Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Felkészülési meccsek

#3581 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Nekem néhány gondolatom lenne az Ancelotti által preferált gyémánt 4-4-2 felálláshoz.
Első a védelem, mivel ilyen felállásban nincsen igazi szélső a két szélső védőnek kell bejátszani a pálya két oldalát, szerintem erre Bosingwa meg A. Cole is alkalmas (Zsirkov még inkább).
A csatár kérdésben nem állunk rosszul hiszen ott van Drogba, Anelka, Kalou, Sturridge, Pizarro, Seva és Di Santo. Ez kicsit sok, még úgy is hogy Africa kupa lesz, így Di Santot kölcsön kell adni és az ukrán és a perui közül valakinek búcsút mondani, akár mindkettőnek.
A gondot a középpályán érzem egy kicsit, mivel rengetek játékosunk van, de nincs egy igazi "10-es" játékosunk, egy igazi támadó középpályás. S nincs egy olyan bal lábas belső középpályás. Általában Lampard szokta ezeket bejátszani. A megoldás már előttem elhangzott, Rafael van der Vaart.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Felkészülési meccsek

#3582 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Azért érdekes volt a hogy mind a 2x 2 csatátos felállás volt e felé mutat hogy még mindig csatárt akar igazolni Ancelotti (állítólag) amikor van 4 (Seva,Pizza nem számolva)

Ebből adodott hogy klaszikus széljáték nem volt.Sinclar nem volt olyan rossz de valóban nem ez a szerepköre.Hutchinson beválna hátul Ashly mögöt elférne 1-2 kupa mecset is elvihetne
Di Santonk valóban el kéne menni a Rovershez 1 évre Pl rutin itt biztos nem lesz.
A 4 belső védőnk meg fantasztikus ha mindenki marad nem lesz gond ezen a poszton
Ballack helyet mindig jobb lenne VDV olyan semilyen engem 06ota nem győzött meg nem vitatom az egyéniségét de mégse.....

Nem tudnám igazán kit kéne hozni , de hogy ki mehetne azt igen:

védelem:itt minden a legnagyobb rendben
középpálya:Ballack, Deco mehetne
támadok : DiSantot már leírtam, Kalu is egy kisebb csapatban(Arsenal)jobban kibontakozhatna helyére Young
ja és Pizza Sheva kettős meg vakvágány csak az a kérdés mennyit lehet értük kapni.

Avatar
gab91
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 19:31
Tartózkodási hely: Sajóvámos
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3583 Hozzászólás Szerző: gab91 »

Nekem volt szerencsem TVbe nezni a meccset ( ESPN 2)
Elso felido szep (szebb) jatek. Grat a golszerzoknek . Remelem elesben is fognak golokat loni. Deco nak tenyleg voltak jo passzai.
Bar neha nem ertem Anelkat es a tobbieket nincs eleg onbizalmuk 1 kezeles utan raloni? Minek megtolni megint? Volt ra pelda a meccsen.
Masodik fel ido Chelsea "B". A fiatalok nem voltak rosszak, soot. Bar Santot sajnaltam, megerdemelte volna a golt.
Pizzaro nak lehet jobb lenne a Werderben;;;
Seva..hat nem tudom hova tenni :S
Elso meccsnek nem volt rossz, de az Inter es a Milan, nomeg a PL ill. BL be TOBB KELL, es tobbet is tudnak nyujtani a sracok.
Hajra CHELSEA

UI: bocsi csak amcsiba vagyok nincs ekezet a billentyun

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#3584 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sikerült látnom a sport.ro-n, tv-ben a meccset, felkészülési meccsnek nem volt rossz. Elég agresszív volt a Seatle. Igaz a bíró elég hülye felfogásban vezette a meccset.

Nem lesz rossz ez a diamond felállás, főleg ha afrika kupa időszak lesz és mondjuk otthon játszunk valami kisebb csapat ellen. Deco-nak most voltak gyilkos passzai, valahogy úgy tünt élvezte ezt a pirlo-szerepkört.

A második félidőben beszálltak a kölcsön arcok meg a fiatalok is, hát Pizza nekem ugyanaz volt, háttal a kapunak erőlködött állandóan. Valahogy a brémába nem ezt láttam tőle tavaly, lehet mert fel volt tolva teljesen...

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3585 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Ilyen sza 2. félidőt... Sevcsenko és Pizarro? Ugyan már, huzzanak a rákba...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Felkészülési meccsek

#3586 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Első félidő biztató volt; Sturridge remekül mutatkozott be (a gólján kívül is agilis volt), helyzeteink is voltak, jó labdák, váltások...
Aztán a második félidőben jöttek a cserék, de szerintem nem csak emiatt esett vissza a 0-ra a játékunk, hanem azért, mert a felállás (ha volt ilyen) elég rossz volt...

A koloncok közül Deco remek volt (ez nem jelent sokat nála év elején...), Seva sem volt olyan borszaszó, viszont Pizarronak nem volt sok jó megmozdulása (ebben közrejátszott a ,,felállás'' is)

Di Santo tetszett, jól mozog, csak jó lett volna ha lő egy gólt (talán majd kedden), Anelkát hiába utálom, a gólpassza nagyszerű volt (mondjuk azért egy ziccert elrontott...), míg a védelemben Hutchi volt az egyik legjobb.

Barátságos meccs volt, nem kell messzemenőket levonni, habár a 2. félidő nagyon kiábrándító volt.
Kedden szerintem elgyepáljuk az Intert, plusz ha ott lesz Ibra még az Interrel, akkor talán vele is tudnak egyezkedni valamit a vezetők (tudom, hogy van elég csatárunk, de én továbbra is tartom magam hozzá, hogy Ibra jöjjön, ebben az esetben valaki elmehet kölcsönben, vagy Anelka végleg) Egyébként hiába van sok csatárunk, azért én nem hiszem, hogy egy kiélezett pl. BL párharcban Drogbán kívül valaki gólt tudna lőni csatárposzton...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2009. július 18., szombat 23:25-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

Re: Felkészülési meccsek

#3587 Hozzászólás Szerző: Gullit »

Egész jók voltunk, Sturridge nagyon jó volt. Seva is egész jól mozgott. Remélem azért az Intert majd lenyomjuk.
Tényleg kéne pár nagyon jó igazolás egy intelligens dinamikus játékos, feldobná a többieket.
Come on Chelsea!

F_Adam888
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 16:03
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Felkészülési meccsek

#3588 Hozzászólás Szerző: F_Adam888 »

És itt bármelyik meccsüket megnézhetjük vagy csak ezt lehetett???
PC
BI DL JT AC
ME FL JOM
SK DD FM

válogatott
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 10:02
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: bridge

Re: Felkészülési meccsek

#3589 Hozzászólás Szerző: válogatott »

hát ja ja igaz ök ugy se lesznek a tétmecsen a kezdöben de nem lehet tudni

Avatar
Blúúú
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2008. december 9., kedd 22:48
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Felkészülési meccsek

#3590 Hozzászólás Szerző: Blúúú »

Sztem az az oka h az afrikaiak nem játszottak mert télen nekik afrika kupa lesz és akkor ők nem lesznek itt és az a felállás volt ami majd várhtó télen is J.Cole kiegészítésével!!
Chelsea is unbelievable

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Felkészülési meccsek

#3591 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Hát.. elég szarul játszottunk. Sturridge és Deco jó volt, akit az első félidőből ki lehet emelni, másodikban jó volt Di Santo, meg szerintem Hutchinson is. Shevát meg Pizzát nézni is rossz...
2012. 05. 19.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#3592 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Zsoca87 írta:Az afrikaiak előző szezonja picit hosszabb volt, mert volt még 2 VB-selejtezőjük is a végén. Ezért nem játszottak. Kivéve Mikel valamiért. :D

Amúgy Sheva eléggé akar, de nagyon nem a posztján játszik.
Di Santo meg Sturridge igen bíztatóak.
Jahhh értem, akkor megnyugodtam, Szerintem Hutchi is elég jól tolta, habár én Bertrand párti voltam, de őt is szeretem :) Egyébként PF-ünk tényleg minek van? :roll: Mancienne-t sajnálom még hogy nem állt be.

Amúgy szerintem az hogy mennyire vagyunk jók az valamilyen szinten összefügg az eredménnyel, ha szépen játszunk, de mégse lövünk gólt, és leikszelünk esetleg kikapunk akkor jobb lenen a helyzetünk vagy előrébb állnánk, mert nem hiszem...

És vidit ha valaki tud vagy valami összefoglalót akkor légyszi linkeljen. köszi
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#3593 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

http://www.atdhe.net/8125/watch-seattle ... vs-chelsea" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3594 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Az afrikaiak előző szezonja picit hosszabb volt, mert volt még 2 VB-selejtezőjük is a végén. Ezért nem játszottak. Kivéve Mikel valamiért. :D

Amúgy Sheva eléggé akar, de nagyon nem a posztján játszik.
Di Santo meg Sturridge igen bíztatóak.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#3595 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Essien mért nem játszott?
*knock, and it shall be opened unto you*

saby94
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. április 2., csütörtök 18:12
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Felkészülési meccsek

#3596 Hozzászólás Szerző: saby94 »

elküldené vki h hol lehet nézni a meccset???most értem haza xD

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Felkészülési meccsek

#3597 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

e old boys are back Sheva and Pizzaro sell drogba ass to anybody keep Sheva as a super sub fuck the Ivory coast cunt.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#3598 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Dani1905 írta:Lehet, hogy nem játszunk valami jól, de kb. 20%-on pörgünk, én úgy vagyok ezekkel a meccsekkel hogy elég ha hozzuk őket "magabiztosan" (2-0 magabiztos). Még mindig jobb mint a MU győzelme vagy az Arse x-e...
Tévedés. Ezeken a meccseken sok minden számít, de az eredmény nem igazán... A játékot kell kipróbálni, variációkat, felállásokat.

(bocs h nem jövök chatre, de ez a gépem nem bírja egyszerre a meccsnézést+chatet, öcsém befoglalta a jobb gépet :D)

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#3599 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Lehet, hogy nem játszunk valami jól, de kb. 20%-on pörgünk, én úgy vagyok ezekkel a meccsekkel hogy elég ha hozzuk őket "magabiztosan" (2-0 magabiztos). Még mindig jobb mint a MU győzelme vagy az Arse x-e...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#3600 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Kellemes meglepetés Sturridge játéka, habár kihagyott néhány helyzetet.

Válasz küldése