Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#9981 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

focimark írta: 2021. november 28., vasárnap 20:32 Nem értek egyet azzal, hogyha reggelig játszunk, akkor sem jött volna a gól, én pont azt éreztem, hogy idő kérdése csak és betalálunk, de mindegy már.
Orulok, hogy igy lattad, en ellenkezoleg. Az volt az erzesem, hogy ez tipikusan az a nap, amikor mindent kihagyunk.

Megertem a negativ hangvetelt a forum tarsaimtol, hiszen nagyon frusztralo, hogy az esetek tobbsegeben az Arsenal-t es MU-t is mi segitjuk at a hullamvolgyen. A mu orulhet az egy pontnak, de a tegnapi teljesitmenyuk egyenlo volt a nullaval, foleg annak tudataban, hogy tobb 100 millio fontokat koltenek tamadokra.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#9982 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

paliczandras írta: 2021. november 28., vasárnap 21:23
Bandi írta: 2021. november 28., vasárnap 21:01 Az utóbbi időszakban egyszer sem olvastam szerintem hogy nem meggyőző a játékunk és hogy túlértékeltek vagyunk, most jön egy szerencsétlen X és egyből nincs koncepció a csapatban és nem fogunk nyerni semmit, ne csináljuk már :D a helyzetkihasználás a gyengepontunk, ezt eddig is tudtuk, lesznek is még ilyen meccseink, de továbbra is ott vagyunk az élen, nem kell egyből pánikolni.
Teljesen egyetértek, jön egy meccs egy alapból bunkerező united ellen, ahol egyébként a statok kb megegyeznek a keddi Juve meccsel, és rögtön temetik a csapatot meg hülye az edző. Azert ez a mai bőven nem sarriball féle játék volt, fepborult a pálya 23 kapura lövés. Annyi volt a különbség a keddi meccs között, hogy ott minden bement ma meg semmi.
Szerintem igenis a Conte féle Chelsea óta most játszunk először szép és eredményes játékot. Értem én hogy egy united ellen mindig frusztráló egy ilyen meccs, engem is felhúzott, de azért kezeljük már a helyén.
+1

A szezon eleje ota tulnyomo tobbsegeben dominansak vagyunk minden csapattal szemben, az, amit Tuchel eddig letett az asztalra zsenialis. Viszont ne essunk abba a hibaba, hogy azt hisszuk innentol minden mecccs olyan sima lesz, mint a Juve elleni. Lesznek olyan merkozeseink, ahol homokszem kerul a gepezetbe (mint pl a City vagy az elso Juve elleni) de az atlagos teljesitmenyunk meg igy is Europa talan legkonzisztensebben jol teljesito csapatava tesz minket.

Mig Kante es Kovacic kihullasat a bevetheto kozeppalyasaink eddig eleg jol tudtak kompenzalni (ebben RLC-nek vannak elevulhetetlen erdemei), addig Chilly potlasa maceras, foleg ha a botlabu tetulassu Alonso az alternativaja. Csatarftonton is megvoltunk, majdnem minden poszton jatszo jatekosunk kepes a gollovesre. Most sajnos nem allt mellenk a szerencse/kapufa/Rudi jobb laba, de tovabbra is minden sorozatban az elen allunk. Annyira azert ne keseregjunk mar! :)
211! NEW RECORD!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9983 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ha van Kante meg Chilwell simán behúzzuk…nagyon ki kellett volna tömni ezt a fos tehenész brigádot.

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#9984 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Bandi írta: 2021. november 28., vasárnap 21:01 Az utóbbi időszakban egyszer sem olvastam szerintem hogy nem meggyőző a játékunk és hogy túlértékeltek vagyunk, most jön egy szerencsétlen X és egyből nincs koncepció a csapatban és nem fogunk nyerni semmit, ne csináljuk már :D a helyzetkihasználás a gyengepontunk, ezt eddig is tudtuk, lesznek is még ilyen meccseink, de továbbra is ott vagyunk az élen, nem kell egyből pánikolni.
Teljesen egyetértek, jön egy meccs egy alapból bunkerező united ellen, ahol egyébként a statok kb megegyeznek a keddi Juve meccsel, és rögtön temetik a csapatot meg hülye az edző. Azert ez a mai bőven nem sarriball féle játék volt, fepborult a pálya 23 kapura lövés. Annyi volt a különbség a keddi meccs között, hogy ott minden bement ma meg semmi.
Szerintem igenis a Conte féle Chelsea óta most játszunk először szép és eredményes játékot. Értem én hogy egy united ellen mindig frusztráló egy ilyen meccs, engem is felhúzott, de azért kezeljük már a helyén.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#9985 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Az utóbbi időszakban egyszer sem olvastam szerintem hogy nem meggyőző a játékunk és hogy túlértékeltek vagyunk, most jön egy szerencsétlen X és egyből nincs koncepció a csapatban és nem fogunk nyerni semmit, ne csináljuk már :D a helyzetkihasználás a gyengepontunk, ezt eddig is tudtuk, lesznek is még ilyen meccseink, de továbbra is ott vagyunk az élen, nem kell egyből pánikolni.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#9986 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Amazing24 írta: 2021. november 28., vasárnap 20:35
AwayRoller írta: 2021. november 28., vasárnap 20:30 Itt nem csak Wernert kell elővenni, pedig messze nem a kedvencem. Jóideje nem láttam ettől a csapattól felépített támadásvezetés utáni gólszerzést. James vagy valamelyik védőnk húz ki rendre a pácból. Sem a támadók sem a kp nem képes a gólszerzésre, így irreális bármiféle fronton elvárni a végső győzelmet.
Itt a pont. Szerintem messze nem vagyunk olyan jok, amilyen hype van korolottunk. Tavasszal mindenki lenezett minket, pedig szenzaciosak voltunk, most sokkal gyengebbek vagyunk. Tuchel is hiaba vergodik, nem az utolso 10 percben kellenne cserelni. A mai merkozesben sem lattam a koncepciot, hogy hogyan es mikent szeretnenk nyerni.
Sajnos ugyanígy látom én is. Sehol nem lennénk az extra védőink nélkül.
Illetve az utolsó percekben azon gondolkoztam, hogy de jó is volt Lampardék idejében, amikor simán benne volt az utolsó utáni percben begyötört gól és azzal pontot menteni vagy nyerni. Már ilyenben nem is bízok/hiszek sajnos. :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9987 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amazing24 írta: 2021. november 28., vasárnap 20:35
AwayRoller írta: 2021. november 28., vasárnap 20:30 Itt nem csak Wernert kell elővenni, pedig messze nem a kedvencem. Jóideje nem láttam ettől a csapattól felépített támadásvezetés utáni gólszerzést. James vagy valamelyik védőnk húz ki rendre a pácból. Sem a támadók sem a kp nem képes a gólszerzésre, így irreális bármiféle fronton elvárni a végső győzelmet.
Itt a pont. Szerintem messze nem vagyunk olyan jok, amilyen hype van korolottunk. Tavasszal mindenki lenezett minket, pedig szenzaciosak voltunk, most sokkal gyengebbek vagyunk. Tuchel is hiaba vergodik, nem az utolso 10 percben kellenne cserelni. A mai merkozesben sem lattam a koncepciot, hogy hogyan es mikent szeretnenk nyerni.
Tudjuk, hogy nagyon nehéz egy ilyen betömörülő, kivárásra játszó csapat ellen. Nincs jó megoldás erre. Ettől függetlenül volt pár ziccerünk, elővehetnénk Wernert, Odoit, Zijest, Rüdigert és Rubent, utóbbi tisztán fejelhetett, csak sikerült magasabbra ugrania mint a labda. Ha odoi bebassza a meccs elején a ziccerét szerintem rúgunk nekik 3-4 gólt.

Ettől függetlenül szerintem sincs meg a kémia a támadóink közt, fejlődnünk kell ebből a szempontból. Mount jó játéka sokat javítana ezen a problémán.

Azt se felejtsük el, hogy hiányzott Kanté és Chilwell is, mindkettő parádés formában játszott mielött megsérült, nagy űrt hagynak maguk után.

Viszont szerintem a hype jogos, fantasztikusak vagyunk, csak nem a lehengerlő támadójátékunk miatt.

Dante: lejjebb írtam is, nagyjából ugyan azt amit Te, de nem tudok amellett elmenni, hogy minden meccsen basz el ziccert a használhatatlan jobblába miatt, 10 cseléből 2 ha ül és túl lassú szélre. Nagy labdákat oszt és a belét kihajtja, aláírom. Tényleg sokat változott a hozzáállása emiatt nálam lehetőséget érdemel, viszont azt gondolom, hogy ő a csatár mögé, 10es posztra való, rajta kell átmennie minden labdának és év végén alsó hangon 20 gólpasszal fog zárni, de túl sok nála tehetségesebb és fiatalabb támadónak kellene ezért padoznia.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9988 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2021. november 28., vasárnap 20:29...negatívumként Zijes pontatlanságát
Ne már Bubi, az ember kihajtja a belét hetek óta és nem kocogva, hanem sprintelve, emellett olyan labdákat ad, amilyeneket senki más a csapatból. Ma kétszer is úgy tette vissza maga mögé az üres területre a labdát, hogy kettő az egy ellen vihettük, de mindkettő el lett töketlenkedve.

Nagyot küzdött a United és nem volt szerencsénk. Nem lehet Taylor-t sem elővenni, ennyi ment ma. Kár volt Jorginho hibájáért, de anélkül lehet, hogy csak 0-0 jött volna össze.

A tanulság az számomra, hogy Werner a legkevésbé hasznos támadónk jelen pillanatban, ha nem lehet vele mit kezdeni, akkor felesleges vele számolni.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#9989 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

AwayRoller írta: 2021. november 28., vasárnap 20:30 Itt nem csak Wernert kell elővenni, pedig messze nem a kedvencem. Jóideje nem láttam ettől a csapattól felépített támadásvezetés utáni gólszerzést. James vagy valamelyik védőnk húz ki rendre a pácból. Sem a támadók sem a kp nem képes a gólszerzésre, így irreális bármiféle fronton elvárni a végső győzelmet.
Itt a pont. Szerintem messze nem vagyunk olyan jok, amilyen hype van korolottunk. Tavasszal mindenki lenezett minket, pedig szenzaciosak voltunk, most sokkal gyengebbek vagyunk. Tuchel is hiaba vergodik, nem az utolso 10 percben kellenne cserelni. A mai merkozesben sem lattam a koncepciot, hogy hogyan es mikent szeretnenk nyerni.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#9990 Hozzászólás Szerző: focimark »

Nem értek egyet azzal, hogyha reggelig játszunk, akkor sem jött volna a gól, én pont azt éreztem, hogy idő kérdése csak és betalálunk, de mindegy már.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#9991 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Itt nem csak Wernert kell elővenni, pedig messze nem a kedvencem. Jóideje nem láttam ettől a csapattól felépített támadásvezetés utáni gólszerzést. James vagy valamelyik védőnk húz ki rendre a pácból. Sem a támadók sem a kp nem képes a gólszerzésre, így irreális bármiféle fronton elvárni a végső győzelmet.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9992 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem lehet hibáztatni egyént ezért az elhullajtott 2 pontért. Jorginho nagyot hibázott ezért nem is akarom megvédeni, de előtte a csapat legjobbja volt, pazar passzokat osztogatott.

Hagyott ki ziccert szinte mindenki a támadóink közül, sok góllal nyerhettünk volna, de nem voltunk elég élesek.

Összességében jól játszottunk, negatívumként Zijes pontatlanságát és Alonso haszontalanságát emelném ki, ill. azt, hogy 15 szögletből nem hogy gólt de még helyzetet sem sikerült összehozni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#9993 Hozzászólás Szerző: Crap »

Amit írtam a Juve után, a sok sérülés rengeteget fog nyomni év végén. Középpályán jorgit nem lehet le cserélni. A bal oldali állomány annyira gyenge, hogy a jobb oldali játékosokat kell át rakni arra az oldalra. Werner sérülés után nem hogy gólt lőni, le támadni is elfelejtett.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#9994 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Sajat magunknak koszonhetjuk ezt az eredmenyt. Ettol gyengebb mu meg nem jart az SB-n es megis ponttal tavoznak. Ha reggelig jatszuk ezt a merkozest sem szerzunk golt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#9995 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ilyen faszom frusztráló meccset, pedig csak a 2. félidőt láttam... 5 góllal kellett volna ütni őket. Nyáron folytatni kell a tisztogatást a klubnál, még mindig túl sok a nem idevaló ember :roll:

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#9996 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Szánalmas eredmény.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#9997 Hozzászólás Szerző: focimark »

elment 2 perc azzal, hogy a fasszopó nem fújja le a 2 méteres lest. vicc

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#9998 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Azert ennyi helyzetet elcseszni is tehetseg kell....

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#9999 Hozzászólás Szerző: focimark »

Kikészülök Wernertől, aranylabdás lehetne már amennyi ziccert elbaszott itt.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#10000 Hozzászólás Szerző: focimark »

2. United gólt gondolom megvárja Tuchel, majd utána cserél.

Válasz küldése