :lol: :lol:
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Felkészülési meccsek

#1100 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

kiskacsa08 írta:
zzzzz írta:
dacultras írta:ennyi pénzért azért kicsit focizhatnának már
Torres, Willian és Ramires egyszerre vannak a kezdőben, mire számítottál? :D Egyébként Courtois mellőzését nem nagyon értem, a Werder ellen kapott össz-vissz 45 percet, nem tetszik ez nekem :?
Kisebb sérülése van, nem akarja José, hogy valami komolyabb legyen belőle. Amúgy Cech-re sem lehet panaszunk.
Ja, akkor jó :) Nincs panaszom Cech-re, csak indokolatlannak tartottam volna, hogy ne játsszon Courtois.

Válasz küldése