Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Carlo Ancelotti

#1841 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

tiszi írta:Isten Éltesse az edzőnket :D
miert vissza jott a Hiddink?

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1842 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Isten Éltesse az edzőnket :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9430
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Carlo Ancelotti

#1843 Hozzászólás Szerző: Bubi »

laczze írta:akkor foglalkozzatok csak azzal h. miért nyertünk mert Ferguson töketlenkedik és Arsenal sérüléshullám vagy fogjuk a kupában a könnyű sorsolásra bakker kritikusok vagytok ?:D bocsi télleg nem azért mondom de elég butaság firtatni miért nem más nyert foglakozzunk a duplázással :) az Inter ellen meg lövésünk se volt Mourinho és ez az átok jó csapat ette a nagycsapatokat
A szurkolok altalaban igyekeznek az edzok, illetve a vezetoseg fejevel gondolkodni, es akaratlanul is belekepzelik magukat a pozicioba. Ezert van az, hogy sokakat zavarnak azok a hibak, amik miatt nem 15 pont elonnyel nyertuk meg a bajnoksagot, es szerintem teljesen jogosan. Csak akkor valhat jobba a klub, CA, es a jatekosok, hogyha tanulnak a hibaikbol, ehhez pedig nem art visszatekinteni, es tanulmanyozni a dolgokat. Az segitene a legkevesbe, hogyha csak a duplazas jarna a fejukben. Nem szabad elbizniuk magukat, ezt CA is hangoztatta, tobbszor is. A Kovetkezo szezonra kell koncentralni, es ugy kell belefogni, hogy korrigaljuk az elozo szezonban elkovetett hibainkat.

Szerintem... :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Carlo Ancelotti

#1844 Hozzászólás Szerző: laczze »

akkor foglalkozzatok csak azzal h. miért nyertünk mert Ferguson töketlenkedik és Arsenal sérüléshullám vagy fogjuk a kupában a könnyű sorsolásra bakker kritikusok vagytok ?:D bocsi télleg nem azért mondom de elég butaság firtatni miért nem más nyert foglakozzunk a duplázással :) az Inter ellen meg lövésünk se volt Mourinho és ez az átok jó csapat ette a nagycsapatokat
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Carlo Ancelotti

#1845 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Igaz, mindenkinek megvan a véleménye, most belemehetnék , hogy a kezdő tizenegyet az edző gondolja ki, én nem azt mondtam, hogy ne támadjunk.....ezt még a barcanak sem sikerült feltörnie és egy kiváló formában lévő, jól felspannolt inter volt... de a monoton támadás görcsösségbe fullad, azt is el kell mondani hogy az inter nem csak védekezésbe vert meg minket, 1-1 elleni szituációkban csak vesztettünk, 2-1ket meg nem hagyták, hogy kialakuljon, lőni meg lőhettünk egy remek portásnak ha az nem foghatatlan , akkor kivédi...
Szerintem rosszul álltunk neki az első meccsnek, és hogy a játékosokat felkészítse, már az első perctől az az edző feladata, a taktika, a pályára lépő 11 játékos, a cserék, itt Jose húzta meg a jobb lapokat, CA-nak nem volt válasza és kész, ahogy spanyol, német, orosz bajnoknak sem.

Ha Essien játszik, akkor ha Ferreira nem játszik, ha-kból tele a pohár, és így is billent a mérleg nyelve felénk is...ha nem is a blben, de a kupában és bajnokságban is...mert kellett ferguson töketlenkedése, arsenal sérüléshulláma, kupában asszem elég jó sorsolásunk volt...

ÉN örülök, hogy nyerünk, csalódott ha vesztünk...másképp látjuk a dolgokat, játékosok teljesítményét...a mostani átigazolási politikát, én biztos most 7-8 játékostól megválnék, de nem igazolnék 10 játékost a csapatba...4-3-3, 4-4-2 fekszik a csapatnak, és bajnokságban is jól tudunk vele teljesíteni...ezt a vonalat kéne tovább vinni...az idősödő játékosokat elengedni...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9430
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Carlo Ancelotti

#1846 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hegee írta: idei cserék közül magasan a tudásuk alatt teljesítettek Pl: Joey, Deco.. Így pedig nehéz, nagyon nehéz.
Sztem Deconak konkretan ennyi a "tudasa". Tipikus brazil, aki adja azt a konnyed, latvanyos, hasznos focit par evig, utana pedig egyik naprol a masikra kieg. O egyebkent meg a portoban volt a legjobb, olyasmi volt mint Diego.
Aztan a barcaban teljes agymosason ment keresztul, olyan mintha egy felsobb ero egyszeruen leszoritana a labdat a foldre, amikor o viszi, es erolteti a gyors, lapos jatekot. Nem kapott meg eszbe, hogy nem a barcaban van, es nem spanyolhonban.
Kezdjen el teremfocizni, ott meg lehet jovoje:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Carlo Ancelotti

#1847 Hozzászólás Szerző: undertow »

josé is diamonddal kezdte nálunk. igaz hamarabb váltott, de ő egy duff-robben párost tudott előhúzni, azért nem mindegy :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9430
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Carlo Ancelotti

#1848 Hozzászólás Szerző: Bubi »

dunyha írta:
Visszatérve mit húztam volna, a nagy csapatok ellen Jose taktikája általában az ellenfelek játékának a megölése, 2-3 jó húzás meccsen, hibákat kihasználják, és evvel nyertek...
Betonvédekezést hogy kell feltörni... hát támadjanak ők, hirtelen váltások a meccsen, nem monoton, mindig előre menni, labdát tartogatni, valamikor engedni őket, valamikor szét pressingelni a védelmüktől kezdve, a változatosság ami hiányzott a 2 meccsen, magunk játékát próbáltuk erőltetni, erre meg felkészültek, jött kontra és kész...
Ez mind szep es jo, de azt elfelejtetted, hogy mar a 3. percben megszereztek a vezetest, azthiszem Ferreira hibajabol. Jose politikaja pedig az, hogy eleg 1el tobb golt rugni, mint az ellenfel. Ha nem tamadtunk volna, szerintem korberohogik a csapatot.
Nyertes allasnal csak alibizett volna az Inter, mint ahogy mi is ezt tettuk Jose alatt.
Amugy is erdekes lett volna, hogyha a hazai palyan betomorulo intert nem tamadjuk. Londonban pedig meg mindig ok alltak nyeresre, szinten tamadnunk kellett.

Egy dologban megegyezhetunk, minden gol probalkozasbol szuletik. A nagy szamok torvenye szerint pedig, foleg egy betomorult inter eseteben, 20 akciobol 1nek legalabb illik bejonnie (kalou golja).

Ha Essien jatszik, szerintem sokkal nagyobb eselyunk lett volna nyerni. Nem azt mondom, hogy akkor mar tuti minden, de billen a merleg. Keveseltem az atloveseket, Essien meg ugyebar abban profi. Egy eresztesevel 3 olaszt belott volna a kapuba:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Carlo Ancelotti

#1849 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Bubi írta: Az inter ellen, Te meg is mit huztal volna? Amikor 8 batar olasz tomorul a 16osukon belul, neked mi lett volna az a hasznalhato taktika, amit meghuztal volna? Szerintem a felivelgetes, es az atlovesek. Ezeket meg is probaltuk, sajnos nem jottek be. (Kalou goljat leszamitva, az egy szep atloves volt)
Ca remek edző, bár a taktikáit nem birom...diamond, karácsonyfa...Tette a dolgát, amikor látta nem megy, váltott, ez pozitivum, a duplázás, fiatalokat is többet használt, mint elődei, mind szép is jo, ő érdemei is, amit hiányolok azok a cserék, váratlan húzások, az igazolások, az ellenfélből jobban felkészülni, hogy éljen a játékkal ésegy kis angol tudás, amit most megejthet... de én Mourinho-t jobban szeretem és jobbnak tartom...ennyi

Visszatérve mit húztam volna, a nagy csapatok ellen Jose taktikája általában az ellenfelek játékának a megölése, 2-3 jó húzás meccsen, hibákat kihasználják, és evvel nyertek...
Betonvédekezést hogy kell feltörni... hát támadjanak ők, hirtelen váltások a meccsen, nem monoton, mindig előre menni, labdát tartogatni, valamikor engedni őket, valamikor szét pressingelni a védelmüktől kezdve, a változatosság ami hiányzott a 2 meccsen, magunk játékát próbáltuk erőltetni, erre meg felkészültek, jött kontra és kész...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9430
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Carlo Ancelotti

#1850 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cruncher írta:
A duplázás miatt kicsit nőtt a szememben, de ennek ellenére nem tartom különösebben jó edzőnek. A rangadókat hoztuk, de sok kötelező meccset nem.
Taktikailag nulla, amikor kellett volna egy kis taktikusság (Internazionale például), az ellenfél megevett minket. A rangadókat inkább a csapatnak köszönhetjük, egy összeszokott, sikerre éhes bagázs, akiket hagytak játszani a pályán (taktika ugyebár nem kötötte őket, ebből a szempontból ez lehet pozitívum is), mellesleg tökéletesen ismerték a Premier League közegét (a duplázás meg is lett, de nemzetközi szinten nem villogtunk).
Ancelotti érdeme, akár tudatos, akár nem, hogy hagyta játszani a csapatot. De a focihoz nem ért. Erre a legjobb bizonyíték Anelka játszatása. Miért kell mindenáron szerepeltetni, annak ellenére, hogy benne akad el az összes kontra? Valamiért kötődik az öregekhez, pedig lenne aki bizonyítana a helyén. És nem csak Anelkát lehetne mellőzni, de ez nem ide tartozik.
Sokat kell még letennie az asztalra, hogy a sikereket ne a csapatnak, hanem neki tulajdonítsam.
(Mindez szigorúan magánvélemény.)
Ha maganvelemeny, ha nem, ez egyszeruen igy ahogy van, atgondolatlan.

1. Ha CA nem ert a focihoz, miert van az, hogy a kisebb valtozasokat leszaitva ugyan ez a csapat 3 evig nem nyerte meg a bajnoksagot?

2. Ha CA olyan gyenge edzo, minek van nekunk egyaltalan vezetoedzonk? Hisz csupan hagyni kell oket jatszani, es duplaznak idenyenkent:)

Azert, mert CAnak hatalmas szerepe volt abban, hogy ez a csapat iden duplazott, mert CA egy nagy edzo, nagy futball karrierrel, es sok jo edzokent elert eredmennyel a hata mogott. Voltak meccsek, amiket hoznunk kellett volna es nem sikerult, de ez mar nem szamit, hisz megnyertuk a bajnoksagot, utana pedig az FA kupat is.

Az inter ellen, Te meg is mit huztal volna? Amikor 8 batar olasz tomorul a 16osukon belul, neked mi lett volna az a hasznalhato taktika, amit meghuztal volna? Szerintem a felivelgetes, es az atlovesek. Ezeket meg is probaltuk, sajnos nem jottek be. (Kalou goljat leszamitva, az egy szep atloves volt)
Keppi írta:Anelkáról pedig annyit, hogy azért fontos gólokat szerzett ebben a szezonban is, ha más nem az utolsó meccsen ő lőtte a legnehezebb gólt, az elsőt, de volt olyan meccs ami az ő góljával dőlt el. Idén is meglőtte a 10 feletti gólszámát, túl sok ordító helyzetet nem is hibázott, szóval nem volt ez neki egy rossz szezonja.
Az utolso goljan kivul, en nem nagyon tudok semmi pozitivat felsorolni a neve mellett. Szerintem remgyenge volt, nem tudta lekezelni a labdakat, vagy ha megis, akkor megallitotta a kontrat, bevarta a vedelmet, utana pedig eladta altalaban. Elrontotta az 1:1eket, vagy szimplan nem tudott tovabbadni egy 5 meteres passzt.

Carlo csak azert jatszatta, mert Joey meg nala is gyengebb volt, Kalou pedig cserekent szokott hasznosabb lenni, vele rotalt anelka. Deco egy f.stalicska, Sturridgevel pedig meg nem mert kockaztatni, igy is hajszal hijja volt a jo szezon zaras. Talan Sturridge-t meg lehetett volna helyette bedobni a melyvizbe. Azt meg hogy majd Borini fog helyette jatszani, mert hogy Anelka szurke, azt senki se varhatta komolyan. Irom ezt annak ellenere, hogy mergemben en is irogattam itt ilyeneket.... :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Carlo Ancelotti

#1851 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Cruncher írta:
undertow írta:joséval mikor is nyertük meg a duplát? ;)
ez a chelsea fc legelső duplázása kijár érte a hatalmas grat. ha jövőre megint lesz egy bajnokság akkor charlie ott tart mint josé, mínusz 2 ligakupa. szerintem ez veszettül jó nyitás angliában.
A duplázás miatt kicsit nőtt a szememben, de ennek ellenére nem tartom különösebben jó edzőnek. A rangadókat hoztuk, de sok kötelező meccset nem.
Taktikailag nulla, amikor kellett volna egy kis taktikusság (Internazionale például), az ellenfél megevett minket. A rangadókat inkább a csapatnak köszönhetjük, egy összeszokott, sikerre éhes bagázs, akiket hagytak játszani a pályán (taktika ugyebár nem kötötte őket, ebből a szempontból ez lehet pozitívum is), mellesleg tökéletesen ismerték a Premier League közegét (a duplázás meg is lett, de nemzetközi szinten nem villogtunk).
Ancelotti érdeme, akár tudatos, akár nem, hogy hagyta játszani a csapatot. De a focihoz nem ért. Erre a legjobb bizonyíték Anelka játszatása. Miért kell mindenáron szerepeltetni, annak ellenére, hogy benne akad el az összes kontra? Valamiért kötődik az öregekhez, pedig lenne aki bizonyítana a helyén. És nem csak Anelkát lehetne mellőzni, de ez nem ide tartozik.
Sokat kell még letennie az asztalra, hogy a sikereket ne a csapatnak, hanem neki tulajdonítsam.
(Mindez szigorúan magánvélemény.)
Azért CA a Chelsea valaha volt legsikeresebb edzője ha egy évre vetítjük le. És én nem mondanám, hogy nemzetközi szinten szégyent vallottunk volna, mert csoportelsőként jutottunk tovább, a későbbi győztes vert meg minket, akiket José vezetett, aki több időt töltött a klubnál mint Carlo, jobban is ismerte a játékosokat. Gyakorlatilag a csapat José óta nem változott jelentősen, főleg nem támadójátékban, a támadóinkat pedig ismerte. Nem úgy mint egy edző aki nézi az ellenfél meccseit és néha kijár meccsekre, hanem úgy mint az az edző aki éveken át harcba küldte őket, pontosan tisztában lévén az egyes játékosok erényeivel és gyengeségeivel. Murinhotól kikapni nem szégyen. Nekünk kikapni meg még annyira sem.
Anelkáról pedig annyit, hogy azért fontos gólokat szerzett ebben a szezonban is, ha más nem az utolsó meccsen ő lőtte a legnehezebb gólt, az elsőt, de volt olyan meccs ami az ő góljával dőlt el. Idén is meglőtte a 10 feletti gólszámát, túl sok ordító helyzetet nem is hibázott, szóval nem volt ez neki egy rossz szezonja. És ha Carlo nem ért a focihoz, akkor hogy nyert 2 BL-t? :o Meg 2 UEFA kupát, meg világkupát? Mellesleg életében először mozdult ki Olaszból, mindig is ott játszott és ott edzősködött. Első évében egy idegen bajnokságban ez több mint erős kezdés.
:)

Avatar
Cruncher
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009. január 11., vasárnap 18:37
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1852 Hozzászólás Szerző: Cruncher »

undertow írta:joséval mikor is nyertük meg a duplát? ;)
ez a chelsea fc legelső duplázása kijár érte a hatalmas grat. ha jövőre megint lesz egy bajnokság akkor charlie ott tart mint josé, mínusz 2 ligakupa. szerintem ez veszettül jó nyitás angliában.
A duplázás miatt kicsit nőtt a szememben, de ennek ellenére nem tartom különösebben jó edzőnek. A rangadókat hoztuk, de sok kötelező meccset nem.
Taktikailag nulla, amikor kellett volna egy kis taktikusság (Internazionale például), az ellenfél megevett minket. A rangadókat inkább a csapatnak köszönhetjük, egy összeszokott, sikerre éhes bagázs, akiket hagytak játszani a pályán (taktika ugyebár nem kötötte őket, ebből a szempontból ez lehet pozitívum is), mellesleg tökéletesen ismerték a Premier League közegét (a duplázás meg is lett, de nemzetközi szinten nem villogtunk).
Ancelotti érdeme, akár tudatos, akár nem, hogy hagyta játszani a csapatot. De a focihoz nem ért. Erre a legjobb bizonyíték Anelka játszatása. Miért kell mindenáron szerepeltetni, annak ellenére, hogy benne akad el az összes kontra? Valamiért kötődik az öregekhez, pedig lenne aki bizonyítana a helyén. És nem csak Anelkát lehetne mellőzni, de ez nem ide tartozik.
Sokat kell még letennie az asztalra, hogy a sikereket ne a csapatnak, hanem neki tulajdonítsam.
(Mindez szigorúan magánvélemény.)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Carlo Ancelotti

#1853 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:(bár a kérdés nem nekem szól, de) mint említettem lejjebb is, ahhoz legalább egyszer meg kellett volna ütni Mourinhot (és az Intert), ha már összesorsoltak. Pedig ez kettőből semmi, ráadásnak JM 3 év, 6 trófea. Ha CA jövőre is hoz teszem azt egy bajnokságot, meg 2 éven belül egy BL-t, akkor igen, akkor more than special. Addig: someone, who might be more than special...
joséval mikor is nyertük meg a duplát? ;)
ez a chelsea fc legelső duplázása kijár érte a hatalmas grat. ha jövőre megint lesz egy bajnokság akkor charlie ott tart mint josé, mínusz 2 ligakupa. szerintem ez veszettül jó nyitás angliában.
Ácsi, utólag még oké, de ez még a Pool meccsen volt, amikor még semmi sem volt a tarsolyban, sem PL, sem FA. De utólag is, egyelőre Carlo még számomra csak Special Second, ez egy veszettül jó nyitás, de ennyi. Ha jövőre is hozza ezt, akkor előlép. 3 év, 6 trófeát egy duplázásért... nem, még nem. Óriási grat, standing ovation, de kezeljük a helyén. (egyébként lassan ki kell lőnöm a szezonértékelő posztot, mert így minden témát ki fogunk vesézni a fórumon, és nem marad semmi új a cikkbe ;) ).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Carlo Ancelotti

#1854 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:(bár a kérdés nem nekem szól, de) mint említettem lejjebb is, ahhoz legalább egyszer meg kellett volna ütni Mourinhot (és az Intert), ha már összesorsoltak. Pedig ez kettőből semmi, ráadásnak JM 3 év, 6 trófea. Ha CA jövőre is hoz teszem azt egy bajnokságot, meg 2 éven belül egy BL-t, akkor igen, akkor more than special. Addig: someone, who might be more than special...
joséval mikor is nyertük meg a duplát? ;)
ez a chelsea fc legelső duplázása kijár érte a hatalmas grat. ha jövőre megint lesz egy bajnokság akkor charlie ott tart mint josé, mínusz 2 ligakupa. szerintem ez veszettül jó nyitás angliában.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Carlo Ancelotti

#1855 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Karim írta:
Wisey írta:
Tibi0707 írta:ahogy az egyik szurkoló tábláján volt:

King Carlo : More than a special :D :D :D :lol: :lol:
azért az egy kicsit túlzás volt ;)
Miért túlzás?
(bár a kérdés nem nekem szól, de) mint említettem lejjebb is, ahhoz legalább egyszer meg kellett volna ütni Mourinhot (és az Intert), ha már összesorsoltak. Pedig ez kettőből semmi, ráadásnak JM 3 év, 6 trófea. Ha CA jövőre is hoz teszem azt egy bajnokságot, meg 2 éven belül egy BL-t, akkor igen, akkor more than special. Addig: someone, who might be more than special...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Karim
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010. május 1., szombat 13:23
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Carlo Ancelotti

#1856 Hozzászólás Szerző: Karim »

Wisey írta:
Tibi0707 írta:ahogy az egyik szurkoló tábláján volt:

King Carlo : More than a special :D :D :D :lol: :lol:
azért az egy kicsit túlzás volt ;)
Miért túlzás?

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Carlo Ancelotti

#1857 Hozzászólás Szerző: Gábor »

A következő hsz grimihez szól.
Valami olyasmit mondtál a szezon háromnegyede felé,hogy fogadnál itt bárkivel egy nagyobb összegben,hogy "The Fish"-el nem fogunk ez évben semmit nyerni...
Már sajnálom,hogy nem fogadtam veled! :D
Farewell Didier!

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

Re: Carlo Ancelotti

#1858 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

grimrieper írta:semmi nem valtozott vele kapcsolatban . mindenki ugy van vele jo ok rendben van hozta a duplat (ha meglesz) .de a vizvalaszto az hogy ki jon ide a nyaron es hogy szerepelunk jovore.
Ez egy jó összegzés. fully agree!

Avatar
Tibi0707
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2009. január 9., péntek 17:20
Tartózkodási hely: Sárbogárd

Re: Carlo Ancelotti

#1859 Hozzászólás Szerző: Tibi0707 »

Wisey írta:
Tibi0707 írta:ahogy az egyik szurkoló tábláján volt:

King Carlo : More than a special :D :D :D :lol: :lol:
azért az egy kicsit túlzás volt ;)

az lehet, de jól hangzott :D :P

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Carlo Ancelotti

#1860 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Tibi0707 írta:ahogy az egyik szurkoló tábláján volt:

King Carlo : More than a special :D :D :D :lol: :lol:
azért az egy kicsit túlzás volt ;)

Lezárt