Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#101 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Hiddink tagadja hogy jönne, Mourinho viszont jöhet, kellőképpen köcsögök voltak vele Madridban az utóbbi időben.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#102 Hozzászólás Szerző: Bon »

Elkezdődött:
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... acked.html" onclick="window.open(this.href);return false;

keny277
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010. szeptember 29., szerda 18:56
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Michael Ballak

Re: Carlo Ancelotti

#103 Hozzászólás Szerző: keny277 »

Hello!

Szerintem a Chelsea-nek Mezey Gyuri kell!


Let's go Chelsea

Avatar
Krisztina
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. szeptember 13., hétfő 18:45
Kedvenc játékos: Ivanovics
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Carlo Ancelotti

#104 Hozzászólás Szerző: Krisztina »

Bon írta:Szerintem napokon belül megtudjuk, hogy ki az új menedzser. A vezetőség biztos, hogy nem küldte volna el Carlo-t, ha nem lenne meg az új edző, vagy nem tárgyaltak már vele.

Nekem olyan megérzésem van, hogy Pep Guardiola veszi át Carlo helyét. Régóta üldözzük már (újságok szerint), és Pep is azt mondta, hogy kihívásokra vágyik. Ha megnyeri szombaton a BL-t, akkor 99%-ig biztos vagyok benne, hogy ő lesz a befutó. :cry:
Lehet, hogy igazad van. Guardiola... :roll:

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#105 Hozzászólás Szerző: Bon »

Szerintem napokon belül megtudjuk, hogy ki az új menedzser. A vezetőség biztos, hogy nem küldte volna el Carlo-t, ha nem lenne meg az új edző, vagy nem tárgyaltak már vele.

Nekem olyan megérzésem van, hogy Pep Guardiola veszi át Carlo helyét. Régóta üldözzük már (újságok szerint), és Pep is azt mondta, hogy kihívásokra vágyik. Ha megnyeri szombaton a BL-t, akkor 99%-ig biztos vagyok benne, hogy ő lesz a befutó. :cry:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Carlo Ancelotti

#106 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Ha holland akkor csak is Ruud Gullit legyen vagy természetesen Hiddink,de álomkategoria lenne ha mindkettő !

Avatar
Krisztina
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. szeptember 13., hétfő 18:45
Kedvenc játékos: Ivanovics
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Carlo Ancelotti

#107 Hozzászólás Szerző: Krisztina »

Riijkad odsa is lement. Ha hollandot hozunk azzal az lehet a cél, hogy Sneijdert ide csábítsuk!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#108 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Faszom, reggel is felkelek, de meg mindig nem ertem, hogy miert kellett kirugni Carlot... De most komolyan, nalunk neha ugy erzem, hogy a jo se eleg jo. Masodik hely a PL-ben? KIRUGUNK!

utcalány kivancsi vagyok, hogy ki fogja elvallalni, hogy vezeti ezt a csapatot (Benitez, van Gaal jehezusom), van Bastennek se tudnek orulni, akik talan csillapithatnak ezt a tehetetlen duhot, amit erzek, az Mou vagy Boas...

Nagyon fog hianyozni CA, iszonyat paraszt modon raktak ki, nem ezt erdemelte. Azt nem tudom, hogy most milyen apropobol fogom idezni a mondatait... :)
It's a very important game, today, tomorrow.
We played well, we tried to win, we did our best, but we didn't win.
I can go, I can have lunch, if you don't want to to speak about the match.
It's a good oportunity, for me, to be the coach of a great team like Chelsea.
We gonna miss ya, Carlo!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Carlo Ancelotti

#109 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kdako írta:A Will Hillnél Marco van Basten sokat ugrott előre az est folyamán, a végén nála volt a legkisebb odds, aztán végül le is vették ezt a fogadást.
Remek... :?

Mindegy, remélem hamar meglesz, bárki is legyen az.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Carlo Ancelotti

#110 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Köszönjük Carlo. Addig itt nem marad tovább 2-3 évnél edző senki, amíg nem nyer BL-t, ennyi a történet véleményem szerint.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#111 Hozzászólás Szerző: kdako »

A Will Hillnél Marco van Basten sokat ugrott előre az est folyamán, a végén nála volt a legkisebb odds, aztán végül le is vették ezt a fogadást.
GO BLUES!

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Carlo Ancelotti

#112 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Köszönjük Carlo a duplázást, és a 6/6-ot!
Nem tudom eldönteni, örüljek vagy ne. Majd az idő eldönti, na meg hogy ki jön a helyére.

Az idei teljesítményt nem lehet teljesen az ő nyakába varrni:

Sajnos szélsőink nincsenek, illetve hulladék teljesítményt nyújtanak, Torres semmit nem mutatott eddig, a középpályánk egy rakás szerencsétlenség, Lampard sem a régi már, és ez nagyon meglátszik a csapat teljesítményén.
Szerintem nyugodtan padoztatni lehetne őt, Giggs is csak "részmunkaidőben" veszi ki a részét a MU sikereiből, mégis rengeteget tesz hozzá, nos szerintem egy ilyesféle felállás Lampsnak is jót tenne, mert gáz(na jó, a régi önmagához képest kevés) amit idén nyújtott.
Drogbát is ideje lenne fokozatosan kivonni a főcsapatból, és ugyanúgy kiegészítő emberként gondolni rá, mert egyszerűen eljár(t) felette az idő.
Egyedül a védelem van rendben meg Cech. Feltéve persze, ha Iva játszik jobb bunkó poszton.

Bőven benne voltak az idei év sikertelenségében a srácok legalább annyira, mint Carlo!

Igazolnunk kell majd, most nem kezdek bele, hogy kit meg hova, azt úgyis annyian leírták, leírják és le fogják még írni. Nyilván Torres köré kéne felépíteni valami kiszolgáló támadószekciót.

Bízom benne, hogy találunk Carlonak méltó utódot, illetve Abra már kinézett vmi értelmes embert a helyére, és nem egy Benítezzel adunk a szarnak egy pofont.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Carlo Ancelotti

#113 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Big Cap írta:Chris Cohen féle Ancelotti szám mehet a kukába :(
Pedig hatalmas szám, a többi dala ehhez képest 0 :D Tavaly ilyenkor mennyit hallgattam :? :)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Carlo Ancelotti

#114 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Chris Cohen féle Ancelotti szám mehet a kukába :(
Blue is the Colour

Avatar
tegwol
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009. január 5., hétfő 17:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyömöre

Re: Carlo Ancelotti

#115 Hozzászólás Szerző: tegwol »

Hegee írta:
kdako írta:Remek, sikeresen elkúrt a vezetőség megint kb 10 millió fontot a végkielégítésekre...

Tiszteletlenség így, a meccs után pár órával kirúgni, anélkül, hogy tárgyalnának vele normálisan. A duplázás után ennél sokkal többet érdemelne.
Ezt adom. Arra leszek kiváncsi ezek után melyik edző meri majd elválalni nálunk a munkát, mert hogy nem sokan az tuti. Folyamatosan magunkat járatjuk le, költjük a pénzt kielégítésekre.. Vicc.

Köszönjük Carlo a tavalyi duplázást, a gólrekordot, a tavalyi gyönyörű játékot, a nagy négyes oda-vissza alázását. Sok sikert a továbbiakban.
like :(

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Carlo Ancelotti

#116 Hozzászólás Szerző: adee93 »

szívesen látnám Grantot ismét az edzőknek elég jól ment csapatnak mikor ő volt és nem rajta múlt anno a bajnokság meg a BL
Blue is the Colour

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#117 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Nem értek egyet. Elmúlt a kezdeti lendület, mint általában mindig a második évben, és nem hagytunk Ancelottinak időt arra, hogy összeszedje a gárdát, akár néhány új játékossal. Faszkalap döntést hozott a vezetőség, ennek ellenére nem fogok könnyezni, csak megint lejárattuk magukat.

Hogy mennyire buta döntés volt ez? Majd meglátom, mennyien fogtok örülni, ha bejelentik Benítezt vagy van Gaalt. A foci lélektani részéhez fel kell nőni, és ebben még páran durván el vagytok maradva. Nem mindegy, hogy mennyire vagy baráti viszonyba az edződdel, és ezek idővel alakulnak ki. Persze ha Boast hozzuk, az enyhíti a fájdalmamat, de esélyt se látok rá ebben a pillanatban.

Ja, és mindenért Carlo a hibás. Nem Malouda, akinél szánalmasabb teljesítményt még senkitől nem láttam kékben, vagy a kulcsembereink kidőlése hónapokra, vagy épp Wilkins idétlen elküldése. Nem Wilkins hozta az eredményeket, ez egy hülyeség... viszont fontos része volt az egységnek, és valóban ott megtört valami, de nem azért, mert Carlo buta edző, és mindent Wilkins csinált. Jó páros voltak.

Mindent köszönök Carlo! A gólrekordot, a történelmi duplát, a felejthetetlen délutánokat. A te vezetésed alatt volt a legjobb érzés magamra húznom a Chelsea mezt.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Carlo Ancelotti

#118 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Emenalo visszatérhet oda ami eddig volt,mert másod edzőnek ritka szar
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#119 Hozzászólás Szerző: kiki »

kdako írta:Phil McNulty, a BBC sportrovat vezetője írta: If Chelsea fans want stability & continuity they wouldn't have Abramovich, his millions & his whims. That is the deal. Like it or not.
Egyetértek vele.
csak milyen üzenet a lehetséges edzőknek, hogy a második hely is kevés...
elég a 2. hely megfelelő küzdőszellemmel,motivációval,mentalitással
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#120 Hozzászólás Szerző: kdako »

Phil McNulty, a BBC sportrovat vezetője írta: If Chelsea fans want stability & continuity they wouldn't have Abramovich, his millions & his whims. That is the deal. Like it or not.
Egyetértek vele.
csak milyen üzenet a lehetséges edzőknek, hogy a második hely is kevés...
GO BLUES!

Lezárt