Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#201 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Vagy csak simán túltolják Lampard személye miatt. Nem zavar, de én nem látok bele annyit.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#202 Hozzászólás Szerző: Dante »

A klub kb minden platformra rak ki edzős videókat, nyilván az a céljuk, hogy bemutassák a nagy örömöt, biztos nem minden csak vidámság és móka, de azért jó látni, hogy csupán Lamps es a stábja kinevezése ennyit jelent a játékosoknak. Korábban biztosan nehezebben tudtak a médiamunkások ilyen videókat összevágni.
Azt is jó látni, hogy Morris-ék milyen jól bánnak a fiatalokkal - nem csak az ifikkel, de a felnőtt keretben lévőkkel is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6278
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#203 Hozzászólás Szerző: Szabi »

béla írta:Guehiről miért mondtatok le? Csak holnap lesz 19 a srác, U17-es világbajnok kulcsemberként, nem is volt még felnőtt meccse, valószínűleg megy majd kölcsönbe. Vagy nagyon szar volt a meccsen?
Nekem is ilyen darabos, tucatembernek tűnt (bár különösebben nem követtem eddig a munkásságát, ezt a múltkori meccs alapján mondom csak, lehet tévesen). Amúgy pl. Clarke-Salter is csapatkapitánya az U21-nek, mégse gondolom, hogy nálunk bármikor érdemben labdába fog rúgni, U-válogatottság ide vagy oda, klubszinten semmi kiemelkedőt nem nyújt (sőt inkább a hentes szereléseiről marad csak emlékezetes).
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#204 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ian Maatsen and Billy Gilmour will stay with the squad till the weekend then return after the match.

Due to Willian injury with Brazil it’s opened up a spot and Kasey Palmer will be going to Japan #CFC #KP45

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Felkészülési meccsek

#205 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Nekem Gilmour kifejezetten tetszett. Örülök, hogy látnak benne potenciált. Nagyon jól lát a pályán, gyors, technikás. Kíváncsi leszek kik maradnak meg a felnőtt csapatban.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#206 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

béla írta:Guehiről miért mondtatok le? Csak holnap lesz 19 a srác, U17-es világbajnok kulcsemberként, nem is volt még felnőtt meccse, valószínűleg megy majd kölcsönbe. Vagy nagyon szar volt a meccsen?


Amúgy A fiatalok közül a két legfiatalabb maradt a kerettel, ez valószínűleg azt jelenti hogy a többiek mennek kölcsönbe, Gilmour és Maatsen nagyobb eséllyel maradnak a klubnál
nagyon durván darabos a mozgása, kb Liptákhoz hasonlítanám, mellé a labdabiztosság és a szerelés sem volt az erőssége

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#207 Hozzászólás Szerző: béla »

Guehiről miért mondtatok le? Csak holnap lesz 19 a srác, U17-es világbajnok kulcsemberként, nem is volt még felnőtt meccse, valószínűleg megy majd kölcsönbe. Vagy nagyon szar volt a meccsen?


Amúgy A fiatalok közül a két legfiatalabb maradt a kerettel, ez valószínűleg azt jelenti hogy a többiek mennek kölcsönbe, Gilmour és Maatsen nagyobb eséllyel maradnak a klubnál

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6278
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#208 Hozzászólás Szerző: Szabi »

cech19960320 írta:
kazomester írta:Chelsea returning players to London :

Marc Guehi, Trevoh Chalobah, Dujon Stering, Conor Gallagher, Lewis Baker, Lucas Piazon, Izzy Brown and Ike Ugbo #CFC
2., 3., 4. Mehet kölcsönbe, a többit meg értékesíteni kéne
Bakerből jöhetne be pár millió, esetleg Brown ér még valamennyit, a másik három az kuka.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#209 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:Chelsea returning players to London :

Marc Guehi, Trevoh Chalobah, Dujon Stering, Conor Gallagher, Lewis Baker, Lucas Piazon, Izzy Brown and Ike Ugbo #CFC
2., 3., 4. Mehet kölcsönbe, a többit meg értékesíteni kéne

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#210 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chelsea returning players to London :

Marc Guehi, Trevoh Chalobah, Dujon Stering, Conor Gallagher, Lewis Baker, Lucas Piazon, Izzy Brown and Ike Ugbo #CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#211 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:Nyilván senkit se érdekel, de ez amúgy egy vérciki eredmény egy félamatőrökből álló csapat ellen. :D Ezeket az ír csapatokat 5-6 gólokkal szokták verni a jobb PL-csapatok a felkészülés hasonló szakaszában.

Az egyetlen kiemelhető dolog talán Azpi CB-ként játszatása, ha esetleg valóban itt számol vele majd Lamps, az teret adhatna valamelyik fiatalnak (James, Sterling) a jobboldalon. Persze az is lehet, csak a hiányzók miatt szerepelt itt, egyébként nem tervez vele középen, de ez úgyis kiderül majd, mikor már együtt lesz a teljes keret.

Az ilyen Baker, Piazón, Palmer, Ugbo féle emberkéknek azért nem kis ajándék, hogy Chelsea-mezt húzhatnak, közük nincs ehhez a szinthez. :D Habár a gólt róla kaptuk, a fiatal Maatsen srác jól mozgott.

Jó volt újra Zouma-t, Baka-t kékben látni, remélhetőleg lesz maradásuk, keretmélyítésre mindenképp használhatók, de lehet többre is. Bats kapart - már amennyire egy ilyen bohócmeccsen ez lehetséges egyáltalán -, ment a gólért, érzi szerintem, hogy egy soha vissza nem térő alkalom, egy utolsó esély lehet ez neki, hogy megragadjon itt normális center hiányában. Drinkwater pedig vicces látvány volt, az ember egy éve nem látott pályát, de mindenképp pozitívum, hogy Lamps mindenkit megnéz (nem úgy, mint az elődje), még a selejtre is kíváncsi.
1,04 volt ránk a szorzó :D Megnézném annak a fejét, aki esetleg ötöskötésbe pakolta rá utolsónak mint betonbiztos meccs :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#212 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta:Piazon az isten :D. Elpusztíthatatlan a csávó. Örökös chelsea bérletes a srác, szereti a klubbot.
persze, ezt lehagytam, mert ugye ezt mindenki tudja :D csak az esetlegesen új infókat írtam :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#213 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Piazon az isten :D. Elpusztíthatatlan a csávó. Örökös chelsea bérletes a srác, szereti a klubbot.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#214 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amit én láttam:
A játék képe tipikus első felkészülési meccs. Viszont amennyit a taktikából ki lehetett venni, hogy Lampard a gyors támadásvezetésre ösztökélte őket, nem a labda babusgatására... Elsőre a Heynckes féle bayern stílusa ugrott be, ha Lampard ilyesmit képzel el, az nekem tetszeni fog.. persze utcalány sok idő míg az szépen összecsiszolódik.

A játékosok: A kapusokat nem emelném ki.

Sterling: Egész jól mozog, de még nagyon sok a pontatlansága, mind a labdavezetés, kezelés, valamint a védekezés tekintetében is, neki még szerintem minimum 2 év kölcsönjáték kell mire számolhatunk vele.

Azpi: Hozta a szokásost középen..

Guehi: Ez a gyerek sosem lesz több egy Champo játékosnál (az is maximum)

Kenedy: Nagyon agilis, lendületes, jól mozog, egyszerűen NEM VALÓ VÉDŐNEK. a védőmunkája rossz, kapura viszont baromi veszélyes lehetne, kiegészítőnek mindenképp jó előre.

Drinkwater: Látszott rajta az egy év kihagyás, de sztem eléggé odatette magát.

Ampadu: Kicsit lassú volt fejben, de megint voltak szép szerelései és szép labdái, belőle még egy nagyon hasznos kerettag lesz a jövőben :D

Pedro: Le a kalappal, amennyire utáltam anno, annyira megkedveltem azóta.. még az ilyen meccsen is kihajtja a belét.

Gallagher: Voltak szép megmozdulásai, és kifejezettten jól érkezik második hullámban a srác, meg kéne nézni szerintem kölcsönben, még akár lehet is belőle valami, ha más nem, egy jó haszon.

Palmer: Katasztrófa a gyerek, nagyon hajtott, de 3 pontos passza és jó labdakezelése nem volt egymás után, nem véletlen hogy még a champo klubok sem kapkodnak utána.

Batman: Szegény nem igazán volt jól kiszolgálva, de nagyon küzdött, mindenképp itt tartanám.

Zappa: Elmegy, ahogy néztem ő is próbál bizonyítani.

Chalobah: nem rossz, de még nem PL szint.

Zouma: Nekem tetszett, remélem itt marad idén

Maatsen: Jól mozgott, neki is jót tenne egy James féle kiugró kölcsön.

Gilmour: Nagyon szép labdái voltak, jól helyezkedik és osztogat, de persze van hova fejlődni, neki is kéne egy jó kölcsön.

Baka: Ne mondjunk le róla, bíztató volt, szerintem ha kialakul a csapat játékstílusa, abban nagyon jó lenne

Baker: Nem rossz játékos, de csak ugyanazt hozza amit 18 évesen is, azóta semmit nem fejlődött.. 4-5 milláért eladható.

Piazon: Kuka a gyerek, semmit nem fejlődött az itt töltött évek alatt.

Ugbo: Szürke

Brown: lendületes, játékos de sztem karrierje csúcspontján is max pl középcsapat..


Igen, azok poénok voltak :D

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#215 Hozzászólás Szerző: fst200 »

nem vagyok ismerős twitter kultúrában, emiatt kérdezem, hogy mennyire normális a chelsea oldalán lévő 1-1 mérkőzés alatti LampardOut kommentek, ez ilyen poén áradat ,vagy valakik ezt komolyan gondolják :D ?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6278
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#216 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nyilván senkit se érdekel, de ez amúgy egy vérciki eredmény egy félamatőrökből álló csapat ellen. :D Ezeket az ír csapatokat 5-6 gólokkal szokták verni a jobb PL-csapatok a felkészülés hasonló szakaszában.

Az egyetlen kiemelhető dolog talán Azpi CB-ként játszatása, ha esetleg valóban itt számol vele majd Lamps, az teret adhatna valamelyik fiatalnak (James, Sterling) a jobboldalon. Persze az is lehet, csak a hiányzók miatt szerepelt itt, egyébként nem tervez vele középen, de ez úgyis kiderül majd, mikor már együtt lesz a teljes keret.

Az ilyen Baker, Piazón, Palmer, Ugbo féle emberkéknek azért nem kis ajándék, hogy Chelsea-mezt húzhatnak, közük nincs ehhez a szinthez. :D Habár a gólt róla kaptuk, a fiatal Maatsen srác jól mozgott.

Jó volt újra Zouma-t, Baka-t kékben látni, remélhetőleg lesz maradásuk, keretmélyítésre mindenképp használhatók, de lehet többre is. Bats kapart - már amennyire egy ilyen bohócmeccsen ez lehetséges egyáltalán -, ment a gólért, érzi szerintem, hogy egy soha vissza nem térő alkalom, egy utolsó esély lehet ez neki, hogy megragadjon itt normális center hiányában. Drinkwater pedig vicces látvány volt, az ember egy éve nem látott pályát, de mindenképp pozitívum, hogy Lamps mindenkit megnéz (nem úgy, mint az elődje), még a selejtre is kíváncsi.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#217 Hozzászólás Szerző: béla »

cech19960320 írta:De persze fizetős....

https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... QOFRa8BEcM

Így marad a stream ha lesz...
Persze, csak hát alapból az volt a kérdés, hogy lesz-e a honnan streamelni, legalább esély van így az ingyenes streamre :D

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#218 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

De persze fizetős....

https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... QOFRa8BEcM

Így marad a stream ha lesz...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#219 Hozzászólás Szerző: béla »

Minden meccs nézhető lesz a .comon

Hey, you can watch all of the pre-season games live on the 5th Stand and the website, starting with tomorrow’s


Lee Parker

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Felkészülési meccsek

#220 Hozzászólás Szerző: almos »

Szerintem YT-on vagy Twitchen lesz elérhető közvetités, esetleg FB-on.
LAMPARD#8

Válasz küldése