Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#781 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

#Chelsea have announced a final pre-season game away to Werder Bremen on Sunday 7th August (3pm local time/2pm UK time).
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... ound-.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#782 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Csak kicsit érdekesen fogalmazz.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Felkészülési meccsek

#783 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kecske01 írta:
galferenc írta:
Chester írta:Én asszem kihagyom ezeket a preseason meccseket, mert csak felidegesít, holott nem ebből kell következtetést vonni.
Azzé,1 nap múlva, v jössz, ugye?
Kábszi rossz.
Kivételesen nem mondott hülyeséget. Volt már Chesternek ilyen többet nem nézek focit viselkedése és egy hónap múlva itt volt és osztotta az észt. :) Számomra az első galferenc hozzászólás volt amit még likeoltam is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#784 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://www.facebook.com/CFCGlobal/vide ... 837148717/ A meccs utáni sajtótájékoztató.

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Felkészülési meccsek

#785 Hozzászólás Szerző: White »

"..I'm a Juventus supporter and guys, let's calm down. Conte never won a single pre-season match. Never. He uses them to try out new things. Believe me, he will do good .."
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#786 Hozzászólás Szerző: Chester »

galferenc írta:
Chester írta:Én asszem kihagyom ezeket a preseason meccseket, mert csak felidegesít, holott nem ebből kell következtetést vonni.
Azzé,1 nap múlva, v jössz, ugye?
Majd ha teljes lesz a keret, akkor lesz is értelme nézni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Felkészülési meccsek

#787 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

GereZsolt írta:
Blueflag írta:Jézusom, mit lázadoztok egy felkészülési meccs után? Legalább hármat várjunk már, a fél csapat még fejben Ibizán vagy Krétán nyaral. Remélem a következő meccsen is kikapunk, és jönnek a #ConteOut hashtag-ek.

:roll:
Jelenleg csak #ivaout-ról beszél mindenki, ha jól látom :) Talán egy madár vette eddig elő Contét, de a többségben csak tudatosult, hogy Iva várhatóan konstans tudja hozni a tavalyi okádékot amit előadott és időszerű lenne eltakarítani a picsába.
így van csak Iva-nak kell mennie.
egy jó olasz bajnokságba ő még lehet sikeres.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Felkészülési meccsek

#788 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Blueflag írta:Jézusom, mit lázadoztok egy felkészülési meccs után? Legalább hármat várjunk már, a fél csapat még fejben Ibizán vagy Krétán nyaral. Remélem a következő meccsen is kikapunk, és jönnek a #ConteOut hashtag-ek.

:roll:
Jelenleg csak #ivaout-ról beszél mindenki, ha jól látom :) Talán egy madár vette eddig elő Contét, de a többségben csak tudatosult, hogy Iva várhatóan konstans tudja hozni a tavalyi okádékot amit előadott és időszerű lenne eltakarítani a picsába.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#789 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Jézusom, mit lázadoztok egy felkészülési meccs után? Legalább hármat várjunk már, a fél csapat még fejben Ibizán vagy Krétán nyaral. Remélem a következő meccsen is kikapunk, és jönnek a #ConteOut hashtag-ek.

:roll:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#790 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

galferenc írta:
Chester írta:Én asszem kihagyom ezeket a preseason meccseket, mert csak felidegesít, holott nem ebből kell következtetést vonni.
Azzé,1 nap múlva, v jössz, ugye?
Kábszi rossz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#791 Hozzászólás Szerző: emsanya »

dankodavid írta:
emsanya írta:
dankodavid írta: Majd ha lesz egy edző, aki nem szerelmes a rózsás kis popsijába, akkor van értelme erről beszélni. Josénál kb az egyetlen ember volt a végén, aki nem rühellte a portugál pofáját, Hiddink meg, amilyen szenilis, valószínűleg még mindig ott tart, hogy Liverpool, 1-3 és két gólt fejelt Iva, meg amúgy is csak Bosingwa lenne a helyére.
És még hány edző kell ehhez? :D Szép dolog a szerelem, de itt nincs ilyen... Én azt érzem, ameddig nem igazolunk védőt, addig úgyis mindig ő fog játszani, és mindenki lát benne valamit...
Mit nem értesz azon, hogy Conténak NEM VOLT alternatívája?
Ifik? Vagy bárki más? :D Nálad is ő kezdett volna?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#792 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

emsanya írta:
dankodavid írta: Majd ha lesz egy edző, aki nem szerelmes a rózsás kis popsijába, akkor van értelme erről beszélni. Josénál kb az egyetlen ember volt a végén, aki nem rühellte a portugál pofáját, Hiddink meg, amilyen szenilis, valószínűleg még mindig ott tart, hogy Liverpool, 1-3 és két gólt fejelt Iva, meg amúgy is csak Bosingwa lenne a helyére.
És még hány edző kell ehhez? :D Szép dolog a szerelem, de itt nincs ilyen... Én azt érzem, ameddig nem igazolunk védőt, addig úgyis mindig ő fog játszani, és mindenki lát benne valamit...
Mit nem értesz azon, hogy Conténak NEM VOLT alternatívája?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#793 Hozzászólás Szerző: emsanya »

dankodavid írta: Majd ha lesz egy edző, aki nem szerelmes a rózsás kis popsijába, akkor van értelme erről beszélni. Josénál kb az egyetlen ember volt a végén, aki nem rühellte a portugál pofáját, Hiddink meg, amilyen szenilis, valószínűleg még mindig ott tart, hogy Liverpool, 1-3 és két gólt fejelt Iva, meg amúgy is csak Bosingwa lenne a helyére.
És még hány edző kell ehhez? :D Szép dolog a szerelem, de itt nincs ilyen... Én azt érzem, ameddig nem igazolunk védőt, addig úgyis mindig ő fog játszani, és mindenki lát benne valamit...

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Felkészülési meccsek

#794 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Chester írta:Én asszem kihagyom ezeket a preseason meccseket, mert csak felidegesít, holott nem ebből kell következtetést vonni.
Azzé,1 nap múlva, v jössz, ugye?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#795 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

emsanya írta:
Szabi írta:
emsanya írta:Tudom, tudom, Hiddink-nek is haverja volt, meg most már Conte-val is spanolt, hogy a tavalyi szezonja után kirpóbálgatlja még jobbhátvédben :D. Ez a ti nagy haveri dolgotok aztán nagy észérv egy edzőnél...
Figyelj, ha neked, mint jó érzelmű szurkolónak örömet okoz, hogy figyelheted őt a jobboldalon, nem akarom elrontani ezt az eufórikus élményt, majd Conte megteszi helyettem úgyis.
Hidd el én örülnék a legjobban ha nem ő kezdene, többször leírtam h nálam tartalék CB max. De valahogy egyelőre ez a szakembereknél nem így megy és ez fura, el kell fogadni. Várok még én is, csak bíztam benne hogy elfelejti, de egyelőre nem...
Majd ha lesz egy edző, aki nem szerelmes a rózsás kis popsijába, akkor van értelme erről beszélni. Josénál kb az egyetlen ember volt a végén, aki nem rühellte a portugál pofáját, Hiddink meg, amilyen szenilis, valószínűleg még mindig ott tart, hogy Liverpool, 1-3 és két gólt fejelt Iva, meg amúgy is csak Bosingwa lenne a helyére.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#796 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hazard remélem nem ilyen Moses poszton fog játszani, mert kicsit pazarlás lenne ott játszatni.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#797 Hozzászólás Szerző: langidave »

Remélem még egy komolyabb középhátvéd + egy szélsőhátvéd beesik, mert ez így kurvagyenge hátul. Baba és Iva is hulladék....

Én védtem Ivat ameddig csak tudtam, mert csupaszív ember, de itt az ideje, hogy elhúzzon Olaszországba...

Mosest meg simán itt lehetne tartani, annyit ér, mint Pedro...

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Felkészülési meccsek

#798 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Hát ez tipikus felkészülési meccs volt ma az afrikai légióé volt a főszerep...
Legalább látta Conte akcióban az elérhető játékosokat és hogy hol vannak a hiányposztok, de ez semmi más nem volt mint mozgásterápia.
Szerdán se várnék fantasztikus játékot de egy tudásban jóval gyengébb csapat ellen uralni kéne a mérkőzést!

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Felkészülési meccsek

#799 Hozzászólás Szerző: bNc »

Szerintem lehetett látni azt, hogy mit akar Conte. Védekezésben 4-4-2 volt, mélyen védekeztünk és tömörültünk, támadásban 4-2-4.
Akik szerintem meglepően jók voltak és adnék nekik több esélyt azok: Aina, Chalobah, Djilobodji. Baba,Matic,Iva,Mikel hozta a tavalyi formáját, semmi javulást nem láttam rajtuk pedig volt idejük pihenni, felejteni.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Felkészülési meccsek

#800 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Zseniális mit kap Iva twitteren, elolvastam vagy 300 hozzászólást szóval nem csak mi látjuk, hogy egy rakás mocsok.

Válasz küldése