Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1721 Hozzászólás Szerző: chiedis »

A balfaszság nem csak az eredmények alapján állapítható meg.
Scolari egy balfasz. Világbajnok edző? azt a 2002-es brazil Ronaldoval felálló válogatottat én is aranyéremig vittem volna.
Hogy miért balfasz? Mert brazil focit akar játszatni Angliában a Chelseavel. És mert elbukta az összes rangadót...
Az már megint őt minősíti, hogy pénzért a Bunyodkort vezette.

Ancelotti nem balfasz, le tett sok mindent az asztalra, már Londonban is, nem beszélve a Milan korszakáról a BL-ben.
Milyen csapatot alkotott, ő fedezte fel Kakát és nevelt belőle aranylabdást, mellesleg egy Kacsa nevű huszas srácot is felfedezett, aki komoly játékos lehet a jövőben.
Top 5 edző: Mourinho, Ferguson, Ancelotti, del Bosque, Capello.
Gárdióla cicát kihagytam, azért nem akarom magam komolytalannak beállítani :mrgreen: azt a Barcát mindenki elvezetné, pláne Övrebro és Platini (A Sun 2 nappal korábban megírta, h nem akar ismét házidöntőt)...
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Carlo Ancelotti

#1722 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Egy edzőt az eredményei minősítenek, mint ahogy egy csatárt a góljai. Ezért furcsa, hogy sokan nem fogadják el Carlo-t és Anelka-t :D . Az összes többi dolog nem szakmai, hanem szimpátia kérdése...

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Carlo Ancelotti

#1723 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Én is rühellem a spanyol focit, és Pl a Bolton és a Svájci válogatott meccseit szeretem nézni mert azokat tényleg csak a győzelem érdekli, és mindent meg is tesznek érte. Imádom amikor mondják a spanyolfajzatok h képzetlen ügyetlen csúnya focit játszik az ellenfelük, aztán tényleg igazán deffenzív és magasságra építő kis csapat nyer.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1724 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

paco83 írta: A véleményem az, hogy CA egy balfasz.
De komolyan nem érzed azt, hogy mennyire nevetséges és komolytalan állítás egy
1. BL győztes
2. olasz bajnok
3 . angol bajnok
4. angol kupagyőztes

stb.

edzőről?
Örülnék, ha ekkora balfasz lennék.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Carlo Ancelotti

#1725 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Zsoca írta:De az azért érzed, hogy lebalfaszozni egy duplát nyerő edzőt picit erős? Ez nem ízlés kérdése, ez józanságé. Mondd azt, hogy neked nem tetszik, amit csinálunk, nem tetszik ahogy CA csinálja a dolgokat, de az eredmények őt igazolják, nem téged.
Nem érzem erősnek, mivel nem az eredményességéről beszéltem. Azt nem vitatom mivel láthatóan eredményes.
A véleményem az, hogy CA egy balfasz.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Carlo Ancelotti

#1726 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tiszteletben tartom azok velemenyet, akik ugy gondoljak, hogy tok8 milyen a mutatott jatekunk, csak nyerjunk, DE, en annak nem tudok orulni, ha pl - sarkitott pelda - az ellenfel 90 percen keresztul tancolja korul a 16osunkat, mi meg 9 emberrel vedekezunk, egyet meg elorekuldunk malmozni, aztan 20 elorekuldesbol 1 bejon, es szerzunk egy kontra golt. Ervenyes gol ez, jar erte a gyozelem, de nem megerdemelt. (inter tavaly, vagy Barca - ovrebo)

Nekem fontos az, hogy nyerjen a csapat, es megfontosabb, hogy megerdemelten/folenyesen nyerjen.

Nem kell a zongoracipellps "szetcselezem az agyam" jatek. El se tudnam viselni ezt a latvanyt kekben, de meg kell tudni talalni az arany kozeputat, hogy kozonsegszorakoztatoak legyunk, hisz kozonseg nelkul nincs a klub sem.

U.I.: Nekem Gullit/vialli idejen sokkal jobban tetszett a focink. Akkor meg markansabban kierzodott az az igazi jellegzetes angol foci. Ha ma megnez valaki egy 90-es porgosebb iramu Chelsea meccset, es egy mai, taktikusabb kimertebb Chelsea meccset, szive szerint visszautazna az idoben, hogy annak a Bajnoksagnak szorithasson. (legalabbis en biztos).
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1727 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

De az azért érzed, hogy lebalfaszozni egy duplát nyerő edzőt picit erős? Ez nem ízlés kérdése, ez józanságé. Mondd azt, hogy neked nem tetszik, amit csinálunk, nem tetszik ahogy CA csinálja a dolgokat, de az eredmények őt igazolják, nem téged.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Carlo Ancelotti

#1728 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Az teljesen nyílvánvaló, hogy mindenki más miatt szereti a focit.
Van aki a spanyolos össze vissza cselezgetőset kedveli, valaki az írek által használt ívelgetőset. Valakit pedig csak az eredmények érdekelnek.
Ezzel nincs is semmi baj.
Viszont pont emiatt van az, hogy vannak akik CA-t és anelkát balfasznak tartják és ezért van az is, hogy vannak akik majdhogynem istenként tisztelik őket és néznek fel rájuk.
Nyílvánvaló, hogy egyik "brigád" se fogja meggyőzni a másikat, mert nem tud felhozni semmit amivel ez sikerülne. Legalábbis ebben a témában.
Van aki így látja, van aki úgy.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1729 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ezen kár vitatkozni, mert egyik félnek sincsen igaza.
Mivel eredményesen, sokszor szép játékkal (90%), sok passzal, technikásan játszva győzünk...
Nem elfogultság, hanem ez van Hiddink óta, Ancelotti pedig még jobban ráment erre. Abramovics pedig így boldog, de azért vehetne egy Agüerot :mrgreen: 8)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Carlo Ancelotti

#1730 Hozzászólás Szerző: albundy »

bence írta:Ha jól értem Dízel fórumtársat, akkor én is az ő pártján állok. Inkább legyen élvezhetetlen és nulla látvány a meccs, de ha nyerünk, engem csak az érdekel, semmi más.


A focit gólra játszák ,nem szépségverseny

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Carlo Ancelotti

#1731 Hozzászólás Szerző: bence »

Ha jól értem Dízel fórumtársat, akkor én is az ő pártján állok. Inkább legyen élvezhetetlen és nulla látvány a meccs, de ha nyerünk, engem csak az érdekel, semmi más.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1732 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

(érdekes vita a fórumon, nyitom a pezsgőt)

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1733 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Dízel írta: Azon kevesek közé tartozom akik leszarják a joga bonitót meg a szétcselezem a fejem parasztvakítós trükköket.
Egyetértek, főleg ha nem viszi előre a játékot, akkor nem értem a trükközést (pl félpályánál egy kötény, amiből az ellenfél kontrázik..).
De a másik, hogy a mai Chelsea-t nagyon nem lehet vádolni, hogy csúnya focit játszik... szerintem.
GO BLUES!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Carlo Ancelotti

#1734 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én ennyit tennék hozzá:
http://www.chelseafc.hu/index.php?p=sho ... 58&archive" onclick="window.open(this.href);return false;

május 7. :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Carlo Ancelotti

#1735 Hozzászólás Szerző: undertow »

emsanya írta:Az arsenal nagyon szép focit játszik évek óta, de sok szurkolójuk már cserélne velünk...
ízlés dolga. nekem nem tetszik a passz-passz-passz-passz-passz-eladom a labdát stílus...

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Carlo Ancelotti

#1736 Hozzászólás Szerző: bence »

emsanya írta:Az arsenal nagyon szép focit játszik évek óta, de sok szurkolójuk már cserélne velünk...
Szép focit igen....meg lehet nézni az utóbbi években hányszor lett bajnok a szép focival.... :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Carlo Ancelotti

#1737 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az arsenal nagyon szép focit játszik évek óta, de sok szurkolójuk már cserélne velünk...

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Carlo Ancelotti

#1738 Hozzászólás Szerző: paco83 »

undertow írta:klasszisokkal eredményesebb és szebb focit játszunk, mint gullit idején.
Az eredményesebb az tény, a másikat nem tudom sajnos megerősíteni mert nincs összehasonlítási alapom.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Carlo Ancelotti

#1739 Hozzászólás Szerző: undertow »

klasszisokkal eredményesebb és szebb focit játszunk, mint gullit idején.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Carlo Ancelotti

#1740 Hozzászólás Szerző: Dízel »

ez amugy így van, az első 30 percbe mindig töketlenkedés megy :D engem nem zavar, mer ha itthon nézek meccset csomo idő amig jó streamet talallok:P
komolyra forditva a szót, nekem első a csapat győzelme, és csak másodrangú a szépség... én amugy is azért szerettem meg a chelseat mer sokszor láttam statikus és taktikára épülő játékot, és nem arra mentek h. van a pályán 11 ember aztan oldják meg valahogy.
Azon kevesek közé tartozom akik leszarják a joga bonitót meg a szétcselezem a fejem parasztvakítós trükköket.

Lezárt