Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#981 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta: 2024. február 8., csütörtök 14:08 Egy jó meccs után korai lenne bármennyire is bizakodni, de volt három edzői húzás, ami alapjaiban változtatta meg a játékot, talán hamarabb is meg kellett volna lépni ezeket:

1. Jackson szélső, Palmer/Gallagher rotáció középen.
2. Aszimetrikus, hibrid védekezés: Madueke mélyebbre visszalépett hibrid jobb szárnyvédő/jobbszélsőt játszva, így Gusto labda nélkül befelé mozgott és kevésbé alakultak ki létszámfölények a széleken.
3. Enzo mélyebben, szorosan Caicedo mellett játszott, hatos / nyolcas helyett inkább dupla hatosként funkcionálva, és láss csodát a két dél-amerikai játékosunk egyből klasszis teljesítményt hozott...
4. Sztörling cserepadra került :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#982 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Egy jó meccs után korai lenne bármennyire is bizakodni, de volt három edzői húzás, ami alapjaiban változtatta meg a játékot, talán hamarabb is meg kellett volna lépni ezeket:

1. Jackson szélső, Palmer/Gallagher rotáció középen.
2. Aszimetrikus, hibrid védekezés: Madueke mélyebbre visszalépett hibrid jobb szárnyvédő/jobbszélsőt játszva, így Gusto labda nélkül befelé mozgott és kevésbé alakultak ki létszámfölények a széleken.
3. Enzo mélyebben, szorosan Caicedo mellett játszott, hatos / nyolcas helyett inkább dupla hatosként funkcionálva, és láss csodát a két dél-amerikai játékosunk egyből klasszis teljesítményt hozott...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#983 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

vigh92 írta: 2024. február 8., csütörtök 9:05 Ami idegesítő volt, hogy baromi lassúak és ötlettelenek a kontrák.
Örülni kell ennek az eredménynek, de ha 3-4 meccset így hoznak le, csak akkor bizakodhatunk.
Persze csak ehhez az is kéne, hogy ne dőljön ki senki. Ha most Badiashile megint lesérült akkor Silva lesz újra kezdő és megint a korábbi problémáink lesznek.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#984 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Ami idegesítő volt, hogy baromi lassúak és ötlettelenek a kontrák.
Örülni kell ennek az eredménynek, de ha 3-4 meccset így hoznak le, csak akkor bizakodhatunk.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#985 Hozzászólás Szerző: Anti »

BlueBlood1993 írta: 2024. február 8., csütörtök 0:05
Traxver írta: 2024. február 7., szerda 23:55
Traxver írta: 2024. február 7., szerda 21:54

Nyerünk 8)
Na mondtam én :mrgreen:
Nem fogok hazudni: rettentő boldog vagyok, hogy nem volt igazam.

Viszont lássuk be, ennek a mainak semmi előjele nem volt. Egyben lehetett reménykedni, hogy a kupa miatt ma mindent bele adnak, így lett.

Vagy Anti nagyot ment :lol:
Mindent a csapatért :D
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#986 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Abszolút ült minden, így hogy Enzo nem hagyta magára Caicedot, Jackson-Madueke visszahúzódott sokszor a középpályára, és onnan indultak...Sajnálom szegény Silvat is, de sokkal gyorsabb a védelem nélküle...Na meg Sterling..Jackson 20x hatékonyabb volt 1v1-ben a szélen....

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#987 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Nagyon örülök a csapatnak, és annak hogy ez ilyen sima volt, de az számomra elkeserítő, hogy februárban sikerült oda eljutnunk, hogy az edzőnk kipróbáljon valami mást is, mint ami több mint fél éve nem működik....Ez nonszensz...Remélem hogy tanult ebből, és nem lesz beszari változtatni a taktikán!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#988 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Szabi írta: 2024. február 8., csütörtök 0:19
BlueBlood1993 írta: 2024. február 7., szerda 23:13 Világklasszis, imádom. Van még kérdés hogy miért kell nekünk kurvára Szabi?
Én annyit írtam, hogy a vételáráért felőlem mehet. Nagyon jó volt ma, a pazar gólját leszámítva is kiemelkedett a csapatból. Ezt kéne konstans nyújtania, és akkor befogná minden kritikus a száját. A baj eddig sem a képességeivel volt, és ma végre mutatott abból valamit, hogy lehetne ő a középpálya motorja. Viszont ez egy darab árva meccs.
Ne viccelj már, az előző szezon második felének egyértelmű huzoembere volt (már amennyire az a foshalmaz szezonnak volt nevezhető).

És nem, nem mehet a vèteláráèrt sem, mert nem vagyunk abban a helyzetben, hogy megengedhessünk magunknak egy ilyen kaliber elmenetelèt. Kevés játékos az, akiben megvan a világklasszis potenciál a keretben, de ő egyike azoknak.

Caicedo ezerszer hamarabb dobbanthatna a vèteláráèrt, ha már középpálya és rekord igazolások.

Nálam jelenleg Gallagher, Palmer, Petrovic, Enzo és durva leírni de Disasi azok, akik èrinthetetlenek.

Gusto, Madueke, Colwill, Chilly (nála inkább a sérülékenység a gond), Nkunku (szintèn), akiknek nagyon örülök, hogy a keret tagja, ès csak megfelelő ajánlat esetén engednèm el.

A többiek nálam a hátha lesz belőle valami/felejthető/lèpjen már le kategória egyikébe esik bele.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#989 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2024. február 7., szerda 23:17 Jól lattam, hogy az volt a pólójara írva, hogy "na mi van Dante?" :wink:
Nem, az volt, hogy "nyald meg a fügét, Dante". :D

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#990 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

BlueBlood1993 írta: 2024. február 8., csütörtök 0:05
Traxver írta: 2024. február 7., szerda 23:55
Traxver írta: 2024. február 7., szerda 21:54

Nyerünk 8)
Na mondtam én :mrgreen:
Nem fogok hazudni: rettentő boldog vagyok, hogy nem volt igazam.

Viszont lássuk be, ennek a mainak semmi előjele nem volt. Egyben lehetett reménykedni, hogy a kupa miatt ma mindent bele adnak, így lett.

Vagy Anti nagyot ment :lol:
Én bmeg tudtam, hogy nyerünk mert ezek a felkegyelműek ki akarnak baszni velem, hogy ne lássam az Arsenal elleni meccset élőben...:D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#991 Hozzászólás Szerző: Szabi »

BlueBlood1993 írta: 2024. február 7., szerda 23:13 Világklasszis, imádom. Van még kérdés hogy miért kell nekünk kurvára Szabi?
Én annyit írtam, hogy a vételáráért felőlem mehet. Nagyon jó volt ma, a pazar gólját leszámítva is kiemelkedett a csapatból. Ezt kéne konstans nyújtania, és akkor befogná minden kritikus a száját. A baj eddig sem a képességeivel volt, és ma végre mutatott abból valamit, hogy lehetne ő a középpálya motorja. Viszont ez egy darab árva meccs.
6+8+5+4+1+1+2+1

Sindu
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#992 Hozzászólás Szerző: Sindu »

A surprise to be sure, but a welcome one. :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#993 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Traxver írta: 2024. február 7., szerda 23:55
Traxver írta: 2024. február 7., szerda 21:54
BlueBlood1993 írta: 2024. február 7., szerda 21:51 Ki mit tippel? Én sima 3-0 oda, nem lesz közeli egyáltalán.
Nyerünk 8)
Na mondtam én :mrgreen:
Nem fogok hazudni: rettentő boldog vagyok, hogy nem volt igazam.

Viszont lássuk be, ennek a mainak semmi előjele nem volt. Egyben lehetett reménykedni, hogy a kupa miatt ma mindent bele adnak, így lett.

Vagy Anti nagyot ment :lol:

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#994 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Traxver írta: 2024. február 7., szerda 21:54
BlueBlood1993 írta: 2024. február 7., szerda 21:51 Ki mit tippel? Én sima 3-0 oda, nem lesz közeli egyáltalán.
Nyerünk 8)
Na mondtam én :mrgreen:

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#995 Hozzászólás Szerző: Anti »

Izland írta: 2024. február 7., szerda 21:55 3-1, fogunk kapni pirosat is azt érzem, de nem ezen múlik majd a vereségünk.
Majdnem bejött :lol: :lol:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#996 Hozzászólás Szerző: broduer »

broduer írta: 2024. február 7., szerda 23:47
Crap írta: 2024. február 7., szerda 23:43 Azért Badiashielt így le írni. Kb. játszott 2-3 meccset a hosszú sérüléséből vissza térve.
Előtte a legjobb teljesítményt nyújtotta a belső védők közül, főleg a lőtt, lapos éles passzai voltak nagyon látványosak.
Az ember gyors és kegyetlen magas és nagy darab. Ma a védő munkája szrtm teljesen rendben van, de igen továbbra is látszik hogy labbal bizonytalanabb, ettől függetlenül komoly hibája nem volt.
Mikor idekerült volt 2 jó hónapja a Lampard féle bohózatban, de összességében kimondottan instabil az ember, és folyamatosan. A mai a jobb meccsei közé tartozott. Ezt majd az idő eldönti, de én nagyon meg lennék lepődve, ha ő itt konstans jó teljesítményt tudna nyújtani.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#997 Hozzászólás Szerző: broduer »

Crap írta: 2024. február 7., szerda 23:43 Azért Badiashielt így le írni. Kb. játszott 2-3 meccset a hosszú sérüléséből vissza térve.
Előtte a legjobb teljesítményt nyújtotta a belső védők közül, főleg a lőtt, lapos éles passzai voltak nagyon látványosak.
Az ember gyors és kegyetlen magas és nagy darab. Ma a védő munkája szrtm teljesen rendben van, de igen továbbra is látszik hogy labbal bizonytalanabb, ettől függetlenül komoly hibája nem volt.
Mikor idekerült volt 2 jó hónapja a Lampard féle bohózatban, de összességében kimondottan instabil az ember, és folyamatosan. A mai a jobb meccsei közé tartozott. Ezt majd az idő eldönti, de én nagyon meg lennék lepődve, ha ő itt konstans jó teljesítményt fog nyújtani.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#998 Hozzászólás Szerző: Crap »

Azért Badiashielt így le írni. Kb. játszott 2-3 meccset a hosszú sérüléséből vissza térve.
Előtte a legjobb teljesítményt nyújtotta a belső védők közül, főleg a lőtt, lapos éles passzai voltak nagyon látványosak.
Az ember gyors és kegyetlen magas és nagy darab. Ma a védő munkája szrtm teljesen rendben van, de igen továbbra is látszik hogy labbal bizonytalanabb, ettől függetlenül komoly hibája nem volt.

Edit: erre csóró le is sérül megint, ráadásul mintha a korábbi sérülése jött volna elő. Remélem semmi komoly, mert kellene ő nekünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2024. február 7., szerda 23:48-kor.

zs198
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#999 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Eddig ez parádés!
Meccs előtt ez országos 1-es volt!
Most meg mi megyünk 3-al idegenben!
Nem semmi!
Kellenek ezek az apró örömök a jelenlegi Chelsea szurkolóknak!😉
GO BLUES

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1000 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Na 5 vèdőzünk a végére

Válasz küldése