Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Carlo Ancelotti

#81 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Azért szerintem ez az idézet nem teljesen igaz. A helyzet kísértetiesen hasonlít Ancelotti lelépésre az AC Milanból. Ott sem volt nyilvánosságra hozva az idény végéig, de már mindenki sejtette, ahogy itt is. És Ancelotti produkált is egy olyan végjátékot, ami alapján méltán küldték el. Tegnap kikaptunk a 10 emberrel játszó Everton ellen úgy, hogy a mutatott játék minden volt, csak nem foci. MU ellen 5/4-szer szoptunk a szezonban, Liverpool megvert minket hazai pályán, idegenben Arsenal, Man City, stb..
Tény, hogy a tavalyi szezon felülmúlhatatlan volt, de úgy tűnik ennyi volt Ancelottiban. De ne felejtsük el, hogy idén minden szép és jó volt Lampard sérülése és Wilkins elküldéséig. Ha marad RW akkor szerintem idén is bajnokok lettünk volna, mert nem hullik így szét a csapat a végére, de hát ez van.
Bízzunk egy jobb folytatásban, mondjuk Boas-szal.
:)

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Carlo Ancelotti

#82 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

As for Ancelotti, all the papers report the grotty news that the Italian was sacked in the corridor immediately after his post-match press conference on Sunday.

The Times claims that the Italian walked straight out of the room where he had been giving his post-match Goodison Park press conference - in which he said he was expecting a meeting about his future "next week" - and bumped into Chelsea chief executive Ron Gourlay, who gave him the news then and there.

It hardly seems a decent way to treat the man who brought you the double, particularly when you consider that the club have confirmed that the decision was indeed taken "some time ago".

Then again, his £6 million pay-off will no doubt ease the pain.

But was the decision correct? Most of the papers are outraged at the treatment of a man whose grace under pressure has been a credit to English football.

van benne sok igazság...
agggyatok munkát!!!!

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Carlo Ancelotti

#83 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Ne csinaljatok mar, egyfolytaban azt mondjatok, hogy nem kellenek a bajkeverok a csapatba, erre fel meg mindenki a legnagyobb provokatort Murinhot akarja leigazolni.
Itt volt, szep volt, jo volt, nekem nem kell meg egyszer Murinho.
Hiddink, Rijkaard, Villas-Boas.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#84 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Nemtom miért várja bárki is Wilkinst vissza, nem Carloval veszett össze, hanem Abraval. Ancelotti menezstése nem hinném, hogy ezen változtat.

Higyjétek el, a fórum se véletlenül ilyen megosztott, Ancelotti nem volt bűnrossz, sokatok ezért adott volna +1 évet (én is), viszont remélem (bízom benne), hogy a vezetőség se vak és hülye, nem lépte volna ezt meg, ha nem lenne egy aduász a kezükben (Hiddink, esetleg Mou) vagy egetrengetően nagy bizalom V-B iránt.

Ha viszon ezek után jön egy van Gaal vagy van Baasten, na akkor nagyon el leszek keseredve.
They do now.

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Carlo Ancelotti

#85 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

De Mourinhonak a kapcsolata elég rossz a Real vezetőivel ..
Akkor is vitáztak mikor Mou azt mondta Diarrának meg Alonsónak, hogy állítassák ki magukat, hogy következő meccs után játszhassanak ..

Meg aztán volt a Guardiola elleni vitája is , azt is szóvá tették, hogy aki a Real edzője ilyet nem tehet és stb.stb..
Nem tartom kizártnak hogy Mourinho pár év múlva visszatérjen ha nem is most...!!!
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Carlo Ancelotti

#86 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

KáJé írta:Remélem a játékoskeret is kicserélődik részben..
A legjobb az lenne ha visszajönne másodedzőnek Wilkins :)
Talán a Mourinho, Villas-Boas, Hiddink hármasból lehetne a legjobbat kihozni szerintem..

Remélem nem jön majd az ilyen van Basten, Guardiola és társai ( Lippi,Capello,Benitez és stb..)

Amúgy Villas-Boas már csak 4.50 :D az előbb még 9es szorzó volt asszem..

Hát igen jó lenne kicserélni a keretet gondolok itt a fiatalok beépítésére és néhány játékos igazolására
És ha abból a hármasból jönne valaki jó lenne de Hiddink nagyon nem akar már edző lenni úgy hogy kár erőltetni
Boas és Mou meg nem hinném h otthagyják a csapataikat...
Szóval nagyon kíváncsi vagyok ki lesz a menedzserünk,de semmi jóra nem számítok ..:S
Most az van előttem,hogy igazolunk egy edzőt és fél év múlva elküldjük
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#87 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Van Basten a valaha volt legkedvencemebb játékosom, igaz élőben (tv) nem láttam játszani, de sok meccsét láttam felvételről.
De amit az a pribék ezekkel a hollandokkal csinált az fáj... Azt én is megtudtam volna tenni. Nem beszélve az Ajaxról. Aki jó játékos volt, nem jelenti azt, hogy jó edző is lesz. Ezt senki nem mérlegeli.
Ami miatt biztos jó lenne:
1) angolul, németül anyanyelv
2) franciska-olasz nyelven pötyög
3) tisztelhetik/felnézhetnek rá a múltjáért
4) ez vissza is üthet - olyan mint Van Gaal, ha vki nem jön be neki akkor az halál fia. Képes volt száműzni Nistelroyt. Ez mindent elmond. De ha nem zavarják el az Análka és a francia gittegyletet Kaloustól, Pf, Bos, akkor ő garancia rá h többet nem lépnek pályára.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Carlo Ancelotti

#88 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Remélem a játékoskeret is kicserélődik részben..
A legjobb az lenne ha visszajönne másodedzőnek Wilkins :)
Talán a Mourinho, Villas-Boas, Hiddink hármasból lehetne a legjobbat kihozni szerintem..

Remélem nem jön majd az ilyen van Basten, Guardiola és társai ( Lippi,Capello,Benitez és stb..)

Amúgy Villas-Boas már csak 4.50 :D az előbb még 9es szorzó volt asszem..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KenderJ 2011. május 23., hétfő 10:56-kor.
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Carlo Ancelotti

#89 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Kétlem,hogy a vezetőség olyan hülye,hogy ilyen van Basten féléket hozna ide lentebb olvastam,hogy van aki szívesen látná David Moyest és stb angol edzőket hát szerintem ezt nem merik meglépni mer tuti,hogy Abrának lesz ebbe a legnagyobb beleszólása sajnos és hát ő nem hinném h belemegy ilyenbe :S
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Carlo Ancelotti

#90 Hozzászólás Szerző: langidave »

kdako írta:http://sports.williamhill.com/bet/hu/be ... nager.html
Itt lehet nézni az oddsok alakulását, Marco barátunk már 2-es...
Mindent csak Marcot ne.... Nem akarok még egy ilyen idényt....

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Carlo Ancelotti

#91 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Nagyon nem értek egyet az évente/kétévente történő edzőváltásokkal, de próbálom azzal nyugtatni magam, hogy talán más volt a háttérben. (Motiváció hiánya, játékosok elégedetlenkedtek, tehát öltözőbeli problémák voltak inkább, mint az hogy nem nyertünk BL-t.)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#92 Hozzászólás Szerző: kdako »

Hát igen, edzőként eddig nem mutatott sokat: a vb-n a portugálok, az Eb-n a Hiddink vezette oroszok nyomták le, az Ajaxot meg nem vitte be a BL-be.
GO BLUES!

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#93 Hozzászólás Szerző: redrum »

http://www.goal.com/en-gb/news/2896/pre ... manager-as" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem kell készpénznek venni, de eszerint nem fogjuk elkapkodni az új edző kinevezését, csak július elejére lesz meg.
I'm goin' down down down down

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Carlo Ancelotti

#94 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

én van Bastennek nagyon nem örülnék...akkor inkább SAF....:)na de tényleg viccet félre téve...van Basten ne jojjon
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Carlo Ancelotti

#95 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

kdako írta:http://sports.williamhill.com/bet/hu/be ... nager.html
Itt lehet nézni az oddsok alakulását, Marco barátunk már 2-es...
Nagyon úgy tűnik, hogy ő lesz az új edzőnk...
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#96 Hozzászólás Szerző: kdako »

http://sports.williamhill.com/bet/hu/be ... nager.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Itt lehet nézni az oddsok alakulását, Marco barátunk már 2-es...
GO BLUES!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Carlo Ancelotti

#97 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Carlo Ancelotti before being sacked: "I am now on holiday - but I am not sure how long my holiday will be! We haven't arranged any meeting but I think in the next week, now the season is finished, the club can address my job and they will take a decision. I have to wait and see what happens. I don't have to say anything to the club - they can judge me on my job for two years."

szép.....
agggyatok munkát!!!!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Carlo Ancelotti

#98 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

dankodavid írta:Faszom, reggel is felkelek, de meg mindig nem ertem, hogy miert kellett kirugni Carlot... De most komolyan, nalunk neha ugy erzem, hogy a jo se eleg jo. Masodik hely a PL-ben? KIRUGUNK!

utcalány kivancsi vagyok, hogy ki fogja elvallalni, hogy vezeti ezt a csapatot (Benitez, van Gaal jehezusom), van Bastennek se tudnek orulni, akik talan csillapithatnak ezt a tehetetlen duhot, amit erzek, az Mou vagy Boas...

Nagyon fog hianyozni CA, iszonyat paraszt modon raktak ki, nem ezt erdemelte. Azt nem tudom, hogy most milyen apropobol fogom idezni a mondatait... :)
It's a very important game, today, tomorrow.
We played well, we tried to win, we did our best, but we didn't win.
I can go, I can have lunch, if you don't want to to speak about the match.
It's a good oportunity, for me, to be the coach of a great team like Chelsea.
We gonna miss ya, Carlo!
Dávid?minden rendben?vagy 40 fokos lázzal fexel otthon és lázálmaid vannak?vagy valaki más jelentkezett be a nickeddel és ír érzelmes ömlengős postokat CA-rol?(amikkel én is amit eddig leírtál 100%ig egyet értek)
remélem még életben vagy.
agggyatok munkát!!!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Carlo Ancelotti

#99 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Köszönünk mindent Carlo, de ezt már meg kellett húzni. Tényleg szép volt a tavalyi bajnoki szereplés, de könyörgöm, a tesze-tosza játékkal olyan simán kikaptunk tavaly az intertől, arra ti nem emlékeztek?? Vagy idén a MU ellen egy percig se vezettünk, úgy estünk ki...

Persze, nem kell évente edzőt cserélni, de úgy ahogy meg kellet húzni Scolari menesztését, úgy ezt is meg kellett tenni. Semmi elképzelés nem volt már a játékunkban, hónapok óta, minden meccsen máshogy áltunk fel (és nem hiszem hogy a rotáció miatt :D ).

Ha kicsit is tudtuk volna, mit akarunk játszani, nem hetente váltogatunk a 4-4-3 és 4-4-2 között és kicsit motiváltabb, játékosabb focit játszunk, sztem nem szólna senki egy szót se. Na meg nem feltartott kézzel megyünk fel a nagy BL derbiken...

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Carlo Ancelotti

#100 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Nem vagyok biztos benne,hogy jó döntés született..... Ahogy írták korábban is: játékos frissítés kell. Ez az idény nem csak Carlo miatt lett ilyen. A lélektelen, nem küzdő embereket el kell adni és fiatalabbakkal váltani.

Hogy én kit látnék szívesen? Mindenképpen egy "fiatalabb" edzőt, akivel VÉGRE tényleg hosszútávon számolhatnánk.

Én Hiddinket nem hoznám. Az ok egyszerű. Ha valaki ennyire nem akarja csinálni, akkor inkább ne. Nem kell erőltetni. Guus egy intelligens ember, tudja, hogy mit akar vállalni és mit nem.

Mourinhot sem hoznám. Az ok egyszerű... Ez olyan, mint egy kapcsolatban a szakítás. Szinte biztos, hogy rossz vége van az újrakezdésnek.

Guardiola nekem ugyan az, mint CArlo. Tanácstalan, ha nem megy a játék. Van egy taktika és annyi.

Az én favoritom: David Moyes. Szerintem nem kell részleteznem miért....

Lezárt