Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#221 Hozzászólás Szerző: béla »

Akkor szokott szöveges lenni, amikor valamilyen sorozatot (pl. Ligakupa) alapból közvetíti egy vagy több csatorna, de a mi meccsünket pont nem. Mivel ennek a meccsnek alapból nincs közvetítője, ezért lehet akár videós közvetítés is.
Majd kiderül, elméletileg nézhető lesz

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#222 Hozzászólás Szerző: kazomester »

A csudába :/

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#223 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

béla írta:
kazomester írta:Adja vmi a meccsünket? Tudom nem jellemző, de volt már rá példa. Egyelőre nem találtam róla semmit. Stream most nem nagyon jöhet szóba, mert kínlódik a gépem :(
A .com és a 5th stand app, én ezt olvastam
csak az általában szöveges közvetítés

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#224 Hozzászólás Szerző: béla »

kazomester írta:Adja vmi a meccsünket? Tudom nem jellemző, de volt már rá példa. Egyelőre nem találtam róla semmit. Stream most nem nagyon jöhet szóba, mert kínlódik a gépem :(
A .com és a 5th stand app, én ezt olvastam

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#225 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Adja vmi a meccsünket? Tudom nem jellemző, de volt már rá példa. Egyelőre nem találtam róla semmit. Stream most nem nagyon jöhet szóba, mert kínlódik a gépem :(
Magyar sport csatorna nem közvetiti.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#226 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Adja vmi a meccsünket? Tudom nem jellemző, de volt már rá példa. Egyelőre nem találtam róla semmit. Stream most nem nagyon jöhet szóba, mert kínlódik a gépem :(

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#227 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://www.facebook.com/24412126245001 ... 574449646/" onclick="window.open(this.href);return false;

Lampard oktatja a srácokat! :mrgreen:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#228 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:Nem vagyunk abban a helyzetben hogy válogassunk. Nem igazolhatunk, mindenkit ki kell próbálni és beépíteni ha használható.
Csak 40 kölcsönjátékos tért vissza, sztem vagyunk abban a helyzetben, hogy válogassunk.
Ok

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#229 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Nem vagyunk abban a helyzetben hogy válogassunk. Nem igazolhatunk, mindenkit ki kell próbálni és beépíteni ha használható.
Csak 40 kölcsönjátékos tért vissza, sztem vagyunk abban a helyzetben, hogy válogassunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#230 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nem vagyunk abban a helyzetben hogy válogassunk. Nem igazolhatunk, mindenkit ki kell próbálni és beépíteni ha használható.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Felkészülési meccsek

#231 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Megyó írta:
Botond9797 írta:balhés csávó, de ha Lamps megneveli, lehet benne potenciál.
Please no.

Nem azt mondom, hogy Lampard (mint játékosra gondolok) kultúráltsága vagy tanultsága legyen az elvárandó, de nem tudom miért kellene azzal szenvedeni, hogy bozótharcosokat próbálunk meg urbanizálni.
Ráadásul ez lenne az edző feladata? Oké, legyen apapótlék, meg pszichologizáljon velük, de a lelkisérült és/vagy primitiv emberekkel miért töltse az idejét?
Tele van a futballvilág "hülyegyereknek" indult klasszisokkal, a futballisták többsége nem a 140+ IQ-sok közül kerül ki, sajnos többségében nem Lampardok szaladgálnak a futballpályákon. Meggyőződésem, hogy Beckham és CR se lettek volna, azok, akik, ha nem SAF "atyai fegyelmező" kezei alatt nőnek klasszissá. Nem mondom, hogy Kenedy fontos csapattag lesz, de ha lemondunk róla, ne azért tegyük, mert hülyegyerek (talán, nem Balotelli-szint :D ), hanem azért, mert nem elég tehetséges, nem illik az edző elképzeléseibe stb...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#232 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Botond9797 írta:balhés csávó, de ha Lamps megneveli, lehet benne potenciál.
Please no.

Nem azt mondom, hogy Lampard (mint játékosra gondolok) kultúráltsága vagy tanultsága legyen az elvárandó, de nem tudom miért kellene azzal szenvedeni, hogy bozótharcosokat próbálunk meg urbanizálni.
Ráadásul ez lenne az edző feladata? Oké, legyen apapótlék, meg pszichologizáljon velük, de a lelkisérült és/vagy primitiv emberekkel miért töltse az idejét?

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#233 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Kenedy-t én sem írnám le..Főleg az első kölcsönénél játszott jól a Newcastle-ben..Benitez meg is szerette volna venni,de állítólag 30 misit kértünk érte.Amilyen jól állunk szélsők terén,nem kizárt hogy marad a csapattal..Tud játszani akár hátul is,vagy szélen is..Braziliában sokat játszott csatár mögött is...Ez igazi hülyegyerek,de én kedvelem a játékát...Erőszakos,és gyors! Ha kicsit fejben összekapná magát,akkor jól járnánk vele.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#234 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Vaaaagy játtszon az akit nem kell megnevelni és nem 2 iq-ja van? :) Én vhogy nem érzem a veszélyét annak, hogy ő esetleg ténylegesen kerettag lesz.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Felkészülési meccsek

#235 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Kenedy-t és Piazont én azért nem említeném egy lapon, Kenedy, ha alapemberré nem is tudott válni, de voltak jó időszakai a Szarkáknál, balhés csávó, de ha Lamps megneveli, lehet benne potenciál. Piazon-t már rég el kellett volna felejteni, nemhogy nálunk, de még a SerieA tökutolsójánál is egy lufi a srác. Engem amúgy mindkettejüknél jobban dühít Ivóvíz látványa, azok után, hogy Sarri tavaly közölte vele, hogy mehet, amerre lát, itt úgyse kap szerepet, itt maradt felvenni a fizut és közben bulikban többször igazota sportemberi nagyságát, ezzel nálam végképp leírta magát.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Felkészülési meccsek

#236 Hozzászólás Szerző: broduer »

cech19960320 írta:
AwayRoller írta:Ennek a Piazon csórónak nem úgy volt, hogy lejárt a szerződése és nem hosszabbítunk?
Hát lehet hogy kap egy utolsó esélyt bizonyítani
Semmi szükség Piazonra, ahogy Kenedyre sem. Mindkettő enyhe tehetséggel, de Neymarhoz hasonló sztárallűrökkel és kivagyisággal megáldott srác. Mindkettőnek volt már egy morálisan vállalhatatlan botránya, nem értem mi szüksége a csapatnak az ilyen motivációval rendelkező latin-brazil vonalra. Nem volt elég Costa balhéit nézni? Vagy Oscar és Willian motivált fejét látni hétről-hétre?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára broduer 2019. július 6., szombat 12:37-kor.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#237 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta:
cech19960320 írta:
AwayRoller írta:Ennek a Piazon csórónak nem úgy volt, hogy lejárt a szerződése és nem hosszabbítunk?
Hát lehet hogy kap egy utolsó esélyt bizonyítani
Érthetetlen, csak foglalja a helyet a többiek elől
Érti valaki, hogy miért? Az utóbbi 5 évben nem volt a gyereknek egy olyan megmozdulása sem ami bizakodásra adna okot.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#238 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
cech19960320 írta:
AwayRoller írta:Ennek a Piazon csórónak nem úgy volt, hogy lejárt a szerződése és nem hosszabbítunk?
Hát lehet hogy kap egy utolsó esélyt bizonyítani

Érti valaki, hogy miért? Az utóbbi 5 évben nem volt a gyereknek egy olyan megmozdulása sem ami bizakodásra adna okot.
Kedves Piazon rajongó fórumozó társunk lelki világáért

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#239 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:
AwayRoller írta:Ennek a Piazon csórónak nem úgy volt, hogy lejárt a szerződése és nem hosszabbítunk?
Hát lehet hogy kap egy utolsó esélyt bizonyítani

Érti valaki, hogy miért? Az utóbbi 5 évben nem volt a gyereknek egy olyan megmozdulása sem ami bizakodásra adna okot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#240 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Frank Lampard will give Danny Drinkwater and Michy Batshuayi the opportunity to resurrect their Chelsea careers should they impress in pre-season. Forrás: Guardian

Válasz küldése