Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Felkészülési meccsek

#41 Hozzászólás Szerző: almos »

Dante írta: 2023. július 25., kedd 9:08
Bubi írta: 2023. július 24., hétfő 21:34 Gallagher egy gép. Én még hiszek benne, hogy jó lehet.
Csak a kibaszott vezetőség nem látja. Nem csak hogy nincs felnőtt középpályásunk Enzo-n kívül, Gallagher meg jól is játszik. Ő a mostani Essien, Ramires, nincs jó csapat vízhordó nélkül.

Mount-tal ellentétben ő mindent megtenne a klubért, nagyon remélem, hogy rájönnek, mekkora hiba lenne eladni.
Minden szavaddal egyetértek.
Imádom az ilyen játékosokat!
LAMPARD#8

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#42 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2023. július 24., hétfő 21:34 Gallagher egy gép. Én még hiszek benne, hogy jó lehet.
Csak a kibaszott vezetőség nem látja. Nem csak hogy nincs felnőtt középpályásunk Enzo-n kívül, Gallagher meg jól is játszik. Ő a mostani Essien, Ramires, nincs jó csapat vízhordó nélkül.

Mount-tal ellentétben ő mindent megtenne a klubért, nagyon remélem, hogy rájönnek, mekkora hiba lenne eladni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#43 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na végre végignéztem a meccset. Nagyon fasza volt, úgy nyomott mindkét csapat mintha tétje lett volna.

A Brighton szervezettebb, nyilván. Mitoma egy állat és ki is tömik labdákkal rendesen és 10 emberrel is megszorongattak, DE egy percig se volt a pályán egyszerre a várható kezdőnk, csupa új, fiatal és tapasztalatlan emberekkel sikerült nyernünk.

Gustonak lesznek rémálmai Mitomától egy darabig, de persze fiatal még, tapasztalatlan és nem Mitoma ellen kell hibátlanul védekeznie, Jamest is beszoptatta volna párszor. Voltak szép dolgai is.

Santos nekem egyelőre kevés, de nyilván jár neki az idő és a lehetőség.

Casedei szerintem közel van a kezdő szinthez, nagyon tehetséges. Lassú és lomha, de erős, magas és jól bánik a labdával, jók a meglátasai, cselei.

Angelo szerintem pazar. Bakker, 18 éves és szinte hiba nélkül játszik. Erős, gyors, nagyon jól passzol, pörgeti a játékot és még védekezik is. Nem őt kéne a Strasbourgba küldeni, inkább Santost meg a portugál gyereket.

Gallagher egy gép. Én még hiszek benne, hogy jó lehet.

Nkunku csatárként is jó, de ha Jackson így nyomja akkor hátrébb lesz és ott többet tudna kihozni.

Mudryk legjobb meccse volt ez kékben. Kicsit zavar, hogy nem veszi ki a részét az építkezésből, gyakorlatilag egész meccsen a vonal mellett várja a jó labdát amivel megindulhat. Közelebb kellene helyezkednie a labdához.

Jackson két gp és egy gól. Abszolút elvárasokon felül teljesít, a játék minden elemében penge. Szerintem ő ennyiért remek igazolás.

A védelem még gyatra és a letámadás se megy olajozottan, a labdakihozatalok katasztrófálisak de összességében látszik a fejlődés. Biztos vagyok benne, hogy ez egy teljesen más szezon lesz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Felkészülési meccsek

#44 Hozzászólás Szerző: Dízel »

En adnek colwillnak idot, bar ezek nagyon nem jo jelek.
Azt tudom elkezelni, hogy mivel nincs sok vedonk, igy poch meggyozte hogy maradjon, annak ellenre hogy colwill a hata kozepere nem kivanja a chelseat. Ennek meglesz majd a bojtje…
Remelem tevedek, de ez az arc meg a testmozgas arulkodik. Egy idealis helyzetben a felkeszulesi idoszakban ez kiderul es ha nem valtozik nyugodtan kilehet baszni az ilyet, ugy mint iden nyaron a felnott klub kb felet.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#45 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Én is így vagyok ezzel, jó lenne ha beépülne, de aki nem akar itt játszani az menjen innen messzire. Viszont mindenképp kell egy belső védő így hogy fofana kuka.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#46 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. július 23., vasárnap 12:59 Jacksonban latszik hogy brusztol mint allat es lekesziti a tobbieknek lövesre, golhelyzetket alakit ki. Hatha igy akik szelrol vagy melyrol jonnek tobb golt tudnak lőni. Nkunkuval erdekes lesz ketten hogy muzsikalnak, talan kovetkezo meccsen egyutt jatszanak.

A vedelem tenyleg gatya, Kepaval egyutt. Sajnos Colwill mintha nem is akarna itt lenni, full kedvetlen a csavo pedig ki van nyalva a végbele. Valaki még érkezni fog a vedelembe, de kell is.

Jaja, én se értem, hogy mi ez a kedvetlenség Colwillnál. Totál az jön le a csávóról, mintha bárhol lenne csak nem itt. Pedig ritkán történik nálunk ilyen, hogy igy körbeudvarolnak egy fiatalt. Ha továbbra is ezt csinálja, én eladnám a faszba. Menjen az összes olyan, aki nem akar itt lenni. Tudom totál felesleges insta profilokból kiindulni, de ö az egyetlen játékosunk aki nem frissitette a profilképét Chelseasre. Meghagyta a brajtonos profilját. Az összes többi fiatalon rajta kivül azt látni, hogy tényleg egy álom vált számukra valóra azzal, hogy a Chelseaben játszhatnak. Santosnak, Casadeinek, de a másik brazil gyereknek is full Chelseas a profilja, pedig róluk még nem lett kijelentve, hogy jövőre is számolnak velük. Colwillról pedig ma nyilatkozta Pokketino, hogy elsőcsapatban számol vele fixre. Kitudja egyébként, hogy mivel dumálta tele a fejét Klopp. De mindenestre rossz ránézni a csávóra. A testbeszéde nem hazudik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#47 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2023. július 23., vasárnap 12:59A vedelem tenyleg gatya, Kepaval egyutt. Sajnos Colwill mintha nem is akarna itt lenni, full kedvetlen a csavo pedig ki van nyalva a végbele. Valaki még érkezni fog a vedelembe, de kell is.
Nagyon remélem, hogy okosak leszünk és Guehi-t választjuk, nála nincs jobb opció.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#48 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jacksonban latszik hogy brusztol mint allat es lekesziti a tobbieknek lövesre, golhelyzetket alakit ki. Hatha igy akik szelrol vagy melyrol jonnek tobb golt tudnak lőni. Nkunkuval erdekes lesz ketten hogy muzsikalnak, talan kovetkezo meccsen egyutt jatszanak.

A vedelem tenyleg gatya, Kepaval egyutt. Sajnos Colwill mintha nem is akarna itt lenni, full kedvetlen a csavo pedig ki van nyalva a végbele. Valaki még érkezni fog a vedelembe, de kell is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#49 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Cappy írta: 2023. július 23., vasárnap 11:31 Az osszefoglalo alajan meg mindig a kozeppalyas vedekezesunk gyenge, es emiatt a vedelmunk is az. Az osszefoglalot nezve a kiallitasig amugy szarok voltunk. Mudryk golja nagyon szep volt, Jackson pedig nagyon jo idaig.
Reméljük ez a Mudryk-Jackson connection megmarad tétmeccsekre is. Enzoval és Nkunkuval a hátuk mögött nagy dologra lehetnek képesek. Tele van most Jacksonnal minden platform, valóban jól tolta a gyerek, de egyenlőre óvatos lennék vele. Viszont ez a Chily,James,Enzo,Nkunku,Mudryk mag elég jól néz ki. Jó lenne ha kibírnának egészségesen egy szezont, lehetne akkor építeni valamit már erre a gerincre.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Felkészülési meccsek

#50 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Az osszefoglalo alajan meg mindig a kozeppalyas vedekezesunk gyenge, es emiatt a vedelmunk is az. Az osszefoglalot nezve a kiallitasig amugy szarok voltunk. Mudryk golja nagyon szep volt, Jackson pedig nagyon jo idaig.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#51 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2023. július 23., vasárnap 10:11 Csak a 10 perces osszefoglalot neztem meg, de abbol par dolog tisztan latszodott.
A vedelmunk tenyleg gyatra, onnan lehetett ez leszurni, hogy az ellenfel nem egyszer a 16osunkon bellul kenyszeritozott meg huzkodtak a labdat. Ez agyrem.

Egyebkent mudryk golja parades volt, o inditotta a tamadast es gyonyoruen be is fejezte. Igy kell kapura loni, erosen rabaszni.

Cucu adott egy hatalmas golpasszt jacksonnak, remelem a plbe sem felejti el ezt a skillt.

Egyebkent colwill osszehozott egy csunya buntetot, ez nem fog beleferni a jovoben.
A brighton 10 emberrel fejezte be a meccset, igy is vertek 3at, szoval kicsit keseru gyozelem ez.
A vedelem mellett kepa sem volt biztato, faziskesesek es nem tudom nekem furcsa e, de buntetorugasnal a jobb vagy bal felsobe rugva eselytelen hogy elerje. :roll:
Egyetértek. Mostmár én is azt mondom, hogy elöl megvagyunk mennyiségben ha minden igaz. De hátul, kp és kapus poszton idén is szívni fogjuk a fogunkat sajnos.

Cucu adott egy gólpasszt, de cserebe gyatrán helyezkedett megint. Ez a Silva-Colwill duo pedig nagyon gyenge volt, egyáltalán nem érezték egymást. Rajtuk kívül pedig van egy sérült Fofanánk, sérült Badink és egy Chalobahunk. Egyszerűen ordít a poszt egy új középhátvédért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Felkészülési meccsek

#52 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Csak a 10 perces osszefoglalot neztem meg, de abbol par dolog tisztan latszodott.
A vedelmunk tenyleg gyatra, onnan lehetett ez leszurni, hogy az ellenfel nem egyszer a 16osunkon bellul kenyszeritozott meg huzkodtak a labdat. Ez agyrem.

Egyebkent mudryk golja parades volt, o inditotta a tamadast es gyonyoruen be is fejezte. Igy kell kapura loni, erosen rabaszni.

Cucu adott egy hatalmas golpasszt jacksonnak, remelem a plbe sem felejti el ezt a skillt.

Egyebkent colwill osszehozott egy csunya buntetot, ez nem fog beleferni a jovoben.
A brighton 10 emberrel fejezte be a meccset, igy is vertek 3at, szoval kicsit keseru gyozelem ez.
A vedelem mellett kepa sem volt biztato, faziskesesek es nem tudom nekem furcsa e, de buntetorugasnal a jobb vagy bal felsobe rugva eselytelen hogy elerje. :roll:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#53 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az előzőt nem, a mostanit nagyjából végig láttam. A realisztikus eredmény se nem 4-1, se nem 4-3, a kiállításig teljesen egál volt a játék képe, a cseréink talán a mi javunkra döntötték volna. A két meccs végén bekapott gól szerintem egyértelműen annak szól, hogy lealltunk 4-1 után és a cserékkel fel lett forgatva a pályán lévő 11.

Nem írnék sokat a játékosokról, ami pozitívum, hogy akik itt maradtak azokon látszik a motiváció és futnak egymásért. Tetszett a pivot helyezkedése a lecsorgó labdáknál, Gallagher vagy lecsapott rájuk, vagy blokkolt, ha a másik csapatnál volt. Ezeket évek óta hagyjuk az aktuális ellenfélnek és egy csomó gólt kaptunk belőle.
Jók voltak a bemozgások, kényszerítők, több olyan szituáció is volt, mint Mudryk gólja előtt. Jó látni ezt a dinamikát.

Gusto, Chilwell, Gallagher, Mudryk, Nkunku, Jackson mind fasza lesz. Kíváncsi vagyok mi lesz a sorsa Santos-nak, Angelo-nak, Casasadei-nek, Moreira-nak, mert mindegyik jól mozog és korát meghazudtoló érettséggel játszik. Santos és Cesare nem lep meg, Angelo viszont nagy fogás is lehet, ha bizalmat kap. A passzai még meggyőzőbbek, mint az általában emlegetett labdavezetése.

Hogy negatívum is legyen, Colwill-on görcsösséget éreztem, voltak jó megoldásai, de sokat hibázott, vagy csak határozatlan volt. A mai teljesítménye nem 80 milliós játékost mutatott és az aggaszt, hogy nem biztos, hogy ő itt akar maradni, annak ellenére, hogy Poch kijelentette, hogy számít rá.

Összességében jó meccs volt, sok pozitívummal.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#54 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jackson 2 meccs 3 assziszt 1 gól. Jó lenne a bajnokságban is tudná majd így tolni

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#55 Hozzászólás Szerző: Dante »

It was Gallagher all along. Az igazi Mr Chelsea.

Vicc nélkül, neki szurkolok a legjobban, hogy idén a kezdőbe törjön. Az eddigi felkészülési meccseken megmutatja, hogy nagyon megbízható játékos, double pivotban, 451-ben 8-asként, kúszik, mászik, robotol ezerrel és sokkal kevesebb a hiba mint tavaly. Vagyis eddig nem volt neki.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#56 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. július 23., vasárnap 1:16
Dante írta: 2023. július 23., vasárnap 0:36 Az előző szezon Brighton elleni eredmények miatt remélem mindkét csapat odateszi ma magát és egy presztízs meccset játszanak, győzzön a jobb alapon.
Hát eddig Mitoma egymaga hülyét csinál a védelmünkből :D Ráadásul valszeg ez a közephátvéd duo lesz használva legtöbbször. Szóval aki szerint nem kell uj középhátvédet igazolni, annak ajánlom a mai meccset.
Twitteren azt írják Gusto jól szedi le egyelőre Mitomat, de én nem látom most a meccset.

Gebesz
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. március 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#57 Hozzászólás Szerző: Gebesz »

Csak szerintem van az, hogy Gallaghar teljesítménye magasan alul múlja a friss fiatalokèt? Èn azt mondom Conor mehet kölcsönbe Santosèk maradjanak a csapatba.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#58 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2023. július 23., vasárnap 0:36 Az előző szezon Brighton elleni eredmények miatt remélem mindkét csapat odateszi ma magát és egy presztízs meccset játszanak, győzzön a jobb alapon.
Hát eddig Mitoma egymaga hülyét csinál a védelmünkből :D Ráadásul valszeg ez a közephátvéd duo lesz használva legtöbbször. Szóval aki szerint nem kell uj középhátvédet igazolni, annak ajánlom a mai meccset.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#59 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az előző szezon Brighton elleni eredmények miatt remélem mindkét csapat odateszi ma magát és egy presztízs meccset játszanak, győzzön a jobb alapon.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#60 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta: 2023. július 20., csütörtök 20:41
Bubi írta: 2023. július 20., csütörtök 17:39 Na visszanéztem. Keveslem az energiát a fiatalokból. Az, hogy Nkunku vagy Sterling nem futja ki a belét az év első felkészülési meccsén egy ilyen ellenfél ellen az oké, de ma játszott vagy 15 db fiatal akiktől minimum lenne, hogy letámadjanak, vért izzadjanak.
Szerintem ez inkább a kemény alapozásnak tudható be. Conte alatt is rendre buktuk az edzőmeccseket, mert a játékosok még a hátsójukon kellett pótolják az oxigénellátást.
Lehet, remélem, hogy így van.

Csak érdekesség: nézzétek meg Duranville bemutatkozását a dortmundban. 17 éves.... :|

Nem értem hogy a picsába tud zsinorban ilyeneket igazolni a dortmund bagóért. 8 milla volt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése