Szakmai stáb

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Szakmai stáb

#541 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

paco83 írta:
Ezt valaki lefordítaná, mert csak olyan jön le belőle, hogy új orvosunk lett, de hogy miért vagy ki ez, az már meghaladja a tudásomat. :)

Nagyjából az a lényleg amit leírtál. :D
Amúgy a Shaktar hivatalos honlapján is fenn van a hír.
A lényleg annyi, hogy Doctor Pasco Biosca hat évig szolgálta a bányászokat, és most hozzánk szegődik. Az ürge spanyol és ortopédus, és továbbra is segíteni fogja tanácsaival a Shaktart.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Szakmai stáb

#542 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Ezt valaki lefordítaná, mert csak olyan jön le belőle, hogy új orvosunk lett, de hogy miért vagy ki ez, az már meghaladja a tudásomat. :)

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Szakmai stáb

#543 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

http://thechels.net/2011/07/chelsea-hir ... ub-doctor/" onclick="window.open(this.href);return false;

tru23

Re: Szakmai stáb

#544 Hozzászólás Szerző: tru23 »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 35,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Emenalo... :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Szakmai stáb

#545 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chris22 írta: http://www.chelseafanatics.hu/?p=2665" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha ez igaz, akkor továbbra sem lesz könnyű dolgunk szerződések terén...
Emenalo már másodedzőként sem volt határozott, jóformán végigülte a meccseket szó nélkül, nem láttam benne az ambíciót, és a sportigazgatói posztra - plusz a szerződések nyélbeütéséhez - nem egy gyáva emberre van szükség.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Szakmai stáb

#546 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Blueflag írta:
8Lampard8 írta:sorry, nem vettem észre,hogy írta, hogy megfigyelő. elnézést mégegyszer a többi tökéletes fórumozótól...
Ne szívd mellre, csak csipkelődtem! :)

Zolának örülnék, ha általános igazgató lenne. Csak hogy ne OFF-oljak sokat.
hűhh, mibe csöppentem, 5 hsz után abbahagytam a visszaolvasást :mrgreen:
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#547 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

http://www.chelseafanatics.hu/?p=2665" onclick="window.open(this.href);return false;

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Szakmai stáb

#548 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Blueflag írta: Ne szívd mellre, csak csipkelődtem! :)

Zolának örülnék, ha általános igazgató lenne. Csak hogy ne OFF-oljak sokat.
off: semmi, ha nem szólsz, nem veszem észre, hogy mekkora hülyeséget írtam :)

Zolanak én is örülnék amúgy.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#549 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

8Lampard8 írta:sorry, nem vettem észre,hogy írta, hogy megfigyelő. elnézést mégegyszer a többi tökéletes fórumozótól...
Ne szívd mellre, csak csipkelődtem! :)

Zolának örülnék, ha általános igazgató lenne. Csak hogy ne OFF-oljak sokat.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#550 Hozzászólás Szerző: kdako »

Srácok, hanyagoljuk ezt, tényleg! Intézzétek privátban!
GO BLUES!

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Szakmai stáb

#551 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Bubi írta:Ramox suicid hajlamai vannak nalam a toppon. Kitorhetett rajta a tinedzserkori depresszio, es mindenkit gyulol maga korul...
Mar biztos noveszti a fufrujat, kovetkezo lepeskent pedig vesz egy csomag gilette penget. Nem olyan meno am neten eloadni a rosszfiut!
Ebbe nem mennék bele egy publikus fórumon, mert a a lista élén Te vagy, csak még nem tűnt fel. És ne tégy úgy mintha ismernél : ) Csak mert veled tele lett a batyu egy életre, az nem jelenti azt, hogy "mindenkit" utálok. Bár ez remekül rád vall, hogy magadat mindenkinek képzeled.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Szakmai stáb

#552 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

thechels facebook: Rumours abound that GianfrancoZola is to be named sporting director tomorrow.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Szakmai stáb

#553 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

sorry, nem vettem észre,hogy írta, hogy megfigyelő. elnézést mégegyszer a többi tökéletes fórumozótól...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Szakmai stáb

#554 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Engem sokkal jobban idegesit a kezdo forumozok esetenkent idetlen postjainal a mar regi forumozok folyamatos agonizalasa...

Nem kotelezo ide jarni, ha ez annyira szr, akkor keruljetek el mintsem, hogy minden nap irtok vagy 5 offpostot arrol, hogy mennyire gyulolitek az offolast, meg oltogatjatok a kezdoket... Java reszuknek egy-egy ilyen lereagalas utan kapasbol elmegy a kedve a forumozastol, vegul megmaradtok igy 10en a sajat kis galeritekben, es elvezhetitek egymas elit tarsasagat..

Neha-neha belefer egy kis baratsagos kotekedes, de itt mar egyesek versenyszeruen csinaljak, es vadasszak a lehetosegeket.

Ramox suicid hajlamai vannak nalam a toppon. Kitorhetett rajta a tinedzserkori depresszio, es mindenkit gyulol maga korul...
Mar biztos noveszti a fufrujat, kovetkezo lepeskent pedig vesz egy csomag gilette penget. Nem olyan meno am neten eloadni a rosszfiut!

Mindenki elkezd szurkolni ill. forumozni valamikor. Ti se a csapat taktikai osszeallitasarol es a teruletvedekezesunk elemzeserol irtatok az elso postotokat, hanem mondjuk arrol, hogy "Csaa!! Lekene igazolni Zidane-t Tottit, Ronaldot, Nedvedet, Davidsot, nistelrooyt!"

Kis turelmet...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2011. július 1., péntek 1:46-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#555 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ramox írta:
dankodavid írta:
Ramox írta: Hova kerültél? Részvétem. : D
Én a helyedben addig kerülném ezt a fórumot, amíg még tudod, és nem jössz fel minden nap reflexből. :)
Naaa, azért ne üldözd el rögtön, nem olyan rossz hely ez, csak használni kell a haragos listát, egy idő után rájön az ember, hogy kiket kell rátenni -> nincs több gond :wink: :D
Nálam hangulat kérdése. :D Ha jó hangulatomban vagyok jövök röhögni, de ha rosszban akkor meg úgy feltudom húzni magam a dolgokon, hogy az valami hihetetlen. 2 hely van ahol ennyit lehet röhögni az embereken. Chelseafc.hu és b.b edző válaszol rovat. :D
Kicsit OFF-olok, de ezt nagyon adom :) Én naponta felmegyek csak azért, hogy bunny válaszain röhögjek, amit az idiótáknak ad :D Csiga Nutrition megvan? (http://kepfeltoltes.hu/110603/csiga_www ... es.hu_.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;) :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Szakmai stáb

#556 Hozzászólás Szerző: Ramox »

dankodavid írta:
Ramox írta:
Fábián László írta:Rengeteg helyen olvasni Daniel Sousaról, hogy remek megfigyelő. Valóban ekkora ász?
Hova kerültél? Részvétem. : D
Én a helyedben addig kerülném ezt a fórumot, amíg még tudod, és nem jössz fel minden nap reflexből. :)
Naaa, azért ne üldözd el rögtön, nem olyan rossz hely ez, csak használni kell a haragos listát, egy idő után rájön az ember, hogy kiket kell rátenni -> nincs több gond :wink: :D
Nálam hangulat kérdése. :D Ha jó hangulatomban vagyok jövök röhögni, de ha rosszban akkor meg úgy feltudom húzni magam a dolgokon, hogy az valami hihetetlen. 2 hely van ahol ennyit lehet röhögni az embereken. Chelseafc.hu és b.b edző válaszol rovat. :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#557 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Blueflag írta:
8Lampard8 írta:
Fábián László írta:Rengeteg helyen olvasni Daniel Sousaról, hogy remek megfigyelő. Valóban ekkora ász?
én csak annyit tudok róla, hogy ő figyeli meg az ellenfeleket.
Tehát egy megfigyelőnek az a feladata, hogy megfigyeljen? Zseniális. És azt tudtad, hogy a sajtburgerben sajt van? :)
Nice... Azért én nap mint nap látok olyan dolgokat, amikre azt mondom, hogy ennél hülyébbet nem találni... Ma, ennek a gyereknek sikerült alulmúlni a tegnapi csirke+rizs adagomat...
Megjegyzés: azért a sajtburgerben azt a valamit sajtnak nevezni Blueflag, elég erőteljes túlzás :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#558 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ramox írta:
Fábián László írta:Rengeteg helyen olvasni Daniel Sousaról, hogy remek megfigyelő. Valóban ekkora ász?
Hova kerültél? Részvétem. : D
Én a helyedben addig kerülném ezt a fórumot, amíg még tudod, és nem jössz fel minden nap reflexből. :)
Naaa, azért ne üldözd el rögtön, nem olyan rossz hely ez, csak használni kell a haragos listát, egy idő után rájön az ember, hogy kiket kell rátenni -> nincs több gond :wink: :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Szakmai stáb

#559 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Fábián László írta:Rengeteg helyen olvasni Daniel Sousaról, hogy remek megfigyelő. Valóban ekkora ász?
Hova kerültél? Részvétem. : D
Én a helyedben addig kerülném ezt a fórumot, amíg még tudod, és nem jössz fel minden nap reflexből. :)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#560 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

8Lampard8 írta:
Fábián László írta:Rengeteg helyen olvasni Daniel Sousaról, hogy remek megfigyelő. Valóban ekkora ász?
én csak annyit tudok róla, hogy ő figyeli meg az ellenfeleket.
Tehát egy megfigyelőnek az a feladata, hogy megfigyeljen? Zseniális. És azt tudtad, hogy a sajtburgerben sajt van? :)

Válasz küldése