Szakmai stáb

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Szakmai stáb

#281 Hozzászólás Szerző: kazomester »

http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... inted.html

" Guy will start his position with the reigning Premier League champions at the start of February. He will report directly to the club’s Board of Directors and take overall responsibility for the day-to-day operations of the club, including the continuing development of our commercial activities in the UK and around the world, focusing on increasing club revenues. "

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Szakmai stáb

#282 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Leonid Slutsky has been linked with a role at Chelsea after leaving Hull manager's job. (Forrás: Telegraph)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Szakmai stáb

#283 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem ismerem a csavot, de a Monaco jó irányvonal. Franciaországban, Olaszországban nagyon megy a kukazas, jöhetne valami jó szemű budget master, akivel Contest is megérti magat.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Szakmai stáb

#284 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

CHELSEA LINE UP EMENALO REPLACEMENT

Chelsea have approached Luis Campos - regarded as one of European football's most accomplished talent scouts - to replace Michael Emenalo as their technical director, report The Times.

Campos worked as a scout at Real Madrid during Jose Mourinho's time in charge before taking on technical director roles at Monaco and Lille in Ligue 1.

Emenalo left his post at Stamford Bridge earlier this month after six years in the job.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Szakmai stáb

#285 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Peter Kenyon visszatérésének örültem volna legjobban, de arra semmi esély. Zola, Lampard, teljesen mindegy, ha van pénz tudunk igazolni ha nincs akkor nem.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Szakmai stáb

#286 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én örülnék Zolának, Contéval jól ismerhetik egymást, 3 év a korkülönbség köztük, mindkettő olasz. Nagyon szimpatikus megoldás ez nekünk szurkolóknak és szerintem Conténak is. Zola biztos, hogy más felfogással fogja a munkáját végezni mint Emenalo. Ő inkább a sikerességet fogja előtérbe helyezni mint azt, hogy épp adott szituációban hány kanyi vassal járunk jobban vagy rosszabbul.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Szakmai stáb

#287 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Football Italia szerint, Zola visszatér a Chelsea-hez és mint "Technical Director" azaz Emenalo helyére. Így valószínűleg nem Lampard lesz aki visszatér jelenleg a csapathoz.

Nem fogom tökön szúrni magam ha Zola jön a csapathoz,de Lampard-ot szívesebben látnám ott.Mondjuk benne lehet az is amit pár napja nyilatkozott,hogy szívesebben lenne a csapatnál edző.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Szakmai stáb

#288 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Gaba írta:Lampard lehetségesnek tartja, hogy visszatér mint technikai igazgató de elmondta hogy számára az lenne az álommunka ha a csapat edzője lehetne(persze azután, hogy kitanulta az edzői szakmát mert a saját elmondása szerint 20 évnyi profi játék után sem biztos, hogy az emberből jó edző lesz) Skysports-nak nyilatkozta.
Ne értsetek félre, mióta az eszemet tudom, Lampard volt és lesz is a kedvenc játékosom, de nagyon vegyes érzéseim lennének, ha menedzsmenti pozíciót kapna nálunk. Egyrészt hihetetlenül örülnék, másrészt tudnám, hogy egy esetleges elbocsátását soha nem venné be a gyomrom.
211! NEW RECORD!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Szakmai stáb

#289 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Lampard lehetségesnek tartja, hogy visszatér mint technikai igazgató de elmondta hogy számára az lenne az álommunka ha a csapat edzője lehetne(persze azután, hogy kitanulta az edzői szakmát mert a saját elmondása szerint 20 évnyi profi játék után sem biztos, hogy az emberből jó edző lesz) Skysports-nak nyilatkozta.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Szakmai stáb

#290 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Szakmai stáb

#291 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta:Giuseppe Bergomi nevet dobtak be par helyen, mint Emenalo helyettese. Velemenyek?
Kiváló focista, utána kommentátor... Nem látom miért lenne sokkal skillesebb Lampsnál, ráadásul kötődés is 0.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Szakmai stáb

#292 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Giuseppe Bergomi nevet dobtak be par helyen, mint Emenalo helyettese. Velemenyek?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Szakmai stáb

#293 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Évek óta azt látom, hogy próbáljuk földön tartani az árakat, de ehhez a tüntetéshez nem csatlakozik senki. A city, manu, barca, Reál és PSG kifizeti a 100-200 milliókat. Ez az út nem járható, mivel teret nem adunk a fiataloknak, a komolyabb neveket pedig mind elviszik előlünk mert 5-10 milliókon fukarkodunk. Nem jó üzenet ez a sztárok felé sem, légiósként senki se fogja olyan helyen lehúzni a 10 éves karrierjét ahol nem fizetik meg rendesen. Úgy gondolom itt van az Emenalo elásva.

A topklubok mind hülyére igazolják magukat, lassan telítettek a keretek, most jött el az időnk. Olyan játékosoknak mint Mbappé, Sanchez, Dybala, Neymar stb olyan játékosok akiknek nem lehet beskatulyázni az árát, eszmei értékük van. A plussz amit jelentenek a pályán, a reklámértékük és a presztízs értékük az ami reálissá tesz egy 200 milliós vétel árat. Én nem vagyok 200 milliós hisztis nagyképű Neymárokra, vannak olyan feltörekvő tehetségek mint Dybala, keita, Werner, Lemár, Fabinho stbstb, akiknek már borsos az ára, de biztosra vehető, hogy erősítést jelentenek és 100 millió körül megszerezhetők.

Az Alonso, Zappacosta vonal nem lesz jó, Bakayoko jó igazolás volt, ár/érték arányban is, Morata meg majd kiderül. A lyukakat viszonylag jól tömjük, a nagy gáz az, hogy nincs versenyhelyzet. Ugyan az a rakás balfasz lép pályára hltről-hétre akkor is ha semmit se csinálnak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Szakmai stáb

#294 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

adrian1989 írta:
Bubi írta:Igen, de eddig szerintem nem sok köze volt itt egy edzőnek se az igazolásokhoz. Pl Torresnél és D.L.nál (már nem tudom ki volt az edző) nyilatkozta a mesterünk, hogy köze nem volt a választáshoz.
Carlo papa volt akkor az edző.
ez egy remek hír, hogy Emenalo lelépett, csak így kérdés ki veszi át a helyét és, hogy az majd hogyan végzi a munkáját.
de ha Conte igazolhat akkor megvan a lehetőség arra, hogy sikeres legyen és akkor lehetne hosszabb távra tervezni, mert a Juve-ból is állítólag azért ment el mert nem kapta meg azokat a játékosokat akiket kért!
kíváncsian várom a téli átigazolást, remélem jön egy balhátvéd és egy középpályás és titkon bízom benne, hogy bepróbálkozunk az 4rsenalnal Sanchezért.
Szerintem telen nem kell ekkora dolgokra szamitani. Evek ota alig vannak igazolasok telen.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Szakmai stáb

#295 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Николаевич írta:Kíváncsi lennék hogy aki most pezsgőt bont milyen elképzelései vannak az új technical director-ról. Mik az elvàrások felé?

Emenalo neve állandóan felmerült a gyengébb igazolások kapcsàn, de nem látom hogy ez egy emberen múlna. Ha van pénzed akkor tudsz igazolni, ha nincs akkor nem. Ha van 50 milliód egy jobbhátvèdre akkor megveheted Kyle Walkert, ha csak 20 millió a budget akkor Zappacostát, szerintem ilyen egyszerű. A PSG vezetése sem született zsenikből àll, csak lebasztak az asztalra 220 meg 160 millió eurót és ennyiért elhozták a piac két legfontosabb jàtékosát.

Somszor felmerült az is hogy Conte nem szólhatott bele az igazolásokba és Emenalo döntött a neveket illetően. Ha ez igaz akkor is ez egy vezetői döntés, az új embernél ez ugyan úgy fennáll hogy ez lesz.

Lampard.. jó vicc. Soha sehol nem dolgozott mèg hasonló pozícióban, nem hiszem hogy itt kéne elkezdeni. Attól hogy kiváló játékos volt még nem lesz feltétlenül jó businessman, és hát zöldfülű. Még a Roma se tette meg Totti-t td-nak, pedig tudni lehetett régóta hogy mikor vonul vissza, inkább lecsaptak Monchi-ra és alà rakták Francescot, pedig ő aztán tényleg atyaúristen Rómában.

Én igazából le..rom Emenalot, ha Conte boldogabb lesz ha XY lesz az új górè és ez az egyik feltètele hogy maradjon akkor legyen úgy, csak szerintem nem érdemes csodát várni ettől. Vagy Abra City-PSG-MU szintű apanázst bocsájt a rendelkezésünkre vagy nem fogunk tudni versenyezni ezekkel a klubokkal a piacon.
Ezzel nem értek egyet.Mondok egy példát: Ülsz egy tárgyaláson,mint egy játékos akit meg akarnak győzni hogy igazolj a csapatához.Te kitől jössz jobban lázba hogy oda akar csábítani, egy Frank Lampardtól,aki világszinten elismert játékos volt,nagyon szimpatikus,és határozott ember, vagy egy 0 labdarúgó tapasztalattal rendelkező,üzletemberrel mint Emenalo?Számomra egyértelmű a kérdés.Az meg hogy nincs ebben tapasztalata,mit számít? Azt gondolom hogy a rátermettség sokkal fontosabb.Salihamidzic-nek milyen tapasztalata volt amikor odakerült a Bayernhez? 0! Lampardban minden megvan ami egy ilyen feladathoz kell.Mindenki tiszteli,a játékosok, a stáb,a szurkolók,MINDENKI! Én nagyon el tudom őt képzelni ebben a szerepkörben,és szorítok neki hogy összejöjjön. Hajrá Super Frankie !!!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Szakmai stáb

#296 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kíváncsi lennék hogy aki most pezsgőt bont milyen elképzelései vannak az új technical director-ról. Mik az elvàrások felé?

Emenalo neve állandóan felmerült a gyengébb igazolások kapcsàn, de nem látom hogy ez egy emberen múlna. Ha van pénzed akkor tudsz igazolni, ha nincs akkor nem. Ha van 50 milliód egy jobbhátvèdre akkor megveheted Kyle Walkert, ha csak 20 millió a budget akkor Zappacostát, szerintem ilyen egyszerű. A PSG vezetése sem született zsenikből àll, csak lebasztak az asztalra 220 meg 160 millió eurót és ennyiért elhozták a piac két legfontosabb jàtékosát.

Somszor felmerült az is hogy Conte nem szólhatott bele az igazolásokba és Emenalo döntött a neveket illetően. Ha ez igaz akkor is ez egy vezetői döntés, az új embernél ez ugyan úgy fennáll hogy ez lesz.

Lampard.. jó vicc. Soha sehol nem dolgozott mèg hasonló pozícióban, nem hiszem hogy itt kéne elkezdeni. Attól hogy kiváló játékos volt még nem lesz feltétlenül jó businessman, és hát zöldfülű. Még a Roma se tette meg Totti-t td-nak, pedig tudni lehetett régóta hogy mikor vonul vissza, inkább lecsaptak Monchi-ra és alà rakták Francescot, pedig ő aztán tényleg atyaúristen Rómában.

Én igazából le..rom Emenalot, ha Conte boldogabb lesz ha XY lesz az új górè és ez az egyik feltètele hogy maradjon akkor legyen úgy, csak szerintem nem érdemes csodát várni ettől. Vagy Abra City-PSG-MU szintű apanázst bocsájt a rendelkezésünkre vagy nem fogunk tudni versenyezni ezekkel a klubokkal a piacon.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Szakmai stáb

#297 Hozzászólás Szerző: Dízel »

laczze írta:Állítólag Lampard neve is felmerült :)
Korainak érzem ekkora pozicióba, de ismerve Lamps képességeit, nem okozna csalódást azt hiszem. :)

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Szakmai stáb

#298 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

úgy legyen :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Szakmai stáb

#299 Hozzászólás Szerző: laczze »

Állítólag Lampard neve is felmerült :)
Drogba,Lampard,Terry <3

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Szakmai stáb

#300 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Akkor tavalyhoz képest a keretből távozott a két fő bűnbak, Matic és Costa (érkezett a helyükre több mint 100 millio fontért helyettes). És távozott a vezetőségből is a fő bűnbak, Emenalo. Nem tudom ki ellem lesz ezek után a tiltakozás :D.

Ha már így alakult, akkor tényleg valami Conte barát embert kéne kijelölni uj technical directornak.
Nem figyelsz mar megvan, Willian. :D
Ez az orom csak akkor lesz teljes, ha valaki hozzaerto veszi at a helyet Emenalonak, remelem nem az lesz, hogy adunk a szrnak egy pofont. Mondjuk kezdesnek telen ekobozhatja Alexist a city elol :P

Válasz küldése