Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Carlo Ancelotti

#41 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

andyslacker írta:
AryanH írta:Sajnos ez várható volt. A legnagyobb gond szerintem, hogy elmaradt a "forradalom" amikor idejött. Amikor José érkezett teljesen átformálta a csapatot, a kerettől a mentalitáson át mindenig. Nagyjából az összes edző Grant, Scolari, Hiddink és Ancelotti is José csapatát vitte tovább és formálgatta. Akárki is lesz az új edző, most már világos új koncepcióra kell letenni az asztalra.
JM meg javarészt a Ranieri által hozott játékosokkal dolgozott az első évében.
Egyikkel sem értek egyet...Amikor jött JM, akkor azért érkezett Drobga, Carvalho, PF, Robben, Kezman és ez csak az első év.
Ha nem is mind alapemberek, akkor is nagy változás ennyi új játékos.
De azzal sem értek egyet, hogy minden edző José csapatával dolgozott. Annyi év alatt azért eléggé cserélődött a keret. Deco, Belletti, Zhirkov, Ramires, DL, Iva, Bos, Yossi, Anelka, Alex.
Nem mondom, lényegében a gerinc maradt. Cech, Terry, Lamps, Drogba...

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#42 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

AryanH írta:Sajnos ez várható volt. A legnagyobb gond szerintem, hogy elmaradt a "forradalom" amikor idejött. Amikor José érkezett teljesen átformálta a csapatot, a kerettől a mentalitáson át mindenig. Nagyjából az összes edző Grant, Scolari, Hiddink és Ancelotti is José csapatát vitte tovább és formálgatta. Akárki is lesz az új edző, most már világos új koncepcióra kell letenni az asztalra.
JM meg javarészt a Ranieri által hozott játékosokkal dolgozott az első évében.
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#43 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

kiki írta:
kdako írta:Phil McNulty, a BBC sportrovat vezetője írta: If Chelsea fans want stability & continuity they wouldn't have Abramovich, his millions & his whims. That is the deal. Like it or not.
Egyetértek vele.
csak milyen üzenet a lehetséges edzőknek, hogy a második hely is kevés...
elég a 2. hely megfelelő küzdőszellemmel,motivációval,mentalitással
Abra leszarja küzdőszellemet, motivációt, meg a mentalitást. Felőle akár a buszt a kapuba parkolhatnánk egy rúgott gól után, és ha nem vagyunk a top 1-en kívül, akkor a manager is maradhat.
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#44 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Shady60 írta:Emenalo visszatérhet oda ami eddig volt,mert másod edzőnek ritka szar

talán ez az egyetlen pozitívuma az egész szarnak, amit a vezetőség a szurkolók nyajába öntött. a clueless majom mehet vissza lánycsapatokat edzeni. Kell egy rendes másdoedző is.....tény.
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#45 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Valdano-t kirúgták a Real Mardridtól, aki JM érdezésére tippelt, valószínűleg nem örül ennek.
Birth, CHELSEA, Death

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Carlo Ancelotti

#46 Hozzászólás Szerző: Ramox »

andyslacker írta:A szerinted szar és kilátástalan foci azért nyert egy double-t nekünk, szórta a gólokat nem kevés meccsen és az elmúlt szezon első harmadában is toronymagasan az élre vitt minket....ja igen, és behozott nekünk egy behozhatatlan hátrányt.....nem csak a rosszra kéne emlékezni.....
és 12 pontos előnyből 12 pontos hátrányba kerültünk... (egy edző megítélésekor szerintem nem csak a jóra kell emlékezni...) A behozhatatlant se mi hoztuk be, hanem a Utd bukta el... -.-
Egyébként én mindig összeesküvés elméleteket gyártok, és hiszem, hogy a tavalyi csapat annyira összeszokott volt, hogy tudták a dolgukat, és nem kellett hozzá komoly útmutatás, hogy tegyék a dolgukat....
Azzal hogy Wilkins elment, gondolom a nyelvi problémák is adódtak.... Én hiszem, hogy Wilkins nélkül tavaly se lettünk volna sehol.
Olykor az kevés, hogy "yes, we played fantastic football" vagy éppen " bad moment" és az egyéb pillanatok.... -.-

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#47 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Ramox írta:
andyslacker írta:
ParanoidAndroid írta:As for Ancelotti, all the papers report the grotty news that the Italian was sacked in the corridor immediately after his post-match press conference on Sunday.

The Times claims that the Italian walked straight out of the room where he had been giving his post-match Goodison Park press conference - in which he said he was expecting a meeting about his future "next week" - and bumped into Chelsea chief executive Ron Gourlay, who gave him the news then and there.

It hardly seems a decent way to treat the man who brought you the double, particularly when you consider that the club have confirmed that the decision was indeed taken "some time ago".

Then again, his £6 million pay-off will no doubt ease the pain.

But was the decision correct? Most of the papers are outraged at the treatment of a man whose grace under pressure has been a credit to English football.

van benne sok igazság...

pontosan! és pont az ilyen amatőr, gerinctelen, unfair és tiszteletlen bánásmód miatt lesz utcalány nehéz rendes edzőt találni, aki ért is a szakmájához. Az igazi nagyágyúk nem a pénzért mennek , abból már van nekik több, mint elég (mivel nagyágyúk, már kerestek eddig is eleget) hanem a kihívás miatt. Na már most ki az az agyament idióta, aki szeretné, hogy egy focimenedzser játékot játszó felsővezetés porig alázza, ha egy szezon elmarad az elvárásoktól????? Érdemi munkára senki nem kapott elég időt az elmúlt pár évben és néhány benfentesebb arc szerint ron gou**ay vastagon benne volt ebben a legfrissebb patkányságban. Személy szerint nem tartom kizártnak hogy ez az egetverő baromság, mint "filozófia", miszerint ha nem nyerünk semmit akkor rúgjuk picsán az edzőt Abrától jön, aki inkább az aktuális csicskására bízza a piszkos munkát és viteti el a balhét. Ezt mondjuk sosem fogjuk megtudni, mivel Abra sosem nyilatkozik. Egy normálisan vezetett klubnál azért úgy gondolom, hogy a tulajdonos egy ilyen kaliberű és ilyen intenzív visszhangot kiváltó döntés után annyira azért kellene, hogy gerinces legyen, hogy kiáll, és felvállalja a dolgot és beismeri nyíltan, hogy "igen, sajnos ennyire hülye vagyok a focihoz, hogy komolyan azt hiszem, hogy a manager-t ki kell rúgni, ha csak második a csapat, de nézzétek el nekem, nagyon elfoglalt vagyok, mert meg kell keresnem azt a pénzt, amit a csapatra költök....."
Egy ilyen beismerés után sem tudnám utálni Abrát, mert szó szerint a szakadék széléről rántott vissza minket, legfeljebb sajnálnám, hogy nem tud olyan CEO-t alkalmazni, aki kicsit jobban átlátja a dolgokat. De legalább a futball közvélemény talán azt mondaná, hogy "legalább van a paliban annyi tartás, hogy felvállalja az elvárásait nyilvánosan" még akkor is, ha az elvárások talán 'kicsit" irreálisak is.....
Őszintén.... szerintetek csak azért lett ez a vége, mert nem nyertünk egy trófeát sem? Az elképzeléstelen, kilátástalan szar focinak semmi köze hozzá? A játékosok azt se tudták mit csináljanak, rohangáltak össze-vissza, impotens volt az egész játékunk. Arról nem is beszélve, hogy Abra fő célja a BL, ez teljesen nyilvánvaló. 2 lehetőséget kapott rá Ancelotti, és valljuk be, az idei sorsolás valami vicc volt.... Mindösszesen egy Utd volt\lett volna komolyabb ellenfél a döntőig... a döntő már más tészta, de ha egy ilyen szánalmas sorsolás nem elég ahhoz, hogy döntőbe jussunk, akkor mi kellett volna neki hozzá? 3*2 meccs a koppenhága? ....-.-
Nem szerette Abra Ancelotti fociját, ez nyilvánvaló, de nem is fog több olaszt idehozni, az is nyilvánvaló. Ennek így kellett történnie, egyszer majd megtaláljuk a mi SAF-at, aki Abra kedvére tud tenni, mert teljesen biztos vagyok benne, hogyha szépen játszunk, de nem nyerünk semmit, az nem jelenti egy edző végét....

A szerinted szar és kilátástalan foci azért nyert egy double-t nekünk, szórta a gólokat nem kevés meccsen és az elmúlt szezon első harmadában is toronymagasan az élre vitt minket....ja igen, és behozott nekünk egy behozhatatlan hátrányt.....nem csak a rosszra kéne emlékezni.....
Birth, CHELSEA, Death

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Carlo Ancelotti

#48 Hozzászólás Szerző: Ramox »

andyslacker írta:
ParanoidAndroid írta:As for Ancelotti, all the papers report the grotty news that the Italian was sacked in the corridor immediately after his post-match press conference on Sunday.

The Times claims that the Italian walked straight out of the room where he had been giving his post-match Goodison Park press conference - in which he said he was expecting a meeting about his future "next week" - and bumped into Chelsea chief executive Ron Gourlay, who gave him the news then and there.

It hardly seems a decent way to treat the man who brought you the double, particularly when you consider that the club have confirmed that the decision was indeed taken "some time ago".

Then again, his £6 million pay-off will no doubt ease the pain.

But was the decision correct? Most of the papers are outraged at the treatment of a man whose grace under pressure has been a credit to English football.

van benne sok igazság...

pontosan! és pont az ilyen amatőr, gerinctelen, unfair és tiszteletlen bánásmód miatt lesz utcalány nehéz rendes edzőt találni, aki ért is a szakmájához. Az igazi nagyágyúk nem a pénzért mennek , abból már van nekik több, mint elég (mivel nagyágyúk, már kerestek eddig is eleget) hanem a kihívás miatt. Na már most ki az az agyament idióta, aki szeretné, hogy egy focimenedzser játékot játszó felsővezetés porig alázza, ha egy szezon elmarad az elvárásoktól????? Érdemi munkára senki nem kapott elég időt az elmúlt pár évben és néhány benfentesebb arc szerint ron gou**ay vastagon benne volt ebben a legfrissebb patkányságban. Személy szerint nem tartom kizártnak hogy ez az egetverő baromság, mint "filozófia", miszerint ha nem nyerünk semmit akkor rúgjuk picsán az edzőt Abrától jön, aki inkább az aktuális csicskására bízza a piszkos munkát és viteti el a balhét. Ezt mondjuk sosem fogjuk megtudni, mivel Abra sosem nyilatkozik. Egy normálisan vezetett klubnál azért úgy gondolom, hogy a tulajdonos egy ilyen kaliberű és ilyen intenzív visszhangot kiváltó döntés után annyira azért kellene, hogy gerinces legyen, hogy kiáll, és felvállalja a dolgot és beismeri nyíltan, hogy "igen, sajnos ennyire hülye vagyok a focihoz, hogy komolyan azt hiszem, hogy a manager-t ki kell rúgni, ha csak második a csapat, de nézzétek el nekem, nagyon elfoglalt vagyok, mert meg kell keresnem azt a pénzt, amit a csapatra költök....."
Egy ilyen beismerés után sem tudnám utálni Abrát, mert szó szerint a szakadék széléről rántott vissza minket, legfeljebb sajnálnám, hogy nem tud olyan CEO-t alkalmazni, aki kicsit jobban átlátja a dolgokat. De legalább a futball közvélemény talán azt mondaná, hogy "legalább van a paliban annyi tartás, hogy felvállalja az elvárásait nyilvánosan" még akkor is, ha az elvárások talán 'kicsit" irreálisak is.....
Őszintén.... szerintetek csak azért lett ez a vége, mert nem nyertünk egy trófeát sem? Az elképzeléstelen, kilátástalan szar focinak semmi köze hozzá? A játékosok azt se tudták mit csináljanak, rohangáltak össze-vissza, impotens volt az egész játékunk. Arról nem is beszélve, hogy Abra fő célja a BL, ez teljesen nyilvánvaló. 2 lehetőséget kapott rá Ancelotti, és valljuk be, az idei sorsolás valami vicc volt.... Mindösszesen egy Utd volt\lett volna komolyabb ellenfél a döntőig... a döntő már más tészta, de ha egy ilyen szánalmas sorsolás nem elég ahhoz, hogy döntőbe jussunk, akkor mi kellett volna neki hozzá? 3*2 meccs a koppenhága? ....-.-
Nem szerette Abra Ancelotti fociját, ez nyilvánvaló, de nem is fog több olaszt idehozni, az is nyilvánvaló. Ennek így kellett történnie, egyszer majd megtaláljuk a mi SAF-at, aki Abra kedvére tud tenni, mert teljesen biztos vagyok benne, hogyha szépen játszunk, de nem nyerünk semmit, az nem jelenti egy edző végét.... Én nem kérek a stabilitásból olyan edzővel, aki nem a megfelelő.

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#49 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ParanoidAndroid írta:As for Ancelotti, all the papers report the grotty news that the Italian was sacked in the corridor immediately after his post-match press conference on Sunday.

The Times claims that the Italian walked straight out of the room where he had been giving his post-match Goodison Park press conference - in which he said he was expecting a meeting about his future "next week" - and bumped into Chelsea chief executive Ron Gourlay, who gave him the news then and there.

It hardly seems a decent way to treat the man who brought you the double, particularly when you consider that the club have confirmed that the decision was indeed taken "some time ago".

Then again, his £6 million pay-off will no doubt ease the pain.

But was the decision correct? Most of the papers are outraged at the treatment of a man whose grace under pressure has been a credit to English football.

van benne sok igazság...

pontosan! és pont az ilyen amatőr, gerinctelen, unfair és tiszteletlen bánásmód miatt lesz utcalány nehéz rendes edzőt találni, aki ért is a szakmájához. Az igazi nagyágyúk nem a pénzért mennek , abból már van nekik több, mint elég (mivel nagyágyúk, már kerestek eddig is eleget) hanem a kihívás miatt. Na már most ki az az agyament idióta, aki szeretné, hogy egy focimenedzser játékot játszó felsővezetés porig alázza, ha egy szezon elmarad az elvárásoktól????? Érdemi munkára senki nem kapott elég időt az elmúlt pár évben és néhány benfentesebb arc szerint ron gou**ay vastagon benne volt ebben a legfrissebb patkányságban. Személy szerint nem tartom kizártnak hogy ez az egetverő baromság, mint "filozófia", miszerint ha nem nyerünk semmit akkor rúgjuk picsán az edzőt Abrától jön, aki inkább az aktuális csicskására bízza a piszkos munkát és viteti el a balhét. Ezt mondjuk sosem fogjuk megtudni, mivel Abra sosem nyilatkozik. Egy normálisan vezetett klubnál azért úgy gondolom, hogy a tulajdonos egy ilyen kaliberű és ilyen intenzív visszhangot kiváltó döntés után annyira azért kellene, hogy gerinces legyen, hogy kiáll, és felvállalja a dolgot és beismeri nyíltan, hogy "igen, sajnos ennyire hülye vagyok a focihoz, hogy komolyan azt hiszem, hogy a manager-t ki kell rúgni, ha csak második a csapat, de nézzétek el nekem, nagyon elfoglalt vagyok, mert meg kell keresnem azt a pénzt, amit a csapatra költök....."
Egy ilyen beismerés után sem tudnám utálni Abrát, mert szó szerint a szakadék széléről rántott vissza minket, legfeljebb sajnálnám, hogy nem tud olyan CEO-t alkalmazni, aki kicsit jobban átlátja a dolgokat. De legalább a futball közvélemény talán azt mondaná, hogy "legalább van a paliban annyi tartás, hogy felvállalja az elvárásait nyilvánosan" még akkor is, ha az elvárások talán 'kicsit" irreálisak is.....
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#50 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

rafanadal írta:
Greench írta:
Pooch írta:Azt nem olvasta vlki hogy kb mikor lesz Hivatalos ki az ujj edzo??

Úúúúristeen... Amikor bejelentik, ugyan mikor?!
Mikor jelentik be, hogy mikor lesz az új edző bejelentése? Megölitek a medvét komolyan mondom.

a bbc szerint arra várnak a klub felsővezetésének nagyokosai, hogy Hiddink beleállítja-e a földbe a török válogatottat a selejtezőkön júniusban és ha igen, akkor ott már nem fognak kérni belőle és lehet megint üldözni egy ajánlattal....
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#51 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

mikel12 írta:
Petrolanos írta:Itt olvasgatva az az igazság, hogy sokan örültök CA kirúgásának, pedig lesz még olyan időszak, amikor vissza is fogjátok sírni. Tavalyi duplázás után, idén 2. helyen zártuk az évet, és már ki lett rúgva? Ez nem az a bajnokság, ahol minden évben lehet nyerni, és a 2. hely nem olyan rossz, főleg ilyen kerettel. Most jön új edző, ha lesz egy kis hullámvölgy, vagy épp megint 2. leszünk, akkor az is menjen innen? Ilyen mentalitással csoda, ha egy edző egy évnél tovább van itt.

Lehet hülyeségek a következő elméleteim, de pl. CA távozását nem követelte a játékosok közül senki (mint anno LFS), sőt... A régebbi, és a kicsit okos szurkolók se követelték CA távozását, úgyhogy nem is értem, miért kellett kirúgni. Most meg ha jön ilyen faszparaszt edző mint pl. Benitez, akkor lehet örülni. Nemhogy 2. leszünk, de EL helynek is lehet örülni fogunk.

Mindenesetre én Mourinho-nak örülnék legjobban, ha már így alakult, hogy Ancelottinak távoznia kellett.
És köszönet Carlo-nak a két év munkájáért, és a duplázásért. :)
1.MU ellen a micsinált? idézem " Ez olyan nekünk mint egy döntő" nesze 36 másodperc után 1-0 BL-be nem támadtuk le őket, végülis nem dől el semmi ha góltkapunk -.-"

2.Most tegnap ha olyan fontos lett volna neki a klub, akkor biztos jobban felspanolta volna a srácokat :))
tejóisten, tényleg erre alapozod a kirúgás jogosságát?????????? Figyu, kisfiam, a ManUtd nem valami szedett-vedett non-league csapat és ők is történelmet készültek írni a bajnoki címek számát tekintve, tehát volt miért harcolniuk. Mögöttük másodikként végezni nem a világ vége. Szerintem téged kényszerből arsenal drukkerré kéne varázsolni egy évre, talán azután jobban szeretnéd a csapatot, amely szurkolójának magadat vallod..... :P
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#52 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Bon írta:Ezúton szeretném megköszönni Ancelottinak a tavalyi duplázást. Én soha nem fogom elfelejteni. Én támogattam a menesztését, de nem ilyen módon. Szerintem így lesz a legjobb mind a két félnek. Ancelotti sem nagyon szeretett volna már itt maradni, legalábbis a nyilatkozatai alapján.
Kívánok neki sikerekben gazdag szezonokat, és remélem hallgat Tottira, és a Romahoz igazol.
Nos, nekem a nyilatkozatai alapján nagyon is úgy tűnt, hogy maradni akart, de nem akart teljesen meghunyászkodni a végén a gourlay-féle szutykos patkányoknak, ezért a visszafogottabb nyilatkozatok a vége felé.

Ez pedig egy alapmű :

http://www.youtube.com/watch?v=szgPIT_Rkb4" onclick="window.open(this.href);return false;



könnyezve röhögtem rajta
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#53 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

tru23 írta:Kár ezért a szezonért. Kár Carloért, igazán. Sajnos ezek után viszont így kellett lennie. Reméljük a következő edzőnek hosszabb maradása lesz.

Respect Carletto a tavalyi dupláért, és a két brazilunkat sem felejtjük ki.

Szívemből szóltál :)
Birth, CHELSEA, Death

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Carlo Ancelotti

#54 Hozzászólás Szerző: langidave »

chiedis írta:Annyit azért nem költenek a csapatra. Akkor nem 10 évig lettek volna lent. Ecclestone egy alibi csapata. Olyan mint McCabe az FTC-vel meg a Sheffield-del. Ha akarna költeni, akkor a Sheffield már rég nb1-ben lenne :)

Akkor már inkább a Roma. NA ott most lett pénz az új tulajokkal.

Leszarom amúgy, abból a 2 milliárdos végkielégítéséből mehetne Floridába kurvázni élete végéig...
Nincs miért szégyenkeznie az itt töltött 2 évért.

Queens Park Rangers: Lakshmi Mittal (40%) Bernie Ecclestone (60%) Mittal – £20,800m; Ecclestone - £1,500m

Manchester City: Mansour bin Zayed Al Nahyan £17,800m

Chelsea: Roman Abramovich £8,112m

Szerintem azért van ott pénz :P

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#55 Hozzászólás Szerző: chiedis »

langidave írta:http://www.mirrorfootball.co.uk/news/Sa ... 40847.html

Közben CA is kapós lett :)

Jól járna a QPR-al tele van ott minden pénzzel.
Annyit azért nem költenek a csapatra. Akkor nem 10 évig lettek volna lent. Ecclestone egy alibi csapata. Olyan mint McCabe az FTC-vel meg a Sheffield-del. Ha akarna költeni, akkor a Sheffield már rég nb1-ben lenne :)

Akkor már inkább a Roma. NA ott most lett pénz az új tulajokkal.

Leszarom amúgy, abból a 2 milliárdos végkielégítéséből mehetne Floridába kurvázni élete végéig...
Nincs miért szégyenkeznie az itt töltött 2 évért.
Nyugodj bekeben Mister !

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Carlo Ancelotti

#56 Hozzászólás Szerző: langidave »

http://www.mirrorfootball.co.uk/news/Sa ... 40847.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Közben CA is kapós lett :)

Jól járna a QPR-al tele van ott minden pénzzel.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#57 Hozzászólás Szerző: kdako »

Állítólag a végkielégítés mellett azon ment a meccs a tárgyalásokon, hogy kikerüljön az a pont, ami szerint távozása után egy évig nem dolgozhat PL-csapatnál. Sikerült erről megállapodni, így lehet, hogy a Roma helyett marad Londonban Carlo, és vár egy lehetőségre. (Guardian)
GO BLUES!

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Carlo Ancelotti

#58 Hozzászólás Szerző: Gereb »

ParanoidAndroid írta:Wigan elleni meccs után,ugye amikor ünnepeltük a PL-t...mondott pár szót CA mikrofonba és azzal zárta,hogy :

"kámon Chelsea" ordítva...mindig kiráz a hideg:)
Így ahogy mondod.
Teljesen beleborzongtam.

tru23

Re: Carlo Ancelotti

#59 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Kár ezért a szezonért. Kár Carloért, igazán. Sajnos ezek után viszont így kellett lennie. Reméljük a következő edzőnek hosszabb maradása lesz.

Respect Carletto a tavalyi dupláért, és a két brazilunkat sem felejtjük ki.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Carlo Ancelotti

#60 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

ParanoidAndroid írta:Wigan elleni meccs után,ugye amikor ünnepeltük a PL-t...mondott pár szót CA mikrofonba és azzal zárta,hogy :

"kámon Chelsea" ordítva...mindig kiráz a hideg:)
http://youtu.be/aeD7KfR6MzQ" onclick="window.open(this.href);return false;
De távolinak tűnik. Itt ki gondolta volna, hogy egy év múlva már új edzőt keresünk? :?
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Lezárt