Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Carlo Ancelotti

#861 Hozzászólás Szerző: Keppi »

MrLazy írta:
bádika írta:majd jön a szokásos nyilatkozat:

"We played good football, we scored a goal at Old Trafford and we are in a good moment."

Igy van barárom!!Igy van!!!
Azok a szokásos kocsog nyilatkozatok mintha minden rendben lenne!!!
Már irritál ez az ember!!!

Én a sky sporton nézem a meccset Ray azt monta hogy maradnia kéne carlonak mert nem találna jobbat nála abra meg felhozta a tavalyi duplázást példának!!
De mindannyian tudjuk hogy tavaj szerncsénk volt mert berbatov szar volt a csúnya angol meg megsérult a végére!!és nem volt hernandez!!most mindegyik csatáruk jo formában van és egészséges sz.rrá is vernek minket!!!!
Azért a szarrá vernek minket elég erős túlzás, mert a Chelsea nem játszott alárendelt szerepet, végig egyenlőek voltunk velük, 1 különbség volt: hogy náluk volt aki egyénit tudott mutatni, valami kiszámíthatatlant húzni, nálunk meg nem volt ilyen (meccsek óta nincs ilyen, leszámítva Luizt).
:)

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#862 Hozzászólás Szerző: Bon »

Blueflag írta:Meccs utáni interjú a Skysportsnak: (nem én fordítottam)

„Amikor mi irányítottunk, képtelenek voltunk betalálni. Tíz emberrel ugyan jól teljesítettünk, és össze is jött az egyenlítés, de másodjára már nem sikerült gólt szereznünk. A United megérdemelte a győzelmet" – vélekedett Ancelotti a találkozót követően.

„Drogba fantasztikusan játszott, de ugyanakkor türelmesnek kell lennünk Fernando Torresszel, és bíznunk benne, hogy fejlődik. Nehéz lesz felrázni a játékosokat, de tovább kell lépnünk, és a következő meccsre kell koncentrálnunk" – tette hozzá az olasz tréner.
Köszi szépen!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#863 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Blueflag írta:Meccs utáni interjú a Skysportsnak: (nem én fordítottam)

„Amikor mi irányítottunk, képtelenek voltunk betalálni. Tíz emberrel ugyan jól teljesítettünk, és össze is jött az egyenlítés, de másodjára már nem sikerült gólt szereznünk. A United megérdemelte a győzelmet" – vélekedett Ancelotti a találkozót követően.

„Drogba fantasztikusan játszott, de ugyanakkor türelmesnek kell lennünk Fernando Torresszel, és bíznunk benne, hogy fejlődik. Nehéz lesz felrázni a játékosokat, de tovább kell lépnünk, és a következő meccsre kell koncentrálnunk" – tette hozzá az olasz tréner.
Szokásos kibaszott falszöveg, amire van egy egyszavas válaszom: nyasgem.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#864 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Meccs utáni interjú a Skysportsnak: (nem én fordítottam)

„Amikor mi irányítottunk, képtelenek voltunk betalálni. Tíz emberrel ugyan jól teljesítettünk, és össze is jött az egyenlítés, de másodjára már nem sikerült gólt szereznünk. A United megérdemelte a győzelmet" – vélekedett Ancelotti a találkozót követően.

„Drogba fantasztikusan játszott, de ugyanakkor türelmesnek kell lennünk Fernando Torresszel, és bíznunk benne, hogy fejlődik. Nehéz lesz felrázni a játékosokat, de tovább kell lépnünk, és a következő meccsre kell koncentrálnunk" – tette hozzá az olasz tréner.

MrLazy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 0:23
Tartózkodási hely: Bristol

Re: Carlo Ancelotti

#865 Hozzászólás Szerző: MrLazy »

bádika írta:majd jön a szokásos nyilatkozat:

"We played good football, we scored a goal at Old Trafford and we are in a good moment."

Igy van barárom!!Igy van!!!
Azok a szokásos kocsog nyilatkozatok mintha minden rendben lenne!!!
Már irritál ez az ember!!!

Én a sky sporton nézem a meccset Ray azt monta hogy maradnia kéne carlonak mert nem találna jobbat nála abra meg felhozta a tavalyi duplázást példának!!
De mindannyian tudjuk hogy tavaj szerncsénk volt mert berbatov szar volt a csúnya angol meg megsérult a végére!!és nem volt hernandez!!most mindegyik csatáruk jo formában van és egészséges sz.rrá is vernek minket!!!!
One life. One team. CHELSEA

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#866 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bon írta:Ha van meccs utáni interjú, legyetek szívesek illesszétek már be. Én már csak azt várom, abból sok minden kiderül majd...
Sok mindent nem fogsz belőle kitalálni, max annyit, mint eddig. We played well, we played nice football, we deserved to win. :wink:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#867 Hozzászólás Szerző: Bon »

Ha van meccs utáni interjú, legyetek szívesek illesszétek már be. Én már csak azt várom, abból sok minden kiderül majd...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#868 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ciao Carlo, attendere Roma !
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Carlo Ancelotti

#869 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

dankodavid írta:
Bon írta:Gyerekek a digin előbb azt mondták, hogy kirúgták CA-t.
A digin... Az már majdnem caughtoffside.com :D
Bírom a humorodat, vannak jó beszólásaid :D :D :D
Kell is ilyen időkben! Kérlek folytasd :D :D

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#870 Hozzászólás Szerző: Bon »

dankodavid írta:
Bon írta:Gyerekek a digin előbb azt mondták, hogy kirúgták CA-t.
A digin... Az már majdnem caughtoffside.com :D
:lol: :lol: :lol:

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#871 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bon írta:Gyerekek a digin előbb azt mondták, hogy kirúgták CA-t.
A digin... Az már majdnem caughtoffside.com :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#872 Hozzászólás Szerző: Bon »

Gyerekek a digin előbb azt mondták, hogy kirúgták CA-t.
szerk.: nem "kirúgták" hanem "kirúgják"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bon 2011. április 12., kedd 23:19-kor.

MrLazy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 0:23
Tartózkodási hely: Bristol

Re: Carlo Ancelotti

#873 Hozzászólás Szerző: MrLazy »

timoboll írta:Ancelotti Wilkins nélkül szart sem ér,ez már egy ideje bebizonyosodott,csak eddig még lehetett a bl-ben bízni,hogy hátha.... de a mu és a city elleni meccseket is csak Luiznak és Ramiresnek köszönhetjük szinte,az egyetlen játékosok akik nagyot játszanak az utóbbi időben,ebből egy alapból nem játszhatott a bl-ben. Amióta elment Ray azóta a csapat mintha edző nélkül játszott volna, kb az volt az érzésem,mint amikor Hrant volt az edző, és még Mourinho edzésmódszereit,taktikáit megtartva bl döntőbe vezette a csapatot. Meg az sem volt előny,hogy tudott angolul normálisan,át tudta adni az érzelmeit,Ancelotti szerintem erre képtelen,hiszen alig tud angolul... nem volt összetartás sem, egy játékosnak igen is szüksége van arra,hogy megbeszélje a dolgokat az edzővel,és Wilkins távozásával megtörhetett a stáb és a játékosok közötti kapocs. Jövőre egy jó edző, egy két minőségi, motivált játékos hiányposztra,és jók leszünk újra. Addig maradunk egymásnak szurkolók,hiszen játékosok,edzők jönnek és mennek,de mi mindig itt leszünk a Chelsea mellett! Hajrá Kékek!


Igy van!!A mu dezo nélkul is nyeri a meccseket!!Hiába van "szar alex" a leláton mi edzovel sem tudunk nyerni!!A játékosok is azt akarják hogy menjen carlo!!!Ez tuti!!kulomben nem igy játszottak volna!!És nem hallok nagyon olyan nyilatkozatokat a játékosoktol hogy "szeretném ha maradna"!!
One life. One team. CHELSEA

Avatar
bádika
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr

Re: Carlo Ancelotti

#874 Hozzászólás Szerző: bádika »

majd jön a szokásos nyilatkozat:

"We played good football, we scored a goal at Old Trafford and we are in a good moment."
http://www.facebook.com/TheSpinFireCompilations" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#875 Hozzászólás Szerző: Bon »

bolnud írta:Én kitartottam nagyon sokáig CA mellett, de mostmár belátom, hogy lejárt az ideje. De ki jönne helyette? Én személy szerint Mourinhonak vagy Villas-Boasnak örülnék. Azonban, Mourinho szerintem még min. 1 évet lehúz Madridban, ebben az esetben viszont talán adnék még egy évet Ancelottinak, de csak akkor, ha utána Mourinho garantáltan hozzánk jön (ez elég valószínűtlenül hangzik...). Azt pedig, hogy Boasnak mik a szándékai, nem tudom...
Egyébként a napokban olvastam valami olyasmit , hogy lehetséges, hogy Guardiola is távozik a szezon végén, szóval ő jöhetne még szóba, de én sokkal jobban örülnék a Special Onenak vagy a tanítványának.
Én utálom a Barca-t, de most azért imádkozom, hogy mind a 4* verje meg a Madridot, és az Mou állásába kerülne(szerintem)

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Carlo Ancelotti

#876 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Én kitartottam nagyon sokáig CA mellett, de mostmár belátom, hogy lejárt az ideje. De ki jönne helyette? Én személy szerint Mourinhonak vagy Villas-Boasnak örülnék. Azonban, Mourinho szerintem még min. 1 évet lehúz Madridban, ebben az esetben viszont talán adnék még egy évet Ancelottinak, de csak akkor, ha utána Mourinho garantáltan hozzánk jön (ez elég valószínűtlenül hangzik...). Azt pedig, hogy Boasnak mik a szándékai, nem tudom...
Egyébként a napokban olvastam valami olyasmit , hogy lehetséges, hogy Guardiola is távozik a szezon végén, szóval ő jöhetne még szóba, de én sokkal jobban örülnék a Special Onenak vagy a tanítványának.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#877 Hozzászólás Szerző: Bon »

Big Cap írta:én annak örülnék ha már holnaptól nem lenne az edzőnk Ancelotti
Több mint esélyes.
Abra elég idegbeteg arccal nézte a meccset.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Carlo Ancelotti

#878 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Big Cap írta:én annak örülnék ha már holnaptól nem lenne az edzőnk Ancelotti
sztem itt mindenki...

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Carlo Ancelotti

#879 Hozzászólás Szerző: adee93 »

én annak örülnék ha már holnaptól nem lenne az edzőnk Ancelotti
Blue is the Colour

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#880 Hozzászólás Szerző: Bon »

kicsipest írta:
Bon írta:Én felajánlom a fél életemet, csak hozzuk vissza José-t.

Könnyen beszélsz, jövőre úgy is vége a világnak :D
:D
De kibaszottul várom CA meccs utáni nyilatkozatát. Csak mielőtt elolvasom le kell higgadni, mert a monitoromba kerülne, azt hiszem. :D

Lezárt