Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#581 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:Jobb oldalon Boga, Baker, Omeruo, Musonda, Pasalic.

Bal oldalon Kalas, mellette az ki? Clarke-Salter? Caballero mellett gondolom valami kapus srác lehet, mellette a kicsi asszem Kyle Scott.

Alonso és Fábregas között az Rémy akar lenni?

Rüdiger az Instája alapján Japánban van valami Nike-promó miatt, ő be fog csatlakozni.
Szerintem az Tomori, nem Omeruo.

Ő Clarke-Salter igen, Caballero mellett a lengyel gyerek Bulka lesz gondolom, és valóban Remy az.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Felkészülési meccsek

#582 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Jobb oldalon Boga, Baker, Omeruo, Musonda, Pasalic.

Bal oldalon Kalas, mellette az ki? Clarke-Salter? Caballero mellett gondolom valami kapus srác lehet, mellette a kicsi asszem Kyle Scott.

Alonso és Fábregas között az Rémy akar lenni?

Rüdiger az Instája alapján Japánban van valami Nike-promó miatt, ő be fog csatlakozni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#583 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:
kazomester írta:[img]kép[/img]

Az utazó keret :)
Rüdiger?
Még szabin van, majd Szingapúrban csatlakozik a srácokhoz (talán egy hét múlva). :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#584 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:[img]kép[/img]

Az utazó keret :)
Rüdiger?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#585 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kép

Az utazó keret :)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Felkészülési meccsek

#586 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

tegnapi meccs góljai:
https://www.youtube.com/watch?v=UV7d6WrRXDw" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Felkészülési meccsek

#587 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Bandi írta:
IsteniDiego írta:A Bayern bejelentette a nyári programját, többekközött velünk is játszanak Július 25-én Szingapúrban, szóval valoszínűleg nyáron nem amerikai, hanem ázsiai turára megy a csapat, aminek előnye, hogy nem kell fentéjszakázni a meccsekhez.
Plusz az Inter-el is játszunk pár nappal utána. Jelenleg így néz ki a nyári program:

Július 22.: Arsenal
Július 25.: Bayern
Július 29.: Inter
Pedig az Arsenal-t a negyedik meccsre kellett volna berakni... amatőrök ezek a szingapúriak :D

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Felkészülési meccsek

#588 Hozzászólás Szerző: Bandi »

IsteniDiego írta:A Bayern bejelentette a nyári programját, többekközött velünk is játszanak Július 25-én Szingapúrban, szóval valoszínűleg nyáron nem amerikai, hanem ázsiai turára megy a csapat, aminek előnye, hogy nem kell fentéjszakázni a meccsekhez.
Plusz az Inter-el is játszunk pár nappal utána. Jelenleg így néz ki a nyári program:

Július 22.: Arsenal
Július 25.: Bayern
Július 29.: Inter

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#589 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

A Bayern bejelentette a nyári programját, többekközött velünk is játszanak Július 25-én Szingapúrban, szóval valoszínűleg nyáron nem amerikai, hanem ázsiai turára megy a csapat, aminek előnye, hogy nem kell fentéjszakázni a meccsekhez.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Felkészülési meccsek

#590 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Norbertoo írta:
emsanya írta:Mai meccsen megint látszott, hogy támadásban van egy jó pár variáció, voltak szép összjátékok, teljesen vállalható. Viszont a védelem még mindig kevés, emberileg és szakmailag egyaránt.
Ezért érthetetlen, hogy egy-két plusz embertől eltekintve ugyanez a gárda miért nem tudott egész szezonban a "megállunk az ellenfél 16 körül és passzolgatunk" "játékon" továbblépni, hogyha most hirtelen ennyi variációnk van.
Hogy Eric Cartman-t idézzem, miután lehúzta a börtönklotyón a hatalmas kínok árán kitojt cigit: "Tudod, pár év után az emberben kialakul bizonyos reflex" :mrgreen:

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Felkészülési meccsek

#591 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

emsanya írta:Mai meccsen megint látszott, hogy támadásban van egy jó pár variáció, voltak szép összjátékok, teljesen vállalható. Viszont a védelem még mindig kevés, emberileg és szakmailag egyaránt.
Ezért érthetetlen, hogy egy-két plusz embertől eltekintve ugyanez a gárda miért nem tudott egész szezonban a "megállunk az ellenfél 16 körül és passzolgatunk" "játékon" továbblépni, hogyha most hirtelen ennyi variációnk van.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#592 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mai meccsen megint látszott, hogy támadásban van egy jó pár variáció, voltak szép összjátékok, teljesen vállalható. Viszont a védelem még mindig kevés, emberileg és szakmailag egyaránt.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#593 Hozzászólás Szerző: kecske01 »


Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Felkészülési meccsek

#594 Hozzászólás Szerző: bNc »

GereZsolt írta:
Chester írta:Jó meccs volt?
Első félidő elején faszán játszottunk, Hazard jó volt, Oszi is meg Costa is. Kante szerintem kiváló volt szintén.
Matic nem volt nagy szám szerintem, idióta volt a tizinél is. Védelem se volt nagy eresztés, ahogy Vili sem. Második félidő már nem volt olyan meggyőző, de Misi meg Pedro azért rúghatott volna 2-2-t ha kicsit élelmesebbek.
https://www.reddit.com/r/footballhighli ... 07aug2016/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... h-reaction" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.squawka.com/news/the-best-an ... sea/741997" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Felkészülési meccsek

#595 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Chester írta:Jó meccs volt?
Első félidő elején faszán játszottunk, Hazard jó volt, Oszi is meg Costa is. Kante szerintem kiváló volt szintén.
Matic nem volt nagy szám szerintem, idióta volt a tizinél is. Védelem se volt nagy eresztés, ahogy Vili sem. Második félidő már nem volt olyan meggyőző, de Misi meg Pedro azért rúghatott volna 2-2-t ha kicsit élelmesebbek.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#596 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jó meccs volt?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Felkészülési meccsek

#597 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kecske01 írta:
adrian1989 írta:én nagyon örültem mikor Batshuayi ide igazolt, de még nagyon sokat kell fejlődnie.
tudom, hogy ez egy barátságos meccs volt de ez a védelem katasztrófa.
Oscar meg egész jól nyomta ma is de amikor 1 az 1-ben ment a kapusra és elcselezte akkor rohadt pipa voltam.
Tétmeccsen úgysem tökölt volna ennyit szóval ez annyira nem probléma. Na a védelem az már más téma. Nem hiszem, hogy nem tudunk védőt igazolni. Elől bitangok vagyunk meg a középpályán is. 2 védő jönne brutális lenne a keret. ( West Ham ellen ez a produkció kevés lesz).
Mustafi-t 35 millió euróért meg lehetne szerezni, ezért nem is értem miért nincs még a csapatban.
És egy igazi balhátvéd is jöhetne.
Kanté egyszerűen lenyűgöző játékos és ha belegondolok, hogy mennyibe került akkor az év üzlete a miénk, ugyanis kiraboltuk a Leicestert.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Felkészülési meccsek

#598 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta:
adrian1989 írta:én nagyon örültem mikor Batshuayi ide igazolt, de még nagyon sokat kell fejlődnie.
tudom, hogy ez egy barátságos meccs volt de ez a védelem katasztrófa.
Oscar meg egész jól nyomta ma is de amikor 1 az 1-ben ment a kapusra és elcselezte akkor rohadt pipa voltam.
Tétmeccsen úgysem tökölt volna ennyit szóval ez annyira nem probléma. Na a védelem az már más téma. Nem hiszem, hogy nem tudunk védőt igazolni. Elől bitangok vagyunk meg a középpályán is. 2 védő jönne brutális lenne a keret. ( West Ham ellen ez a produkció kevés lesz).
Olyan nincs ,hogy ne igazoljunk védőt . Nem hiszem el ,hogy ezzel a 6 védővel fogunk nekivágni a szezonnak ,úgy hogy közülük kettő (Hector ,Aina) sosem játszott ilyen szinten. Egészen biztos hogy hozunk valakit ,mert egész egyszerűen muszáj .

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#599 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

adrian1989 írta:én nagyon örültem mikor Batshuayi ide igazolt, de még nagyon sokat kell fejlődnie.
tudom, hogy ez egy barátságos meccs volt de ez a védelem katasztrófa.
Oscar meg egész jól nyomta ma is de amikor 1 az 1-ben ment a kapusra és elcselezte akkor rohadt pipa voltam.
Tétmeccsen úgysem tökölt volna ennyit szóval ez annyira nem probléma. Na a védelem az már más téma. Nem hiszem, hogy nem tudunk védőt igazolni. Elől bitangok vagyunk meg a középpályán is. 2 védő jönne brutális lenne a keret. ( West Ham ellen ez a produkció kevés lesz).

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Felkészülési meccsek

#600 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

én nagyon örültem mikor Batshuayi ide igazolt, de még nagyon sokat kell fejlődnie.
tudom, hogy ez egy barátságos meccs volt de ez a védelem katasztrófa.
Oscar meg egész jól nyomta ma is de amikor 1 az 1-ben ment a kapusra és elcselezte akkor rohadt pipa voltam.

Válasz küldése