Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Felkészülési meccsek

#3361 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

kdako írta:2003-ban diamonddal, vagyis 2 csatárral játszott a Milan, akkor is BL-t nyert (és 2005-ben is ezzel a taktikával)
Aztán váltott Ancelotti a karácsonyfára, és a 2007-es BL-t már ezzel a taktikával, vagyis 1 csatárral nyerték meg, ha jól emlékszem.
1 csatárral nyerték meg a döntőt, de nem karácsonyfa, hanem 4-4-1-1 taktikával.
2005-ben a diamonddal vesztették el a döntőt.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Felkészülési meccsek

#3362 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Balazska7 írta:Az is félelmetes, hogy milyen 2. és 3. sorokat lehetne felállítani:

Hilario - Belletti, Ivanovic, Carvalho, Ferreira - J.Cole, Ballack, Deco, Malouda - Sevcsenko, Pizarro
Turnbull - Mancienne, Bertrand, Cork, Hutchinson - Sinclair, Mellis, Woods, Kalou - Di Santo, Sturridge
látszik, hogy most erősebb lesz a padunk, mint tavaly

Avatar
Balazska7
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 20:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Szigetvár
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3363 Hozzászólás Szerző: Balazska7 »

Az is félelmetes, hogy milyen 2. és 3. sorokat lehetne felállítani:

Hilario - Belletti, Ivanovic, Carvalho, Ferreira - J.Cole, Ballack, Deco, Malouda - Sevcsenko, Pizarro
Turnbull - Mancienne, Bertrand, Cork, Hutchinson - Sinclair, Mellis, Woods, Kalou - Di Santo, Sturridge
Blue is the colour, football is the game...

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Felkészülési meccsek

#3364 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Én kezdőm jövőre
Cech - Bos/Iva, Alex, Terry, Cole - Mikel/Essien, Essien/Joey, Zhirkov/Malouda/, Lamps - Drogba, Anelka/Shevchenko/Sturridge(ez majd kiedrül a köv szezonban a 3 közül ki lesz a kezdő)
én ezt a kezdőt úgy állítottam össze, hogy nem volt szerencsém megtekinteni a meccseket

Avatar
Balazska7
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 20:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Szigetvár
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3365 Hozzászólás Szerző: Balazska7 »

Én valami ilyen alapkezdőt sejtek jövőre:
Cech - Bosingwa, Alex, Terry, A.Cole - Mikel - Anelka, Essien, Lampard, Zsirkov - Drogba

Kíváncsi vagyok, hogy ki fog távozni a nyáron, mert a 29 fős keret nagyon bő. Egyszerűen nem lehet ennyi sztárt a padra vagy a tarcsiba küldeni.
Blue is the colour, football is the game...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Felkészülési meccsek

#3366 Hozzászólás Szerző: gerawba »

diSanto9 írta:
taybor95 írta:J.Cole és Malouda azért többet játszottak a kékeknél mint Sinclair = több rutinjuk és tapasztalatuk van mint Sinclairnek.
Egyenlőre én se tenném be Sinclairt a kezdőbe talán majd pár év múlva ha tapasztaltabb lesz.

Hajrá Kékek!!!

Nem akarok kötekedni de h. lesz tapasztaltabb ha nem játszik??:O Attól h. 2.osztályba v. a tartalékba focizik még nem lesz tapasztaltabb...ettől függetlenül nálam se lenne kezdő de más fiatal játékos lehet
Attól, hogy csak a másodosztályban játszik, miért ne lenne tapasztaltabb, miért ne szerezhetne rutint?! Nem kizárólag a Chelsea kezdőjeként lehet ezt megszerezni....
Egyébként meg az évek előrehaladtával ha nem is játszik sok meccsen a PL-ben, akkor is szerez tapasztalatot, mivel edzésen gyakorlatilag Terryék ellen edzi magát...

Olyan mint az iskola, lehet, hogy nem csinálsz semmit, de azért valami csak ragad rád a koszon kívül....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2009. július 28., kedd 16:02-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Felkészülési meccsek

#3367 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

kdako írta:2003-ban diamonddal, vagyis 2 csatárral játszott a Milan, akkor is BL-t nyert (és 2005-ben is ezzel a taktikával)
Aztán váltott Ancelotti a karácsonyfára, és a 2007-es BL-t már ezzel a taktikával, vagyis 1 csatárral nyerték meg, ha jól emlékszem.
"A csoport meccseket 2 csatárral játszották, majd az egyenes kieséses szakaszban már egy csatárral játszottak végig"

Én itt-^^ a 2007-es szezonra gondoltam, csak elfelejtettem odaírni. Sorry!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#3368 Hozzászólás Szerző: kdako »

2003-ban diamonddal, vagyis 2 csatárral játszott a Milan, akkor is BL-t nyert (és 2005-ben is ezzel a taktikával)
Aztán váltott Ancelotti a karácsonyfára, és a 2007-es BL-t már ezzel a taktikával, vagyis 1 csatárral nyerték meg, ha jól emlékszem.
GO BLUES!

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Felkészülési meccsek

#3369 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

AwayRoller írta:
Zsoca87 írta: Nem tudom miért lepődtél meg, Ancelotti ezzel nyert BL-t a Milannal, tavaly azért volt sok egycsatáros felállás, mert nem volt elég csatár. Ezt a diamondot ő használta a legjobban az utóbbi években tudomásom szerint.
bocs akkor nyilvan rosszul emlekeztem...ugy remlett hogy a Bl-t egycsataros jatekkal(Inzaghi vagy Gilardino) es mogotte visszahuzodva Kaka...(nem jut eszembe olyan momentum hogy inzaghi es gilardino egyszerre lettek volna a palyan, biztos oregszem :roll: )...de ezek szerint tevedtem
A csoport meccseket 2 csatárral játszották, majd az egyenes kieséses szakaszban már egy csatárral játszottak végig :wink:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3370 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

AwayRoller írta:
Zsoca87 írta: Nem tudom miért lepődtél meg, Ancelotti ezzel nyert BL-t a Milannal, tavaly azért volt sok egycsatáros felállás, mert nem volt elég csatár. Ezt a diamondot ő használta a legjobban az utóbbi években tudomásom szerint.
bocs akkor nyilvan rosszul emlekeztem...ugy remlett hogy a Bl-t egycsataros jatekkal(Inzaghi vagy Gilardino) es mogotte visszahuzodva Kaka...(nem jut eszembe olyan momentum hogy inzaghi es gilardino egyszerre lettek volna a palyan, biztos oregszem :roll: )...de ezek szerint tevedtem
Bocs, nem volt egyértelmű, a 2003as BL címre gondoltam, amikor a Milan tényleg Európa egyik legjobb csapata volt... 2007ben ez nem volt feltétlen igaz.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4796
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Felkészülési meccsek

#3371 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Zsoca87 írta: Nem tudom miért lepődtél meg, Ancelotti ezzel nyert BL-t a Milannal, tavaly azért volt sok egycsatáros felállás, mert nem volt elég csatár. Ezt a diamondot ő használta a legjobban az utóbbi években tudomásom szerint.
bocs akkor nyilvan rosszul emlekeztem...ugy remlett hogy a Bl-t egycsataros jatekkal(Inzaghi vagy Gilardino) es mogotte visszahuzodva Kaka...(nem jut eszembe olyan momentum hogy inzaghi es gilardino egyszerre lettek volna a palyan, biztos oregszem :roll: )...de ezek szerint tevedtem

taybor95
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009. május 16., szombat 19:01
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Felkészülési meccsek

#3372 Hozzászólás Szerző: taybor95 »

igazad van de ha pl kölcsönadnánk vmi élcsapatnak (itt nem feltétlenül nagy csapatra gondolok) pár év alatt tapasztalatot szerez aztán visszahívni és akkor beférhet talán a kezdőbe is


Hajrá Kékek!!!

diSanto9
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2009. január 19., hétfő 16:00
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#3373 Hozzászólás Szerző: diSanto9 »

taybor95 írta:J.Cole és Malouda azért többet játszottak a kékeknél mint Sinclair = több rutinjuk és tapasztalatuk van mint Sinclairnek.
Egyenlőre én se tenném be Sinclairt a kezdőbe talán majd pár év múlva ha tapasztaltabb lesz.

Hajrá Kékek!!!

Nem akarok kötekedni de h. lesz tapasztaltabb ha nem játszik??:O Attól h. 2.osztályba v. a tartalékba focizik még nem lesz tapasztaltabb...ettől függetlenül nálam se lenne kezdő de más fiatal játékos lehet

taybor95
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009. május 16., szombat 19:01
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Felkészülési meccsek

#3374 Hozzászólás Szerző: taybor95 »

J.Cole és Malouda azért többet játszottak a Chelsea-ben mint Sinclair = több rutinjuk és tapasztalatuk van mint Sinclairnek.
Egyenlőre én se tenném be Sinclairt a kezdőbe talán majd pár év múlva ha tapasztaltabb lesz.

Hajrá Kékek!!!

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Felkészülési meccsek

#3375 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

tiszi írta:
misakd írta:Di Santo egyre jobb most kapott idöt h felvegye a mecccs ritmusat és meghalalta a bizalmat.Sheva megint nagyon ott volt goalt érdemelt volna.Essien is a masodik felidöben nagyon felporgot ,Kalou gyenge volt. Hutchinson,Mancienne megint nagyon stabil volt a védelemben.
---------Cech--------
Bos-Ivanovic-Terry-AC
--------Essien--------
-Sinclair------Zhirkov-
-------Lampard------
---Drogba-Sturridge/Di santo/Sheva

Szerintem egyelöre vmi ilyesmi Sinclair aki legnormalisabban jaccota be a jobb szelt azert öt tettem oda
te Di santot és Shevat jobbnak tartod mint Anelkat aki gólkirály lett idén a PL-ben?? pff nincs sok eszed
Sinclair én meg sose tenném kezdőbe..... 100x jobb Joey vagy Malouda



Droba és Anelka lessz most a legerősebb csatárpáros a csapatban a kezdőben . Sevcsenko meg DI Santo még nem jobb mint Anelka.. az igaz gólkirály lett.és Sinclair se jobb mint Joe Cole vagy Malouda !!!
»» KTBFFH! CHELSEA ««

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3376 Hozzászólás Szerző: tiszi »

misakd írta:Di Santo egyre jobb most kapott idöt h felvegye a mecccs ritmusat és meghalalta a bizalmat.Sheva megint nagyon ott volt goalt érdemelt volna.Essien is a masodik felidöben nagyon felporgot ,Kalou gyenge volt. Hutchinson,Mancienne megint nagyon stabil volt a védelemben.
---------Cech--------
Bos-Ivanovic-Terry-AC
--------Essien--------
-Sinclair------Zhirkov-
-------Lampard------
---Drogba-Sturridge/Di santo/Sheva

Szerintem egyelöre vmi ilyesmi Sinclair aki legnormalisabban jaccota be a jobb szelt azert öt tettem oda
te Di santot és Shevat jobbnak tartod mint Anelkat aki gólkirály lett idén a PL-ben?? pff nincs sok eszed
Sinclair én meg sose tenném kezdőbe..... 100x jobb Joey vagy Malouda

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3377 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

AwayRoller írta:ket csataros jatek...oszinten szolva ezt nem vartam volna el epp CA-tol :D

arra szamitottam hogy vagy egy ekkel mint eddig vagy max ugy hogy egy csatar es kisse hatrabb Lamps aki kiszolgalja+tavolrol lovoldozik...erre itt ez a diamond...eddig igeretes, grat Carlo :wink:
Nem tudom miért lepődtél meg, Ancelotti ezzel nyert BL-t a Milannal, tavaly azért volt sok egycsatáros felállás, mert nem volt elég csatár. Ezt a diamondot ő használta a legjobban az utóbbi években tudomásom szerint.

Avatar
Patrik223
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2009. március 4., szerda 16:43
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Solymár

Re: Felkészülési meccsek

#3378 Hozzászólás Szerző: Patrik223 »

World Football Challenge veretlen győzelem:D
szeva:D:D
bajnokságot is így kéne megnyerni:D
!!!HAJRÁ CHELSEA!!!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4796
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Felkészülési meccsek

#3379 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ket csataros jatek...oszinten szolva ezt nem vartam volna el epp CA-tol :D

arra szamitottam hogy vagy egy ekkel mint eddig vagy max ugy hogy egy csatar es kisse hatrabb Lamps aki kiszolgalja+tavolrol lovoldozik...erre itt ez a diamond...eddig igeretes, grat Carlo :wink:

diSanto9
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2009. január 19., hétfő 16:00
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#3380 Hozzászólás Szerző: diSanto9 »

Végre Franco nem csak 5-10 percre állt be...és meg is mutatta! :) Mindenképp meg kell tartani és játszatni!

Válasz küldése