Szakmai stáb

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#761 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Kenyon megmutathatja mennyire tud lobbizni a Chelsea-ügyeiben Platininél. Mert teendő van bőven: gazdasági szankciócsomag kialakítása a Bl-ben, játékosvásárlási sapka stb.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Szakmai stáb

#762 Hozzászólás Szerző: undertow »

Norbert írta:Világos persze, de a döntés háttere érdekel... :wink:
ha elkezded számolgatni milyen bakik és botrányok köthetőek hozzá az elmúlt 5 évből, akkor nem csoda, hogy elfogyott a lába alól a talaj. mondjuk a teljes képhez hozzátartozik, hogy a pénzügyi helyzet stabilizálásával és a brandépítéssel jó munkát végzett, de efölött könnyen átcsúszik a mezei drukker szeme, mert messze van a zöld gyeptől.
egyébként a köv szezont már a citehnél kezdi, szerintem :) esetleg a notts co-nál.
Norbert írta:Az utód tekintetében két utat látok: az anti-Kenyon csoport jelöltje lesz a befutó (Arnesen valamelyik cimbije) vagy Roman áttér kézi irányításra és nem jelöl ki senkit vagy esetleg valamelyik tanácsadóját teszi be a megüresedett posztra.
nem bocsátkoznék találgatásokba, mert úgyanúgy csak tippelni tudnék, mint a the sün :) lehet, hogy valaki elő lesz léptetve(tenenbaum, vagy az executive board egyik tagja), de az is lehet, hogy nem is a foci világából jön az utód.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szakmai stáb

#763 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ez engem is meglepett, bár nem fog hiányozni a kopasz, az biztos. Ha marad a klubnál, olyan nagy szart nem kavarhatott, különben gondolom azonnali hatállyal lapát, de a reprezentatív posztból kiindulva sok dolga már nem lesz.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#764 Hozzászólás Szerző: kdako »

Itt van egy érdekes elemzés, ami szerint Scolariba bukott bele.

He has made a few errors that have led to his departure but he is effectively paying the price for his decision to appoint Luiz Felipe Scolari as manager last summer in preference to Carlo Ancelotti, who was Roman Abramovich’s preferred candidate.

http://www.timesonline.co.uk/tol/sport/ ... 837139.ece" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#765 Hozzászólás Szerző: Norbert »

undertow írta:
Norbert írta:Grimi tudná a részleteket, nekem innen Pestről úgy tűnik, hogy egy reprezentatív posztot bíztak rá (amolyan "külügyi megbízott"), ami szerintem presztizsveszteség az ő szempontjából. Okokat csak tippelgethetjük (Arnesennel való nézeteltérés, Kakuta-ügy kapcsán Roman valamit megelégelt stb-stb.). Mindenesetre kiváncsi vagyok az új jelöltre, ha Roman kinevez egyáltalán valakit.
Chelsea announced today (Wednesday) that chief executive Peter Kenyon is leaving the club in a full-time capacity from October 31.

Kenyon will continue to be a non-executive director and represent Chelsea on various Uefa and the European Clubs' Association committees.


ez londonból és budapestről is ugyanazt jelenti ;)

egyébként nem jó hír, kit fogunk ezentúl mindenért hibáztatni?
Világos persze, de a döntés háttere érdekel... :wink:
Az utód tekintetében két utat látok: az anti-Kenyon csoport jelöltje lesz a befutó (Arnesen valamelyik cimbije) vagy Roman áttér kézi irányításra és nem jelöl ki senkit vagy esetleg valamelyik tanácsadóját teszi be a megüresedett posztra.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Szakmai stáb

#766 Hozzászólás Szerző: undertow »

Norbert írta:Grimi tudná a részleteket, nekem innen Pestről úgy tűnik, hogy egy reprezentatív posztot bíztak rá (amolyan "külügyi megbízott"), ami szerintem presztizsveszteség az ő szempontjából. Okokat csak tippelgethetjük (Arnesennel való nézeteltérés, Kakuta-ügy kapcsán Roman valamit megelégelt stb-stb.). Mindenesetre kiváncsi vagyok az új jelöltre, ha Roman kinevez egyáltalán valakit.
Chelsea announced today (Wednesday) that chief executive Peter Kenyon is leaving the club in a full-time capacity from October 31.

Kenyon will continue to be a non-executive director and represent Chelsea on various Uefa and the European Clubs' Association committees.


ez londonból és budapestről is ugyanazt jelenti ;)

egyébként nem jó hír, kit fogunk ezentúl mindenért hibáztatni?

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Szakmai stáb

#767 Hozzászólás Szerző: Spring »

Norbert írta:Grimi tudná a részleteket, nekem innen Pestről úgy tűnik, hogy egy reprezentatív posztot bíztak rá (amolyan "külügyi megbízott"), ami szerintem presztizsveszteség az ő szempontjából. Okokat csak tippelgethetjük (Arnesennel való nézeteltérés, Kakuta-ügy kapcsán Roman valamit megelégelt stb-stb.). Mindenesetre kiváncsi vagyok az új jelöltre, ha Roman kinevez egyáltalán valakit.
Visszahozzuk Grant-ot
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#768 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Grimi tudná a részleteket, nekem innen Pestről úgy tűnik, hogy egy reprezentatív posztot bíztak rá (amolyan "külügyi megbízott"), ami szerintem presztizsveszteség az ő szempontjából. Okokat csak tippelgethetjük (Arnesennel való nézeteltérés, Kakuta-ügy kapcsán Roman valamit megelégelt stb-stb.). Mindenesetre kiváncsi vagyok az új jelöltre, ha Roman kinevez egyáltalán valakit.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Szakmai stáb

#769 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 94,00.html

Kenyon távozik jelenlegi poziciójából... Hmm, ez elég hirtelen jött. Mit jelenthet?

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szakmai stáb

#770 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Peter Kenyon távozik a csapattól október végén:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... en-2000215" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Szakmai stáb

#771 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Frank Arnesen kijelentette,hogy hamarosan tapasztaljuk munkája gyümölcsét:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 79,00.html
Farewell Didier!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Szakmai stáb

#772 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Új taggal bővült a Chelsea edzőinek száma.Carlo Ancelotti ,Bruno Demichelis-t hozta magával Milánóból:http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 65,00.html
Farewell Didier!

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Szakmai stáb

#773 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

ZenZo írta:
Hawaii írta:Mivel a volt tehetségkutató, Frank Arnesen sportigazgató lett így többen úgy gondolják, hogy ő lesz majd a Kenyon utódja. Mivel Kenyon nem jelent meg a médiában, amikor Ancelotti bemutatására került sor, így úgy vélik, hogy nem is ő fogja majd bejelenteni a Samsungal megkötetett szerződést.
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 68,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Szerintem ott van Kenyon, sőt, ő is beszélt a Chelsea részéről :)
A Telegraph írta....

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szakmai stáb

#774 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hawaii írta:Mivel a volt tehetségkutató, Frank Arnesen sportigazgató lett így többen úgy gondolják, hogy ő lesz majd a Kenyon utódja. Mivel Kenyon nem jelent meg a médiában, amikor Ancelotti bemutatására került sor, így úgy vélik, hogy nem is ő fogja majd bejelenteni a Samsungal megkötetett szerződést.
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 68,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Szerintem ott van Kenyon, sőt, ő is beszélt a Chelsea részéről :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Szakmai stáb

#775 Hozzászólás Szerző: Spring »

redrum írta:Peter Kenyon considers future at Chelsea
http://www.timesonline.co.uk/tol/sport/ ... 710483.ece" onclick="window.open(this.href);return false;

A forrás a Times, tehát nem kell komolyan venni, mindenesetre érdekes cikk.
Szomorú vagyok.... :wink:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Szakmai stáb

#776 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

redrum írta:Peter Kenyon considers future at Chelsea
http://www.timesonline.co.uk/tol/sport/ ... 710483.ece" onclick="window.open(this.href);return false;

A forrás a Times, tehát nem kell komolyan venni, mindenesetre érdekes cikk.
A fanatics-on már fent van a hír /magyarul/:

"Kenyon is a City-be tart!?

A Times jelentése szerint Kenyon sikeresen megegyezett a Samsung cég vezetőivel, akik egy új szerződést fognak aláírni a londoni csapattal. A cég mostantól öt éven át 11 millió angol fonttal fogja támogatni a Chelsea gárdáját.

Peter egy nagyon befolyásos ember a labdarúgás világában, ám elmúlt hónapokban csak kisebb szerepeket kapott a kékeknél mivel sem Carlo Ancelotti bemutatásánál sem Luiz Felipe Scolari elküldésénél nem volt jelen.


Mivel a volt tehetségkutató, Frank Arnesen sportigazgató lett így többen úgy gondolják, hogy ő lesz majd a Kenyon utódja. Mivel Kenyon nem jelent meg a médiában, amikor Ancelotti bemutatására került sor, így úgy vélik, hogy nem is ő fogja majd bejelenteni a Samsungal megkötetett szerződést.

A Chelsea viszont azt állítja, hogy Kenyon-nak nincs veszélyben az állása és továbbra is a kékek ügyvezető igazgatója lesz. Azonban, ha a City egy jó ajánlattal áll elő akkor, könnyen lehet, hogy sem Abramovich, sem senki más, nem fogja tudni visszatartani Peter Kenyon-t."

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Szakmai stáb

#777 Hozzászólás Szerző: redrum »

Peter Kenyon considers future at Chelsea
http://www.timesonline.co.uk/tol/sport/ ... 710483.ece" onclick="window.open(this.href);return false;

A forrás a Times, tehát nem kell komolyan venni, mindenesetre érdekes cikk.
I'm goin' down down down down

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szakmai stáb

#778 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Megyó írta:Új sportigazgatót neveztek ki

Máris itt az első hír
http://www.chelseafc.hu/index.php?p=showarticle&id=1964" onclick="window.open(this.href);return false;
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#779 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Új sportigazgatót neveztek ki

Máris itt az első hír

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Szakmai stáb

#780 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Mivel csak a tulajdonosnak és az aktuális menedzsernek van saját témája, ezért nyitottam egyet az összes, a klub által foglalkoztatott ember számára.

Itt tudjuk megvitatni az edzőkkel, a vezetőséggel és a többi alkalmazottal kapcsolatos hírt.

Válasz küldése