Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Alfie Gilchrist: "People often ask, what does Chelsea mean to you? Well, put it this way. If I wasn’t playing, I’d probably be in the stands with you. Side by side, cheering the boys on. You see, this is my club."

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Enzo Fernández didn't train because he has inflammation in his abdomen. There is no rupture, muscle strain, or injury.

There is a chance that they will rest him against Everton so that he can play against Man City.

(@gastonedul)

Nem sérülés

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#3 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Crap írta: 2024. április 13., szombat 17:15 Aktivalodott Hall kölcsön szerződése. Így 28 m fontért köteles a Castle megvenni most már. Egyedül Hall furhatja meg most már ezt az üzletet ha inkább vissza jönne hozzánk mint maradna.

https://x.com/JacobsBen/status/1779138852763930897
Lehet az az álma, de eddig nem nagy karrier ott focizni.
Ma is 88.percben 4-0-s vezetésnél hoztak be.
Van 1 gólja egész évben, golpassza nincs.

Crap
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#4 Hozzászólás Szerző: Crap »

Aktivalodott Hall kölcsön szerződése. Így 28 m fontért köteles a Castle megvenni most már. Egyedül Hall furhatja meg most már ezt az üzletet ha inkább vissza jönne hozzánk mint maradna.

https://x.com/JacobsBen/status/1779138852763930897

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2024. április 12., péntek 17:46
Crap írta: 2024. április 12., péntek 15:41
Pityee írta: 2024. április 12., péntek 13:34 “𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆: Enzo Fernández and Axel Disasi are out injured for Chelsea, club confirms

Raheem Sterling and Robert Sanchez are ill while Levi Colwill, Fofana, Reece James, Roméo Lavia, Nkunku and Ugochukwu are still all on club’s injury report.

Ben Chilwell, back on team training.”


Na bazdmeg, ha már Enzo és Disasi is lesérült, akik nem sérülkények, akkor tényleg gond van :D
Le lettem hurrogva mikor írtam hogy Poch szar edzésmódszerei is rendesen betesznek a sérüléseknek és hogy ezt ne kenjük már rá, miközben tényleg idén is és a korábbi évekből is elég sok ezzel kapcsolatos hír jelent meg.... Amiből be is linkeltem korábban párat.

Viszont mikor tényleg a legacélosabb játékosok is edzések alatt sérülnek meg, miközben sorra jönnek ki a riportok hogy halál szarul túl hajt mindenkit Poch úgy nehéz nem elővenni megint őt. Tuchel és Potter is alatt is a legtöbb játékos a legnagyobb terhelés alatt meccseken sérült meg. Itt viszont az edzésekről dőlnek ki folyamatosan az emberek és amint újra elkezdene valaki edzeni , egyből túl van hajtva és újra kidől....

Szar az orvosi stábunk az biztos, de így hogy ez társul még Poch szar edzésmódszereivel is, ez kb. koporsó a szögbe.
Nem sérülhettek meg edzésen (Enzo és Disasi), mert a Sheffield meccs óta nem edzettek... Egyébként a meccs előtt még megnézik őket, egyiknél se komoly a gond. Arról gondolom azért nem Poch tehet, hogy Sterling és a semmirevaló cserekapus megbetegedett. Még lehet előrébb is vagyunk azzal, hogy ők nem lesznek keretben.
Pedig állítólag edzésen sérült le mindkettő.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Crap írta: 2024. április 12., péntek 15:41
Pityee írta: 2024. április 12., péntek 13:34 “𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆: Enzo Fernández and Axel Disasi are out injured for Chelsea, club confirms

Raheem Sterling and Robert Sanchez are ill while Levi Colwill, Fofana, Reece James, Roméo Lavia, Nkunku and Ugochukwu are still all on club’s injury report.

Ben Chilwell, back on team training.”


Na bazdmeg, ha már Enzo és Disasi is lesérült, akik nem sérülkények, akkor tényleg gond van :D
Le lettem hurrogva mikor írtam hogy Poch szar edzésmódszerei is rendesen betesznek a sérüléseknek és hogy ezt ne kenjük már rá, miközben tényleg idén is és a korábbi évekből is elég sok ezzel kapcsolatos hír jelent meg.... Amiből be is linkeltem korábban párat.

Viszont mikor tényleg a legacélosabb játékosok is edzések alatt sérülnek meg, miközben sorra jönnek ki a riportok hogy halál szarul túl hajt mindenkit Poch úgy nehéz nem elővenni megint őt. Tuchel és Potter is alatt is a legtöbb játékos a legnagyobb terhelés alatt meccseken sérült meg. Itt viszont az edzésekről dőlnek ki folyamatosan az emberek és amint újra elkezdene valaki edzeni , egyből túl van hajtva és újra kidől....

Szar az orvosi stábunk az biztos, de így hogy ez társul még Poch szar edzésmódszereivel is, ez kb. koporsó a szögbe.
Nem sérülhettek meg edzésen (Enzo és Disasi), mert a Sheffield meccs óta nem edzettek... Egyébként a meccs előtt még megnézik őket, egyiknél se komoly a gond. Arról gondolom azért nem Poch tehet, hogy Sterling és a semmirevaló cserekapus megbetegedett. Még lehet előrébb is vagyunk azzal, hogy ők nem lesznek keretben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Crap
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#7 Hozzászólás Szerző: Crap »

Pityee írta: 2024. április 12., péntek 13:34 “𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆: Enzo Fernández and Axel Disasi are out injured for Chelsea, club confirms

Raheem Sterling and Robert Sanchez are ill while Levi Colwill, Fofana, Reece James, Roméo Lavia, Nkunku and Ugochukwu are still all on club’s injury report.

Ben Chilwell, back on team training.”


Na bazdmeg, ha már Enzo és Disasi is lesérült, akik nem sérülkények, akkor tényleg gond van :D
Le lettem hurrogva mikor írtam hogy Poch szar edzésmódszerei is rendesen betesznek a sérüléseknek és hogy ezt ne kenjük már rá, miközben tényleg idén is és a korábbi évekből is elég sok ezzel kapcsolatos hír jelent meg.... Amiből be is linkeltem korábban párat.

Viszont mikor tényleg a legacélosabb játékosok is edzések alatt sérülnek meg, miközben sorra jönnek ki a riportok hogy halál szarul túl hajt mindenkit Poch úgy nehéz nem elővenni megint őt. Tuchel és Potter is alatt is a legtöbb játékos a legnagyobb terhelés alatt meccseken sérült meg. Itt viszont az edzésekről dőlnek ki folyamatosan az emberek és amint újra elkezdene valaki edzeni , egyből túl van hajtva és újra kidől....

Szar az orvosi stábunk az biztos, de így hogy ez társul még Poch szar edzésmódszereivel is, ez kb. koporsó a szögbe.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#8 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta: 2024. április 12., péntek 13:34 “𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆: Enzo Fernández and Axel Disasi are out injured for Chelsea, club confirms

Raheem Sterling and Robert Sanchez are ill while Levi Colwill, Fofana, Reece James, Roméo Lavia, Nkunku and Ugochukwu are still all on club’s injury report.

Ben Chilwell, back on team training.”


Na bazdmeg, ha már Enzo és Disasi is lesérült, akik nem sérülkények, akkor tényleg gond van :D
Chilwellrol a hivatalos honlap azt irja, hogy “ in partial team training”.

11 serult megint (vagy meg mindig) a nagy reszuk kezdo lenne..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#9 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆: Enzo Fernández and Axel Disasi are out injured for Chelsea, club confirms

Raheem Sterling and Robert Sanchez are ill while Levi Colwill, Fofana, Reece James, Roméo Lavia, Nkunku and Ugochukwu are still all on club’s injury report.

Ben Chilwell, back on team training.”


Na bazdmeg, ha már Enzo és Disasi is lesérült, akik nem sérülkények, akkor tényleg gond van :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#10 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

James Lee írta: 2024. április 12., péntek 13:09
BlueBlood1993 írta: 2024. április 12., péntek 12:03
Moldván írta: 2024. április 12., péntek 6:34 Facebookon láttam egy képet Casadei játékperceiről.
Leicesterben 1111 perc, mióta visszahívták 17 perc játék.

Kérdem én, mi a szar értelme volt ennek? Bár eleve hülye a kérdésem, nem lehet logikát találni a klub döntéseiben.
Egy ilyet olvastam redditen:

"If you followed his loan spell he wasn’t doing great and their midfield getting riddled with injury was really the only reason he got time. They prioritized a permanent replacement that would put him on the bench. It fell apart at the very last minutes of the window, we had already recalled him. Yeah they wanted to sign Sensi so needed to get rid of Casedei, but the move for Sensi fell through."

Szóval csak sérülések miatt kapott lehetőséget, de egy permanens megoldást akartak igazolni csak nem jött végül össze.
Ebben az esetben nem értem, hogy ez miért nincs rendesen kommunikálva. Az egész visszahívás magyarázat nélkül azt a benyomást keltette szerintem mindenkiben, hogy óriási szükség van a srácra.
Másfelől meg, még az ilyen játékpercek is sokkal többet érnek, mint az itteni seggvakarás, vagy akkor már nem ártott volna minél előbb véget vetni a kölcsönnek és új klubot találni a srácnak, ha már ennyire félresiklott a történet.
Teljesen mindegy, mi van a háttérben, Casedei-re nézve ez mindenhogy szopás.
Ha jól értem úgy volt hogy a Leicester mondta Casadeinek vagy a klubnak hogy nem számít rá, keresnek helyette mást, így vissza lett egyből hívva.

Nem tudták behúzni a célpontot januárban így ők hoppon maradtak, mi meg vele. Azt az egyet nem értem miért nem adtuk kölcsön megint, de lehet nem találtunk neki csapatot. Azért az sokatmondó ha egy másodosztályú csapat csak kényszerből játszatta és le akarta váltani első alkalommal amint lehetett. Lehet kicsit sokat látunk bele, nem tudom, nekem is tetszett előszezonban.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#11 Hozzászólás Szerző: James Lee »

BlueBlood1993 írta: 2024. április 12., péntek 12:03
Moldván írta: 2024. április 12., péntek 6:34 Facebookon láttam egy képet Casadei játékperceiről.
Leicesterben 1111 perc, mióta visszahívták 17 perc játék.

Kérdem én, mi a szar értelme volt ennek? Bár eleve hülye a kérdésem, nem lehet logikát találni a klub döntéseiben.
Egy ilyet olvastam redditen:

"If you followed his loan spell he wasn’t doing great and their midfield getting riddled with injury was really the only reason he got time. They prioritized a permanent replacement that would put him on the bench. It fell apart at the very last minutes of the window, we had already recalled him. Yeah they wanted to sign Sensi so needed to get rid of Casedei, but the move for Sensi fell through."

Szóval csak sérülések miatt kapott lehetőséget, de egy permanens megoldást akartak igazolni csak nem jött végül össze.
Ebben az esetben nem értem, hogy ez miért nincs rendesen kommunikálva. Az egész visszahívás magyarázat nélkül azt a benyomást keltette szerintem mindenkiben, hogy óriási szükség van a srácra.
Másfelől meg, még az ilyen játékpercek is sokkal többet érnek, mint az itteni seggvakarás, vagy akkor már nem ártott volna minél előbb véget vetni a kölcsönnek és új klubot találni a srácnak, ha már ennyire félresiklott a történet.
Teljesen mindegy, mi van a háttérben, Casedei-re nézve ez mindenhogy szopás.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#12 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Moldván írta: 2024. április 12., péntek 6:34 Facebookon láttam egy képet Casadei játékperceiről.
Leicesterben 1111 perc, mióta visszahívták 17 perc játék.

Kérdem én, mi a szar értelme volt ennek? Bár eleve hülye a kérdésem, nem lehet logikát találni a klub döntéseiben.
Egy ilyet olvastam redditen:

"If you followed his loan spell he wasn’t doing great and their midfield getting riddled with injury was really the only reason he got time. They prioritized a permanent replacement that would put him on the bench. It fell apart at the very last minutes of the window, we had already recalled him. Yeah they wanted to sign Sensi so needed to get rid of Casedei, but the move for Sensi fell through."

Szóval csak sérülések miatt kapott lehetőséget, de egy permanens megoldást akartak igazolni csak nem jött végül össze.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#13 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2024. április 12., péntek 10:29 Conor Gallagher, Trevoh Chalobah, Ian Maatsen and Armando Broja could all be sold to ensure Chelsea avoid the threat of financial breaches.

Chelsea reportedly need to raise £100million in player sales by June 30.

Conor Gallagher is believed to be valued at £45m-£50m by Chelsea. Little progress has been made in talks over a new deal.


(via @NizaarKinsella)
Nevetséges. Ez azt oldaná meg hogy továbbra is kellene egy LB ès egy CM is innentől már. Annyi név van akit el kéne adni, miért pont ők?

Sanchez, James, Cucu, Fofana, Chalobah, Badiashille, Silva, Lavia, Sterling, Broja, Nkunku mind elengedheto lenne (oké Silva visszavonul csak de fizetése felszabadulna). Nyilván nem lehet mindenkit kiszórni de csak ha a fele távozna nem jönne össze a pénz?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#14 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Conor Gallagher, Trevoh Chalobah, Ian Maatsen and Armando Broja could all be sold to ensure Chelsea avoid the threat of financial breaches.

Chelsea reportedly need to raise £100million in player sales by June 30.

Conor Gallagher is believed to be valued at £45m-£50m by Chelsea. Little progress has been made in talks over a new deal.


(via @NizaarKinsella)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4791
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#15 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: 2024. április 12., péntek 7:36
Moldván írta: 2024. április 12., péntek 6:34 Facebookon láttam egy képet Casadei játékperceiről.
Leicesterben 1111 perc, mióta visszahívták 17 perc játék.

Kérdem én, mi a szar értelme volt ennek? Bár eleve hülye a kérdésem, nem lehet logikát találni a klub döntéseiben.
Regen panik igazolasaink voltak, most panik visszahivasaink. :)
DD Fofanat is vissza-pánik-hívhattuk volna, ha már Diesel Washington úgyse jut szóhoz.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#16 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Moldván írta: 2024. április 12., péntek 6:34 Facebookon láttam egy képet Casadei játékperceiről.
Leicesterben 1111 perc, mióta visszahívták 17 perc játék.

Kérdem én, mi a szar értelme volt ennek? Bár eleve hülye a kérdésem, nem lehet logikát találni a klub döntéseiben.
Regen panik igazolasaink voltak, most panik visszahivasaink. :)

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#17 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Facebookon láttam egy képet Casadei játékperceiről.
Leicesterben 1111 perc, mióta visszahívták 17 perc játék.

Kérdem én, mi a szar értelme volt ennek? Bár eleve hülye a kérdésem, nem lehet logikát találni a klub döntéseiben.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#18 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

En mondjuk benne latom a potencialt. Kar, hogy nem tudott egyutt jatszani Nkunkuval szerintem ez a duo hosszu tavon jo lehet(ne).

Jackson mezonyben jo es sokszor technikasan lefordul a vedoirol es jol leteszegeti a labdakat, tamadas epitesben es osszjatekban lehet hasznalni. Az afrika kupat leszamitva mindig bevetheto volt, nem tunik serulekenynek sem.

A befejezesein nyilvan javitania kell, de ez valoszinuleg a rutinnal jon majd.

Nem lennek meglepodve, ha jovore rugna 20 golt a bajnoksagban. Egyenlore elso szamu centernek nem eleg ez egyertelmu, egy erosebb centerrel elol szerintem jol kiegeszitenek egymast.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#19 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az összegek forintban értendők.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#20 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2024. április 11., csütörtök 12:59 Update: Nicolas Jackson is now valued at €97M! 💫

His value has increased by €44M in the last 6 months. 🤯

(Source: @CIES_Football)

Na itt a 100m csatár :D
Esetleg álmunkban :D Transfermarkt szerint 35 eurot ér.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése