Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Felkészülési meccsek

#1621 Hozzászólás Szerző: findex »

galferenc írta: CHELSEA, MU, szarca meccsre tuti nem jut be az, aki a meccs előtt, 1 órával akar bemenni!
Chelsea hazai meccsre a legtöbb amit vártam max 2-3 perc volt a táskák átnézése miatt...ha nem értem be az általában a büfé miatt volt.
Carefree, wherever we may be

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Felkészülési meccsek

#1622 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Traxver! 16.33-as hszdhoz:Tegnap jött haza Fiam nyaralni,8 éve Brittanniában dolgozik. Megmutattam neki hsz-edet. Jót derült, nem esett ki a fotelból, (jó mély). Véleménye:Ez a fickó tuti nem v még a Lajtán túl. CHELSEA, MU, szarca meccsre tuti nem jut be az, aki a meccs előtt, 1 órával akar bemenni! Az uccsó mondatod örömteli, jó hogy nem akarsz többet FRADI meccsre menni! Szólj az eszmetársaidnak,kövesszenek,+ hozzanak még 2 embőrt! Mindenki jól járna!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#1623 Hozzászólás Szerző: Dante »

A szurkolói kártyát hétköznap hány óráig lehet készíttetni, illetve milyen személyes adatok kellenek? (diákszám, fénykép stb)

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#1624 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Traxver írta:
White írta:ingyenes,netes regisztráció ,majd helyszínen pár perc
a régi...
az újat csak személyesen lehet csináltatni + 1000ft ha veszel bérletet akkor csak 500ft
Én is ezt hittem... Ma voltam es kiderült hogy az új bérlet ára van úgy kiszámolva hogy levonják ezt az 500-at
Amúgy en nem vagyok ultra, de sztem teljesen felesleges a szkenner, 1000 más módon ki lehet szűrni a huligánokat. Az lehet hogy csak az en paranoiám hogy nem szívesen adom Kubi kezébe a tenyér lenyomatomat. Ettől függetlenül nem maradok kint "gyerekes sertettsegből."

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1625 Hozzászólás Szerző: Traxver »

White írta:ingyenes,netes regisztráció ,majd helyszínen pár perc
a régi...
az újat csak személyesen lehet csináltatni + 1000ft ha veszel bérletet akkor csak 500ft

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Felkészülési meccsek

#1626 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

easy írta:
White írta:ingyenes,netes regisztráció ,majd helyszínen pár perc
És vendégszektorról mit lehet tudni? Lesz egyáltalán, oda is kelleni fog?

Egyelőre nincs róla infó, egy-két héten belül remélhetőleg okosabbak leszünk.

"Ticket details for the match will be announced in due course. It will also be screened live on Chelsea TV."

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#1627 Hozzászólás Szerző: dacultras »

White írta:ingyenes,netes regisztráció ,majd helyszínen pár perc
az új kártya ezer forint, ha meccsnapon regisztrálsz +500 ft és ha meccsnapon veszed a jegyet az is + 500
szánalom :D

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#1628 Hozzászólás Szerző: easy »

White írta:ingyenes,netes regisztráció ,majd helyszínen pár perc
És vendégszektorról mit lehet tudni? Lesz egyáltalán, oda is kelleni fog?

Avatar
White
Hozzászólások: 3444
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Felkészülési meccsek

#1629 Hozzászólás Szerző: White »

ingyenes,netes regisztráció ,majd helyszínen pár perc
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#1630 Hozzászólás Szerző: easy »

Egy szurkesz kártya mennyibe fáj, és mennyi idő alatt készül el? (Sorry, nincs kedvem visszaolvasni)

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1631 Hozzászólás Szerző: Traxver »

sadam14 írta: Egyszerűen nem kéne kötelezővé tenni, csak aki akarja és félti a kártyáját, hogy más felhasználhatja róla a zsét és cső. Ennyi.Minden happy lenne, így meg elindult egy folyamat, aminek nem lesz nyertese, csak vesztese. Ezért elszomorító, hogy még tárgyalni se akart ez a majom... és előre megírt közleményt dobtak ki + olyan személyre hivatkoztak, hogy nincs egyezség a csoportok között, aki nem is tagjuk és kubatovék hívták a megbeszélésre. Ezek után hogy ne legyen tiltakozás???
ezt is ki lehetne szűrni, ha nekem ellopják a kártyámat akkor 1 telefon a Fradi shopba, hogy tiltsák le és kész...meccsen ellopják? 100 full HD-s kamera van az elkövetőt be lehetne azonosítani mivan ha WC.be ütnek le? wc előtt is van kamera tudni lehet ki lehetett az...
azé tettem fel a kérdéseket magamnak mert 1-2 beijedt szurkoló már feltette nekem...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Felkészülési meccsek

#1632 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Traxver írta:
Николаевич írta: Egyetértek, a meccsre szórakozni jársz, pontosan ezért vannak ezek az intézkedések: bárki ki merjen menni szórakozni/szurkolni, akár családdal(ahogy Angliában is). Nem kell "tűrni, amíg bele nem rokkansz", ez csak egy biztonsági intézkedés ami meccsenként 10 másodpercet vesz el az idődből.
kíváncsi vagyok mennyi család fog kijárni a magas jegy/bérlet ár mellett...

Ez megint teljesen más kérdés.. Van, akinek a régi jegyárak is megfizethetetlenek voltak, van akik a mostanit is könnyen kifizetik.

Okos fiúk ülnek a zrt székeiben, nyilván nem hasraütésszerűen határozzák meg az árakat, hanem számolás és felmérések után.

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#1633 Hozzászólás Szerző: dacultras »

White írta:Azért 10€ nem olyan vészes most egy EL-meccsre ,3 csomag cigi ára
az öreg Puskásban ami majd összedől

Avatar
White
Hozzászólások: 3444
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Felkészülési meccsek

#1634 Hozzászólás Szerző: White »

Azért 10€ nem olyan vészes most egy EL-meccsre ,3 csomag cigi ára
#OnceABlueAlwaysABlue

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#1635 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Николаевич írta:bárki ki merjen menni szórakozni/szurkolni, akár családdal(ahogy Angliában is).
Angliában már max néző van s nem szurkoló, és itt is ezt akarják elérni főleg ezekkel a jegyárakkal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dacultras 2014. június 25., szerda 18:02-kor.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1636 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Николаевич írta: Egyetértek, a meccsre szórakozni jársz, pontosan ezért vannak ezek az intézkedések: bárki ki merjen menni szórakozni/szurkolni, akár családdal(ahogy Angliában is). Nem kell "tűrni, amíg bele nem rokkansz", ez csak egy biztonsági intézkedés ami meccsenként 10 másodpercet vesz el az idődből.
kíváncsi vagyok mennyi család fog kijárni a magas jegy/bérlet ár mellett...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Felkészülési meccsek

#1637 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

sadam14 írta:Hozzáteszem VIP szektornak nem kell tenyérlenyomat... totális diszkrimináció ismét. Megint más lenne, ha kollektívan egész nb1.be lenne....

Ezt te sem gondolhatod komolyan :) Azért kell a kártya, hogy az utcáról beesett embereket lehessen azonosítani. A VIP-szektorban ülőkről pontosan tudják, hogy ki kicsoda. Na meg elég valószínűtlen hogy onnan induljon rendbontás, én pl. még soha nem láttam Csányit ahogy banánnal dobálózik a válogatott meccseken.
sadam14 írta:Maga az elvvel van a baj, hogy mindent leakarnak a szádon nyomni... Amúgy meg az hogy biztonsági szempontból, egy kereskedelmi céghez kerül. Nem tudod mikor élhetnek vele vissza és hogyan. A jövő technológiájáról beszélünk, külföldön az ATM-ket most fogják ez alapján üzemeltetni pár helyen...

Alapelv, meccsre jársz szórakozni, nem pedig börtönbe. Ez a baj a magyar néppel, hogy mindig tűr és addig, amíg bele nem rokkan.

De az a tíz másodperc amíg odanyomod a tenyered nem befolyásolja a meccs hangulatát, nem kell mit eltűrnöd.. Akkor az "elvek" miatt, gyerekes dacból inkább kinn maradnak sokan hogy megmutassák?

Egyetértek, a meccsre szórakozni jársz, pontosan ezért vannak ezek az intézkedések: bárki ki merjen menni szórakozni/szurkolni, akár családdal(ahogy Angliában is). Nem kell "tűrni, amíg bele nem rokkansz", ez csak egy biztonsági intézkedés ami meccsenként 10 másodpercet vesz el az idődből.

Avatar
White
Hozzászólások: 3444
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Felkészülési meccsek

#1638 Hozzászólás Szerző: White »

Egyébként énis aláírom hogy érthetetlen lépés ez Kubi-éktól...
#OnceABlueAlwaysABlue

sadam14
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. május 5., csütörtök 13:30
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: robben

Re: Felkészülési meccsek

#1639 Hozzászólás Szerző: sadam14 »

Traxver írta:Wisey:

tudtommal a tábor meg Kubatov között van egy olyan megállapodás hogy ha nincs zsidózás akkor ő kifizet minden büntetést (ja meg nincs az elnökség felé szidalmazás) mostanába nem hallottam, hogy vki zsidózna
igen ki lett téve, hogy RIP Csatáry László (én se tudtam, hogy miért kellett de azé azt furcsálom, hogy előtte se utána se mutatott a TV több molinót csak ezt)

Kubatov pontosan tudta, hogy kik csinálták a molinót tudta, hogy melyik csoport készítette tudta azt is, hogy kik tartoznak a csoportba...ha betudta azonosítani azt a pár embert akit kitiltott őket ne tudta volna??? csak ezek a szurkolók évek óta mennek a meccsre, mennek idegenbe ők készítik a koreokat stb

Igen, a pyrok is tudatosan vannak beengedve... Ezért is gáz, hogy miért nem kompromiszum képes a vezetőség. Persze minden 2. hírben amit postolnak, B közepes koreos, pyros kép van...

Egyszerűen nem kéne kötelezővé tenni, csak aki akarja és félti a kártyáját, hogy más felhasználhatja róla a zsét és cső. Ennyi.Minden happy lenne, így meg elindult egy folyamat, aminek nem lesz nyertese, csak vesztese. Ezért elszomorító, hogy még tárgyalni se akart ez a majom... és előre megírt közleményt dobtak ki + olyan személyre hivatkoztak, hogy nincs egyezség a csoportok között, aki nem is tagjuk és kubatovék hívták a megbeszélésre. Ezek után hogy ne legyen tiltakozás???

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1640 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Wisey:

tudtommal a tábor meg Kubatov között van egy olyan megállapodás hogy ha nincs zsidózás akkor ő kifizet minden büntetést (ja meg nincs az elnökség felé szidalmazás) mostanába nem hallottam, hogy vki zsidózna
igen ki lett téve, hogy RIP Csatáry László (én se tudtam, hogy miért kellett de azé azt furcsálom, hogy előtte se utána se mutatott a TV több molinót csak ezt)

Kubatov pontosan tudta, hogy kik csinálták a molinót tudta, hogy melyik csoport készítette tudta azt is, hogy kik tartoznak a csoportba...ha betudta azonosítani azt a pár embert akit kitiltott őket ne tudta volna??? csak ezek a szurkolók évek óta mennek a meccsre, mennek idegenbe ők készítik a koreokat stb

Válasz küldése