Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Carlo Ancelotti

#21 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Joey elengedése talán az egyik legjobb üzletünk volt, a sok rossz között. Az a liverpool-ban sem mutat semmit, állandóan sérült volt és nincs semmi lövőereje...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Carlo Ancelotti

#22 Hozzászólás Szerző: gerawba »

andyslacker írta:a 100 indokolt lett volna a múltban mutatott odaadó játéka alapján, főleg ha hozzávesszük , hogy még rendesen volt/lett volna még benne jópár erős szezon. SzVSz.
:D :D :D
Jézus úristen.

Ilyen jogcímen se hallottam még fizuemelést, hogy ,,múltban mutatott odaadó játék''. Ki a frászt érdekel fizetés kapcsán, hogy mit csinált négy-öt éve?

Az előző 4 szezonban volt 1, amikor jó volt, egyébként iszonyat halovány (meccset alig játszott végig, fél évekig sérült volt), és errefel még fizetésemelést is kér? Tökéletes döntés született vele kapcsolatban.
HAZARD = Messi+Ronaldo

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#23 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

flatley09 írta:És szerinted melyik mentalitás, stílus, játékos hiányzik JOBBAN most a csapatból? :D
Nem is kérdés, hogy Joey "mindent a csapatért és a győzelemért" mentalitás hiányzik jobban, mint a "mutassuk meg mekkora sztár vagyok" megközelítés :)
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#24 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Hegee írta:
A Bayernben viszont a világ legjobb balszélsőjévé nőtte ki magát, ez vitathatatlan.
Egyébként sok mindenben nem értünk egyet, Ferreira első 2-3 évében igenis jó volt.
Colenak asszem 80000- es fizuja volt, és 100000(120000?) -et akart, amit ugyebár nem érdemelt az utolsó szezonja alapján.

Igen az utolsó szezonja alapján nem lett volna reális a drasztikus emelés, de kétlem hogy 120k lett volna az elvárása. Én úgy tudom, hogy 100 körül kért, és a 80as korábbi fizuja alapján (valami ilyesmi volt a régi gázsija) a 100 indokolt lett volna a múltban mutatott odaadó játéka alapján, főleg ha hozzávesszük , hogy még rendesen volt/lett volna még benne jópár erős szezon. SzVSz.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Carlo Ancelotti

#25 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

andyslacker írta:
flatley09 írta:
andyslacker írta:
Cole nem JM alatt ment el, de a padot JM alatt kellett , hogy megszokja, és ráadásul sokszor indokolatlanul. Robben-nek a madridi idejéből kevés meccset láttam, de egy Real fanatikus jóbarátom szerint igencsak középszerű volt a teljesítménye....nem szar, de nem is zseniális....talán nem véletlen, hogy sokáig nem is húzta ott....
Hát, én meg sok Real meccset láttam és amikor játszott, akkor ment neki...De ha az a teljesítmény neked nem mérvadó, azt Te is elismered, hogy a Bayern kezdője jobb, mint a poll padja, vagy még az sem...
Attól, hogy megszokta a padot, nem kell ott ülnie...ha nem a teljesítménye miatt került oda, azt más edő alatt bizonyíthatta volna, sztem nem tette.
Mivel Chelsea szurkoló vagyok, nem nagyon vájkálok a Liverpool ügyeiben, úgyhogy nem fogom adni a nagy bennfentest és bevallom, hogy gőzöm sincs róla, hogy miért nem stabil kezdő ott. Amiben biztos vagyok, mert a saját szememmel láttam 1 vagy 2 meccset leszámítva minden meccsünket Joey fénykorában, az az hogy iszonyatos szívvel küzdött mindig, nem a sajár image-e polírozásával volt elfoglalva, meg hogy mindenáron egyedül oldjon meg mindent, hanem azzal, hogy hogyan tegyen hozzá a csapatjátékhoz hasznos megmozdulásokkal. Ha egy kis passzal valaki jobb helyzetbe kerülhetett, akkor nem állt neki meglódulni a szélen, csak hogy őrá figyeljen mindenki, hanem az volt a szempont, hogy a kapu elé eljussunk és helyzet/gól legyen a vége. Ha elveszítettük a labdát, akkor meg az volt a legfontosabb, hogy visszaérjen és besegítsen a védekezésbe. Robbentől ezt a fajta "igaz" középpályás mentalitást lényegesen kevesebbszer láttam sajnos.
És szerinted melyik mentalitás, stílus, játékos hiányzik JOBBAN most a csapatból? :D

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#26 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

flatley09 írta:
andyslacker írta:
flatley09 írta:[
?????WTF???? Amikor játszott, egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni...most sem tud a pool-ban. Rendben, ezt tudjuk be a sérülésnek. Az ne legeyen már hiba, hogy egy játékosnak nem adnak új szerződést magasabb fizuval, ha nem szolgál rá...Duff jó volt nálunk, a de megöregedett, kipukkant...a Newcastle-ben sem ment nekik.
Ráadásul Cole nem JM alatt ment el.
Robben ezzel szemben megjárta a Real-t, meg a Bayern-t, állítólag most a Milan akarja. Mindenhol alapember...
A 2 említett játékos Robben-nek a cipőjét nem moshatné le a jelenlegi formájuk alapján, de a csúcsformájukban sem voltak azonos szinten.
Duff és Cole jó játékosok !!!voltak!!! Robben meg egy klasszis!

Cole nem JM alatt ment el, de a padot JM alatt kellett , hogy megszokja, és ráadásul sokszor indokolatlanul. Robben-nek a madridi idejéből kevés meccset láttam, de egy Real fanatikus jóbarátom szerint igencsak középszerű volt a teljesítménye....nem szar, de nem is zseniális....talán nem véletlen, hogy sokáig nem is húzta ott....
Hát, én meg sok Real meccset láttam és amikor játszott, akkor ment neki...De ha az a teljesítmény neked nem mérvadó, azt Te is elismered, hogy a Bayern kezdője jobb, mint a poll padja, vagy még az sem...
Attól, hogy megszokta a padot, nem kell ott ülnie...ha nem a teljesítménye miatt került oda, azt más edő alatt bizonyíthatta volna, sztem nem tette.
Mivel Chelsea szurkoló vagyok, nem nagyon vájkálok a Liverpool ügyeiben, úgyhogy nem fogom adni a nagy bennfentest és bevallom, hogy gőzöm sincs róla, hogy miért nem stabil kezdő ott. Amiben biztos vagyok, mert a saját szememmel láttam 1 vagy 2 meccset leszámítva minden meccsünket Joey fénykorában, az az hogy iszonyatos szívvel küzdött mindig, nem a sajár image-e polírozásával volt elfoglalva, meg hogy mindenáron egyedül oldjon meg mindent, hanem azzal, hogy hogyan tegyen hozzá a csapatjátékhoz hasznos megmozdulásokkal. Ha egy kis passzal valaki jobb helyzetbe kerülhetett, akkor nem állt neki meglódulni a szélen, csak hogy őrá figyeljen mindenki, hanem az volt a szempont, hogy a kapu elé eljussunk és helyzet/gól legyen a vége. Ha elveszítettük a labdát, akkor meg az volt a legfontosabb, hogy visszaérjen és besegítsen a védekezésbe. Robbentől ezt a fajta "igaz" középpályás mentalitást lényegesen kevesebbszer láttam sajnos.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Carlo Ancelotti

#27 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

andyslacker írta:
flatley09 írta:[
?????WTF???? Amikor játszott, egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni...most sem tud a pool-ban. Rendben, ezt tudjuk be a sérülésnek. Az ne legeyen már hiba, hogy egy játékosnak nem adnak új szerződést magasabb fizuval, ha nem szolgál rá...Duff jó volt nálunk, a de megöregedett, kipukkant...a Newcastle-ben sem ment nekik.
Ráadásul Cole nem JM alatt ment el.
Robben ezzel szemben megjárta a Real-t, meg a Bayern-t, állítólag most a Milan akarja. Mindenhol alapember...
A 2 említett játékos Robben-nek a cipőjét nem moshatné le a jelenlegi formájuk alapján, de a csúcsformájukban sem voltak azonos szinten.
Duff és Cole jó játékosok !!!voltak!!! Robben meg egy klasszis!

Cole nem JM alatt ment el, de a padot JM alatt kellett , hogy megszokja, és ráadásul sokszor indokolatlanul. Robben-nek a madridi idejéből kevés meccset láttam, de egy Real fanatikus jóbarátom szerint igencsak középszerű volt a teljesítménye....nem szar, de nem is zseniális....talán nem véletlen, hogy sokáig nem is húzta ott....
Hát, én meg sok Real meccset láttam és amikor játszott, akkor ment neki...De ha az a teljesítmény neked nem mérvadó, azt Te is elismered, hogy a Bayern kezdője jobb, mint a poll padja, vagy még az sem...
Attól, hogy megszokta a padot, nem kell ott ülnie...ha nem a teljesítménye miatt került oda, azt más edő alatt bizonyíthatta volna, sztem nem tette.

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#28 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

flatley09 írta:[
?????WTF???? Amikor játszott, egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni...most sem tud a pool-ban. Rendben, ezt tudjuk be a sérülésnek. Az ne legeyen már hiba, hogy egy játékosnak nem adnak új szerződést magasabb fizuval, ha nem szolgál rá...Duff jó volt nálunk, a de megöregedett, kipukkant...a Newcastle-ben sem ment nekik.
Ráadásul Cole nem JM alatt ment el.
Robben ezzel szemben megjárta a Real-t, meg a Bayern-t, állítólag most a Milan akarja. Mindenhol alapember...
A 2 említett játékos Robben-nek a cipőjét nem moshatné le a jelenlegi formájuk alapján, de a csúcsformájukban sem voltak azonos szinten.
Duff és Cole jó játékosok !!!voltak!!! Robben meg egy klasszis!

Cole nem JM alatt ment el, de a padot JM alatt kellett , hogy megszokja, és ráadásul sokszor indokolatlanul. Robben-nek a madridi idejéből kevés meccset láttam, de egy Real fanatikus jóbarátom szerint igencsak középszerű volt a teljesítménye....nem szar, de nem is zseniális....talán nem véletlen, hogy sokáig nem is húzta ott....
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#29 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Blueflag írta:Igen, a vezetőség volt bunkó paraszt, még véletlenül se Cole akarta a fizetése dupláját. A vezetőség nemet mondott, Cole-nak távoznia kellett, erre most kevesebb pénzért padozik a Poolban, mint amennyit alapból kapott nálunk.

Szegény Duff meg elfáradt, nagyon sok sérülése volt. Még mindig jó játékos, de már nem Chelsea szint. Egyébként ők sokszor játszottak együtt Robbennel.
Nem tudom, hol hallottad a dupla fizut, de nem akarhatta a fizetése dupláját, mert azzal valószínűleg Lampard-nál is többet kapott volna....ennyire meg azért nem hinném, hogy hülye lett volna.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Carlo Ancelotti

#30 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

andyslacker írta:
flatley09 írta:
andyslacker írta: Robben helyett mindig is Duff-ot, vagy Joe Cole-t favorizáltam a bal szélen, hozzájuk képest Robben negyedakkora csapatjátékos csak, azt hogy rohadt önző volt, Te sem vitathatod. A másik meg hogy 10-ből 9szer kifelé tolta meg a labdát, ha a saját oldalán próbált meg elmenni az embere mellett... Komolyan mondom, tök kiszámítható és egydimenziós volt a játéka, amit a tagadhatatlan gyorsasága csak ritkán tudott ellensúlyozni... A sérülékenysége csak azután vált terhessé, hogy a blackburn-i mészáros eltörte a bokáját.
Erre csak annyit mondanék, hogy nézzük meg, hogy az említett játékosok mire vitték....

erre csak annyit mondok, hogy muri faszsága volt, hogy nem tartottuk meg őket. Joey a komolyabb térdsérülése után nem kapott rendszeres lehetőséget, amire csak rátett egy lapáttal, hogy a szerződése lejártához közeledve ugyanolyan bunkó paraszt módon állt hozzá a vezetés a tárgyalásokhoz, mint ahogyan Ancelottival is bántak.
?????WTF???? Amikor játszott, egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni...most sem tud a pool-ban. Rendben, ezt tudjuk be a sérülésnek. Az ne legeyen már hiba, hogy egy játékosnak nem adnak új szerződést magasabb fizuval, ha nem szolgál rá...Duff jó volt nálunk, a de megöregedett, kipukkant...a Newcastle-ben sem ment nekik.
Ráadásul Cole nem JM alatt ment el.
Robben ezzel szemben megjárta a Real-t, meg a Bayern-t, állítólag most a Milan akarja. Mindenhol alapember...
A 2 említett játékos Robben-nek a cipőjét nem moshatné le a jelenlegi formájuk alapján, de a csúcsformájukban sem voltak azonos szinten.
Duff és Cole jó játékosok !!!voltak!!! Robben meg egy klasszis!

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Carlo Ancelotti

#31 Hozzászólás Szerző: langidave »

Blueflag írta:Igen, a vezetőség volt bunkó paraszt, még véletlenül se Cole akarta a fizetése dupláját. A vezetőség nemet mondott, Cole-nak távoznia kellett, erre most kevesebb pénzért padozik a Poolban, mint amennyit alapból kapott nálunk.
Cole tökéletes csere maradhatott volna nálunk, azért tavaly több volt annál, mint ami idén a poolban. Közönségkedvenc volt, volt egy fasza csapata, nem gondoltam volna róla, hogy ekkora zsoldos. Biztos vagyok benne, hogy már ő is nagyon megbánta, jövőre meg mehet valami feljutó csapatba játszogatni....

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#32 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Igen, a vezetőség volt bunkó paraszt, még véletlenül se Cole akarta a fizetése dupláját. A vezetőség nemet mondott, Cole-nak távoznia kellett, erre most kevesebb pénzért padozik a Poolban, mint amennyit alapból kapott nálunk.

Szegény Duff meg elfáradt, nagyon sok sérülése volt. Még mindig jó játékos, de már nem Chelsea szint. Egyébként ők sokszor játszottak együtt Robbennel.

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#33 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

flatley09 írta:
andyslacker írta: Robben helyett mindig is Duff-ot, vagy Joe Cole-t favorizáltam a bal szélen, hozzájuk képest Robben negyedakkora csapatjátékos csak, azt hogy rohadt önző volt, Te sem vitathatod. A másik meg hogy 10-ből 9szer kifelé tolta meg a labdát, ha a saját oldalán próbált meg elmenni az embere mellett... Komolyan mondom, tök kiszámítható és egydimenziós volt a játéka, amit a tagadhatatlan gyorsasága csak ritkán tudott ellensúlyozni... A sérülékenysége csak azután vált terhessé, hogy a blackburn-i mészáros eltörte a bokáját.
Erre csak annyit mondanék, hogy nézzük meg, hogy az említett játékosok mire vitték....

erre csak annyit mondok, hogy muri faszsága volt, hogy nem tartottuk meg őket. Joey a komolyabb térdsérülése után nem kapott rendszeres lehetőséget, amire csak rátett egy lapáttal, hogy a szerződése lejártához közeledve ugyanolyan bunkó paraszt módon állt hozzá a vezetés a tárgyalásokhoz, mint ahogyan Ancelottival is bántak.
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#34 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Blueflag írta:
andyslacker írta: Lehet, hogy nem jól emlékszem, de Drogbát már kóstólgattuk Ranieri alatt is, nem? Amúgy meg Ricky volt az egyetlen stabilan jól szereplő a többi felsoroltból, Ferreira csődtömeg volt mindig is, Glen Johnson-t kellett volna megtartani inkább. Robben önző volt nagyon és az élete árán se rúgott volna bele a labdába jobb lábbal, ami azért eléggé szégyenteljes. Kezman meg mintha nem is játszott volna nálunk....szóval azért JM "saját" szerzeményei sem nevezhetőek sikersztorinak...
Ferreira mindigis csődtömeg volt... aham... na mindegy, tudjuk be annak, hogy nem emlékszel már a Mourinho érára. De hogy Robben teljesítménye szégyenteljes? A leírásod igaz mondjuk az utolsó szezonjára... előtte olyan alapember volt, mint most Terry. Ha valamiért nem játszott, az tutira sérülés volt, és fantasztikus teljesítményt nyújtott a 2005/2006 és a 2006/2007-es szezonban. Arról a Robbenről beszélsz, akinek a széljátékáért a fél karomat odaadtam volna némelyik meccsünk közben idén.

Mellesleg bővíthetnénk még a "Mourinho jó igazolásai" listát bőven. Vagy csak én nem felejtettem el Cech-t, Essient, Ashley Cole-t? Ja és Drogbát is Mourinho igazolta. Ja és ezek csak a legnagyobb nevek, még bőven mondhatnám Ballackot, aki egy jó évig a húzóemberünk volt, vagy Mikelt, aki még a húzóemberünk lehet.
Mikelből már nem lesz semmi, ha eddig képtelen volt beilleszkedni és megtanulni focizni, ezután sem fog :)
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Carlo Ancelotti

#35 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

andyslacker írta: Robben helyett mindig is Duff-ot, vagy Joe Cole-t favorizáltam a bal szélen, hozzájuk képest Robben negyedakkora csapatjátékos csak, azt hogy rohadt önző volt, Te sem vitathatod. A másik meg hogy 10-ből 9szer kifelé tolta meg a labdát, ha a saját oldalán próbált meg elmenni az embere mellett... Komolyan mondom, tök kiszámítható és egydimenziós volt a játéka, amit a tagadhatatlan gyorsasága csak ritkán tudott ellensúlyozni... A sérülékenysége csak azután vált terhessé, hogy a blackburn-i mészáros eltörte a bokáját.
Erre csak annyit mondanék, hogy nézzük meg, hogy az említett játékosok mire vitték....

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#36 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

flatley09 írta:
Lehet, hogy nem jól emlékszem, de Drogbát már kóstólgattuk Ranieri alatt is, nem? Amúgy meg Ricky volt az egyetlen stabilan jól szereplő a többi felsoroltból, Ferreira csődtömeg volt mindig is, Glen Johnson-t kellett volna megtartani inkább. Robben önző volt nagyon és az élete árán se rúgott volna bele a labdába jobb lábbal, ami azért eléggé szégyenteljes. Kezman meg mintha nem is játszott volna nálunk....szóval azért JM "saját" szerzeményei sem nevezhetőek sikersztorinak...
Azt, hogy Drogbát mikor néztük ki, azt nem tudom, de JM alatt jött...Ferreira azért abban az időben igen jó volt, amit meg Robben-ről írtál nevetséges :D És ezt ne vedd rossz néven :D[/quote]


Robben helyett mindig is Duff-ot, vagy Joe Cole-t favorizáltam a bal szélen, hozzájuk képest Robben negyedakkora csapatjátékos csak, azt hogy rohadt önző volt, Te sem vitathatod. A másik meg hogy 10-ből 9szer kifelé tolta meg a labdát, ha a saját oldalán próbált meg elmenni az embere mellett... Komolyan mondom, tök kiszámítható és egydimenziós volt a játéka, amit a tagadhatatlan gyorsasága csak ritkán tudott ellensúlyozni... A sérülékenysége csak azután vált terhessé, hogy a blackburn-i mészáros eltörte a bokáját.
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#37 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Blueflag írta:
andyslacker írta: Lehet, hogy nem jól emlékszem, de Drogbát már kóstólgattuk Ranieri alatt is, nem? Amúgy meg Ricky volt az egyetlen stabilan jól szereplő a többi felsoroltból, Ferreira csődtömeg volt mindig is, Glen Johnson-t kellett volna megtartani inkább. Robben önző volt nagyon és az élete árán se rúgott volna bele a labdába jobb lábbal, ami azért eléggé szégyenteljes. Kezman meg mintha nem is játszott volna nálunk....szóval azért JM "saját" szerzeményei sem nevezhetőek sikersztorinak...
Ferreira mindigis csődtömeg volt... aham... na mindegy, tudjuk be annak, hogy nem emlékszel már a Mourinho érára. De hogy Robben teljesítménye szégyenteljes? A leírásod igaz mondjuk az utolsó szezonjára... előtte olyan alapember volt, mint most Terry. Ha valamiért nem játszott, az tutira sérülés volt, és fantasztikus teljesítményt nyújtott a 2005/2006 és a 2006/2007-es szezonban. Arról a Robbenről beszélsz, akinek a széljátékáért a fél karomat odaadtam volna némelyik meccsünk közben idén.

Mellesleg bővíthetnénk még a "Mourinho jó igazolásai" listát bőven. Vagy csak én nem felejtettem el Cech-t, Essient, Ashley Cole-t? Ja és Drogbát is Mourinho igazolta. Ja és ezek csak a legnagyobb nevek, még bőven mondhatnám Ballackot, aki egy jó évig a húzóemberünk volt, vagy Mikelt, aki még a húzóemberünk lehet.
Essien-t és Cech-t aláírom, Ashley Cole-t meg inkább ne emlegessük, mert a folyamatos visszapasszaitól, meg a sztratoszférába küldött beadásaitól évekig kivoltam, csak tavaly nyújtott konzisztensen elfogadhatót ami azért sovány, tekintve, hogy hány éve itt van már
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#38 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

andyslacker írta: Lehet, hogy nem jól emlékszem, de Drogbát már kóstólgattuk Ranieri alatt is, nem? Amúgy meg Ricky volt az egyetlen stabilan jól szereplő a többi felsoroltból, Ferreira csődtömeg volt mindig is, Glen Johnson-t kellett volna megtartani inkább. Robben önző volt nagyon és az élete árán se rúgott volna bele a labdába jobb lábbal, ami azért eléggé szégyenteljes. Kezman meg mintha nem is játszott volna nálunk....szóval azért JM "saját" szerzeményei sem nevezhetőek sikersztorinak...
Ferreira mindigis csődtömeg volt... aham... na mindegy, tudjuk be annak, hogy nem emlékszel már a Mourinho érára. De hogy Robben teljesítménye szégyenteljes? A leírásod igaz mondjuk az utolsó szezonjára... előtte olyan alapember volt, mint most Terry. Ha valamiért nem játszott, az tutira sérülés volt, és fantasztikus teljesítményt nyújtott a 2005/2006 és a 2006/2007-es szezonban. Arról a Robbenről beszélsz, akinek a széljátékáért a fél karomat odaadtam volna némelyik meccsünk közben idén.

Mellesleg bővíthetnénk még a "Mourinho jó igazolásai" listát bőven. Vagy csak én nem felejtettem el Cech-t, Essient, Ashley Cole-t? Ja és Drogbát is Mourinho igazolta. Ja és ezek csak a legnagyobb nevek, még bőven mondhatnám Ballackot, aki egy jó évig a húzóemberünk volt, vagy Mikelt, aki még a húzóemberünk lehet.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Carlo Ancelotti

#39 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

andyslacker írta:
flatley09 írta:
andyslacker írta:
JM meg javarészt a Ranieri által hozott játékosokkal dolgozott az első évében.
Egyikkel sem értek egyet...Amikor jött JM, akkor azért érkezett Drobga, Carvalho, PF, Robben, Kezman és ez csak az első év.
Ha nem is mind alapemberek, akkor is nagy változás ennyi új játékos.
De azzal sem értek egyet, hogy minden edző José csapatával dolgozott. Annyi év alatt azért eléggé cserélődött a keret. Deco, Belletti, Zhirkov, Ramires, DL, Iva, Bos, Yossi, Anelka, Alex.
Nem mondom, lényegében a gerinc maradt. Cech, Terry, Lamps, Drogba...

Lehet, hogy nem jól emlékszem, de Drogbát már kóstólgattuk Ranieri alatt is, nem? Amúgy meg Ricky volt az egyetlen stabilan jól szereplő a többi felsoroltból, Ferreira csődtömeg volt mindig is, Glen Johnson-t kellett volna megtartani inkább. Robben önző volt nagyon és az élete árán se rúgott volna bele a labdába jobb lábbal, ami azért eléggé szégyenteljes. Kezman meg mintha nem is játszott volna nálunk....szóval azért JM "saját" szerzeményei sem nevezhetőek sikersztorinak...
Azt, hogy Drogbát mikor néztük ki, azt nem tudom, de JM alatt jött...Ferreira azért abban az időben igen jó volt, amit meg Robben-ről írtál nevetséges :D És ezt ne vedd rossz néven :D

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#40 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

flatley09 írta:
andyslacker írta:
AryanH írta:Sajnos ez várható volt. A legnagyobb gond szerintem, hogy elmaradt a "forradalom" amikor idejött. Amikor José érkezett teljesen átformálta a csapatot, a kerettől a mentalitáson át mindenig. Nagyjából az összes edző Grant, Scolari, Hiddink és Ancelotti is José csapatát vitte tovább és formálgatta. Akárki is lesz az új edző, most már világos új koncepcióra kell letenni az asztalra.
JM meg javarészt a Ranieri által hozott játékosokkal dolgozott az első évében.
Egyikkel sem értek egyet...Amikor jött JM, akkor azért érkezett Drobga, Carvalho, PF, Robben, Kezman és ez csak az első év.
Ha nem is mind alapemberek, akkor is nagy változás ennyi új játékos.
De azzal sem értek egyet, hogy minden edző José csapatával dolgozott. Annyi év alatt azért eléggé cserélődött a keret. Deco, Belletti, Zhirkov, Ramires, DL, Iva, Bos, Yossi, Anelka, Alex.
Nem mondom, lényegében a gerinc maradt. Cech, Terry, Lamps, Drogba...

Lehet, hogy nem jól emlékszem, de Drogbát már kóstólgattuk Ranieri alatt is, nem? Amúgy meg Ricky volt az egyetlen stabilan jól szereplő a többi felsoroltból, Ferreira csődtömeg volt mindig is, Glen Johnson-t kellett volna megtartani inkább. Robben önző volt nagyon és az élete árán se rúgott volna bele a labdába jobb lábbal, ami azért eléggé szégyenteljes. Kezman meg mintha nem is játszott volna nálunk....szóval azért JM "saját" szerzeményei sem nevezhetőek sikersztorinak...
Birth, CHELSEA, Death

Lezárt