Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2299
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1901 Hozzászólás Szerző: Anti »

Zolaisgod írta:Nekem is vissza kell vonnom a Carlo-ról mondottakat, de az a Balckburn meccs után természetesek voltak.

Nem tudom azért ajánározni sem őt. Mourinho hosszú várakozás után egy frissen összerakott csapatból csinált bajnokot, míg Carlo egy nyertes brigádot vitt tovább. Szerintem az idei győzelem nem elsősorban neki köszönhető, max nem cseszte szét a csapatot, mint pl. Scolari.

A duplázás (úgy legyen!) érdeme a csapat hangadóié: Didi, Lamps, JT, Cech...
De azért ugyanez a gárda 3 éven keresztül nem nyert PL-t. Ugyhogy szerintem is van érdeme a dologban...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

Re: Carlo Ancelotti

#1902 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

matecska írta: Hát ezt azért enyhén túlzásnak érzem... Az érdem nem lehet 4 emberé természetesen, és akár tetszik, akár nem, akár nyerő csapatot kapott, akár nem: el kell ismerni, hogy Ancelotti a BL-t leszámítva nagyot alkotott. Valahogy nem lövöldöztünk túl sokszor 90 gól felett ezelőtt...
Ezeket a sztárokat nem kellett játékra tanítani. És nem volt semmi különös Carlo taktikájában sem. A lényegi kérdés a motiváció, a csapatszellem, amihez Carlo annyit tett hozzá, hogy hagyta érvényesülni a hangadókat. Nem valószínű, hogy gyenge angoljával motivációs beszédeket tartott volna... viszont nagy érdeme, hogy hagyta a nagyokat beszélni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Carlo Ancelotti

#1903 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Most csak azért nem írom ide a véleményem, mert reményeim szerint ma este végre kilőhetem a cikket Carloval kapcsolatos véleményemről. Türelem, tornaterem... :)

*szerk: na jó, ez 1 nappal későbbre (azaz mára tolódik). Nagyjából kész.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Sindu
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Carlo Ancelotti

#1904 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Márpedig szerintem az, hogy a rangadókat hoztuk inkább az edző érdeme, mint a csapaté. Scolarival jól ment a szekér, amíg nem jött egy rangadó, aztán onnantól fogva valami nagyon megtört, és azután jött a szenvedés.
Szerintem a rangadók mutatják meg igazán az edző kvalitását, és tény, hogy idén a nagy négyes nem volt annyira acélos, mint az utóbbi években, 6/6 rangadó az számomra egyértelműen Carlo hozzáértését jelzi.

És biztos vagyok benne, hogy ha nem találkozunk az interrel a BL-ben, akkor eljutottunk volna a fináléig. Na jó, talán a barca ellen is kizúgtunk volna, de a többi csapattal gond nélkül megbírkózánk.

Avatar
matecska
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 21:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Miroslav Stoch

Re: Carlo Ancelotti

#1905 Hozzászólás Szerző: matecska »

Zolaisgod írta:Nekem is vissza kell vonnom a Carlo-ról mondottakat, de az a Balckburn meccs után természetesek voltak.

Nem tudom azért ajánározni sem őt. Mourinho hosszú várakozás után egy frissen összerakott csapatból csinált bajnokot, míg Carlo egy nyertes brigádot vitt tovább. Szerintem az idei győzelem nem elsősorban neki köszönhető, max nem cseszte szét a csapatot, mint pl. Scolari.

A duplázás (úgy legyen!) érdeme a csapat hangadóié: Didi, Lamps, JT, Cech...

Hát ezt azért enyhén túlzásnak érzem... Az érdem nem lehet 4 emberé természetesen, és akár tetszik, akár nem, akár nyerő csapatot kapott, akár nem: el kell ismerni, hogy Ancelotti a BL-t leszámítva nagyot alkotott. Valahogy nem lövöldöztünk túl sokszor 90 gól felett ezelőtt...

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

Re: Carlo Ancelotti

#1906 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Nekem is vissza kell vonnom a Carlo-ról mondottakat, de az a Balckburn meccs után természetesek voltak.

Nem tudom azért ajánározni sem őt. Mourinho hosszú várakozás után egy frissen összerakott csapatból csinált bajnokot, míg Carlo egy nyertes brigádot vitt tovább. Szerintem az idei győzelem nem elsősorban neki köszönhető, max nem cseszte szét a csapatot, mint pl. Scolari.

A duplázás (úgy legyen!) érdeme a csapat hangadóié: Didi, Lamps, JT, Cech...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Carlo Ancelotti

#1907 Hozzászólás Szerző: laczze »

grimrieper írta:
Keppi írta:
grimrieper írta:azert ott meg nem tartunk hogy bizzunk benne de me nem enekeljuk neki egyelore hogy you gonna get sacked it in the mourning.
az mindegy mert ahogy hallom úgyse nagyon vágja az angolt :D
nekem mondod. a drukkerek eneklik hogy Carlo Carlo give us a hand vagy 5 perce mikor a Wilkins kiugrott a padrol es szolt neki hogy integessen felenk.vicc
ebben nincs semmi izéé :D hogy most ettől Carlo egy bunkó lenne nem annyira jól nyomja az angolt ésaztán?! majd belejön!
Drogba,Lampard,Terry <3

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Carlo Ancelotti

#1908 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Keppi írta:
grimrieper írta:azert ott meg nem tartunk hogy bizzunk benne de me nem enekeljuk neki egyelore hogy you gonna get sacked it in the mourning.
az mindegy mert ahogy hallom úgyse nagyon vágja az angolt :D
nekem mondod. a drukkerek eneklik hogy Carlo Carlo give us a hand vagy 5 perce mikor a Wilkins kiugrott a padrol es szolt neki hogy integessen felenk.vicc

my_bad
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009. szeptember 30., szerda 20:03
Kedvenc játékos: sokan
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen

Re: Carlo Ancelotti

#1909 Hozzászólás Szerző: my_bad »

Bubi írta:A pompey elleni meccstol en jobban tartok mint a Wigantol.
én csak attól tartok hogy esetleg kihúzzák a büntetőkig és ott meg már nem lesz előnyünk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Carlo Ancelotti

#1910 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A pompey elleni meccstol en jobban tartok mint a Wigantol.

A Pompey nagyon sok biztatast kapott, pont a teljesen ellehetetlenitett helyzete miatt. Raadasul jo penzt kapnanak a kupaert, szoval szerintem a beluket kifogjak futni, es lehet hogy technikailag merfoldekkel alattunk vannak, de ha mindent beleadnak, megtudnak szorongatni.

Raadasul ha jol tudom a Lyon elengedte Piquionne 4 millio font erteku jatekjogat az FA dontoert, hogy jatszhasson, ezekutan mindenki gondolhatja, hogy nem fogjak egykonnyen atadni a trofeat. (nem biztos, hogy teljesen igy volt, felfullel hallottam. Javitsatok ki ha tevedek. Az biztos, hogy nagy penzt engedtek el a Pompynak)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Carlo Ancelotti

#1911 Hozzászólás Szerző: Keppi »

grimrieper írta:azert ott meg nem tartunk hogy bizzunk benne de me nem enekeljuk neki egyelore hogy you gonna get sacked it in the mourning.
az mindegy mert ahogy hallom úgyse nagyon vágja az angolt :D
:)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Carlo Ancelotti

#1912 Hozzászólás Szerző: laczze »

én megbízom Ancelottiban! ha meglessz PL és FA az őrült aki nem énekli a nevét :D Chelsea legjobb edzője lenne és az egész Premier League ban mivel első évben duplázna!!!
Drogba,Lampard,Terry <3

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Carlo Ancelotti

#1913 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Spring írta:
grimrieper írta:egyszeru sokak felelme bizonyosodott meg ma . ha nyerunk a jovo heten es az FA kupaban is o minden idok egyik legnagyobb edzojenek fogjak tartani a Chelseanel. ma volt az elso hogy enekelve lett a neve. de a szurkerek teljesen meg voltak osztva kb ugy a fele enekelte a nevet. a lenyeg hogy sokan megbeszeltuk adunk neki meg egy szezont. ez azert is erdekes mert azert idegenbe kizarolag a kemeny mag es a fanatikusok jarnak.azok akik minden merkozesen barhol is van ott vannak.mint peldaul en. ma is elindltam reggel 8-kor es most ertem haza.
Ennek viszont nagyon örülök, hidd el, hogy sokat fog ez jelenteni Ancelotti-nak is, hogy bíznak benne a szurkolók
azert ott meg nem tartunk hogy bizzunk benne de me nem enekeljuk neki egyelore hogy you gonna get sacked it in the mourning.

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Carlo Ancelotti

#1914 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

redrum írta:Ancelottival az a baj, hogy nem tud angolul. Ezért az interjúi kb. egy 6 éves gyerek színvonalán vannak. Ezzel szemben Mourinho egy showman volt minden helyzetben. Ancelottinak ez még nagyon nem megy, és nyelvtudás nélkül nem is mehet persze még egy ideig. Ezért nehéz szerintem elfogadni a drukkereknek Ancelottit.
Ha a játékosokkal jól megérteti magát, akkor nincs gond.
2012. 05. 19.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2299
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1915 Hozzászólás Szerző: Anti »

Ha jól emlékszem nem volt olyan durva, Scolari volt az igazán gáz.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1916 Hozzászólás Szerző: redrum »

Ancelottival az a baj, hogy nem tud angolul. Ezért az interjúi kb. egy 6 éves gyerek színvonalán vannak. Ezzel szemben Mourinho egy showman volt minden helyzetben. Ancelottinak ez még nagyon nem megy, és nyelvtudás nélkül nem is mehet persze még egy ideig. Ezért nehéz szerintem elfogadni a drukkereknek Ancelottit.
I'm goin' down down down down

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Carlo Ancelotti

#1917 Hozzászólás Szerző: Spring »

grimrieper írta:egyszeru sokak felelme bizonyosodott meg ma . ha nyerunk a jovo heten es az FA kupaban is o minden idok egyik legnagyobb edzojenek fogjak tartani a Chelseanel. ma volt az elso hogy enekelve lett a neve. de a szurkerek teljesen meg voltak osztva kb ugy a fele enekelte a nevet. a lenyeg hogy sokan megbeszeltuk adunk neki meg egy szezont. ez azert is erdekes mert azert idegenbe kizarolag a kemeny mag es a fanatikusok jarnak.azok akik minden merkozesen barhol is van ott vannak.mint peldaul en. ma is elindltam reggel 8-kor es most ertem haza.
Ennek viszont nagyon örülök, hidd el, hogy sokat fog ez jelenteni Ancelotti-nak is, hogy bíznak benne a szurkolók
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Carlo Ancelotti

#1918 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Sheenka írta:
grimrieper írta:egyszeru sokak felelme bizonyosodott meg ma . ha nyerunk a jovo heten es az FA kupaban is o minden idok egyik legnagyobb edzojenek fogjak tartani a Chelseanel. ma volt az elso hogy enekelve lett a neve. de a szurkerek teljesen meg voltak osztva kb ugy a fele enekelte a nevet. a lenyeg hogy sokan megbeszeltuk adunk neki meg egy szezont. ez azert is erdekes mert azert idegenbe kizarolag a kemeny mag es a fanatikusok jarnak.azok akik minden merkozesen barhol is van ott vannak.mint peldaul en. ma is elindltam reggel 8-kor es most ertem haza.
És ha a kövi szezonban is Pl de semmi több akkor az meggyőzne vagy az sem elég?
hat az azert mar tobet nyomna a latban.en sokkal tobre ertekelek egy PL gyozelmet mint barmit

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Carlo Ancelotti

#1919 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

grimrieper írta:egyszeru sokak felelme bizonyosodott meg ma . ha nyerunk a jovo heten es az FA kupaban is o minden idok egyik legnagyobb edzojenek fogjak tartani a Chelseanel. ma volt az elso hogy enekelve lett a neve. de a szurkerek teljesen meg voltak osztva kb ugy a fele enekelte a nevet. a lenyeg hogy sokan megbeszeltuk adunk neki meg egy szezont. ez azert is erdekes mert azert idegenbe kizarolag a kemeny mag es a fanatikusok jarnak.azok akik minden merkozesen barhol is van ott vannak.mint peldaul en. ma is elindltam reggel 8-kor es most ertem haza.
És ha a kövi szezonban is Pl de semmi több akkor az meggyőzne vagy az sem elég?

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Carlo Ancelotti

#1920 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Bubi írta:Errol van szo. Meg egy szezon! Jovore en mindenkepp BL gyozelmet varok, jobban mint az utobbi 7 evben.
Így van, elvégre ezért jött. Olyan ez mint a fifa menedzser mód, első évben csak bajnok lehetsz :lol:

Lezárt