Szakmai stáb

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Csibe
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2010. július 1., csütörtök 14:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Szakmai stáb

#721 Hozzászólás Szerző: Csibe »

Átigazolások--->"Talán mert finoman szólva is nem ütik meg a Chelsea cserepad szintjét sem. Nem fogok erről megint papolni, már volt erről párszor szó. A Fradiba beférnének, vagy a Wolverhamptonba. és kész"

Az én véleményem szerint az edzői stábbal vannak a bajok. Ha én dönthetnék a sorsukról akkor én ezeket azonnal elbocsájtanám:
Michael Emenalo
(játékos megfigyelő)
Christophe Lollichon
(kapusedző)
Mick McGiven
(tehetségkutató)
Dermot Drummy
(ifik edzője)
A másik! 2009/2010 szezon és a mostani szezonban elért eredményeket véleményem szerint 70%-ba Ray Wilkinsnak köszönhetjük!
Szerintetek?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szakmai stáb

#722 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Talmaszabi írta: Tavaly, október végén(asszem 31-én) távozott tőlünk.
Spring írta:
Hegee írta:Méghogy jót..
Amúgy tavaly már nem volt itt, szóval úgy írok. Asszem szeptemberben távozott talán.
http://www.chelseafc.hu/index.php?p=showarticle&id=2437" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

Kenyont leváltották posztjáról, de ettől eleddig még a Chelsea vezérkarának tagja volt, mégha lényegében csak szimbolikusan is.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Szakmai stáb

#723 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Petrolanos írta:
Talmaszabi írta:Én is úgy tudom, hogy Abra fizette ki, de én arra akartam kilyukadni, hogy Gourlay színre lépése máris egy kis galibát okozott a pénzügyekben, míg Kenyon idejében tudomásom szerint, ilyen nem nagyon volt/ nem volt.
Akkor is voltak adósságok, legalább is én úgy tudom, és csak azóta nincs mióta Abra kifizette.
Így kicsit félreérthető volt, ahogy írtam, de arra gondoltam, hogy ugyan voltak adósságok, de azok nem ilyen mennyiségről szóltak és Abra rögtön ki is fizette őket. De maradjunk annyiban, hogy jó munkát végzett Kenyon és eddig Gourlay-re sem lehet nagy panasz.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Szakmai stáb

#724 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Talmaszabi írta:Én is úgy tudom, hogy Abra fizette ki, de én arra akartam kilyukadni, hogy Gourlay színre lépése máris egy kis galibát okozott a pénzügyekben, míg Kenyon idejében tudomásom szerint, ilyen nem nagyon volt/ nem volt.
Akkor is voltak adósságok, legalább is én úgy tudom, és csak azóta nincs mióta Abra kifizette.
2012. 05. 19.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Szakmai stáb

#725 Hozzászólás Szerző: Szabi »

koni0725 írta:
Talmaszabi írta::"A mai napon (szerdán) a Chelsea Football Club hivatalos közleményt tett közzé: a klub - ellentétben a különböző médiumokban megjelentekkel - adósságmentes." -május 19.
Én úgy tudom, hogy Abra a saját pénzéből fizette ki a klub adósságát, nem a nyereségekből származott az adósságmentesség.
Én is úgy tudom, hogy Abra fizette ki, de én arra akartam kilyukadni, hogy Gourlay színre lépése máris egy kis galibát okozott a pénzügyekben, míg Kenyon idejében tudomásom szerint, ilyen nem nagyon volt/ nem volt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Szakmai stáb

#726 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Talmaszabi írta::"A mai napon (szerdán) a Chelsea Football Club hivatalos közleményt tett közzé: a klub - ellentétben a különböző médiumokban megjelentekkel - adósságmentes." -május 19.
Én úgy tudom, hogy Abra a saját pénzéből fizette ki a klub adósságát, nem a nyereségekből származott az adósságmentesség.
211! NEW RECORD!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Szakmai stáb

#727 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Spring írta:
Hegee írta:Méghogy jót..
Amúgy tavaly már nem volt itt, szóval úgy írok. Asszem szeptemberben távozott talán.

Hege: ? A csapat két bajnokságot, 2 FA kupát, 2 Ligakupát, 2 Community Shield-et és 1 BL ezüstöt nyert vele. E mellett a klub anyagi helyzetét is felhúzta, és évről évre csökken a veszteség. Azért annyira csak nem végezte rosszul a munkáját szerintem, és még csak most jön a java.
Tavaly, október végén(asszem 31-én) távozott tőlünk. Mint Spring is leírta 9 trófeát nyertünk az idő alatt, míg munkáskodott. 5 és fél év alatt 9 trófea szerintem nem rossz... És a csapat anyagi helyzetére sem lehetett semmi panasz. A tartozást, amit mondtak, de végül cáfoltak már Gourlay nevéhez fűződik.

Itt van egy rövid hír, amit ZenZo írt:
Hivatalos közlemény:"A mai napon (szerdán) a Chelsea Football Club hivatalos közleményt tett közzé: a klub - ellentétben a különböző médiumokban megjelentekkel - adósságmentes." -május 19.
6+8+5+4+1+1+2+1

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Szakmai stáb

#728 Hozzászólás Szerző: Spring »

Hegee írta:Méghogy jót..
Amúgy tavaly már nem volt itt, szóval úgy írok. Asszem szeptemberben távozott talán.

Hege: ? A csapat két bajnokságot, 2 FA kupát, 2 Ligakupát, 2 Community Shield-et és 1 BL ezüstöt nyert vele. E mellett a klub anyagi helyzetét is felhúzta, és évről évre csökken a veszteség. Azért annyira csak nem végezte rosszul a munkáját szerintem, és még csak most jön a java.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Szakmai stáb

#729 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Jó munkát végzett, sok sikert neki a továbbiakban.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Szakmai stáb

#730 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 53,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kenyon elment...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Szakmai stáb

#731 Hozzászólás Szerző: laczze »

emsanya írta:
Zsoca írta:Ibra szerintem melléfogás. Abidal sem váltotta meg a világot.
Ibra sztem is egy kalap fos volt, de végig kezdő ember volt. Abidal szintén a meccsek nagy részén játszott, főleg a két évvel ezelőtti szezonban. Tehát nem csak a padra igazolnak, de igaz van egy saját nevelésű magjuk.
Csak az nem tetszik nekem, hogy ők minden évben 100 millio euro minusszal indítanak igazolások terén, mi meg 3 év alatt vettünk kb. egy darab 20 millio font-os játékost és mi vagyunk az összevásárolt csapat. De ez már más téma :)
shevchenko 30 milla :D

de lényeget szerintem érti mindenki és ezekután énse értem miért mondanak minket összevásároltnak!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Szakmai stáb

#732 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zsoca írta:Ibra szerintem melléfogás. Abidal sem váltotta meg a világot.
Ibra sztem is egy kalap fos volt, de végig kezdő ember volt. Abidal szintén a meccsek nagy részén játszott, főleg a két évvel ezelőtti szezonban. Tehát nem csak a padra igazolnak, de igaz van egy saját nevelésű magjuk.
Csak az nem tetszik nekem, hogy ők minden évben 100 millio euro minusszal indítanak igazolások terén, mi meg 3 év alatt vettünk kb. egy darab 20 millio font-os játékost és mi vagyunk az összevásárolt csapat. De ez már más téma :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Szakmai stáb

#733 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ibra szerintem melléfogás. Abidal sem váltotta meg a világot.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Szakmai stáb

#734 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zsoca írta:
Voltak elég szép számmal melléfogásai... Az alap Barca csapatból hány játékos akit ő igazolt? A legtöbb sztárjuk saját nevelés, az igazolásaik ált. padra voltak jók.
Dani Alves, Keita, Yaya Toure, Abidal, Pique, tavalyi mega igazolás Ibra, idén David Villa. Talán Henry (aki sztem nem kis név), aki a padon ragadt. De ezek mind igazolt játékosok és nem csak a padra...
De tény, voltak melléfogásaik igazolásoknál, csak a 100 millio euro-t minden szezon előtt elköltik :D . Ezt sokan elfelejtik, ha róluk van szó...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Szakmai stáb

#735 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

rafanadal írta:
kdako írta:Új sportigazgató érkezhet Begiristain személyében.

http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ctor-txiki" onclick="window.open(this.href);return false;
A Barcánál jól tevékenykedett, szóval én örülök neki.
Voltak elég szép számmal melléfogásai... Az alap Barca csapatból hány játékos akit ő igazolt? A legtöbb sztárjuk saját nevelés, az igazolásaik ált. padra voltak jók.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Szakmai stáb

#736 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kdako írta:Új sportigazgató érkezhet Begiristain személyében.

http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ctor-txiki" onclick="window.open(this.href);return false;
A Barcánál jól tevékenykedett, szóval én örülök neki.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#737 Hozzászólás Szerző: kdako »

Új sportigazgató érkezhet Begiristain személyében.

http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ctor-txiki" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Szakmai stáb

#738 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 16,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szakmai stáb

#739 Hozzászólás Szerző: tiszi »

ZenZo írta:
tiszi írta:Guus Hiddink technikai igazgatóként végzett munkába tér vissza Chelsea-hez!! Forrás: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=48453" onclick="window.open(this.href);return false;
:lol: technikai igazgató az, nem műszaki... nem a pálya világításáért fog felelni
tényleg :oops: rosszul fordítottam... :oops:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Szakmai stáb

#740 Hozzászólás Szerző: twopac »

Azért egy Ancelotti Hiddink páros nem semmi!
mindörökké chelsea!!

Válasz küldése