Szakmai stáb

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#1 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea reach agreement with Brentford to appoint Bernardo Cueva as set-piece coach. 36yo continues at #BrentfordFC until summer before moving in coup for #CFC. Regarded as top operator + will lead department (further additions to follow) @TheAthleticFC

Nagyon jó húzás. Barry óta nem volt ilyen szakemberünk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#2 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Botond9797 írta: 2024. február 20., kedd 21:57
kecske01 írta: 2024. február 20., kedd 12:04 Breaking: Brighton & Hove Albion head of recruitment Sam Jewell has accepted an offer to join #Chelsea in a senior position. He is set to start in a global role around November after serving his notice period.

[via @David_Ornstein]

Ez nagyon jó húzás, lassan tényleg jöhet De zerbi is :D külön öröm, hogy Utd is akarta, de nem odament végül.
Jöhetett volna Asworth is.

Kevés szó esik róla a vezetőség rengeteg jogos kritikája mellett, de a tavaly nyári átigazolási időszak szvsz hosszú évek óta a legjobban sikerült mind az eladások, mind pedig az érkezők terén: Palmer telitalálat, Gusto nagyon jó igazolás, Disasi, Petrovic okos transzferek, Caicedo, Nkunku és Lavia megszerzése pedig presztízs értékkel is bírt.
Chelsea’s new hierarchy member Sam Jewell, who will start in November 2024 :

- Learnt Spanish during Covid to communicate and help convince South American players to join the Brighton project.

- Closely involved with signings of Caicedo, MacAllister and Enciso.

- Scoured Europe for young talent, being involved in signing Gyokeres.

(@TheAthleticFC)

Elég jó ajánlólevele van

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Szakmai stáb

#3 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

kecske01 írta: 2024. február 20., kedd 12:04 Breaking: Brighton & Hove Albion head of recruitment Sam Jewell has accepted an offer to join #Chelsea in a senior position. He is set to start in a global role around November after serving his notice period.

[via @David_Ornstein]

Ez nagyon jó húzás, lassan tényleg jöhet De zerbi is :D külön öröm, hogy Utd is akarta, de nem odament végül.
Jöhetett volna Asworth is.

Kevés szó esik róla a vezetőség rengeteg jogos kritikája mellett, de a tavaly nyári átigazolási időszak szvsz hosszú évek óta a legjobban sikerült mind az eladások, mind pedig az érkezők terén: Palmer telitalálat, Gusto nagyon jó igazolás, Disasi, Petrovic okos transzferek, Caicedo, Nkunku és Lavia megszerzése pedig presztízs értékkel is bírt.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Szakmai stáb

#4 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Bóliék, nem a Brightont akarták megvenni véletlenül? Felfoghatatlan, hogy mindig csak tőlük harácsolunk....

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Szakmai stáb

#5 Hozzászólás Szerző: Dízel »

:
kecske01 írta: 2024. február 20., kedd 12:04 Breaking: Brighton & Hove Albion head of recruitment Sam Jewell has accepted an offer to join #Chelsea in a senior position. He is set to start in a global role around November after serving his notice period.

[via @David_Ornstein]

Ez nagyon jó húzás, lassan tényleg jöhet De zerbi is :D külön öröm, hogy Utd is akarta, de nem odament végül.
Nalunk van munka, nem fog unatkozni. :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#6 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Breaking: Brighton & Hove Albion head of recruitment Sam Jewell has accepted an offer to join #Chelsea in a senior position. He is set to start in a global role around November after serving his notice period.

[via @David_Ornstein]

Ez nagyon jó húzás, lassan tényleg jöhet De zerbi is :D külön öröm, hogy Utd is akarta, de nem odament végül.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#7 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2023. december 1., péntek 16:57
kecske01 írta: 2023. december 1., péntek 10:39
AwayRoller írta: 2023. november 30., csütörtök 19:46 Én csak arra vagyok kiváncsi, hogy amikor szép lassan minden posztra meglesz a 100+ millás játékosunk, akkor mi lesz a kifogásotok :mrgreen:
Ha minden poszton rendben leszünk és úgysem fognak jönni az eredmények akkor hidd el én leszek az első aki azt fogja mondani, hogy menjen az edző :D
Ez úgy gondolom, hogy egy edző feladata is, hogy minden poszton rendben legyünk és nem csak az árcéduláé. Pl. Rüdiger Lamps alatt közép-felsőpolcos védőnek tűnt, Tuchel alatt klasszis-gyanús, Ancsa meg egyértelműen állandósította a kiemelkedő formáját. Sterling amennyire nem működött 3 edző alatt, most annyira jó Poch alatt, stb. Szóval valahol az edző felelőssége is, hogy az árcédulához a megfelelő játékminőség elő is jöjjön az egyénekből, másképp mindig rá lehet fogni, hogy az adott 100 millás játékos túlárazott és nem az edző a vétkes.

Nem kivánom elküldeni Poch-t, mert egyelőre nem tűnik realitásnak egy Allegri kategóriájú edző kinevezése (amennyiben realitás lenne, vakon aláírnám). Nem bántásból írom, de néha az az érzésem, hogy ugyanúgy kötődsz az argentínhoz, mint anno Sanya Potterhez.
Értem mire gondolsz, a középpályánk egyébként ilyen szempontból az egy jó példa lehet, mert twitteren is sokat foglalkoznak ezzel, hogy Enzo meg Caicedot is eléggé félre használja Poch. Caicedo is 8-asban a legjobb vagy dupla 6-ban, de nálunk nyilván szinte sosem fog ott játszani.

Én azért védem Pochot, mert a tavalyi fosfaragáshoz képest időnként felüdülés nézni a csapatot. Meg azon a véleményen vagyok, hogy időt kell adni, hogy valaki építkezzen, az már nem járható út ami régen volt, hogy Abra bárkit ide tudott hozni edzőnek amikor kirúgta az edzőket egymás után egy rosszabb periódus miatt.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Szakmai stáb

#8 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Crap írta: 2023. december 1., péntek 17:58
frankieboy08 írta: 2023. december 1., péntek 13:39
Crap írta: 2023. december 1., péntek 13:18
Remélem akkor ez is csak végig irónia volt, mert máshogy nem tudom elképzelni ennyi hülyeséget leírva :D
Köszi hogy hozzájárulsz a fórum színvonalának leépítéséhez, jó beszélgetés volt.
...
Az volt a kiinduló helyzet hogy Allegri vagy Poch, most itt elég sokat beszéltünk már a klubbokról az edzők helyett, de oké akkor én is kibővítem a spektrumot, és jól látszik, hogy a Juventus is bőven a legnagyobb költő Olaszországban. Az 5 legdrágább igazolás mind a Juvéé 2017 óta, a PL-ben rajtunk kívül legalább vannak Rice-ok, Grealish-ek, Anthony-k. Nyilván konkrét Eurokat nézve a Juve nem fog többet költeni, mint sok angol csapat, de többet fog mint az összes többi olasz csapat, ezért kérem számon rajtuk a Seria A-s szereplésüket és nem a BL szereplésüket. Szerinted a pontlevonás a zavaróbb, bár ez nem mentség arra hogy a Milan meg az Inter köröket vert rájuk 22-ben, szerintem meg a tulajdonos kormány általi kitúrása, a klub eladása, új tulajok érkezése és edzőkeringő a zavaróbb, de ebben úgyse fogunk dűlőre jutni. A Bayern-es hasonlat teljesen egyértelműen azokra a párhuzamokra utalt ami a két csapat között van, leuralták a saját bajnokságaikat 10 évre, 2-3 Bl döntő ez idő alatt, legnagyobb költők a saját ligáikban és gyakran a riválisok legjobb játékosaival erősítettek, viszonylag gyakori edzőcserék, csak míg a Bayern mindemellett minden évben bajnok lett, a Juve 3 éve hozzá se tud szagolni a Scudetto-hoz és hát ebből a 3-ból 2 pont Allegri alatt volt.

És most hogy ezt letudtuk vissza az eredeti kérdéshez, Allegri vagy Poch? Mind a ketten nyertek farmerbajnokságot, egyik se nyert BL-t, hasonlóan archetipikus edzők, csak az egyik dél-amerikai a másik meg olasz. Szerintem a Spuri '19-es BL menetelése nagyobb meglepetés volt, mint a Juve döntői, de tény hogy mind a kettejüknek voltak pozitív európai szerepléseik. Én egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy az olasz jobb edző lenne, főleg így 2023 végén. Ha nem lenne edzőnk és ez a két jelölt lenne, én szerintem Poch mellett döntenék a nagy PL tapasztalata miatt, de így hogy az argentín már itt van és az ő elképzelései alapján igazolunk hatalmas hiba lenne elküldeni Allegriért, de azt hiszem ebben te is már írtad hogy jelenleg megegyezel.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Szakmai stáb

#9 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Most nem azért, hogy "beleugassak" a lenti vitába, vagy bárkit összeugrassak de szerintem van ráció abban amit frankie mondani akar és ahogy mondja...én legalábbis értem.

A költekezéseket teintve, az elmult 10 éve figyelembe véve az olasz ligában nincs csapat aki többet költött volna a Juve-nál és eladás/bevétel arányában is csak a Milan költött többet...szóval ilyen szempontból, mondhatjuk hogy a +/- 60 az semmit sem jelent, mert Notthingam szintű...a Seria A-ban ez az összeg elég jelentősnek számit és számított.
A botrányokat figyelembevéve is lehet párhuzamot vonni. Nem mondhatjuk, hogy csak "szennylapok" írkáltak rólunk...konkrétan mindn sporttal foglalkozó újság velünk volt tele. El kellett adni a klubot...egy egész évig nem igazolhattunk, nem volt szponzorunk, stb. Nem hiszem, hogy ez kisebb volumenű, mint a 30 pont levonás, amit a végn elengedtek (a végén kaptak 10-et).
A Bayern-es összehasonlítás meg onnan jön, hogy mindkettő a bajnokságának a - egyik - legdominásabb, patinásabb csapata, aki sorozatban nyert egymas utan több bajnoki címet, hülyére verve a ligát. Ha ott hirtelen hasonló hanyatlás következne be, akkor ott sem zengenének ódát az aktuűlis edzőről, legyen az bárki.

Lehet nem egyetérteni azzal amit Frankie mond, ami a véleménye...de azt ne mondjuk már, hogy össze vissza beszél mert nem tetszik, hogy különbözik a véleménye.
Tény, a Juve nem éppen a legjobb formában és állapotban van, mint szervezet de azért még mindig az egyik legerősebb - ha nem a legerősebb - a keretet tekintve az olasz ligában. Teljesen mindegy, hogy PL viszonylatban hol vannak...az olasz ligában a saját körülményükhöz képest nem tündökölnek annyira. Pedig ott hasonló anyagi hátterű csapatokkal kellene versengeni - Inter, Milan, Napoli - és nem City, PSG vagy Chelsea költekezésekkel.
Az utóbbi évek teljesítményét figyelembe véve Allegri nekem sem kelti egy olyan edzőnek a benyomását akiért elküldeném Poch-ot.
A 19/20-as évben voltak utoljára bajnokok. 20/21-ben meg már 4-ek Pirlo-val. 21/22-től van Allegri. Azért 21/22-ben még olyan csapat volt ott, hogy Bonucci, De Ligt, Chiellini, Alex Sandro, Ramsey, Chiesa, Rabiot, Kulusevski, Bentancur, McKennie, Dybala, Morata, Vlahovic, Bernardeschi.
Erre ne mondjuk már, hogy gyenge keret...Persze, vannak nehézségeik. Bunda, fogadási botrány. Visont ezek ugyanúgy vonatkoznak a többi olasz csapatra is, ugy egészében az olasz focira.

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Szakmai stáb

#10 Hozzászólás Szerző: Crap »

frankieboy08 írta: 2023. december 1., péntek 13:39
Crap írta: 2023. december 1., péntek 13:18
frankieboy08 írta: 2023. december 1., péntek 12:52
...
Remélem akkor ez is csak végig irónia volt, mert máshogy nem tudom elképzelni ennyi hülyeséget leírva :D
Köszi hogy hozzájárulsz a fórum színvonalának leépítéséhez, jó beszélgetés volt.
Nehéz jót beszélgetni, mikor nyílvánvaló, hogy alig követsz valamit és összevissza dobálozól statokkal / eredményekkel / csapatokkal úgy hogy nyílvánvaló, hogy egyik csapatot se követed ezek szerint igazán. Persze énse nézek sok Olasz meccset, viszont szeretem a bajnokságot és úgy ahogy követem. Viszont te ahogy nézem még a Chelsea háza táján se vagy mindennel tisztában.
frankieboy08 írta: 2023. december 1., péntek 12:52 Szóval ha veszel egy játékost sok pénzét az csak nálunk nem ok? Chisea meg megsérült másfél évre, oké csak sajna abban a másfél évben náluk kb nem volt olyan felnőtt keretes játékos, aki ne töltött volna heteket/hónapokat a partvonalon sérüléssel.

Nálunk meg ugyanezen okokból vesztettük el Rüdigert pl, annyi különbséggel hogy tőlünk ingyen lépett le és azóta se sikerült rendesen pótolnunk.
Az elsőt nem is értem.... Senki nem írta hogy az gond. De képtelen vagy észrevenni, hogy ő nekik 3 év alatt volt 2 nagyobb igazolásuk, amiért cserébe el kellet adni a csapat legjobbjait, a már így is gyenge keretből. Mi Rudiger helyére hoztunk vagy 10 védőt már tapasztaltól kezdve, prime játékoson át, a fiatal védőn mindenkit :D :D Ne akard már össze hasonlítani ezt.... Igenis náluk sokkal nagyobb szívás volt hogy az egyetlen valamire való igazolásuk és játékosuk Chiesa lesérült nagyon hosszú időre és én is nagyon sajnáltam mert jó játékosnak tartom nagyon.
frankieboy08 írta: 2023. december 1., péntek 12:52 Érdekes én mindig csak a mágikus 1 milliárdos számot látom itt repkedni, a százmilliós eladásokkal itt senki nem foglalkozik.
Ez megint nevetséges... Hallod vond ki az eladásainkat és mi még mindig több mint -800 millióba vagyunk, csak az utóbbi 2 évet nézve :D
Erre te meg itt ütöd a követ, hogy Allegri mekkora pénzekért igazolt meg a Juve mekkorát költ, azzal a csóró +/- 60 milliós költésükkel az utóbbi 3 évben. Konkrétan a Nottingham Forest többet költ náluk.
frankieboy08 írta: 2023. december 1., péntek 12:52 Biztos zavaró lehet úgy játzani, hogy közben a csapatról cikkeznek a szennylapok, szerencse hogy nálunk ilyen sosem történik, ja várj... Kirántani a teljes vezetőséget a klub lába alól talán egy cseppel zavaróbb lehet és több időbe telik felállni belőle, de ez csak személyes vélemény.
Ez megint mi? Nem szennylapokról volt szó. Teljesen eltérsz és ferdítesz mindennel. De egyébként hidd el náluk sokkal durvább cikkek jelennek meg mint nálunk.
A szezon első fordulóiban úgy volt hogy -30 pont, amiből aztán lett -15 és egyből kb. kieső zónába kerültek. Nem írogatták, hanem ezt ténylegesen levonták tőlük a bajnokságban, csak látom neked erről fogalmad sincs. Aztán valamikor márciusban visszavonták a büntetést, hogy aztán az utolsó fordulókban megint levonjanak -10 pontot a Juventustól. Így végeztek a 7. helyen.
Konkrétan az egész szezonjuk véget ért az elején, ehhez képest Allegri így is majdnem behozta őket a top 4-be és a kupából is a Bl döntős, inter verte ki őket 1 góllal. És egy rohadt rossz szót nem szólt senkiről, pedig neki aztán főhetett a feje. Ezek mellé a kifizetésekkel is gondban vannak évek óta.
Ezt nehogy össze hasonlítsd már azzal, hogy rólunk meg a vezetőkről megjelenik pár rossz cikk.
frankieboy08 írta: 2023. december 1., péntek 12:52 Nem tudom Allegri nélkül hol lennének, de azt igen hogy ha a Bayern 10+ év dominancia után hirtelen egymást követő években sem tudna még csak a dobogóra sem állni, lehet nem egymást taposnák a klubbok, hogy leigazolják az edzőjüket.
Ezt se értem... Most a Bayernt meg a Juvet akarod összehasonlítani... A két csapat ég és földre van egymástól és erről a legkevésbé az edző tehet. Teljesen összehasonlíthatatlanok és nem is értem honnan pattant ki ez neked :D :D
Az egyik egy totál csóró, eladósodott agyon büntetett, játékosokra alig fordító csapat, míg a másik a bajnokságának leggazdagabb és legtöbbet költő csapata. Nemár.... :D :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Szakmai stáb

#11 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2023. december 1., péntek 10:39
AwayRoller írta: 2023. november 30., csütörtök 19:46 Én csak arra vagyok kiváncsi, hogy amikor szép lassan minden posztra meglesz a 100+ millás játékosunk, akkor mi lesz a kifogásotok :mrgreen:
Ha minden poszton rendben leszünk és úgysem fognak jönni az eredmények akkor hidd el én leszek az első aki azt fogja mondani, hogy menjen az edző :D
Ez úgy gondolom, hogy egy edző feladata is, hogy minden poszton rendben legyünk és nem csak az árcéduláé. Pl. Rüdiger Lamps alatt közép-felsőpolcos védőnek tűnt, Tuchel alatt klasszis-gyanús, Ancsa meg egyértelműen állandósította a kiemelkedő formáját. Sterling amennyire nem működött 3 edző alatt, most annyira jó Poch alatt, stb. Szóval valahol az edző felelőssége is, hogy az árcédulához a megfelelő játékminőség elő is jöjjön az egyénekből, másképp mindig rá lehet fogni, hogy az adott 100 millás játékos túlárazott és nem az edző a vétkes.

Nem kivánom elküldeni Poch-t, mert egyelőre nem tűnik realitásnak egy Allegri kategóriájú edző kinevezése (amennyiben realitás lenne, vakon aláírnám). Nem bántásból írom, de néha az az érzésem, hogy ugyanúgy kötődsz az argentínhoz, mint anno Sanya Potterhez.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Szakmai stáb

#12 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Crap írta: 2023. december 1., péntek 13:18
frankieboy08 írta: 2023. december 1., péntek 12:52
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 ....
...
Remélem akkor ez is csak végig irónia volt, mert máshogy nem tudom elképzelni ennyi hülyeséget leírva :D
Köszi hogy hozzájárulsz a fórum színvonalának leépítéséhez, jó beszélgetés volt.

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Szakmai stáb

#13 Hozzászólás Szerző: Crap »

frankieboy08 írta: 2023. december 1., péntek 12:52
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 Ezek így azért eléggé ferdítések....
Képes voltál ezt mind leírni és nem érezni az iróniát?
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 A 200 millás átigazolási csomag tartalma volt a 81 milliós Vlahovic, aki nem váltotta be annyira a reményeket, Chiesa 60 millióért, aki le is sérült 1,5 évre.
Szóval ha veszel egy játékost sok pénzét az csak nálunk nem ok? Chisea meg megsérült másfél évre, oké csak sajna abban a másfél évben náluk kb nem volt olyan felnőtt keretes játékos, aki ne töltött volna heteket/hónapokat a partvonalon sérüléssel.
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 Az állandó tulajok / ügyvezetés miatti botrányok miatt pedig kb. a két legjobbjuk De Lightot és Kulusevskit is el kellet adniuk + kisebb transzferek.
Nálunk meg ugyanezen okokból vesztettük el Rüdigert pl, annyi különbséggel hogy tőlünk ingyen lépett le és azóta se sikerült rendesen pótolnunk.
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 Összességében kb. 60 millióért érkeztek játékosok a Juvehoz, ha az eladásokat is kivonjuk az utóbbi 3 évben.
Érdekes én mindig csak a mágikus 1 milliárdos számot látom itt repkedni, a százmilliós eladásokkal itt senki nem foglalkozik.
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 Ezen kívül csupa trash játékosokkal dolgozik és sorra tele vannak botrányokkal.

Van pár ember a fórumon, aki ugyanezt mondaná ránk, de az biztos hogy vannak itt is gyengébb képességű játékosok, plusz a Top 5 liga legfiatalabb kerete a miénk minimális tapasztalattal a lábukban.
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 Tavaly pl. bunda vádak miatt a szezont úgy kezdték, hogy a bent maradás a cél, mert kaptak egy -30 pontos levonást, amit aztán a szezon végén vissza vontak tőlük...

Biztos zavaró lehet úgy játzani, hogy közben a csapatról cikkeznek a szennylapok, szerencse hogy nálunk ilyen sosem történik, ja várj... Kirántani a teljes vezetőséget a klub lába alól talán egy cseppel zavaróbb lehet és több időbe telik felállni belőle, de ez csak személyes vélemény.
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 Ha nem Allegri lenne ott az edző, akkor jelenleg nem a 2. helyen állnának, hanem egy erős középcsapat lennének, amilyen a keretük minősége is.
Jelenleg borzasztó antifocit játszanak, de ez a keret kb. erre képes és Allegri olyan edző volt mindig is, aki a csapat / játékosokra húzza fel a taktikát. Játszottak alatta szép focit is, mikor éppen olyan játékosai voltak...
Nem tudom Allegri nélkül hol lennének, de azt igen hogy ha a Bayern 10+ év dominancia után hirtelen egymást követő években sem tudna még csak a dobogóra sem állni, lehet nem egymást taposnák a klubbok, hogy leigazolják az edzőjüket.
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 Amúgy nem akarom elküldeni Pochot, egyenlőre nála ezerszer jobban érezhető az hogy megyünk / fejlődünk valahova nem úgy mint Potternél. Viszont szrtm Allegri jobb edző mint ő és sokkal több mindent is ért el. A top edzők közül ő az akit abszolőt megnéznénk még egyszer szívesen nálunk.

Edit.: Végül -10 pontot szezon végén csak levontak tőlük és így végeztek 7. helyen. Micsoda káosz volt az a tavalyi év nekik...
Amúgy nem akarom leszólni Allegrit, mert vannak nála ezerszer rosszabb edzők. Viszont szerintem Poch-al tovább dolgozni a jó döntés jelenleg és nem látok reális forgatókönyvet arra, hogy mi ide tudnánk csábítani egy tényleg olyan kaliberű top edzőt, akiért megérné ideje korán kirúgni Pochettinot.
Remélem akkor ez is csak végig irónia volt, mert máshogy nem tudom elképzelni ennyi hülyeséget leírva :D

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Szakmai stáb

#14 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 Ezek így azért eléggé ferdítések....
Képes voltál ezt mind leírni és nem érezni az iróniát?
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 A 200 millás átigazolási csomag tartalma volt a 81 milliós Vlahovic, aki nem váltotta be annyira a reményeket, Chiesa 60 millióért, aki le is sérült 1,5 évre.
Szóval ha veszel egy játékost sok pénzét az csak nálunk nem ok? Chisea meg megsérült másfél évre, oké csak sajna abban a másfél évben náluk kb nem volt olyan felnőtt keretes játékos, aki ne töltött volna heteket/hónapokat a partvonalon sérüléssel.
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 Az állandó tulajok / ügyvezetés miatti botrányok miatt pedig kb. a két legjobbjuk De Lightot és Kulusevskit is el kellet adniuk + kisebb transzferek.
Nálunk meg ugyanezen okokból vesztettük el Rüdigert pl, annyi különbséggel hogy tőlünk ingyen lépett le és azóta se sikerült rendesen pótolnunk.
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 Összességében kb. 60 millióért érkeztek játékosok a Juvehoz, ha az eladásokat is kivonjuk az utóbbi 3 évben.
Érdekes én mindig csak a mágikus 1 milliárdos számot látom itt repkedni, a százmilliós eladásokkal itt senki nem foglalkozik.
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 Ezen kívül csupa trash játékosokkal dolgozik és sorra tele vannak botrányokkal.

Van pár ember a fórumon, aki ugyanezt mondaná ránk, de az biztos hogy vannak itt is gyengébb képességű játékosok, plusz a Top 5 liga legfiatalabb kerete a miénk minimális tapasztalattal a lábukban.
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 Tavaly pl. bunda vádak miatt a szezont úgy kezdték, hogy a bent maradás a cél, mert kaptak egy -30 pontos levonást, amit aztán a szezon végén vissza vontak tőlük...

Biztos zavaró lehet úgy játzani, hogy közben a csapatról cikkeznek a szennylapok, szerencse hogy nálunk ilyen sosem történik, ja várj... Kirántani a teljes vezetőséget a klub lába alól talán egy cseppel zavaróbb lehet és több időbe telik felállni belőle, de ez csak személyes vélemény.
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 Ha nem Allegri lenne ott az edző, akkor jelenleg nem a 2. helyen állnának, hanem egy erős középcsapat lennének, amilyen a keretük minősége is.
Jelenleg borzasztó antifocit játszanak, de ez a keret kb. erre képes és Allegri olyan edző volt mindig is, aki a csapat / játékosokra húzza fel a taktikát. Játszottak alatta szép focit is, mikor éppen olyan játékosai voltak...
Nem tudom Allegri nélkül hol lennének, de azt igen hogy ha a Bayern 10+ év dominancia után hirtelen egymást követő években sem tudna még csak a dobogóra sem állni, lehet nem egymást taposnák a klubbok, hogy leigazolják az edzőjüket.
Crap írta: 2023. december 1., péntek 9:49 Amúgy nem akarom elküldeni Pochot, egyenlőre nála ezerszer jobban érezhető az hogy megyünk / fejlődünk valahova nem úgy mint Potternél. Viszont szrtm Allegri jobb edző mint ő és sokkal több mindent is ért el. A top edzők közül ő az akit abszolőt megnéznénk még egyszer szívesen nálunk.

Edit.: Végül -10 pontot szezon végén csak levontak tőlük és így végeztek 7. helyen. Micsoda káosz volt az a tavalyi év nekik...
Amúgy nem akarom leszólni Allegrit, mert vannak nála ezerszer rosszabb edzők. Viszont szerintem Poch-al tovább dolgozni a jó döntés jelenleg és nem látok reális forgatókönyvet arra, hogy mi ide tudnánk csábítani egy tényleg olyan kaliberű top edzőt, akiért megérné ideje korán kirúgni Pochettinot.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#15 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2023. november 30., csütörtök 19:46 Én csak arra vagyok kiváncsi, hogy amikor szép lassan minden posztra meglesz a 100+ millás játékosunk, akkor mi lesz a kifogásotok :mrgreen:
Ha minden poszton rendben leszünk és úgysem fognak jönni az eredmények akkor hidd el én leszek az első aki azt fogja mondani, hogy menjen az edző :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Szakmai stáb

#16 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2023. november 30., csütörtök 19:46 Én csak arra vagyok kiváncsi, hogy amikor szép lassan minden posztra meglesz a 100+ millás játékosunk, akkor mi lesz a kifogásotok :mrgreen:
A trust the process duma azért eléggé kimeríthetetlen fogalom tudod :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Szakmai stáb

#17 Hozzászólás Szerző: Crap »

frankieboy08 írta: 2023. november 30., csütörtök 12:17
AwayRoller írta: 2023. november 30., csütörtök 10:15
kecske01 írta: 2023. november 29., szerda 23:44 Említetted, hogy nem olyan edző kell akik Leicester meg Lillekkel szemben maradt alul. Psg-vel kötelezőt hozta, megnyerte a bajnokit meg kupát 1x. De még mindig nem értem mitől lenne Allegri jobb? Milyen új taktikai elemei vannak a csapatának vagy mi a stílusa amitől vele fel tudjuk majd venni a versenyt a többiekkel? Mert mindenhol azt mondják, hogy fájdalmas nézni az idei Juvét :D
Igen, a PL ziccerének tartom azt a szezont és az év balf*szának a többieket, hogy a végén 10 pont körüli különbség volt. Talán nem is a spuri volt a második, mert mintha azt is elbénázták.

Miért Allegri? Mert egy győztes típus, a szartengerekben is összekapja annyira a csapatát, hogy ott van az elejében ez igaz volt a Milanra és a Juvera is, amikor mindenkit adogattak el alóla. Hogy fájdalmas nézni az idei Juvét, ahogy 2 pontra vannak az első helytől?! Hát minket kib*szott nagy öröm nézni az alsóházban vergődni és úgy nyelni a gólokat minden jöttment csapattól, mintha Derby County lenne a nevünk.
Allegri második regnálása alatt, először sikerült a Milan-tól utcahosszal kikapni és 4.-nek bejönni majd tavaly a Napoli-tól majdnem 30 ponttal úgy hogy a Nápoly pont a Juve stadionjában lett bajnok áprilisban. Ezt még a végén megfejelte Allegri egy combos 7. hellyel és mindezt annak fényében, hogy a Juve kb 200 milliót költött el ez idő alatt csak más Serie A-s csapatok játékosaira. Én sajnos nem látom azt a forgatókönyvet, hogy Poch helyett egy Allegri-vel jobbak lennénk, most meg különösen nagy hibának látnám egy szezonon belül elküldeni azt az edzőt akinek nemcsak beleszólása, de elvileg végső szava van az átigazolásokban.
Ezek így azért eléggé ferdítések....

A 200 millás átigazolási csomag tartalma volt a 81 milliós Vlahovic, aki nem váltotta be annyira a reményeket, Chiesa 60 millióért, aki le is sérült 1,5 évre.
Az állandó tulajok / ügyvezetés miatti botrányok miatt pedig kb. a két legjobbjuk De Lightot és Kulusevskit is el kellet adniuk + kisebb transzferek.
Összességében kb. 60 millióért érkeztek játékosok a Juvehoz, ha az eladásokat is kivonjuk az utóbbi 3 évben.
Ezen kívül csupa trash játékosokkal dolgozik és sorra tele vannak botrányokkal.
Tavaly pl. bunda vádak miatt a szezont úgy kezdték, hogy a bent maradás a cél, mert kaptak egy -30 pontos levonást, amit aztán a szezon végén vissza vontak tőlük...
Ha nem Allegri lenne ott az edző, akkor jelenleg nem a 2. helyen állnának, hanem egy erős középcsapat lennének, amilyen a keretük minősége is.
Jelenleg borzasztó antifocit játszanak, de ez a keret kb. erre képes és Allegri olyan edző volt mindig is, aki a csapat / játékosokra húzza fel a taktikát. Játszottak alatta szép focit is, mikor éppen olyan játékosai voltak...

Amúgy nem akarom elküldeni Pochot, egyenlőre nála ezerszer jobban érezhető az hogy megyünk / fejlődünk valahova nem úgy mint Potternél. Viszont szrtm Allegri jobb edző mint ő és sokkal több mindent is ért el. A top edzők közül ő az akit abszolőt megnéznénk még egyszer szívesen nálunk.

Edit.: Végül -10 pontot szezon végén csak levontak tőlük és így végeztek 7. helyen. Micsoda káosz volt az a tavalyi év nekik...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2023. december 1., péntek 10:04-kor.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Szakmai stáb

#18 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Én csak arra vagyok kiváncsi, hogy amikor szép lassan minden posztra meglesz a 100+ millás játékosunk, akkor mi lesz a kifogásotok :mrgreen:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#19 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2023. november 30., csütörtök 10:15
kecske01 írta: 2023. november 29., szerda 23:44 Említetted, hogy nem olyan edző kell akik Leicester meg Lillekkel szemben maradt alul. Psg-vel kötelezőt hozta, megnyerte a bajnokit meg kupát 1x. De még mindig nem értem mitől lenne Allegri jobb? Milyen új taktikai elemei vannak a csapatának vagy mi a stílusa amitől vele fel tudjuk majd venni a versenyt a többiekkel? Mert mindenhol azt mondják, hogy fájdalmas nézni az idei Juvét :D
Igen, a PL ziccerének tartom azt a szezont és az év balf*szának a többieket, hogy a végén 10 pont körüli különbség volt. Talán nem is a spuri volt a második, mert mintha azt is elbénázták.

Miért Allegri? Mert egy győztes típus, a szartengerekben is összekapja annyira a csapatát, hogy ott van az elejében ez igaz volt a Milanra és a Juvera is, amikor mindenkit adogattak el alóla. Hogy fájdalmas nézni az idei Juvét, ahogy 2 pontra vannak az első helytől?! Hát minket kib*szott nagy öröm nézni az alsóházban vergődni és úgy nyelni a gólokat minden jöttment csapattól, mintha Derby County lenne a nevünk.
10 éve még oké lett volna Allegri amikor meneteltek a Bl-ben, de már nagyon elment mellette a foci sajnos. Mourinho is győztes típus aztán látjuk mit művel :D . Nem Poch tehet arról, hogy 2 felnőtt szezonnál több a csapat felének nincs a lábában és nincsenek klasszis támadóink. +Nkunku sem volt egész Ősszel azt se felejtsük el, akire az egész nyári pre-season alatt épült a támadó focink

Avatar
Izland
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Szakmai stáb

#20 Hozzászólás Szerző: Izland »

Allegri? Azt hittem Pochettinonál rosszabb nem jöhet szóba :mrgreen:

Hamarabb nézném ahogy ül a pálya szélén Bielsa..

Válasz küldése