Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Felkészülési meccsek

#521 Hozzászólás Szerző: focimark »

Team to face Bayern: Courtois; Azpilicueta, Christensen, Cahill (c); Moses, Kante, Fabregas, Alonso; Willian, Batshuayi, Boga.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#522 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pedro hazautazott további vizsgálatokra, kihagyja a maradék 2 meccset... Így most még jobban fáj, hogy Musonda sérült, nagy lehetőségtől esik el :(

https://pbs.twimg.com/media/DFZzT7VXoAATq7v.jpg:large Habár ezek szerint ott van a csapattal, szóval van esély rá, hogy pályára léphet.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#523 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:Srácok, nem tudtam nézni a meccset és valószínűleg nem is nagyon tudom bepótolni, valaki lenne oly bátyám hogy ír pár sort a meccsről? Elsősorban a csereként pàlyàra lépő emberek érdekelnènek.

Ahogy látom Batshuayi baromira odateszi magàt, 4 gól ès 3 gólpassz 2 meccsen elég szèp, így is kell fogadni az új csatárt. Làssa csak Morata is hogy kaparnia kell.
Misi kétségtelenül megérkezett, érzi a játékot, nincs már több kérdés. Boga (Pedro sérülése miatt már korán beállt) nekem nagyon szimpatikus volt, eleinte nem találta a helyét és be volt szarva, de a 2. félidőre összeszedte magát és voltak bíztató megmozdulásai (kötény, 1:1 cselek, szép megindulások). A többiek már a meccs végefelé érkeztek, szóval sok nem jutott nekik, de Tomori, Kenedy akiket ki tudnék emelni. A teljes cseresornak köszönhetően kicsit már káosz volt a végén, többet volt a 4rsenal-nál a labda. De nem volt kérdés, szétbasztuk őket 4 góllal(ugyanis Misi 3. gólját behúzták lesnek, holott nem volt az :evil: ). Conte ugyanott folytatta ahol abbahagyta, végig kiabálta a meccset, terelte a fiatalokat.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Felkészülési meccsek

#524 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Srácok, nem tudtam nézni a meccset és valószínűleg nem is nagyon tudom bepótolni, valaki lenne oly bátyám hogy ír pár sort a meccsről? Elsősorban a csereként pàlyàra lépő emberek érdekelnènek.

Ahogy látom Batshuayi baromira odateszi magàt, 4 gól ès 3 gólpassz 2 meccsen elég szèp, így is kell fogadni az új csatárt. Làssa csak Morata is hogy kaparnia kell.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#525 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Dante írta:
dankodavid írta:Srácok, valahol fent lesz az egész?
https://www.youtube.com/watch?v=0a3mRLGtI7M" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha gyors vagy még a törlés előtt végig tudod nézni itt, egész tűrhető minőségben.
Köszönöm, király vagy.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#526 Hozzászólás Szerző: Dante »

dankodavid írta:Srácok, valahol fent lesz az egész?
https://www.youtube.com/watch?v=0a3mRLGtI7M" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha gyors vagy még a törlés előtt végig tudod nézni itt, egész tűrhető minőségben.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#527 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Srácok, valahol fent lesz az egész?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#528 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Boga-ba volt fantázia, de nagyon szertelen, sok a fölösleges csel. Látszott h lassitotta néha az akciokat, de voltak jo 1-1ek is.

Fabregas minden játékperce oriási fájdalom, tőr döfés a szívbe, mikor nézi az ember és tudja h nem mindig lesz kezdő. Remélem ő ezt elfogadja és boldog a klubnál, mert hatalmas kincs, csereként is.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#529 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Antonio Conte has confirmed to us that Pedro was taken to hospital with a concussion for routine checks but should be ok.

@AlvaroMorata arrived in Singapore six hours ago, he will be joined by the first team and Rudiger who will fly out tomorrow

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#530 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta:
Bubi írta:
Ja jóvan, akkor legközelebb kinyitom!
Valahol kettőtök közt az igazság. Voltak jó pillanatai, viszont az látszik,hogy sokat kell még fejlődnie. De benne van egy szép karrier a srácban.
Ezt nem vitatom. Volt 2 Szép megmozdulása amikor ösztönösen cselezett, viszont közben meg számtalanszor pöcsölt 1:1ben. Lassan gondolkodik, de van benne fantázia. Szerintem első ligás játékos lesz, Kieran Richardson / Sinclair féle minőség. Meg fog élni a fociból.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#531 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta:
Ja jóvan, akkor legközelebb kinyitom!
Valahol kettőtök közt az igazság. Voltak jó pillanatai, viszont az látszik,hogy sokat kell még fejlődnie. De benne van egy szép karrier a srácban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#532 Hozzászólás Szerző: Bubi »

RobMayth írta:
Bubi írta:
RobMayth írta:Boga gyerek nagyon jól tolja!
Mit tol jól? Zsebharmónikázik vagy Colour switchel amikor nem figyelek? Mert a foci egyelőre nagyon nem megy neki.
Akkor nem tom mit néztél?nyisd ki a szemed!
Ja jóvan, akkor legközelebb kinyitom!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Felkészülési meccsek

#533 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Bubi írta:
RobMayth írta:Boga gyerek nagyon jól tolja!
Mit tol jól? Zsebharmónikázik vagy Colour switchel amikor nem figyelek? Mert a foci egyelőre nagyon nem megy neki.
Akkor nem tom mit néztél?nyisd ki a szemed!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Felkészülési meccsek

#534 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez első félidőhöz nem akarok messzemenő következtetések levonni egy felkészülési meccsből, de nagyon látszik, hogy van önbizalma a csapatnak, erősek, tudjak mi a dolguk. Moratanak fel kell kötnie a gatyájat, mert Michy nagyot ment ma, és szerintem ott folytatja ahol tavaly abbahagyta, de ez igaz az egész csapatra is.
Vilmos mintha többet lövöldözne kapura, ami nagyon is kell neki, mert azzal hogy fel alá futkározik, az idén kevés lesz. Mosesen is azt latom folyamatosan próbál bizonyítani, hogy van helye a kezdőbe.

Arsenalrol annyit, ha Sanchezt elpasszolják akkor 2 év múlva se lesznek benn a BL-be, bár semmi keresnivalójuk nincs ott, az a nagyfiúk helye, évről évre 5-6 gólokkal búcsúztatják őket.

ui: Eddig nem nagyon fogott meg a mezünk, de egyre jobban tetszik, szép letisztult, jók a mez számok és maga a kék szín is szép.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#535 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Muszáj lesz Conte mesternek átgondolni a két csatáros rendszert, mert ha ilyen formában fogja rugdosni a gólokat Batshuayi, akkor bűn lesz őt padoztatni :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#536 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Élmény hallgatni, ahogy Conte utasításokat ad, hiányzott már :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#537 Hozzászólás Szerző: béla »

zzzzz írta:Remélem a többi meccsen azért már lesznek cserék :D
Úgy lenne igazságos,ha a következő meccsen kezdőként kapnának lehetőséget néhányan,akik ma még a félidőben sem állhattak be.
Dante írta:Azok akik figyelték Tomorit a youth meccseken meg tudnák mondani - más felnőtt játékoshoz hasonlítva - hogy milyen gyors? Azt tudom hogy cb és fullback posztokon játszik. (azon a kevés meccsen amin láttam kb Dave-el azonos a sebessége, de javítsatok ki)
CB-k között elég gyorsnak és dinamikusnak számított az ifiben, de az engem is meglepett,hogy milyen sprintet levágott a beállása után

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#538 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azok akik figyelték Tomorit a youth meccseken meg tudnák mondani - más felnőtt játékoshoz hasonlítva - hogy milyen gyors? Azt tudom hogy cb és fullback posztokon játszik. (azon a kevés meccsen amin láttam kb Dave-el azonos a sebessége, de javítsatok ki)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#539 Hozzászólás Szerző: Bubi »

RobMayth írta:Boga gyerek nagyon jól tolja!
Mit tol jól? Zsebharmónikázik vagy Colour switchel amikor nem figyelek? Mert a foci egyelőre nagyon nem megy neki.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Felkészülési meccsek

#540 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

kazomester írta:
zzzzz írta:Remélem a többi meccsen azért már lesznek cserék :D
Tomori, Kenedy, Baker és Remy meg is érkeztek :)
Baker is, valszleg Willian helyére. Gondoltam, hogy vele inkább a támadó hármasban fog számolni Conte (már ha nem megy kölcsönbe), nem pedig CM-ként.

Válasz küldése