Szakmai stáb

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Szakmai stáb

#261 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Chelsea are considering Lille’s sporting director Luis Campos as a replacement for the departed Michael Emenalo and met with his agent in London last month to see whether the highly-regarded talent-spotter was willing to be part of the Blues’ summer rebuild. [Independent]

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Szakmai stáb

#262 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

tiszi írta:Zola és Le Saux egyre többet van a csapatnál. Lehet tudni, hogy tervben valami átszervezés a vezetőséggel kapcsolatban? Talán olasz sportigazgatót kap Conte?

Kép
Szerintem csak az 1998-as meccs miatt voltak a csapatnál, és gondolom akkor már egy edzésre is bemehettek.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szakmai stáb

#263 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Zola és Le Saux egyre többet van a csapatnál. Lehet tudni, hogy tervben valami átszervezés a vezetőséggel kapcsolatban? Talán olasz sportigazgatót kap Conte?

Kép

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Szakmai stáb

#264 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kivéve a legendás Anelka - Drogba duót B-)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Szakmai stáb

#265 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

chaoskid18 írta:
Sheenka írta:Nyilván se Moratával se Aubameyanggal nem lehet azt megtenni, hogy nem kezdenek a meccsek legalább 70%án, a kettő nem fér el egymás mellett, úgyhogy szerintem ez ennyi. Nyilván ha valamit, akkor cserecsatárt keresünk.
az Arsenálnál mért lehetséges ez ott is 50+millióért ment oda Kazetta?! tehát ez nem jó érv
Az Arsenal évek óta leginkább két befejezővel játszik, egy olyan rendszerben, ahol az egyik szélsőnek legalább annyira feladata a gólszerzés, mint bármi más, és mindkettőnek minimális védekező feladata van. Auba és Lacazette is képes lejátszani mindkét pozíciót, így nyugodtan kezdhetnek egymás mellett. Nálunk az életbe nem játszott két befejezőcsatár egyszerre, és nincs is olyan formációnk ahol ez lehetséges lenne, mind a 3-4-3, mind a 3-5-1-1 egy csatárt bír el.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Szakmai stáb

#266 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Sheenka írta:Nyilván se Moratával se Aubameyanggal nem lehet azt megtenni, hogy nem kezdenek a meccsek legalább 70%án, a kettő nem fér el egymás mellett, úgyhogy szerintem ez ennyi. Nyilván ha valamit, akkor cserecsatárt keresünk.
az Arsenálnál mért lehetséges ez ott is 50+millióért ment oda Kazetta?! tehát ez nem jó érv
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Szakmai stáb

#267 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Nyilván se Moratával se Aubameyanggal nem lehet azt megtenni, hogy nem kezdenek a meccsek legalább 70%án, a kettő nem fér el egymás mellett, úgyhogy szerintem ez ennyi. Nyilván ha valamit, akkor cserecsatárt keresünk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Szakmai stáb

#268 Hozzászólás Szerző: emsanya »

béla írta:
emsanya írta:Auba-t felajánlották nekünk, nemet mondtunk, nem a vezetőségen múlt. Conte más tipusu csatárt akart, egy percig nem volt képbe nálunk a gaboni, szakmai döntés.

Valószínűleg nem Aubameyangra mondtunk nemet,hanem Aubemeyangra ezért az árért és fizetésért. 10 millióért havi 50 ezerért idehoztuk volna.
Lehet,hogy Conte se akarta, de abban is biztos vagyok, hogy akkor se került volna ide, ha csak őt akarta volna az olasz.
Szerintem akkor sem, de mindegy. Magas, erős csatárt akart, azokat vadásztuk. Lehet cseszegetni a vezetőséget, de ez nem az ő hibájuk, hogy nem igazolnak le egy embert, akit az edző nem akar.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Szakmai stáb

#269 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:Auba-t felajánlották nekünk, nemet mondtunk, nem a vezetőségen múlt. Conte más tipusu csatárt akart, egy percig nem volt képbe nálunk a gaboni, szakmai döntés.

Valószínűleg nem Aubameyangra mondtunk nemet,hanem Aubemeyangra ezért az árért és fizetésért. 10 millióért havi 50 ezerért idehoztuk volna.
Lehet,hogy Conte se akarta, de abban is biztos vagyok, hogy akkor se került volna ide, ha csak őt akarta volna az olasz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Szakmai stáb

#270 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Auba-t felajánlották nekünk, nemet mondtunk, nem a vezetőségen múlt. Conte más tipusu csatárt akart, egy percig nem volt képbe nálunk a gaboni, szakmai döntés.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Szakmai stáb

#271 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Megyó írta:
edeskeves írta: Ha mar valami miatt ezzel kapcsolatban szamonkerheto a vezetoseg akkor az az, hogy mi miert nem szalltunk harcba Aubameyangert.
Én pl kifejezetten örülök, hogy nem igazoltuk le Sanchezt heti 450 K-s fizetésigényével. A dortmundi srác meg.. hagyjuk már...
Ez 2 rossz transzfer lett volna, az egyik pofátlan, a másik meg nem az, akiért érdemes lenne kinyitni a tárcát.
Aubat miert nem tartod annak?

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#272 Hozzászólás Szerző: Megyó »

edeskeves írta: Ha mar valami miatt ezzel kapcsolatban szamonkerheto a vezetoseg akkor az az, hogy mi miert nem szalltunk harcba Aubameyangert.
Én pl kifejezetten örülök, hogy nem igazoltuk le Sanchezt heti 450 K-s fizetésigényével. A dortmundi srác meg.. hagyjuk már...
Ez 2 rossz transzfer lett volna, az egyik pofátlan, a másik meg nem az, akiért érdemes lenne kinyitni a tárcát.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Szakmai stáb

#273 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kakas19 írta:
Dízel írta:
kakas19 írta:Na igen es mi csodalkozunk ha kozepcsapatok cserepadjarol serult jatekosokat igazolunk hozank a kezdo 11be. Regen szobakat foglalt es orgia partikat rendezett, Abra haverjainak. Elo pelda leszunk, hogy lesz egy szemelyi titkarnobol sport manager es mi lesz ennek a hosszu tavu kovetkezmenye. Szerintem Hazard, Conte, Luiz, Kante elhagya Londont es mi versenyezunk az Evertonal ki igazol majd olcsobban. Bocsi de tenyleg nehezen viselem........
Sajnos kezdhetünk megbarátkozni ezzel, mert úgy tűnik ez nálunk a koncepció.
Ahogy ők fogalmaznak: "Mi nem a nagy költekezésben, hanem a kemény munkában hiszünk." Ezt ebben a formában remélem ők sem hiszik el, bármilyen pozitivan hangzik, ez veszett fejsze nyele. Ha elveszítjük ezt a pár embert akit felsoroltál végünk. Rájuk kéne építkezni, ami jelenleg inkább leépítés, de ha még ők sem lesznek akkor mi lesz?! Azért mert tavaly Conte varázsolt egy váratlant vérszemet kaptak? Ők sem hihetik el, hogy ezt minden évben eljátszahatják.
Es Courtoist meg ki si felejtettem a tavozo listabol. Amugy most is Michi aze ment el, hogy segitsuk az Arsenalt megszerezni Aubemayangot? Vagy a titkarno felyeben ez meg sem fordult?
Ha csak arra alapozol, hogy mi segitettuk hozza az Arsenalt Aubahoz akkor azhogylehet, hogynem azutan valt hivatalossa miutan mi leigazoltuk Giroudt es Michyt elkuldtuk kolcsonbe?
Mi van akkor, ha valamilyen oknal fogva nem vesszuk meg Giroudt es Michy marad?
Hulyeseg szerintem minden szart a vezetosegre dobalni. En sem vagyok odaig az igazolasokert, sot, de azert nagy tulzasokba se kellene esni.
Ha mar valami miatt ezzel kapcsolatban szamonkerheto a vezetoseg akkor az az, hogy mi miert nem szalltunk harcba Aubameyangert.

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Szakmai stáb

#274 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Dízel írta:
kakas19 írta:Na igen es mi csodalkozunk ha kozepcsapatok cserepadjarol serult jatekosokat igazolunk hozank a kezdo 11be. Regen szobakat foglalt es orgia partikat rendezett, Abra haverjainak. Elo pelda leszunk, hogy lesz egy szemelyi titkarnobol sport manager es mi lesz ennek a hosszu tavu kovetkezmenye. Szerintem Hazard, Conte, Luiz, Kante elhagya Londont es mi versenyezunk az Evertonal ki igazol majd olcsobban. Bocsi de tenyleg nehezen viselem........
Sajnos kezdhetünk megbarátkozni ezzel, mert úgy tűnik ez nálunk a koncepció.
Ahogy ők fogalmaznak: "Mi nem a nagy költekezésben, hanem a kemény munkában hiszünk." Ezt ebben a formában remélem ők sem hiszik el, bármilyen pozitivan hangzik, ez veszett fejsze nyele. Ha elveszítjük ezt a pár embert akit felsoroltál végünk. Rájuk kéne építkezni, ami jelenleg inkább leépítés, de ha még ők sem lesznek akkor mi lesz?! Azért mert tavaly Conte varázsolt egy váratlant vérszemet kaptak? Ők sem hihetik el, hogy ezt minden évben eljátszahatják.
Es Courtoist meg ki si felejtettem a tavozo listabol. Amugy most is Michi aze ment el, hogy segitsuk az Arsenalt megszerezni Aubemayangot? Vagy a titkarno felyeben ez meg sem fordult?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Szakmai stáb

#275 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ők tényleg abban a hitben élnek, hogy az koncepciónak nevezhető, hogy 1et előrelépünk 2t meg hátra. Sokkal több értelme lenne a fiatalokba fektetni azt a rengeteg energiát/munkát amiről ezek beszélnek. Ehelyett veszünk a játék egyik elemében sem kiemelkedő, a posztjukhoz elvárható tulajdonságokat nélkülöző játékosokat horror áron, miközben a csiszolatlan gyémántok ott rohadnak a padon (sem). És ezzel nem azt mondom, hogy csak az akadémiáról kéne szemezgetni, mert nyilvánvalóan nem, csak azt, hogy a kevesebb néha több. Nálunk meg ugye ez most pont fordítva működik.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Szakmai stáb

#276 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kakas19 írta:Na igen es mi csodalkozunk ha kozepcsapatok cserepadjarol serult jatekosokat igazolunk hozank a kezdo 11be. Regen szobakat foglalt es orgia partikat rendezett, Abra haverjainak. Elo pelda leszunk, hogy lesz egy szemelyi titkarnobol sport manager es mi lesz ennek a hosszu tavu kovetkezmenye. Szerintem Hazard, Conte, Luiz, Kante elhagya Londont es mi versenyezunk az Evertonal ki igazol majd olcsobban. Bocsi de tenyleg nehezen viselem........
Sajnos kezdhetünk megbarátkozni ezzel, mert úgy tűnik ez nálunk a koncepció.
Ahogy ők fogalmaznak: "Mi nem a nagy költekezésben, hanem a kemény munkában hiszünk." Ezt ebben a formában remélem ők sem hiszik el, bármilyen pozitivan hangzik, ez veszett fejsze nyele. Ha elveszítjük ezt a pár embert akit felsoroltál végünk. Rájuk kéne építkezni, ami jelenleg inkább leépítés, de ha még ők sem lesznek akkor mi lesz?! Azért mert tavaly Conte varázsolt egy váratlant vérszemet kaptak? Ők sem hihetik el, hogy ezt minden évben eljátszahatják.

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Szakmai stáb

#277 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Na igen es mi csodalkozunk ha kozepcsapatok cserepadjarol serult jatekosokat igazolunk hozank a kezdo 11be. Regen szobakat foglalt es orgia partikat rendezett, Abra haverjainak. Elo pelda leszunk, hogy lesz egy szemelyi titkarnobol sport manager es mi lesz ennek a hosszu tavu kovetkezmenye. Szerintem Hazard, Conte, Luiz, Kante elhagya Londont es mi versenyezunk az Evertonal ki igazol majd olcsobban. Bocsi de tenyleg nehezen viselem........

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Szakmai stáb

#278 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem is tudtam róla semmit. Jópofa, hogy nála a NEM az nem, de akkor biztos megérti ha NEM kap meg egy 80 milliós játékost 50 millióért, vagy NEM!? :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Szakmai stáb

#279 Hozzászólás Szerző: broduer »

http://elteonline.hu/sport/2018/01/16/k ... vilagaban/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem sokat mondó, kicsit bugyuta írás, de nagyjából bemutatja, hogy ki Granovkaia és hogy került ilyen magas pozícióba nálunk. Az biztos, hogy ő az egyik olyan személy jelenleg, aki nagy szerepet játszik az átigazolási politikában.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Szakmai stáb

#280 Hozzászólás Szerző: kazomester »

#Chelsea are considering hiring Juliano Belletti as their director of football to work alongside Antonio Conte’s possible replacement Luis Enrique. [Standard]
Juliano Belletti is still highly regarded by the #Chelsea hierarchy, including director Marina Granovskaia, from his time there as a player. [Standard]
Belletti has a lack of experience in the role, but most of the responsibility will still lie with Granovskaia, who is in charge of transfer and contract negotiations. [Standard]

Válasz küldése