Szakmai stáb

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Szakmai stáb

#581 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Buluska írta:Az mennyire lehetne valós hogy Wilkins visszakerül hozzánk menedzser-asszisztens pozícióba??? (valamelyik nap egy angol cikkben olvastam egy nem túl hiteles oldalon) Vagy az túlságosan is Abra tekintélyébe kerülne?? Bármennyire is jó lenne, elég nevetségesen jönne ki a dologból Roman szerintem.
Ő is nevetségesen jönne ki, de Wilkins is... Azok után, hogy azt nyilatkozta (és ezt nem csak olvastam, hanem láttam, hallottam is), hogy ő többet nem fog a Chelseanél semmiféle pozíciót betölteni, azok után a visszatérése őrá nézve is gáz lenne.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Szakmai stáb

#582 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Az mennyire lehetne valós hogy Wilkins visszakerül hozzánk menedzser-asszisztens pozícióba??? (valamelyik nap egy angol cikkben olvastam egy nem túl hiteles oldalon) Vagy az túlságosan is Abra tekintélyébe kerülne?? Bármennyire is jó lenne, elég nevetségesen jönne ki a dologból Roman szerintem.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Szakmai stáb

#583 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ramox írta:
kdako írta:Hm, fura, azt hittem volna, Emenalo megy, és PC marad...
Emenalorol nagyon hangosak a pletykák, hogy ő lesz a Director of Football... Ne reménykedjen senki a távozásában, mert nagyon jó barátok Abraval...
Ellenben nekem tetszik, hogy fejek hullanak... a változás szele!
Ez az amit vártam már, hogy végre jöjjön egy tökös manager, aki nem csak vezetőedző, de manager! (Ha valóban erre utalnak a jelek)
Az ilyen ember, ha birodalmat épít, és nem számít benne Drogbára vagy épp Lampardra, hát legyen. Vakon fogok benne bízni, ha jó irányba halad.
Azt hogy jó irányba halad előre nem lehet tudni, azis benne van a pakliba hogy elszúrja, de egy biztos nem fog távozni se Lampard se Drogba!
Drogba,Lampard,Terry <3

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Szakmai stáb

#584 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Mark Worrall
Steve Clarke was interviewed for CFC assistant managers job in May but turned it down because RG couldn't tell him who the next manager was.

Nem tudom mennyire igaz.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Szakmai stáb

#585 Hozzászólás Szerző: béla »

Pethy írta:
kdako írta:Hm, fura, azt hittem volna, Emenalo megy, és PC marad...
Még mehet :) De remélem ha marad is visszamegy scout-nak, asst. manager nem az ő pozíciója.
takarítónak kéne visszamennie,az unott pofájával együtt... :D

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Szakmai stáb

#586 Hozzászólás Szerző: Ramox »

kdako írta:Hm, fura, azt hittem volna, Emenalo megy, és PC marad...
Emenalorol nagyon hangosak a pletykák, hogy ő lesz a Director of Football... Ne reménykedjen senki a távozásában, mert nagyon jó barátok Abraval...
Ellenben nekem tetszik, hogy fejek hullanak... a változás szele!
Ez az amit vártam már, hogy végre jöjjön egy tökös manager, aki nem csak vezetőedző, de manager! (Ha valóban erre utalnak a jelek)
Az ilyen ember, ha birodalmat épít, és nem számít benne Drogbára vagy épp Lampardra, hát legyen. Vakon fogok benne bízni, ha jó irányba halad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ramox 2011. június 26., vasárnap 8:09-kor.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Szakmai stáb

#587 Hozzászólás Szerző: Pethy »

kdako írta:Hm, fura, azt hittem volna, Emenalo megy, és PC marad...
Még mehet :) De remélem ha marad is visszamegy scout-nak, asst. manager nem az ő pozíciója.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#588 Hozzászólás Szerző: kdako »

Hm, fura, azt hittem volna, Emenalo megy, és PC marad...
GO BLUES!

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Szakmai stáb

#589 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Hearing Bryan English (medical director) Paul Clement (asst first-team coach) and Glen Driscoll (fitness coach) have all left #chelsea

AVB takarít. PC-et személy szerint nagyon sajnálom.
Englishen nem lepődöm meg, sok probléma volt tavaly az orvosok terén.
http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... eaves.html

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#590 Hozzászólás Szerző: kdako »

Steve Rowley, az Arsenal fő socutja is kiszemelt, a héten várunk tőle választ.
GO BLUES!

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Szakmai stáb

#591 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Kicsi a stadion, sajnos ez van. Egyes középcsapatoknak nagyobb stadionjuk van. Gondolom így is teltház lesz, mert már a mostani jegyárak sem voltak olcsóak, aki ezt meg tudta fizetni azt +10font nem fogja padlóra vágni.
:)

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#592 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... at-2073245" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#593 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Nekem kicsit keserű a szám íze... ha már most tudja mind, hogy távozik év végén, SŐT, még azt is tudják hogy hova, akkor meg mi a rákért maradnak? Ne gyertek azzal, hogy sok lenne a végkielégítés... év végén lejáró szerződésekről beszélünk, és talán a szakmai oldal fontosabb is lenne.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Szakmai stáb

#594 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

kdako írta:Azt tudjuk, hogy Arnesen a Hamburghoz kerül majd nyáron. De nem csak ő távozik:
While the manager's long-term future at Stamford Bridge remains the focus, Hamburg have confirmed Frank Arnesen will become their director of football in the summer when, as planned, he leaves Chelsea at the end of his contract. The Premier League club's chief scout Lee Congerton is to accompany the Dane to the Bundesliga club as technical director. Hans Gillhaus is leaving to join the Dutch team Feyenoord as its technical director and the French scout Guy Hillion is to become the sporting director at Nantes. Chelsea is to implement a radical overhaul of its scouting department.
Ezt már olvastam és korábban linkeltem is az átigazolásokhoz!
Azt, hogy jó, vagy rossz, nem tisztem eldönteni, nem ismerem a körülményeket és a tényeket! Ami viszont pozitív, hogy az elindult változásokat határozottan, töretlenül véghezviszik, a jelenlegi állapotoktól függetlenül! Nekem ez szimpatikus! Hinni kell abban, hogy amit csinálunk jó! Csak így lesz eredménye.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#595 Hozzászólás Szerző: kdako »

Azt tudjuk, hogy Arnesen a Hamburghoz kerül majd nyáron. De nem csak ő távozik:
While the manager's long-term future at Stamford Bridge remains the focus, Hamburg have confirmed Frank Arnesen will become their director of football in the summer when, as planned, he leaves Chelsea at the end of his contract. The Premier League club's chief scout Lee Congerton is to accompany the Dane to the Bundesliga club as technical director. Hans Gillhaus is leaving to join the Dutch team Feyenoord as its technical director and the French scout Guy Hillion is to become the sporting director at Nantes. Chelsea is to implement a radical overhaul of its scouting department.
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Szakmai stáb

#596 Hozzászólás Szerző: undertow »

Exclusive – Wilkins tells Chelsea fans to trust Abramovich

Hoppá, hogy mik vannak. Biztos ezzel is tele lesz a média :D

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Szakmai stáb

#597 Hozzászólás Szerző: chiedis »

kdako írta:A Birminghamtől hozhatunk el egy embert a vezetőségbe:

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ds-newsxml" onclick="window.open(this.href);return false;
na jól van, kell is ebbe az értelmes, hozzáértő vezetőségbe (igazolásaink, játékosmegfigyeléseink, keret összeállításaink szuperek!) egy híres és hozzáértő személy.
Tiszta Beckenbauer-Hoeness színvonal. Mondjuk 1 év múlva 10 millió fontos végkielégítéssel úgy is kirúgják... arra nem sajnálják a rőzsét. Ancelotti is elviszi 2 hét múlva a fél Agüero összeget.
Nem tudom miért, de gyilkosabb iróniám lett az elmúlt 1 hónapban. Lehet, hogy sok lett már a töketlenkedés vezetői és csapat szinten is.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Csibe
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2010. július 1., csütörtök 14:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Szakmai stáb

#598 Hozzászólás Szerző: Csibe »

Csibe írta: A másik! 2009/2010 szezon és a mostani szezonban elért eredményeket véleményem szerint 70%-ba Ray Wilkinsnak köszönhetjük!
Szerintetek?
Lám lám igazam lett!? Még nyáron megírtam, hogy az eredményekért Wilkins-t kell dicsérne nem Ancsit!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#599 Hozzászólás Szerző: kdako »

A Birminghamtől hozhatunk el egy embert a vezetőségbe:

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ds-newsxml" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#600 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:nem igazán értem. buck és gourlay csikivel tárgyalt és erre meghívta a guardiant is? vagy a guardian bemikrofonozta a tárgyalás helyszínét? :roll:
tényleg akad aki egy pillanatra is beszopja ezt a teljesen egyértelmű találgatást?
A Guardian a jól / jobban értesült kategóriába tartozik, nem egy Sun, és nem kell bemikrofonozni senkit, megvannak a források, ennyi. Persze ez sem szentírás, de két meccs között az angol lapok legalább lekötnek :)
GO BLUES!

Válasz küldése