Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#901 Hozzászólás Szerző: Chester »

Minden joga megvan arra az itteni fórumozóknak, hogyha nekik nem tetszik a "rendszer", azt leszólják. Talán 1-2 embert kivéve, senkitől nem láttam hogy rúgják ki Mourinhot most azonnal, szóval ez - megint - nagyon erős túlzás. Az meg, hogy tavaly nyertünk két kupát, nem jelent semmit a mostani szezonbeli megítélésében, erre tökéletes példa Di matteo vagy Ancsa.

Én akkor fogom kívánni Mourinho fejét, ha nem építi be Loftus-Cheeket, de akkor nagyon messzire takarodjon innen.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#902 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:Az, hogy ha nem vigyaz akkor kibasszak miert jelentene azt, hohy valaki el akarja ot kuldeni a klubtol? Pont hogy az ilyen kommentek utalnak arra, hogy feltik mourinhot a sajat hulyesege miatt.

Megnyertuk a bajnoksagot tavaly, orulunky de ez semmit nem jelent, di matteo vagy ancsa is ki lett innen baszva ha nem jonnek az eredmenyek, marpedig semmi garancia nincs arra, hogy a tavalyi foshalmazzal megint veretlenek leszunk tavasszal.
Ugyan már... féltik mi? köpködnek Mourinhora mert nem tetszik a rendszer. Ha eredményeket nem hozza kibaszhatják ezt én is aláírom. Garancia meg semmire sincs, de nem kéne károgni szerintem amikor tavaly 2 kupát is bezsebeltünk, és az idei szezon még el sem kezdődött.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#903 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az, hogy ha nem vigyaz akkor kibasszak miert jelentene azt, hohy valaki el akarja ot kuldeni a klubtol? Pont hogy az ilyen kommentek utalnak arra, hogy feltik mourinhot a sajat hulyesege miatt.

Megnyertuk a bajnoksagot tavaly, orulunky de ez semmit nem jelent, di matteo vagy ancsa is ki lett innen baszva ha nem jonnek az eredmenyek, marpedig semmi garancia nincs arra, hogy a tavalyi foshalmazzal megint veretlenek leszunk tavasszal.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#904 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Szerintem meg igenis elküldenék, már nem egy, nem 2 fennhéjázó hangvételü hozzászólást lehetett olvasni, hogy "ha ezen nem változtat, hamar kibasszák" meg hasonlók... azt még el se kezdődött a szezon :lol: Ami a játékot illeti arról is elmondtam a véleményemet. Ha egy QPR szintű csapat ellen nem megy a támadójáték azért nem biztos, hogy JM-t kell elővenni... nem ő van a pályán.
WE ARE ALL CHELSEA

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Felkészülési meccsek

#905 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Dante írta:
ChesterB írta:Ancsának is volt egy olyan pre seasonje, ahol nem nyertünk meccseket, aztán 22-1-es gólkülönbségünk volt 5 vagy 6 meccs után... Semmit nem jelent, a mutatott játék aggaszt csak.
Az az az ev volt aminek a vegen elzavarták ot meg a szemöldökét is, ugye? :D
Talan azt nem kene Josenak megvarnia...
OFF, de milyen fura ez a magyar nyelv, egy mondat elso 3 szava ugyanaz es megis van ertelme. :)

Hogy a temahoz is hozzaszoljak:
Didier90 írta:
Tomi26 írta:lehet itt magyarazkodni de felesleges. 3. evet kezdte meg es eddig egy fel evet leszamitva siralmas a csapat jateka. nekem nincs bajom mourinhoval de ha nem valtoztat a felfogasan hamar az oltozon kivul talalja magat. aztan johetnek a csolatasuak mint emsanya hogy mit csinalt 2004be leszarom. ez itt a chelsea a vilag top5 klubjaba benne van es nincs mentseg semmire. ha benitez csinalna mar mindenki maglyan egetne csak a vicc a nyomorusagba hogy o ennel sokkal gyengebb kerettel is tamado focit jatszott. es azt kene megerteni hogy nem azzal van a baj hohy kiesunk a blbol peldaul mert ki lehet esni hanem hogy hogyan esunk ki. egy chelsea szintu csapatnak nem ugy kene elmenni peldaul stokeba vagy sunderlandba hogy 10 emberrel vedekezik. ez taktika? nem, ez egy nagy nulla.
Az a vicc, hogy sokan már elküldenétek Mourinhot azok után, hogy Bajnoki címhez juttata a csapatot. Egyébként Benítez kerete mennyivel volt gyengébb a mostaninál?? nem sokkal... max egy Matical. A rangadókon aláírom, hogy védekezőbb felfogásban játszunk, de csak meg kell nézni az eredményeket. Nem buktunk rangadót a PL-ben amióta itt van José. Ezért kritizálni nevetséges. A másik, hogy bolond aki azt hiszi, hogy JM megtiltja a csapatnak a látványos, kreatív focit ilyen Stoke féle csapatok ellen. Egyszerűen nem ment a srácoknak úgy a játék mint tavaly év elején. Csak Hazard hozott kiegyensúlyozott teljesítményt, de ő is az egyetlen szuper-klasszis a keretben, szóval én inkább igazolnék valaki klasszis félét inkább. A pofám leszakad mindjárt, hogy egyesek már lassan Benítezt sírják vissza, akivel egy pillanatig nem voltunk versenyben a bajnoki címért, az elavult united kerettel Fergie ránkvert vagy 20 pontot... nevetségesek vagytok.
Szerintem senki nem kuldi el Mourinhot vagy sirja vissza Benitezt. Mindenki csak annyit ker, hogy az eredmenyek melle egy kis foci is tarsuljon.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#906 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Tomi26 írta:lehet itt magyarazkodni de felesleges. 3. evet kezdte meg es eddig egy fel evet leszamitva siralmas a csapat jateka. nekem nincs bajom mourinhoval de ha nem valtoztat a felfogasan hamar az oltozon kivul talalja magat. aztan johetnek a csolatasuak mint emsanya hogy mit csinalt 2004be leszarom. ez itt a chelsea a vilag top5 klubjaba benne van es nincs mentseg semmire. ha benitez csinalna mar mindenki maglyan egetne csak a vicc a nyomorusagba hogy o ennel sokkal gyengebb kerettel is tamado focit jatszott. es azt kene megerteni hogy nem azzal van a baj hohy kiesunk a blbol peldaul mert ki lehet esni hanem hogy hogyan esunk ki. egy chelsea szintu csapatnak nem ugy kene elmenni peldaul stokeba vagy sunderlandba hogy 10 emberrel vedekezik. ez taktika? nem, ez egy nagy nulla.
Az a vicc, hogy sokan már elküldenétek Mourinhot azok után, hogy Bajnoki címhez juttata a csapatot. Egyébként Benítez kerete mennyivel volt gyengébb a mostaninál?? nem sokkal... max egy Matical. A rangadókon aláírom, hogy védekezőbb felfogásban játszunk, de csak meg kell nézni az eredményeket. Nem buktunk rangadót a PL-ben amióta itt van José. Ezért kritizálni nevetséges. A másik, hogy bolond aki azt hiszi, hogy JM megtiltja a csapatnak a látványos, kreatív focit ilyen Stoke féle csapatok ellen. Egyszerűen nem ment a srácoknak úgy a játék mint tavaly év elején. Csak Hazard hozott kiegyensúlyozott teljesítményt, de ő is az egyetlen szuper-klasszis a keretben, szóval én inkább igazolnék valaki klasszis félét inkább. A pofám leszakad mindjárt, hogy egyesek már lassan Benítezt sírják vissza, akivel egy pillanatig nem voltunk versenyben a bajnoki címért, az elavult united kerettel Fergie ránkvert vagy 20 pontot... nevetségesek vagytok.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#907 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Dante írta:
ChesterB írta:Ancsának is volt egy olyan pre seasonje, ahol nem nyertünk meccseket, aztán 22-1-es gólkülönbségünk volt 5 vagy 6 meccs után... Semmit nem jelent, a mutatott játék aggaszt csak.
Az az az ev volt aminek a vegen elzavarták ot meg a szemöldökét is, ugye? :D
Talan azt nem kene Josenak megvarnia...
Azért ott a lejtmenet a masszív középpályás sérüléshullámmal és Wilkins menesztésével indult meg, a csapnivaló pre-seasonhöz édeskevés köze volt - teljesen igaza van Chesternek. Nem az eredményekkel van baj, hanem azzal, hogy láthatóan végigszenvedtük ezeket a 90 perceket, semmi olyan jel nem volt, hogy a brilliáns taktikánkat és támadójátékunkat polírozzuk ezeken a sörmeccseken.
They do now.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#908 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Ancsának is volt egy olyan pre seasonje, ahol nem nyertünk meccseket, aztán 22-1-es gólkülönbségünk volt 5 vagy 6 meccs után... Semmit nem jelent, a mutatott játék aggaszt csak.
Az az az ev volt aminek a vegen elzavarták ot meg a szemöldökét is, ugye? :D
Talan azt nem kene Josenak megvarnia...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#909 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Tomi26 írta:lehet itt magyarazkodni de felesleges. 3. evet kezdte meg es eddig egy fel evet leszamitva siralmas a csapat jateka. nekem nincs bajom mourinhoval de ha nem valtoztat a felfogasan hamar az oltozon kivul talalja magat. aztan johetnek a csolatasuak mint emsanya hogy mit csinalt 2004be leszarom. ez itt a chelsea a vilag top5 klubjaba benne van es nincs mentseg semmire. ha benitez csinalna mar mindenki maglyan egetne csak a vicc a nyomorusagba hogy o ennel sokkal gyengebb kerettel is tamado focit jatszott. es azt kene megerteni hogy nem azzal van a baj hohy kiesunk a blbol peldaul mert ki lehet esni hanem hogy hogyan esunk ki. egy chelsea szintu csapatnak nem ugy kene elmenni peldaul stokeba vagy sunderlandba hogy 10 emberrel vedekezik. ez taktika? nem, ez egy nagy nulla.
Amikor meg "támadunk", mint a lassított felvétel, szépen felállunk a tizenhatos köré, körbeadogatjuk 432x, aztán valaki úgyis eladja, kezdődhet minden elölről. Kézilabdázunk, nevetséges. Távoli lövés nincs, ha van, az olyan is, ha a tizenhatoson belülre ér valaki, ő sem vállalja el, csak mindig eggyel továbbtolja, stb, nézhetetlen egyszerűen.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Felkészülési meccsek

#910 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

lehet itt magyarazkodni de felesleges. 3. evet kezdte meg es eddig egy fel evet leszamitva siralmas a csapat jateka. nekem nincs bajom mourinhoval de ha nem valtoztat a felfogasan hamar az oltozon kivul talalja magat. aztan johetnek a csolatasuak mint emsanya hogy mit csinalt 2004be leszarom. ez itt a chelsea a vilag top5 klubjaba benne van es nincs mentseg semmire. ha benitez csinalna mar mindenki maglyan egetne csak a vicc a nyomorusagba hogy o ennel sokkal gyengebb kerettel is tamado focit jatszott. es azt kene megerteni hogy nem azzal van a baj hohy kiesunk a blbol peldaul mert ki lehet esni hanem hogy hogyan esunk ki. egy chelsea szintu csapatnak nem ugy kene elmenni peldaul stokeba vagy sunderlandba hogy 10 emberrel vedekezik. ez taktika? nem, ez egy nagy nulla.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#911 Hozzászólás Szerző: Chester »

kecske01 írta:Kép
:?
Ancsának is volt egy olyan pre seasonje, ahol nem nyertünk meccseket, aztán 22-1-es gólkülönbségünk volt 5 vagy 6 meccs után... Semmit nem jelent, a mutatott játék aggaszt csak.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Felkészülési meccsek

#912 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Zouma a végén gyönyörűt ütközött, ilyenekkel az NFL-ben is nagy jövője lenne.

Traoré balbunkóban nagyon beteg ötlet, mintha Pep találta volna ki. Ennek ellenére látszott hogy nagyon akar bizonyítani a srác. Aina tetszett nekem tegnap és az ausztráliai meccseken is, remélem hogy a Ligakupában vagy esetleg a BL-ben kap pár meccset.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6983
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#913 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kép
:?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#914 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:Egyébként nem akarok átesni a ló túloldalára, meg semmi komoly következtetés, de Aina se volt rossz, benne is lenne fantázia, és biztos vagyok benne hogy Traoré is megállná a helyét, de nagy csoda kell ahhoz hogy akár csak az egyikőjükből legyen itt valaki, pedig bőven megvan az alapanyag. Sokkal jobb lenne ezeket a srácokat nézni a következő években mint bármilyen sztárt máshonnan, nagy pénzen idehozva. Kár hogy ezek nem mi vagyunk.
Aina mindenképpen egy pozitív csalódás volt ma. Egész jól lehozta.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#915 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egyébként nem akarok átesni a ló túloldalára, meg semmi komoly következtetés, de Aina se volt rossz, benne is lenne fantázia, és biztos vagyok benne hogy Traoré is megállná a helyét, de nagy csoda kell ahhoz hogy akár csak az egyikőjükből legyen itt valaki, pedig bőven megvan az alapanyag. Sokkal jobb lenne ezeket a srácokat nézni a következő években mint bármilyen sztárt máshonnan, nagy pénzen idehozva. Kár hogy ezek nem mi vagyunk.

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Felkészülési meccsek

#916 Hozzászólás Szerző: petr »

Tenyleg piszok nagy tehetseg es a vilag marhai lennenk,ha hagynank elkallodni

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#917 Hozzászólás Szerző: Chester »

Tartsa meg Mikelt, engem nem zavar, de ezt a gyereket be kell építeni. Pogbáért fizetnénk 80 millió fontokat, mikor itt ez a gyerek, aki nem olyan jól, de ugyanazt tudja mint ő, és ki tudja mi lesz vele 22 évesen, amennyi idős most Pogba. Világ balf*szai lennénk, ha hagynánk lezülleni, ordít a gyerekről hogy minőségi javulás lehet a középpályánkon, tök ingyen.

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Felkészülési meccsek

#918 Hozzászólás Szerző: petr »

ChesterB írta:Ha Loftus-Cheeket nem építi be, akkor egy igazi f*sz.
Tok felesleges volt megtartani mikel-t,amikor mogotte sorakozik egy fiatal angol sajatnevelesu tehetseg
es rlc semmivel se lenne rosszabb mint a nigeriai sooot ma is olyat rugott ballal a labdaba,h segeny bogyo konnyezve gurult stem bedobasra

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#919 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha Loftus-Cheeket nem építi be, akkor egy igazi f*sz.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Felkészülési meccsek

#920 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Hat. Élőben volt szerencsém megnézni ezt a meccset. Bár ne tettem volna. Egyrészt egy nagy fos volt. Másrészt tube sztrajk van , s kb 2 óra busz út var ránk, hogy haza érjünk.
Nagyon nem ment a játék, kissé el vagyok keseredve a látottak alapján.
agggyatok munkát!!!!

Válasz küldése