Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#2041 Hozzászólás Szerző: Mister »

Hát,nem ezt az eredményt vártam,de továbbra is úgymond nyugodt vagyok,hiszen ez még tét nélküli volt.

Nem tudja valaki így kapásból megmondani,hogy a meccsről lesz-e a napokban valami ismétlés?Vagy jobban járok ha letöltöm? Előre is thanks! :)
One Life,One Love,One Club

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#2042 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

tru23 írta:Én erre a szezonra se becsülném magunkat többre mint egy top4 és mellé egy FA ésv. ligakupa, BL meg megy ameddig megy. Igencsak nagy átalakítások vannak, sok az érkező / távozó, új taktika és felfogás, össze kell érnie a csapatnak. Jövőre vagy azután fogadni mernék, hogy mindenkit agyonverünk, de idén szerintem ez még nem jön el.
Szvsz hagyni kell a 4-2-3-1 -et és elhozni még Hulkot. Ha ő összeszokna Hazarddal, Matával, Torressel, Marinnal, akkor itt baromi erős támadóalakzat lenne. A védelmünket se féltem, bármit is műveltek most, azért klasszisokból áll. Mindenképp esélyes ez a keret - vagy inkább ez a csapat - a bajnoki címre, ezek a meccsek teszt jelleggel futottak... folyamatosan cserélte Robi a posztokat és a formációkat, Hazard ma is 3 helyen játszott, szerintem megtaláljuk a megfelelőt, amikor eljön az ideje.

Én azt mondom, hogy bajnoki cím + 1 hazai kupa. Jövőre BL.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Felkészülési meccsek

#2043 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Blueflag írta:
redrum írta:
Blueflag írta:Horror. :D Még mindig nem tulajdonítok semmi jelentőséget annak, ha félgázzal nem nyerünk egy felkészülési meccsen, de miért kell magunkat kiröhögtetni a fél világgal?
Azért kíváncsi leszek, hogy kit fogtok majd megtalálni a jövőben, ha sorozatban ilyen meccseket játszunk. Ugye már se AVB, se Malouda, se Kalou, se Bosingwa nincs azok közül akin régen olyan előszeretettel elvertétek a port.
Nyílván ha Cole rúg meccsenként három öngólt, akkor őt. Akin régen elvertük a port, az rendesen lökte is a csapatot bele a moslékba. Ja és igen, ha Di Matteo elődjéhez hasonlóan majd 10-12 meccsen keresztül egy olyan taktikát erőltet, ami egyszerűen selejt, akkor ő is elő lesz véve, megőrizve persze a múlt szépségeit. Senki sem érinthetetlen a jelenben azért, mert egyszer régen király volt.

De mégegyszer mondom, nálam ez csak egy felkészülési meccs, egyáltalán nem érdekel se az eredmény, sem pedig az, hogy ki hol mit hibázott. Inkább itt basszunk el mindent és javítsunk edzésen, minthogy a Wigan szétalázzon minket. A hozzáállás is javulni fog, itt most mindenki féltette a lábát, meg kereste a társait... fel fognak pörögni. :wink:
Így utólag szerencsére nem láttam meccset de megnéztem össz. ami először feltűnt az megint, hogy Lamps rúgta a gólt ahogy múltkori meccsen is ő és Terry vették be ellenfél kapuját jó az öreg a háznál!!!

Másodszor nem tudom mi van a védelmünkkel lehet megviselik a pletykák meg Terry ügyei de remélem most tényleg összeszedik magukat, lehet gólt kapni gyengébb csapattól is de nem ennyit és főleg nem így :evil:

Középpályán még keressük megfelelő felállást ahogy nézem Robbie sem tudja még mi lesz konkrét összeállítás ami biztos, hogy Mata és Marin visszatérésével nyilván sokat fog javulni játékunk.

Csatárainkról még nem mondanék semmit hisz Torres alig egy hete edz, Lukaku helyzete kérdéses Stu meg olimpiázik ill. még kelleni fog pár hét amíg összeszoknak az új kp-val!

Jövő héten nyilván többet fogunk tudni mondani első tétmeccsen de igazán 2 hét múlva kell formába lendülni és még ha nem is lennénk legjobban a bajnokikon már nyerni kell :) 8)

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Felkészülési meccsek

#2044 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Én erre a szezonra se becsülném magunkat többre mint egy top4 és mellé egy FA ésv. ligakupa, BL meg megy ameddig megy. Igencsak nagy átalakítások vannak, sok az érkező / távozó, új taktika és felfogás, össze kell érnie a csapatnak. Jövőre vagy azután fogadni mernék, hogy mindenkit agyonverünk, de idén szerintem ez még nem jön el.
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#2045 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

redrum írta:
Blueflag írta:Horror. :D Még mindig nem tulajdonítok semmi jelentőséget annak, ha félgázzal nem nyerünk egy felkészülési meccsen, de miért kell magunkat kiröhögtetni a fél világgal?
Azért kíváncsi leszek, hogy kit fogtok majd megtalálni a jövőben, ha sorozatban ilyen meccseket játszunk. Ugye már se AVB, se Malouda, se Kalou, se Bosingwa nincs azok közül akin régen olyan előszeretettel elvertétek a port.
Nyílván ha Cole rúg meccsenként három öngólt, akkor őt. Akin régen elvertük a port, az rendesen lökte is a csapatot bele a moslékba. Ja és igen, ha Di Matteo elődjéhez hasonlóan majd 10-12 meccsen keresztül egy olyan taktikát erőltet, ami egyszerűen selejt, akkor ő is elő lesz véve, megőrizve persze a múlt szépségeit. Senki sem érinthetetlen a jelenben azért, mert egyszer régen király volt.

De mégegyszer mondom, nálam ez csak egy felkészülési meccs, egyáltalán nem érdekel se az eredmény, sem pedig az, hogy ki hol mit hibázott. Inkább itt basszunk el mindent és javítsunk edzésen, minthogy a Wigan szétalázzon minket. A hozzáállás is javulni fog, itt most mindenki féltette a lábát, meg kereste a társait... fel fognak pörögni. :wink:

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#2046 Hozzászólás Szerző: frentzen »

redrum írta:
Blueflag írta:Horror. :D Még mindig nem tulajdonítok semmi jelentőséget annak, ha félgázzal nem nyerünk egy felkészülési meccsen, de miért kell magunkat kiröhögtetni a fél világgal?
Azért kíváncsi leszek, hogy kit fogtok majd megtalálni a jövőben, ha sorozatban ilyen meccseket játszunk. Ugye már se AVB, se Malouda, se Kalou, se Bosingwa nincs azok közül akin régen olyan előszeretettel elvertétek a port.
Most RDM-et fogják anyázni
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Felkészülési meccsek

#2047 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Remélhetőleg a CS-en játszhat már Marin, és akkor egy kicsit lendületesebb lesz a támadójátékunk. Én a kp-ra vagyok a legdühösebb, mert ott szinte semmit nem fejlődtünk tavalyhoz képest. A védelemben pedig a fejekben rendet kéne tenni, és akkor jók leszünk.
Why always me?

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#2048 Hozzászólás Szerző: redrum »

Blueflag írta:Horror. :D Még mindig nem tulajdonítok semmi jelentőséget annak, ha félgázzal nem nyerünk egy felkészülési meccsen, de miért kell magunkat kiröhögtetni a fél világgal?
Azért kíváncsi leszek, hogy kit fogtok majd megtalálni a jövőben, ha sorozatban ilyen meccseket játszunk. Ugye már se AVB, se Malouda, se Kalou, se Bosingwa nincs azok közül akin régen olyan előszeretettel elvertétek a port.
I'm goin' down down down down

Avatar
bádika
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr

Re: Felkészülési meccsek

#2049 Hozzászólás Szerző: bádika »

Szerintem van abban valami, hogy félgőzzel játszottunk, de azért így is nyerni kellett volna. Gyenge volt a játék, felállt védelemmel szemben semmit nem értünk. A bírónak pedig megmondták, hogy nem szabad lapot adni? Kb. 2-3 sárga lap lehetett volna mindkét oldalon.

A 3. gól egyenesen vicces volt. Nagyon remélem, hogy ez a gyenge játék úgymond "szándékos" volt.
http://www.facebook.com/TheSpinFireCompilations" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#2050 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Horror. :D Még mindig nem tulajdonítok semmi jelentőséget annak, ha félgázzal nem nyerünk egy felkészülési meccsen, de miért kell magunkat kiröhögtetni a fél világgal?

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Felkészülési meccsek

#2051 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hála a jó égnek vége a felkészülési meccseknek, ezt már szerintem senki nem bírná nézni.
City ellen talán lesz valami kis kedvük játszani.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#2052 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Nem jó ez a 4-3-3, remélem a második félidőre visszatér a 2-3-1, mert kicsit égő lenne kikapni, mégha csak felkészülési is
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
ede777
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2009. május 30., szombat 16:43
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagybánya

Re: Felkészülési meccsek

#2053 Hozzászólás Szerző: ede777 »

:shock: Meireles alszik, a 2. gól az õ hibája.

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#2054 Hozzászólás Szerző: frentzen »

De sukár az új mez :D Bár gondoltam, hogy az ellenfél kék-fehérje miatt ebben leszünk
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Felkészülési meccsek

#2055 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Mondjuk én se 4 belső középpályással állnék fel...

Szerintem ez:

--Hazard--Meireles--Ramires--
----Lampard---Essien-----

vagy

Hazard----Torres---Ramires
Lampard--Meireles--Essien

ez lesz.
We are the famous, the famous Chelsea!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Felkészülési meccsek

#2056 Hozzászólás Szerző: Spring »

misakd írta:Meireles helyett inkább Piazon kellett volna a kezdőbe
Terry helyett meg Hazard-nak kellett volna megkapni a csk szalagot
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#2057 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

misakd írta:Meireles helyett inkább Piazon kellett volna a kezdőbe
Kép
One ball to rule them all!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Felkészülési meccsek

#2058 Hozzászólás Szerző: misakd »

Meireles helyett inkább Piazon kellett volna a kezdőbe

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#2059 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Na, akkor megint Meireles vs Frankie lassúsági versenyt nézhetünk, ollé... Marinnal nem tudom mi van, de ez a kezdő nem sok jót sejtet, ami a játék képét illeti.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Felkészülési meccsek

#2060 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:kezdő:

Chelsea Youth ‏@chelseayouth
RT @BluesChronicle: Chelsea team for Brighton: Cech, Ivanovic, Cahill, Terry, Cole, Essien, Ramires, Meireles, Lampard, Hazard, Torres.

Chelsea Youth ‏@chelseayouth
RT @BluesChronicle: Chelsea subs for Brighton: Turnbull, Luiz, Mikel, Lukaku, Ferreira, Hutchinson, Benayoun, Piazon.

NINCS MALOUDA, HALLELUJAH!!! :D :D
Ahogy látom Marin se. Egy kisebb sérülést szenvedett, de nem komoly.
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése