Szakmai stáb

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#81 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea are conducting a review of the club’s medical department as they attempt to find reasons behind the devastating injury crisis amid fears among players that the decision to sack long-standing staff has backfired.

#CFC

(@Matt_Law_DT)

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Szakmai stáb

#82 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2023. január 9., hétfő 18:50 Todd Boehly has stood down as interim Sporting Director and has handed the bulk of the transfer responsibility to new recruits Christopher Vivell and Paul Winstanley. (@Matt_Law_DT)

Boehly közben visszalép a színfalak mögé, Vivell meg Winstanley lesz a Dof
Ahogy az a terv is volt szerencsére :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#83 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Todd Boehly has stood down as interim Sporting Director and has handed the bulk of the transfer responsibility to new recruits Christopher Vivell and Paul Winstanley. (@Matt_Law_DT)

Boehly közben visszalép a színfalak mögé, Vivell meg Winstanley lesz a Dof

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Szakmai stáb

#84 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bandi írta: 2023. január 6., péntek 21:22
emsanya írta: 2023. január 6., péntek 18:23
kecske01 írta: 2023. január 6., péntek 17:11 Mondjuk Usa-ból igazán hozhatna valami bitang orvosi stábot, ott azért a sportorvosi részlegek jobban szoktak működni.
Hat de most lett lecserelve. Elotte es utana is ugyanaz volt.

Tul van ez lihegve, a legtobb serules a szerencsen mulik. Nalunk is amik most vannak serulesek a legjobb orvosokkal se nagyon elkerülhetőek.
Ezek a hamstring sérülések pont a legelkerülhetőbbek, ha megfelelő a felkészülés és a regeneráció. És pont ebből a sérülésből van a legtöbb nálunk, szóval valami nem stimmel…
En ugy tudom James es Fofana is terd izulet serulestol szenved. Raadasul jo szar reszleges szakadasokkal. Azt nem lehet elkerulni, a rehab meg lutri, latjuk is (ugy erzik már jo, aztan még laza az izulet). Chilly is keresztszalagos volt meg Broja is, ugyanigy terd izulet, full szerencsetlenseg.

Igen a hamstringra lehet mondani, hogy megelozhető, de ugy remlik Pulisicet is lerúgták, az nem az volt. Sterlingé igen.

De Kanté peldaul csapágyasra van hatjva évek óta, nem tudom azzal milyen fizio csapat tudna jobban foglalkozni.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Szakmai stáb

#85 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2023. január 6., péntek 18:23
kecske01 írta: 2023. január 6., péntek 17:11 Mondjuk Usa-ból igazán hozhatna valami bitang orvosi stábot, ott azért a sportorvosi részlegek jobban szoktak működni.
Hat de most lett lecserelve. Elotte es utana is ugyanaz volt.

Tul van ez lihegve, a legtobb serules a szerencsen mulik. Nalunk is amik most vannak serulesek a legjobb orvosokkal se nagyon elkerülhetőek.
Ezek a hamstring sérülések pont a legelkerülhetőbbek, ha megfelelő a felkészülés és a regeneráció. És pont ebből a sérülésből van a legtöbb nálunk, szóval valami nem stimmel…

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Szakmai stáb

#86 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. január 6., péntek 17:11 Mondjuk Usa-ból igazán hozhatna valami bitang orvosi stábot, ott azért a sportorvosi részlegek jobban szoktak működni.
Hat de most lett lecserelve. Elotte es utana is ugyanaz volt.

Tul van ez lihegve, a legtobb serules a szerencsen mulik. Nalunk is amik most vannak serulesek a legjobb orvosokkal se nagyon elkerülhetőek.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#87 Hozzászólás Szerző: James Lee »

kecske01 írta: 2023. január 6., péntek 17:11 Mondjuk Usa-ból igazán hozhatna valami bitang orvosi stábot, ott azért a sportorvosi részlegek jobban szoktak működni.
Az sem érdekel, ha indiából hoznak egy kígyóbűvölőt, csak csináljanak már valamit. Nem a city vagyunk, akiknek erősebb a padja, mint a tehenek kezdője.
Lehet rosszul emlékszem, de az orvosi stáb tevékenysége Eva Carneiro idején volt utoljára elfogadható.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#88 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mondjuk Usa-ból igazán hozhatna valami bitang orvosi stábot, ott azért a sportorvosi részlegek jobban szoktak működni.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Szakmai stáb

#89 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dante írta: 2023. január 6., péntek 17:07 A játékos szava számít végső esetben sérülést követően. Jelentkezett játékra, a személyi orvosának véleménye ellenére.
23 éves és két hónapja nem játszott, gondolom nem volt már semmi fájdalma. A csapat orvosának pedig az a feladata, hogy minden kockázatot figyelembe véve, tartsa egészségesen a játékosokat. Nem a BL-döntőre készültünk. De igen, nyilván James is hibás.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Szakmai stáb

#90 Hozzászólás Szerző: Dante »

A játékos szava számít végső esetben sérülést követően. Jelentkezett játékra, a személyi orvosának véleménye ellenére.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Szakmai stáb

#91 Hozzászólás Szerző: broduer »

Crap írta: 2023. január 6., péntek 16:23 Több helyen is megjelent és foglalkoznak vele, hogy az orvosi stábunk kegyetlen rosszul csinál valamit. A klub doktor és fizioterápiával foglalkozó orvosunk közben lelépett rivális klubbokhoz novemberben név szerint Paco Biosca ; Thierry Laurent ; Újságcikkek hozzátették, hogy az egyik fő indok a távozásuknak, hogy az orvosi részlegünk kegyetlenül elvan maradva és konkrétan nemhogy a rivális klubbok, de még egy közép csapat szintjét se érjük el.

Továbbá Reeces James sérülésénél , a személyi orvosa ellenezte a játékát, viszont a klub orvosai engedélyezték. Meccset követően a személyi orvosa instagramon a következőt szöveget írta.: "Sok mindenről szeretne beszélnie, de rákell harapnia a nyelvére."

Boehly amerikából egy igen neves fizioterapistát idehozott a klubbhoz, de ő főleg celebek / énekesnek az orvosa volt eddig.

Pletyka szinten felütött, hogy a játékosaink a karrierjüket féltik, látva a rengeteg sérülést a klubbnál, kiemelve Kante helyzetét és hogy mennyire leépült az utóbbi években.

és akkor még pár érdekesség.:
Tavalyi szezon óta nézve, a Chelseanél van magasan a legtöbb sérülés Európában. Egészen pontosan 97 ; A második helyezet 16 sérültel marad el tőlünk.
"according to a study by Howden’s European Football Injury Index"

Sterling a világon az egyik legjobb előélettel rendelkező játékos. Eszméletelen sokat darálják és szinte sohase volt sérült. Figyelemre méltó, hogy ő is húzódással kapcsolatos sérülést szenvedett most.

A standard cikke egész szépen összefoglalja ezeket, így mint forrás most azt linkelem be.:
Továbbá.: Több scoutunk távozott a Poolhoz illetve a Cityhez, mielőtt nem tudnak benne dolgozni / nem része a Boehly féle "adat" központú transzferpolitikának.
Forrás.: https://www.theguardian.com/football/20 ... do-masieri
A cikkben szintén szó van az orvosi stábunknak a távozásáról, amit már igazából fentebb írtam.

James orvosának az instagram posztja már ha jól tudom törlődött, de szerencsére az internet, nem felejt, így.:
https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... stagram_i/

edit.: Még annyit szerkesztenék,hogy az orvosi részleg igazgatóját még év elején kirúgta a Boehly féle csapat, de erről most elő nem keresem a cikket. :D
Egyenlőre még nem láttam seholse, de más fórumon is említették, hogy pótolva ez a pozíció még azóta se lett.
Jó ezt így egybe látni. Azt támasztja alá, hogy a mélyrepülésünk oka csak részben vezethető vissza a korábbi, néha toxikus klubmodellünkre. A fő oka Boelhy ámokfutása minden téren, amiben a szakmaiság elvétve sem fedezhető fel. Komoly szakembereket küldött el a klubtól és ha igaz a Jameses story, akkor nem lennék meglepődve ha Reece sem szeretne itt maradni hosszútávon.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Szakmai stáb

#92 Hozzászólás Szerző: Dante »

Boehlyék előtt is szar volt a helyzet, én ezt nem varrnám teljesen a nyakukba. Azt biztos hogy nem javult a helyzet tavasz óta.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Szakmai stáb

#93 Hozzászólás Szerző: Crap »

Több helyen is megjelent és foglalkoznak vele, hogy az orvosi stábunk kegyetlen rosszul csinál valamit. A klub doktor és fizioterápiával foglalkozó orvosunk közben lelépett rivális klubbokhoz novemberben név szerint Paco Biosca ; Thierry Laurent ; Újságcikkek hozzátették, hogy az egyik fő indok a távozásuknak, hogy az orvosi részlegünk kegyetlenül elvan maradva és konkrétan nemhogy a rivális klubbok, de még egy közép csapat szintjét se érjük el.

Továbbá Reeces James sérülésénél , a személyi orvosa ellenezte a játékát, viszont a klub orvosai engedélyezték. Meccset követően a személyi orvosa instagramon a következőt szöveget írta.: "Sok mindenről szeretne beszélnie, de rákell harapnia a nyelvére."

Boehly amerikából egy igen neves fizioterapistát idehozott a klubbhoz, de ő főleg celebek / énekesnek az orvosa volt eddig.

Pletyka szinten felütött, hogy a játékosaink a karrierjüket féltik, látva a rengeteg sérülést a klubbnál, kiemelve Kante helyzetét és hogy mennyire leépült az utóbbi években.

és akkor még pár érdekesség.:
Tavalyi szezon óta nézve, a Chelseanél van magasan a legtöbb sérülés Európában. Egészen pontosan 97 ; A második helyezet 16 sérültel marad el tőlünk.
"according to a study by Howden’s European Football Injury Index"

Sterling a világon az egyik legjobb előélettel rendelkező játékos. Eszméletelen sokat darálják és szinte sohase volt sérült. Figyelemre méltó, hogy ő is húzódással kapcsolatos sérülést szenvedett most.

A standard cikke egész szépen összefoglalja ezeket, így mint forrás most azt linkelem be.:
Továbbá.: Több scoutunk távozott a Poolhoz illetve a Cityhez, mielőtt nem tudnak benne dolgozni / nem része a Boehly féle "adat" központú transzferpolitikának.
Forrás.: https://www.theguardian.com/football/20 ... do-masieri
A cikkben szintén szó van az orvosi stábunknak a távozásáról, amit már igazából fentebb írtam.

James orvosának az instagram posztja már ha jól tudom törlődött, de szerencsére az internet, nem felejt, így.:
https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... stagram_i/

edit.: Még annyit szerkesztenék,hogy az orvosi részleg igazgatóját még év elején kirúgta a Boehly féle csapat, de erről most elő nem keresem a cikket. :D
Egyenlőre még nem láttam seholse, de más fórumon is említették, hogy pótolva ez a pozíció még azóta se lett.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#94 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Értem, kár mert tényleg nagy fogás lenne és jó lenne, ha nem utd húzná be :D őket írják még nagyon.

Off: ide nem lehetne a disqus chat rendszert bevezetni? látom a főoldalon a cikkeknél sokan úgy beszélnek és tele van olyan arcokkal akik nem is járnak ide a fórumra. Jó lenne összegyúrni a 2 tábort.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Szakmai stáb

#95 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2022. december 21., szerda 17:41
cech19960320 írta: 2022. december 21., szerda 16:02
emsanya írta: 2022. december 21., szerda 14:23 Szépen épül a szakmai stáb. Michael Edwards-ra várnak még talán mint sportigazgato, az elég álom igazolás.

De ha nem jön össze, ez is brutál kis csapat. Komoly dolgok vannak épülöben.
Én benne nem bíznék, tekintve h Edwards és Vivell ugyanarra a posztra voltak jelöltek.
Edwards director of football lenne, nem?
Ezek az elnevezések kb klubonként változnak hogy mit jelent, de ha utánaolvasol Edwards szerepkörének, nagyon hasonlót találsz mint Vivell esetében.
Én úgy látom, hogy a Shields-Stewart páros lesz kb a scouting részlegért felelős, míg a Vivell-Winstanley páros a klubstratégiáért, igazolásokért, keretkialakításért és tárgyalásokért.
Nem nagyon látok olyan feladatkört ami konkrétan Edwards területe lehetne, arról nem is beszélve, hogy ő bizonyos hírek szerint nem is nagyon akart hozzán jönni.
Én mostmár inkább az orvosi stábon dolgoznék :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#96 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta: 2022. december 21., szerda 16:02
emsanya írta: 2022. december 21., szerda 14:23 Szépen épül a szakmai stáb. Michael Edwards-ra várnak még talán mint sportigazgato, az elég álom igazolás.

De ha nem jön össze, ez is brutál kis csapat. Komoly dolgok vannak épülöben.
Én benne nem bíznék, tekintve h Edwards és Vivell ugyanarra a posztra voltak jelöltek.
Edwards director of football lenne, nem?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Szakmai stáb

#97 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bandi írta: 2022. december 21., szerda 16:27
Pityee írta: 2022. december 21., szerda 15:08
emsanya írta: 2022. december 21., szerda 14:23 Szépen épül a szakmai stáb. Michael Edwards-ra várnak még talán mint sportigazgato, az elég álom igazolás.

De ha nem jön össze, ez is brutál kis csapat. Komoly dolgok vannak épülöben.
Irigylem a pozitív hozzáállásod, amit tolsz így év vége felé :D
Én is :D Én pont az ellenkezője vagyok jelenleg, nagyon nem látom fényesnek a klub helyzetét de még a jövőjét se nagyon. Konkrétan görcsbe rándul a gyomrom ha arra gondolok hogy lassan megint Chelsea meccsek jönnek :lol:
Kövi 3-5 évet kell nézni, jo szakemberek jöttek. Ez az év es a kovetkező az sztem is kuka, abban en se latok sok potitivumot.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Szakmai stáb

#98 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2022. december 21., szerda 15:08
emsanya írta: 2022. december 21., szerda 14:23 Szépen épül a szakmai stáb. Michael Edwards-ra várnak még talán mint sportigazgato, az elég álom igazolás.

De ha nem jön össze, ez is brutál kis csapat. Komoly dolgok vannak épülöben.
Irigylem a pozitív hozzáállásod, amit tolsz így év vége felé :D
Én is :D Én pont az ellenkezője vagyok jelenleg, nagyon nem látom fényesnek a klub helyzetét de még a jövőjét se nagyon. Konkrétan görcsbe rándul a gyomrom ha arra gondolok hogy lassan megint Chelsea meccsek jönnek :lol:

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Szakmai stáb

#99 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta: 2022. december 21., szerda 14:23 Szépen épül a szakmai stáb. Michael Edwards-ra várnak még talán mint sportigazgato, az elég álom igazolás.

De ha nem jön össze, ez is brutál kis csapat. Komoly dolgok vannak épülöben.
Én benne nem bíznék, tekintve h Edwards és Vivell ugyanarra a posztra voltak jelöltek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Szakmai stáb

#100 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2022. december 21., szerda 14:23 Szépen épül a szakmai stáb. Michael Edwards-ra várnak még talán mint sportigazgato, az elég álom igazolás.

De ha nem jön össze, ez is brutál kis csapat. Komoly dolgok vannak épülöben.
Irigylem a pozitív hozzáállásod, amit tolsz így év vége felé :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése