Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Felkészülési meccsek

#1161 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

putthelime írta:Kis csúszás van, Cech; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Fabregas, Matic; Schurrle, Oscar, Hazard; Diego Costa kezd mindjárt.
A jelenlegi talán legjobb kezdőnk (esetleg a Cech-Courtois kivétellel), kíváncsi leszek :)

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#1162 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Kis csúszás van, Cech; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Fabregas, Matic; Schurrle, Oscar, Hazard; Diego Costa kezd mindjárt.
They do now.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Felkészülési meccsek

#1163 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Mi van a mai meccsünkkel? Már mennie kéne, nem?
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Felkészülési meccsek

#1164 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

ChesterB írta:
kiskacsa08 írta:http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... urkey.html

"On Saturday, we will then travel to Budapest, where we face Hungarian side Ferencvaros on Sunday."
Jogos... Már csak azt kéne tudni mikor jönnek.
Teljesen mindegy, nem érdemes kimenni Ferihegyre - bemegy értük a busz a kifutópályára, látni sem lehet majd a játékosokat.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1165 Hozzászólás Szerző: Chester »

kiskacsa08 írta:http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... urkey.html

"On Saturday, we will then travel to Budapest, where we face Hungarian side Ferencvaros on Sunday."
Jogos... Már csak azt kéne tudni mikor jönnek.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Felkészülési meccsek

#1166 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

ChesterB írta:
Hawaii írta: Én úgy tudom, hogy csak vasárnap reggel indulnak Törökországból ide, és szerintem csak vmi nagyon laza átmozgató edzés lesz a meccs előtt vmikor, szóval olyan nagyon komoly edzőkomplexumot nem fognak igényelni.
Én is ezt tartom logikusnak, fölösleges lenne már szombaton idejönniük. Meccs előtt edzenek egyet az Üllőin azt csók, az éjszakát a Meridienben töltik, és ahogy lehet mennek vissza Londonba, kedden jön a Sociedad. Vagy aki autogrammot akar, annak egyrészt hatalmas mák kell, másrészt vagy elkapja a stadionból kifelé menet a játékosokat, vagy a meccs után egyből a Meridien felé veszi az irányt.
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... urkey.html" onclick="window.open(this.href);return false;

"On Saturday, we will then travel to Budapest, where we face Hungarian side Ferencvaros on Sunday."
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Felkészülési meccsek

#1167 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ez valami filozófiai téma? Nem létező dologról írni?... Érdekes.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#1168 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chris22 írta:Calling all Chelsea supporters in Hungary! Would you like to appear on the official club website? If you can tell us a bit about our opponents on Sunday, Ferencvaros, and other aspects of Hungarian football then you could be that person! Just leave your email address as a comment under this post and we could be in touch. Thank you!

A klub hivatalos facebook oldala a magyar szurkolók segítségét kéri, hogy írjanak valamit a Fradiról és a magyar fociról. :lol:
Na abban nem lesz köszönet. :lol:
Egykori ferencváros játékos mondatát be lehetne nekik idézni: "Suck your mother! Sorry..."

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#1169 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Calling all Chelsea supporters in Hungary! Would you like to appear on the official club website? If you can tell us a bit about our opponents on Sunday, Ferencvaros, and other aspects of Hungarian football then you could be that person! Just leave your email address as a comment under this post and we could be in touch. Thank you!

A klub hivatalos facebook oldala a magyar szurkolók segítségét kéri, hogy írjanak valamit a Fradiról és a magyar fociról. :lol:
Na abban nem lesz köszönet. :lol:

Avatar
tomi888
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. május 11., vasárnap 22:11
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#1170 Hozzászólás Szerző: tomi888 »

ChesterB írta:
Hawaii írta: Én úgy tudom, hogy csak vasárnap reggel indulnak Törökországból ide, és szerintem csak vmi nagyon laza átmozgató edzés lesz a meccs előtt vmikor, szóval olyan nagyon komoly edzőkomplexumot nem fognak igényelni.
Én is ezt tartom logikusnak, fölösleges lenne már szombaton idejönniük. Meccs előtt edzenek egyet az Üllőin azt csók, az éjszakát a Meridienben töltik, és ahogy lehet mennek vissza Londonba, kedden jön a Sociedad. Vagy aki autogrammot akar, annak egyrészt hatalmas mák kell, másrészt vagy elkapja a stadionból kifelé menet a játékosokat, vagy a meccs után egyből a Meridien felé veszi az irányt.
Pár napja volt az aktívban egy riport lipcsei petivel,ő mondta,hogy majd szombaton kimegy a reptérre,találkozik régi barátjával Joséval ( :D ),és majd még kimegy még a szombati edzésre is.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1171 Hozzászólás Szerző: Chester »

Passz, én csak bemásoltam ide egy Fradi fórumról. Nem hinném, hogy aki ez után jön, azt nem engedik be, az elég nagy parasztság lenne.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#1172 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

ChesterB írta:
17:00 Kapunyitás

19:00 Kapuzárás
Ez mi? 19:00 után már nem lehet bemenni a stadionba?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1173 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bocsánat a dupláért, de ez fontos:

FTC STADION - MEGNYITÓ ÜNNEP

2014. augusztus 08. 19:30-tól Grippen főpróba real time
2014. augusztus 09. Főpróba - minden szereplővel - pontos időpontjára javaslatot tenni (a helyszínen épp zajló családi nap programjainak figyelembevételével)

IDŐPONT ESEMÉNY
Délelőtt Tűzszerészeti/TEK átvizsgálás
???? Zártkörű egyeztetés az FTC Múzeumban kezdés előtt negyed órával (ide érkeznek a beszédet mondó szereplők, innen együtt mennek a beszéd helyszínére, majd ezt követően az Elnöki páholyba) - itt Múzeum bejárás is lehetséges - Miniszerelnök Úr igényeit Minisztérium egyezteti!
MEGNYITÓ MŰSOR

17:00 Kapunyitás

19:00 Kapuzárás

19:30 A műsorvezető köszönti a vendégeket, megnyitja az ünnepséget! Külön köszönti az alapító Springer család megjelent képviselőit!

19:31 A magyar nemzeti Himnusz eléneklése - Rúzsa Magdi. Időtartam: 2 perc

19:33 Fehér galambok reptetése a Himnusz végén. - 2 perc

19:35 Műsorvezető felkonferálja az ünnepi beszédeket - 1.beszéd
1.beszéd - Fürjes Balázs Kormánybiztos Úr ünnepi beszéde. Időtartama: kb.4 perc

19:39 Műsorvezető felkonferálja a 2.beszédet
2.beszéd - Kubatov Gábor Elnök Úr beszéde. Időtartama: kb. 4 perc

19:43 A kivetítőkön vetítünk egy filmet a Fradi Stadion építéséről (a filmben feltűnik Fürjes Balázs, Kubatov Gábor és Tarlós István, Scheer Sándor is). Készíti a Market, a meglévő filmek alapján. Időtartam: 2 perc!

19:45 Műsorvezető felkonferálja a 3.beszédet
3.beszéd - Orbán Viktor Miniszterelnök Úr ünnepi beszéde.

19:53 A műsorvezető felkonferálja a Fradi múltjáról szóló filmet!
A stadion kivetítőin elindul egy heroikus film a Fradi múltjáról, sikereiről, büszkeségeiről, összegyűjtve és bemutatva benne az összes legendás játékost ( pl.: Schlosser, dr. Sárosi, Deák Bamba, Dalnoki, Albert, Rákosi, Varga Zoli, Nyilasi, Szokolai, Ebedli, Lipcsei, Gera Zoli) Készíti: Fradi Média Időtartam: 3 perc!

19:56 GRIPPENEK
3 Grippen gép repül el a stadion felett, zöld-fehér-zöld csíkokat húzva maguk után. Erre a műsorvezető felhívja a figyelmet - minden szem az égre szegeződik!

19:57 DOB és Zászló Show kezdete
Időtartam: 8 perc
20 dobos és 20 óriás zászló forgató felvonul a pályára, a dobolás ütemére forgatják a zászlókat a koreográfia szerint.
Közben 20-30 gyerek zöld és fehér zászló csíkokokat (szalagok) feszítenek ki kétoldalt a pályán, melyet ütemre mozgatnak

Az utánpótlás játékosok a pálya közepén élőképként kirajzolják az FTC feliratot, ami 1 perc után átalakul a klub jelmondatát szimbolizáló 3 db "E" betűvé (Erő-Erkölcs-Egyetértés)
Amint átalakult a kép, bekapcsolódnak a közönség szektorokba beépített dobosok - így a teljes stadion egy ünnepi dob-show részesévé válik, a közönség aktív részvételével.
A dobshow ekkor a Fradi Induló ritmusába vált át - a közönséget Szasza a vezérszurkoló a Fradi induló közös éneklésére ösztönzi
A Fradi Induló alatt egy óriásmolinó gördül le, rajta a következő üzenettel: Ferencváros, a magyar rekordbajnok, és a megnyert kupák. /Ezt a molinót a későbbiekben a Fradi szurkolóknak ajándékozná a klub/
Tüzijáték - el kell hagyni a tüzijátékot, mert nem lehet biztonságosan rögzíteni a stadion tetejére!
20:05 A csapatok bejönnek a BEMELEGÍTÉS-re!
20:25 Csapatok kivonulnak átöltözni - addig a kivetítőn egy filmen fog menni a csapatok tagjainak bemutatása
20:35 Játékosok felvonulnak a pályára, minden játékos mellett egy utánpótlás játékos (8 évesek) jön, kezükben 1-1 előzetesen dedikált labdával. Ezt hatalmas taps és óváció fogja kísérni.
A játékosok a műsorvezető konferálása alapján kirúgják a közönségnek a labdát!
20:40 Kezdő rúgás: A meccslabdát a műsorvezető felkonferálása után Rudas Ferenc, legidősebb Fradi legenda és a legfiatalabb Fradi bérletes (16 hónapos) együtt hozza be, együtt végzik el a kezdő rúgást.
20:45 FTC - CHELSEA labdarúgó mérkőzés - I.félidő
21:30 SZÜNET - (Szász Kitti freestyler, háromszoros világbajnok)
21:45 FTC - CHELSEA labdarúgó mérkőzés - II.félidő
II.félidő kezdő rúgása: Albert Flórián fia és unokája végzi el - Fradi egyezteti!
22:30 A mérkőzés vége
22:35 Kivetítő program - III. féidő (Sport 1)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1174 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta: Én úgy tudom, hogy csak vasárnap reggel indulnak Törökországból ide, és szerintem csak vmi nagyon laza átmozgató edzés lesz a meccs előtt vmikor, szóval olyan nagyon komoly edzőkomplexumot nem fognak igényelni.
Én is ezt tartom logikusnak, fölösleges lenne már szombaton idejönniük. Meccs előtt edzenek egyet az Üllőin azt csók, az éjszakát a Meridienben töltik, és ahogy lehet mennek vissza Londonba, kedden jön a Sociedad. Vagy aki autogrammot akar, annak egyrészt hatalmas mák kell, másrészt vagy elkapja a stadionból kifelé menet a játékosokat, vagy a meccs után egyből a Meridien felé veszi az irányt.

Pap Róbert
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012. október 1., hétfő 17:30
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#1175 Hozzászólás Szerző: Pap Róbert »

Ma reggel volt a Mokkában egy riport Orosz Pállal, aki elmodta, hogy holnap (szombaton) érkeznek és még edzeni fognak. Az érkező keret egyébként http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ta-2355471" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Felkészülési meccsek

#1176 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Biztos, hogy szombaton jönnek? Isztambulban azért több jó edzőkomplexum van. Itthon max Telkit tudnám elképzelni.
Én úgy tudom, hogy csak vasárnap reggel indulnak Törökországból ide, és szerintem csak vmi nagyon laza átmozgató edzés lesz a meccs előtt vmikor, szóval olyan nagyon komoly edzőkomplexumot nem fognak igényelni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1177 Hozzászólás Szerző: Chester »

Biztos, hogy szombaton jönnek? Isztambulban azért több jó edzőkomplexum van. Itthon max Telkit tudnám elképzelni.

Pap Róbert
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012. október 1., hétfő 17:30
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#1178 Hozzászólás Szerző: Pap Róbert »

Sziasztok!

Azt kellene megtudni, hogy hol fognak edzeni szombaton. A Fradi stadionban biztosan nem, mert ott egész napos program lesz.

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Felkészülési meccsek

#1179 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Nagyon jól fogynak a jegyek :D :D :D

Kép
Blue is the Colour

Gaben3000
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. augusztus 5., kedd 19:00
Kedvenc játékos: Schurle
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#1180 Hozzászólás Szerző: Gaben3000 »

Traxver írta:autogramra elég kicsi az esélyed
Azt hittem sima ügy pedig :)

Válasz küldése