Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Carlo Ancelotti

#1701 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Szerintem Carlo még jó pár évig a Chelsea kispadján fog ülni. Nekem egyébként nagyon szimpatikus CA. Jól összerakta a csapatot. Grat. neki

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#1702 Hozzászólás Szerző: kdako »

Most így közelről (10 méter) látva az volt különösen meglepő, hogy 3-0-nál is milyen ideges volt Carlo. Egy rossz passz után is úgy lekúrta Ivanovicsot, hogy a szerb elszégyellte magát. Persze nyilván a sikerekhez ez kell!
GO BLUES!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1703 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Nagy Tamás írta:Egy szóval sem mondtam, hogy Anelka nem volt kiemelkedő. Nem kell kiforgatni a szavaimat. Én azt mondtam, hogy szerintem Benajun volt a kulcs és nem Anelka.
Nem rád írtam, összességében. Mert több ember is ezen agyalt. Mind a kettő jól (kiemelkedően) teljesített.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#1704 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Nagy Tamás írta:Egy szóval sem mondtam, hogy Anelka nem volt kiemelkedő. Nem kell kiforgatni a szavaimat. Én azt mondtam, hogy szerintem Benajun volt a kulcs és nem Anelka.
Bevallom nekem a bölény játéka jobban tetszett józsiénál és nem tudnék most Motm-et választani. MInt csapat volt jó a Chelsea ezen az estén. Malouda volt kissé halványabb és Zsirkov is lehetett volna acélosabb. Az oroszt sok keresztpasszal tömték jött is Anelka vele párosjátékban a szélen, de Jurij - érthetően a meccshiány miatt - nem tudott maradandót alkotni a szélen.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Nagy Tamás
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2010. augusztus 10., kedd 21:03
Kedvenc játékos: Ivanovics
Kedvenc exjátékos: Tiago

Re: Carlo Ancelotti

#1705 Hozzászólás Szerző: Nagy Tamás »

Egy szóval sem mondtam, hogy Anelka nem volt kiemelkedő. Nem kell kiforgatni a szavaimat. Én azt mondtam, hogy szerintem Benajun volt a kulcs és nem Anelka.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1706 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Ha visszanézitek az Anelkával kapcsolatos írásaimat, kiderül, hogy szeretem Anelkát, és szerintem nagyon jó a szerepkörében. A tegnapi meccs osztályzásában Anelkának adtam a legtöbb pontot (8), 2 gól+ gólpassz, de furcsa módon először a 7 pontra értékelt Benayoun-t tartom a meccs emberének.
Hogy miért ez a fura döntés? Mert nagyon hajtott, küzdött, látszik h akar, sokat és jó helyre passzolt, és sok zseniális (Lampardos) kiugratásai voltak, amik bőven gólok lettek volna, ha nem szórakozzák el a csatárok a kialakított helyzeteiket.
Hogy ez miért kerül ide? mert látom megint megy az Anelka-fórum saga, valamint mert jó húzás lesz ha Ancelotti többet játszatja. Szerintem remek vétel (csere volt J.Colelal), és be is fogja bizonyítani. Voltak fenntartásaim h milyen okból jött Abra után (pl. Ben Haim, Grant :roll: ), de meggyőzött. Ez pedig Yossi és Carlo King érdeme.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Nagy Tamás
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2010. augusztus 10., kedd 21:03
Kedvenc játékos: Ivanovics
Kedvenc exjátékos: Tiago

Re: Carlo Ancelotti

#1707 Hozzászólás Szerző: Nagy Tamás »

szekelyla írta:
Nagy Tamás írta:Nem értek egyet Ancelottival. Szerintem nem Anelka volt a kulcs hanem Benajun. Olyan passzokat osztogatott, hogy csak néztem :shock: :shock:
Mert Anelka nem passzolt egy jót sem gondolom :roll:
Egy szóval sem mondtam ilyet.

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Carlo Ancelotti

#1708 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Nagy Tamás írta:Nem értek egyet Ancelottival. Szerintem nem Anelka volt a kulcs hanem Benajun. Olyan passzokat osztogatott, hogy csak néztem :shock: :shock:
Mert Anelka nem passzolt egy jót sem gondolom :roll:

Avatar
Nagy Tamás
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2010. augusztus 10., kedd 21:03
Kedvenc játékos: Ivanovics
Kedvenc exjátékos: Tiago

Re: Carlo Ancelotti

#1709 Hozzászólás Szerző: Nagy Tamás »

Nem értek egyet Ancelottival. Szerintem nem Anelka volt a kulcs hanem Benajun. Olyan passzokat osztogatott, hogy csak néztem :shock: :shock:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Carlo Ancelotti

#1710 Hozzászólás Szerző: undertow »

Bubi írta:Nem kimondottan csak a csapatra ertem, hanem az egesz bajnoksagnak tobb koze volt az angol focihoz, mint ma. Sokkal tobb volt a rossz/kinos meccs, nem is vitas, viszont volt jonehany olyan meccs, amiert erdemes volt atszenvedni a gazabb idoszakokat is. Amugy meg a 90-es evekben eleg szep sikereket ertunk el.

Mourinho es az angol foci.... :) Jo vicc. Ezt a Jose Chelseaje angolosabb volt mint Gullit/vialli-e - dolgot nem gondolhattad komolyan. Josenak esetleg 2005ben volt iramaban es stilusaban angolosabb a jateka. Nem volt tipikus angol stilusunk, de sokkal attraktivabbak voltunk (jobb napjainkon). Nem tudom mikepp lehetne ezt jol erzekeltetni; jobban "nyuzsogtek" a jatekosok a palyan. Sokkal izgalmasabb meccsek voltak azok (nekem).
az egész bajnokságnak persze, hiszen '98-ban még csak két csapat váltott a professzionálisabb szemléletű kontinentális módszerekre és stílusra. wenger arsenalja, és a chelsea - főleg hoddlenek köszönhetően.
nem is értem az összevetést, 2000 környékén 5-6 meccsenként egyszer varázsolt a csapat - most 5-6 meccsen keresztül, laza 30 gólt hintve.

az angol iskola és josé a gyors, minél kevesebb érintésből felépített (kontra)támadásokra épül, sok fel- és beíveléssel.
gullit és vialli rövidpasszos, egyérintős, technikásabb stílust alkalmazott.
az persze igaz, hogy gullit alatt az angol hagyományokhoz híven sokat nem fogtak fel a taktikából a játékosok és nem nagyon értették mit magyaráz a vigyorgó raszta. ez lehet talán a 'nyüzsgés' :)

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Carlo Ancelotti

#1711 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

dankodavid írta:Carlo a hónap menedzsere: http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 76,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Grat neki!

Amúgy a hónap menedzserét és játékosát a premierleague.com-on szavazzák meg?
Mert én ott szavaztam Ancelottira ;D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Carlo Ancelotti

#1712 Hozzászólás Szerző: Bubi »

undertow írta:
Bubi írta:U.I.: Nekem Gullit/vialli idejen sokkal jobban tetszett a focink. Akkor meg markansabban kierzodott az az igazi jellegzetes angol foci. Ha ma megnez valaki egy 90-es porgosebb iramu Chelsea meccset, es egy mai, taktikusabb kimertebb Chelsea meccset, szive szerint visszautazna az idoben, hogy annak a Bajnoksagnak szorithasson. (legalabbis en biztos).
lenne kedved ezt részletezni? én emlékszem azokra a meccsekre, többször voltunk annyira szarok, hogy szinte fizikai fájdalmat okozot, a folyamatosan hullámzó teljesítmény és a kiscsapatok ellenu menetrendszerű pofáraesés meg sírásra késztette a legedzetteb idegrendszert is ;)
a tipikus angol stílustól viszont már akkor is messze álltunk, hoddle óta birtoklásra és rövidebb passzokra épült a játék. ezért is bukott meg csúfosan sutton, aki felívelések és magas labdáj híján nem tudott mit kezdeni magával. akkoriban a klasszikus angol focit a wimbledon játszotta, hát ég és föld volt a két csapat játéka. josé chelseaje angolosabb volt, mint gullité...
Nem kimondottan csak a csapatra ertem, hanem az egesz bajnoksagnak tobb koze volt az angol focihoz, mint ma. Sokkal tobb volt a rossz/kinos meccs, nem is vitas, viszont volt jonehany olyan meccs, amiert erdemes volt atszenvedni a gazabb idoszakokat is. Amugy meg a 90-es evekben eleg szep sikereket ertunk el.

Mourinho es az angol foci.... :) Jo vicc. Ezt a Jose Chelseaje angolosabb volt mint Gullit/vialli-e - dolgot nem gondolhattad komolyan. Josenak esetleg 2005ben volt iramaban es stilusaban angolosabb a jateka. Nem volt tipikus angol stilusunk, de sokkal attraktivabbak voltunk (jobb napjainkon). Nem tudom mikepp lehetne ezt jol erzekeltetni; jobban "nyuzsogtek" a jatekosok a palyan. Sokkal izgalmasabb meccsek voltak azok (nekem).
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#1713 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Carlo a hónap menedzsere: http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 76,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Carlo Ancelotti

#1714 Hozzászólás Szerző: undertow »

Bubi írta:U.I.: Nekem Gullit/vialli idejen sokkal jobban tetszett a focink. Akkor meg markansabban kierzodott az az igazi jellegzetes angol foci. Ha ma megnez valaki egy 90-es porgosebb iramu Chelsea meccset, es egy mai, taktikusabb kimertebb Chelsea meccset, szive szerint visszautazna az idoben, hogy annak a Bajnoksagnak szorithasson. (legalabbis en biztos).
lenne kedved ezt részletezni? én emlékszem azokra a meccsekre, többször voltunk annyira szarok, hogy szinte fizikai fájdalmat okozot, a folyamatosan hullámzó teljesítmény és a kiscsapatok ellenu menetrendszerű pofáraesés meg sírásra késztette a legedzetteb idegrendszert is ;)
a tipikus angol stílustól viszont már akkor is messze álltunk, hoddle óta birtoklásra és rövidebb passzokra épült a játék. ezért is bukott meg csúfosan sutton, aki felívelések és magas labdáj híján nem tudott mit kezdeni magával. akkoriban a klasszikus angol focit a wimbledon játszotta, hát ég és föld volt a két csapat játéka. josé chelseaje angolosabb volt, mint gullité...

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Carlo Ancelotti

#1715 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Sindu írta:Azt nem értem Paco, hogyha 90 percen keresztül szép focit akarsz látni, miért nem lettél Barca-szurkoló?
Talán mert a spanyolos, latinos stílus nekem nem tetszik.
bence írta:Tiszteletben tartom véleményedet, bár én erősen vitatkoznék veled 2db 7-0-ás, valamint 1 db 8-0-ás meccs után. Ilyet évek óta nem láttunk a csapattól....
De kifejtenéd észérvek alapján, miért gondolod ezt? :wink:
Olvass vissza egy kicsit. :wink:
Sindu írta:akkor meg nem értem miért kritizálja CA-t paco. Nem kell egy csapatnak tökéletesnek lennie. Elég, ha a világ legjobbja.
Neked is ajánlom, hogy olvass vissza.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Carlo Ancelotti

#1716 Hozzászólás Szerző: Bubi »

chiedis írta: Top 5 edző: Mourinho, Ferguson, Ancelotti, del Bosque, Capello.
Es ha osszegyurjuk ezt az otot, akkor kapunk egy Hiddinket :)
Persze ez nagyon tulzas, csak erzekeltetni akartam, hogy Hiddink a top2ben is benne van, nem hogy a top5ben:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Carlo Ancelotti

#1717 Hozzászólás Szerző: Sindu »

chiedis írta:
Sindu írta:Azt nem értem Paco, hogyha 90 percen keresztül szép focit akarsz látni, miért nem lettél Barca-szurkoló?
Milyen szép foci? Az övrebro meccsen Messi és Xavi elveszett a pályán, sehol egy szép játékot v támadást nem láttam :mrgreen:
Az, hogy a Barca szépen játszik, annak köszönhető, hogy egy gagyi harmatgyenge bajnokságban játszik. Ezért volt 20 pont különbség az első 2 és a kövi 18 között.
A Hérculest, Gijont, Xerezt a DVSC is legyőzné. NE vicceljünk. Mintha kifingott volna a nagy foci José Intere ellen, meg ellenünk.
Megnézném Angliába őket. GYűlölet az az együttes, ilyen divathullám még a Realt sem érte amikor igencsak jobban ment mint a mai Barcának.
Ha így van, és jelenleg a Chelsea idén a világ legjobb csapata - amiben én nem vagyok biztos, a tavalyi évre egy rossz szavam sincs, az ideire meg egyelőre csak annyi: Alakul, szép, jó lenne ha így maradna, de nagyon hosszú még a év -, akkor meg nem értem miért kritizálja CA-t paco. Nem kell egy csapatnak tökéletesnek lennie. Elég, ha a világ legjobbja.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1718 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Sindu írta:Azt nem értem Paco, hogyha 90 percen keresztül szép focit akarsz látni, miért nem lettél Barca-szurkoló?
Milyen szép foci? Az övrebro meccsen Messi és Xavi elveszett a pályán, sehol egy szép játékot v támadást nem láttam :mrgreen:
Az, hogy a Barca szépen játszik, annak köszönhető, hogy egy gagyi harmatgyenge bajnokságban játszik. Ezért volt 20 pont különbség az első 2 és a kövi 18 között.
A Hérculest, Gijont, Xerezt a DVSC is legyőzné. NE vicceljünk. Mintha kifingott volna a nagy foci José Intere ellen, meg ellenünk.
Megnézném Angliába őket. GYűlölet az az együttes, ilyen divathullám még a Realt sem érte amikor igencsak jobban ment mint a mai Barcának.
Nyugodj bekeben Mister !

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Carlo Ancelotti

#1719 Hozzászólás Szerző: bence »

paco83 írta: A véleményem az, hogy CA egy balfasz.
Tiszteletben tartom véleményedet, bár én erősen vitatkoznék veled 2db 7-0-ás, valamint 1 db 8-0-ás meccs után. Ilyet évek óta nem láttunk a csapattól....
De kifejtenéd észérvek alapján, miért gondolod ezt? :wink:

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Carlo Ancelotti

#1720 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Azt nem értem Paco, hogyha 90 percen keresztül szép focit akarsz látni, miért nem lettél Barca-szurkoló?

Lezárt