Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#3081 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

A Rangers-el is játszunk egy felkészülésit:
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 24,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3082 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Itt a felkészülési meccsek dátuma, valamint az is hivatalos, hogy az új vendég mezt a Portsmouth ellen viseljük a Július 16.-i mérkőzésen.
júl.9 - Vitesse
júl.16 - Portsmouth
júl.21 - Malajzia XI
júl.24 - Thaiföld XI
júl.27 és 30 - Hong Kong (Barclays Asia Trophy)
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#3083 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Jövő nyáron megyünk Ázsiába :)
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 01,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3084 Hozzászólás Szerző: Anti »

Meg legalább nem bizzák el magukat, tudják, hogy ennél több kell a bajnkoságban.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#3085 Hozzászólás Szerző: Gereb »

lil_devil9800 írta:csak azert a rohadt eletbe mert kikaptunk az ajaxtol...frankfurttol..hamburgtol.. olyan csapatok amiket siman szarra tudnank verni..
Igenám de ezek felkészülési meccsek, amiknek az a céljuk hogy formába hozzák a játékosokat, és föleg javitson a fitségükön. Ugyhogy egyáltalán nem számit hogy gyöz a csapat, vagy veszit a felkészülési meccseken. :D :D

lil_devil9800
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. augusztus 5., csütörtök 9:27
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Felkészülési meccsek

#3086 Hozzászólás Szerző: lil_devil9800 »

csak azert a rohadt eletbe mert kikaptunk az ajaxtol...frankfurttol..hamburgtol.. olyan csapatok amiket siman szarra tudnank verni..

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3087 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Terry egyáltalán nem lett rosszabb. Nincs Kannaváró effektus, pártatlanul is a világ legjobb középső védője... Azért nem kell elvárni tőle mindig mindent.
Majd a szezonban alakít megint, és akkor elhalkulhattok :twisted:
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Felkészülési meccsek

#3088 Hozzászólás Szerző: laczze »

daw3 írta:
Dani1905 írta: Ivanovics helyére lépett pályára Ricky, és a védelem a 86. percben pont mellőle lőtte a HSV a 2., egyben mindent eldöntő gólt...
Hát én a 2. gólt inkább Terry-re és Carvalhore fognám :S :twisted: :twisted:
Terry és ricky se a régi. ezvan....
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#3089 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

lil_devil9800 írta:Rohadt eletbe..... most lessz a szulinapom vasarnap mikor jaccunk a man utd vel..... egy gyozelmet kerek szepen;):D
És miért a rohadt életbe?

lil_devil9800
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. augusztus 5., csütörtök 9:27
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Felkészülési meccsek

#3090 Hozzászólás Szerző: lil_devil9800 »

Rohadt eletbe..... most lessz a szulinapom vasarnap mikor jaccunk a man utd vel..... egy gyozelmet kerek szepen;):D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Felkészülési meccsek

#3091 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

gerawba írta:
ZenZo írta:
Norbertoo írta:a Hamburgba se játszottak az amúgy alap kezdő játékosok( Trochowski, Mathijsen, Elia, Rozehnal, Jansen). Megnézném úgy ezt a párharcot ha mind a két csapat az alapkezdőjével állhatna fel
Hát, a Hamburg nagyjából a legerősebb kezdőjével játszott. Az általad felsoroltak közül egyedül Trochowski az, aki említhető, a többiek nem számítanak stabil kezdőnek, főleg Elia, akit most igazoltak le....
Már tavaly is hamburgi volt Elía, és elég sokat játszott, minden fronton. (amúgy tényleg erős volt a kezdőjük, de a miénk sem a gyengébbik fajtából volt) Mondjuk velük idén biztosan nem játszunk, lévén még EL-ben sem indulhatnak.
Hát, ezt benéztem. Nem tudom, miért hittem, hogy most igazolták, na mindegy.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Felkészülési meccsek

#3092 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ZenZo írta:
Norbertoo írta:a Hamburgba se játszottak az amúgy alap kezdő játékosok( Trochowski, Mathijsen, Elia, Rozehnal, Jansen). Megnézném úgy ezt a párharcot ha mind a két csapat az alapkezdőjével állhatna fel
Hát, a Hamburg nagyjából a legerősebb kezdőjével játszott. Az általad felsoroltak közül egyedül Trochowski az, aki említhető, a többiek nem számítanak stabil kezdőnek, főleg Elia, akit most igazoltak le....
Már tavaly is hamburgi volt Elía, és elég sokat játszott, minden fronton. (amúgy tényleg erős volt a kezdőjük, de a miénk sem a gyengébbik fajtából volt) Mondjuk velük idén biztosan nem játszunk, lévén még EL-ben sem indulhatnak.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Felkészülési meccsek

#3093 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Norbertoo írta:a Hamburgba se játszottak az amúgy alap kezdő játékosok( Trochowski, Mathijsen, Elia, Rozehnal, Jansen). Megnézném úgy ezt a párharcot ha mind a két csapat az alapkezdőjével állhatna fel
Hát, a Hamburg nagyjából a legerősebb kezdőjével játszott. Az általad felsoroltak közül egyedül Trochowski az, aki említhető, a többiek nem számítanak stabil kezdőnek, főleg Elia, akit most igazoltak le....
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Felkészülési meccsek

#3094 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

a Hamburgba se játszottak az amúgy alap kezdő játékosok( Trochowski, Mathijsen, Elia, Rozehnal, Jansen). Megnézném úgy ezt a párharcot ha mind a két csapat az alapkezdőjével állhatna fel

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#3095 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Dani1905 írta: Ivanovics helyére lépett pályára Ricky, és a védelem a 86. percben pont mellőle lőtte a HSV a 2., egyben mindent eldöntő gólt...
Hát én a 2. gólt inkább Terry-re és Carvalhore fognám :S :twisted: :twisted:
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Felkészülési meccsek

#3096 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Talmaszabi írta:Többször is visszanéztem, de nem tudom még mindig, hogy mit fújtak le.A meccset Turnbull és Malouda játszotta végig.Nagyjából ennyi még, ami említésre méltó.
kezezést fújt.. és Terry meg Mikel is végig nyomta.. :wink:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#3097 Hozzászólás Szerző: Daniel »

dankodavid írta:
Dani1905 írta:First of all thx az összefoglalót artaence :wink:

Évek óta együtt van a csapat, csak a "felesleg" ment el gyakorlatilag Ballack semmi nem volt Joey jobb volt ha nem játszott, Belletti meg alig kapott lehetőséget.
Viszont amikor játszott...:) Édes istenem, soha nem felejtem el azokat a hatalmas gólokat :)
Én is imádtam :wink: , de nem volt már helye a kezdőben :(

Amúgy meg ha jól tudom MU, a Pool, a Citeh, az Arsenal se nyerte eddig halomra magát felkészülési meccseken... :roll:
*knock, and it shall be opened unto you*

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#3098 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Dani1905 írta:First of all thx az összefoglalót artaence :wink:

Évek óta együtt van a csapat, csak a "felesleg" ment el gyakorlatilag Ballack semmi nem volt Joey jobb volt ha nem játszott, Belletti meg alig kapott lehetőséget.
Viszont amikor játszott...:) Édes istenem, soha nem felejtem el azokat a hatalmas gólokat :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#3099 Hozzászólás Szerző: Daniel »

First of all thx az összefoglalót artaence :wink:

Hagyjuk már ezt a sok siránkozást...Cudicini amikor padon volt ugyanúgy játékhiánnyal küszködött, hajmeresztő meccsei voltak sokszor Cech árnyékában (erre csak én emlékszem? :roll: )

A Pool megtartotta a sztárjait? Mért mi nem :roll: ? Ennyi erővel az ő sztárjaik mért motiváltak :roll: ? Évek óta együtt van a csapat, csak a "felesleg" ment el gyakorlatilag Ballack semmi nem volt Joey jobb volt ha nem játszott, Belletti meg alig kapott lehetőséget.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#3100 Hozzászólás Szerző: Szabi »

artaence írta:
BlueBlood1993 írta:
Dani1905 írta:Írna valaki a mai meccsről majd egy kicsit részletesebb összefoglalót (mi volt az alakzat, kinek hogy ment a játék, cserék stb...., már ha van ideje és kedve valakinek persze), mert nem tudom sajnos megnézni és érdekelne, hogy hangolunk a hétvégi CS-re. :)
Engem is nagyon érdekelne, hogy hogyan játszottak a játékosok, főleg a csereként beálló Kakuta, meg Benayoun. Köszi szépen!
A találkozó elég lagymatagul kezdődött, enyhe Chelsea-s fölénnyel. Aztán egy szemfüles góllal a 24. percben megszereztük a vezetést (egy hátra passzolt labdára Essien csapott rá, bepasszolta Lampardnak, aki az üres kapuba passzolt), az első félidőben több említésreméltó dolog nem történt. A 2. félidőben itt-ott adódtak helyzetek, Benayoun a középpálya majdnem minden részén feltűnt, sokat mozgott, kisebb lendületett vitt a csapat játékába, aztán 10 perc után eltűnt és már alig mutatott mást a meccsen. Anelka helyére jött Kakuta, aki szvsz remekül mozgott a pályán, jó cselei voltak, csak valahogy az utolsó mozdulatokba mindig egy kis hiba csúszott, így ő sem sokat tudott hozzátenni, a szép technikai megoldásokon túl a gólszerzéshez. Meg kell említeni Zsirkovot, aki AC helyére érkezett, és nagyon rossz napot fogott ki, a felfutásai nem sikerültek, és a 71. percben röviden adta haza a labdát, amit Petric (az amúgy rosszul kifutó) Turbull felett a kapuba emelt. Ivanovics helyére lépett pályára Ricky, és a védelem a 86. percben pont mellőle lőtte a HSV a 2., egyben mindent eldöntő gólt...
Jól leírta az eseményeket ARTAENCE, de annyit még mindenképpen hozzátennék, hogy az első félidőben volt Anelka-nak egy 85 %-os gólhelyzete, amit sajnos kihagyott.( jobb oldalról teljesen üresen lőhetett 8 méterről, de a lapos labdát Rost hárította) Volt még emellett egy teljesen szabályos gólja, mint ahogy a többiek is írták.Többször is visszanéztem, de nem tudom még mindig, hogy mit fújtak le.A meccset Turnbull és Malouda játszotta végig.Nagyjából ennyi még, ami említésre méltó.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése