Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Carlo Ancelotti

#61 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Wigan elleni meccs után,ugye amikor ünnepeltük a PL-t...mondott pár szót CA mikrofonba és azzal zárta,hogy :

"kámon Chelsea" ordítva...mindig kiráz a hideg:)
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#62 Hozzászólás Szerző: Bon »

Ezúton szeretném megköszönni Ancelottinak a tavalyi duplázást. Én soha nem fogom elfelejteni. Én támogattam a menesztését, de nem ilyen módon. Szerintem így lesz a legjobb mind a két félnek. Ancelotti sem nagyon szeretett volna már itt maradni, legalábbis a nyilatkozatai alapján.
Kívánok neki sikerekben gazdag szezonokat, és remélem hallgat Tottira, és a Romahoz igazol.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Carlo Ancelotti

#63 Hozzászólás Szerző: misakd »

Látván az utolsó meccseken mutatott játékot az eredménytelenséget nem meglepő a menesztése.
Megköszönhetjük a munkáját , duplázott tavaly idén viszont kevés volt.

Sindu
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Carlo Ancelotti

#64 Hozzászólás Szerző: Sindu »

mikel12 írta: Végülis a jövőjéről van szó :D
Kép

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Carlo Ancelotti

#65 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Hegee írta:
mikel12 írta:
Petrolanos írta:Itt olvasgatva az az igazság, hogy sokan örültök CA kirúgásának, pedig lesz még olyan időszak, amikor vissza is fogjátok sírni. Tavalyi duplázás után, idén 2. helyen zártuk az évet, és már ki lett rúgva? Ez nem az a bajnokság, ahol minden évben lehet nyerni, és a 2. hely nem olyan rossz, főleg ilyen kerettel. Most jön új edző, ha lesz egy kis hullámvölgy, vagy épp megint 2. leszünk, akkor az is menjen innen? Ilyen mentalitással csoda, ha egy edző egy évnél tovább van itt.

Lehet hülyeségek a következő elméleteim, de pl. CA távozását nem követelte a játékosok közül senki (mint anno LFS), sőt... A régebbi, és a kicsit okos szurkolók se követelték CA távozását, úgyhogy nem is értem, miért kellett kirúgni. Most meg ha jön ilyen faszparaszt edző mint pl. Benitez, akkor lehet örülni. Nemhogy 2. leszünk, de EL helynek is lehet örülni fogunk.

Mindenesetre én Mourinho-nak örülnék legjobban, ha már így alakult, hogy Ancelottinak távoznia kellett.
És köszönet Carlo-nak a két év munkájáért, és a duplázásért. :)
1.MU ellen a micsinált? idézem " Ez olyan nekünk mint egy döntő" nesze 36 másodperc után 1-0 BL-be nem támadtuk le őket, végülis nem dől el semmi ha góltkapunk -.-"

2.Most tegnap ha olyan fontos lett volna neki a klub, akkor biztos jobban felspanolta volna a srácokat :))
1. Tényleg, biztos az edző hibája az ha egy csapat a 36. másodpercben gólt kap. Az nem az edző, hanem Luiz hibája volt, MU ellen meg nem sokan nyernek hátrányból..

2. Nagyon egyszerű dolog lehet 53 meccs után, egy teljesen tétnélküli meccsre felspannolni a játékosokat..
Végülis a jövőjéről van szó :D
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Carlo Ancelotti

#66 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Petrolanos írta:Itt olvasgatva az az igazság, hogy sokan örültök CA kirúgásának, pedig lesz még olyan időszak, amikor vissza is fogjátok sírni. Tavalyi duplázás után, idén 2. helyen zártuk az évet, és már ki lett rúgva? Ez nem az a bajnokság, ahol minden évben lehet nyerni, és a 2. hely nem olyan rossz, főleg ilyen kerettel. Most jön új edző, ha lesz egy kis hullámvölgy, vagy épp megint 2. leszünk, akkor az is menjen innen? Ilyen mentalitással csoda, ha egy edző egy évnél tovább van itt.

Lehet hülyeségek a következő elméleteim, de pl. CA távozását nem követelte a játékosok közül senki (mint anno LFS), sőt... A régebbi, és a kicsit okos szurkolók se követelték CA távozását, úgyhogy nem is értem, miért kellett kirúgni. Most meg ha jön ilyen faszparaszt edző mint pl. Benitez, akkor lehet örülni. Nemhogy 2. leszünk, de EL helynek is lehet örülni fogunk.

Mindenesetre én Mourinho-nak örülnék legjobban, ha már így alakult, hogy Ancelottinak távoznia kellett.
És köszönet Carlo-nak a két év munkájáért, és a duplázásért. :)
1.MU ellen a micsinált? idézem " Ez olyan nekünk mint egy döntő" nesze 36 másodperc után 1-0 BL-be nem támadtuk le őket, végülis nem dől el semmi ha góltkapunk -.-"

2.Most tegnap ha olyan fontos lett volna neki a klub, akkor biztos jobban felspanolta volna a srácokat :))
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Carlo Ancelotti

#67 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Itt olvasgatva az az igazság, hogy sokan örültök CA kirúgásának, pedig lesz még olyan időszak, amikor vissza is fogjátok sírni. Tavalyi duplázás után, idén 2. helyen zártuk az évet, és már ki lett rúgva? Ez nem az a bajnokság, ahol minden évben lehet nyerni, és a 2. hely nem olyan rossz, főleg ilyen kerettel. Most jön új edző, ha lesz egy kis hullámvölgy, vagy épp megint 2. leszünk, akkor az is menjen innen? Ilyen mentalitással csoda, ha egy edző egy évnél tovább van itt.

Lehet hülyeségek a következő elméleteim, de pl. CA távozását nem követelte a játékosok közül senki (mint anno LFS), sőt... A régebbi, és a kicsit okos szurkolók se követelték CA távozását, úgyhogy nem is értem, miért kellett kirúgni. Most meg ha jön ilyen faszparaszt edző mint pl. Benitez, akkor lehet örülni. Nemhogy 2. leszünk, de EL helynek is lehet örülni fogunk.

Mindenesetre én Mourinho-nak örülnék legjobban, ha már így alakult, hogy Ancelottinak távoznia kellett.
És köszönet Carlo-nak a két év munkájáért, és a duplázásért. :)
2012. 05. 19.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Carlo Ancelotti

#68 Hozzászólás Szerző: laczze »

Köszönjük Ancelotti-nak a Tavalyi szép és az idei kevésbé szép szezont! Továbba sok sikert neki :)
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Carlo Ancelotti

#69 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Greench írta:
Pooch írta:Azt nem olvasta vlki hogy kb mikor lesz Hivatalos ki az ujj edzo??

Úúúúristeen... Amikor bejelentik, ugyan mikor?!
Mikor jelentik be, hogy mikor lesz az új edző bejelentése? Megölitek a medvét komolyan mondom.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Carlo Ancelotti

#70 Hozzászólás Szerző: Greench »

Pooch írta:Azt nem olvasta vlki hogy kb mikor lesz Hivatalos ki az ujj edzo??

Úúúúristeen... Amikor bejelentik, ugyan mikor?!
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Pooch
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 21:13
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Carlo Ancelotti

#71 Hozzászólás Szerző: Pooch »

Azt nem olvasta vlki hogy kb mikor lesz Hivatalos ki az ujj edzo??

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Carlo Ancelotti

#72 Hozzászólás Szerző: focimark »

Gábor írta:
laci256 írta:Én Maradonára szavazok!:D Biztos nem unatkoznánk...
Hát nem unatkoznánk! :D Izgulhatnánk végig a szezont, hogy nehogy kiessünk. Fujj! El vele!
Ha jól tudom, nem rég lett új csapata.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Carlo Ancelotti

#73 Hozzászólás Szerző: Gábor »

laci256 írta:Én Maradonára szavazok!:D Biztos nem unatkoznánk...
Hát nem unatkoznánk! :D Izgulhatnánk végig a szezont, hogy nehogy kiessünk. Fujj! El vele!
Farewell Didier!

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Carlo Ancelotti

#74 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

AryanH írta:Egy kis statisztika:
(mérkőzés, győzelem, döntetlen, vereség, győzelmi arány)

Mourinho 185 131 36 18 70.81%
Grant 54 36 12 6 66.67%
Scolari 36 20 11 5 55.56%
Hiddink 21 15 5 1 71.43%
Ancelotti 109 67 20 22 61.47%

Lehet, hogy Hiddink volt a legkevesebb ideig edző, viszont ő az egyetlen aki nem igazolhatott, hanem hozott anyagból dolgozott. Mellette szól még, hogy nyert egy FA kupát is. Szóval ide Hiddink kell.
Ez a statisztika pont azért nem releváns, mert nem azonos intervallumot és periódust mutat be...Lehet, ha tovább marad, olyan mélyrepülésbe kezd, mint előtte senki. A bajnokság azon szakaszában mások voltak az ellenfelek, nem otthon játszottunk, vagy fordítva...
Nem alkalmas ilyen következtetések levonására...sejtéseket adhat...de biztosra nem vennék semmit belőle...
Az mondjuk kijelenthető, hogy aközülük Scolari a legszarabb...de azt eltudja bárki dönteni, hogy Mou, vagy Hiddink a jobb??? És ha tud dönteni, akkor a holland javára???

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Carlo Ancelotti

#75 Hozzászólás Szerző: focimark »

Áááááááááá nem hiszem el,akárki akármit is mond én minimum még egy évig hagytam volna!!!!

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Carlo Ancelotti

#76 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Egy kis statisztika:
(mérkőzés, győzelem, döntetlen, vereség, győzelmi arány)

Mourinho 185 131 36 18 70.81%
Grant 54 36 12 6 66.67%
Scolari 36 20 11 5 55.56%
Hiddink 21 15 5 1 71.43%
Ancelotti 109 67 20 22 61.47%

Lehet, hogy Hiddink volt a legkevesebb ideig edző, viszont ő az egyetlen aki nem igazolhatott, hanem hozott anyagból dolgozott. Mellette szól még, hogy nyert egy FA kupát is. Szóval ide Hiddink kell.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
laci256
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. április 26., vasárnap 16:22
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele

Re: Carlo Ancelotti

#77 Hozzászólás Szerző: laci256 »

Én Maradonára szavazok!:D Biztos nem unatkoznánk...

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Carlo Ancelotti

#78 Hozzászólás Szerző: langidave »

ParanoidAndroid írta:bevezetnék vmi performance-related salary-t...
Amúgy ez nem hülyeség, csak elég kivitelezhetetlen, bár mondjuk azért egy 50milliós csatárnál bele lehetne írni a szerződésbe, hogy ha nem rúgsz fél év alatt 2 gólt, akkor te fizetsz nekünk :D

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Carlo Ancelotti

#79 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

de nem hiszem hogy CA mondta a fiuknak,hogyha netelántán 10 emberre fogyatkozik az Everton akkor kapjunk má ki...
ezt az egész brigádot jol picsán kéne rúgni ugy ahogy vannak....meg bevezetnék vmi performance-related salary-t...
agggyatok munkát!!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#80 Hozzászólás Szerző: kdako »

Keppi írta:Azért szerintem ez az idézet nem teljesen igaz. A helyzet kísértetiesen hasonlít Ancelotti lelépésre az AC Milanból. Ott sem volt nyilvánosságra hozva az idény végéig, de már mindenki sejtette, ahogy itt is. És Ancelotti produkált is egy olyan végjátékot, ami alapján méltán küldték el. Tegnap kikaptunk a 10 emberrel játszó Everton ellen úgy, hogy a mutatott játék minden volt, csak nem foci. MU ellen 5/4-szer szoptunk a szezonban, Liverpool megvert minket hazai pályán, idegenben Arsenal, Man City, stb..
Tény, hogy a tavalyi szezon felülmúlhatatlan volt, de úgy tűnik ennyi volt Ancelottiban. De ne felejtsük el, hogy idén minden szép és jó volt Lampard sérülése és Wilkins elküldéséig. Ha marad RW akkor szerintem idén is bajnokok lettünk volna, mert nem hullik így szét a csapat a végére, de hát ez van.
Bízzunk egy jobb folytatásban, mondjuk Boas-szal.
A tegnapi meccsnek nem volt tétje, akkor is kirúgják, ha nyerünk. ennek az idénynek a MU elleni bajnokival vége volt.

Ha Wilkins elküldése volt a kulcs, az megint csak a vezetőség hibája, bűne. most majd kezdhetünk mindent újra...
GO BLUES!

Lezárt