Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29821 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

szpecnaz írta:Hmmm..kikaptunk...ennyi...sokat nem mutattunk, bár néha voltak nagyon jó egyérintős játék..Robben végre küzdött...Ferreira tény hogy béna, de ez van...Essien zseniális volt...és miylen igaza van itt egyeseknek...mivel kikaptunk így küldjük el a fél csapatot rúgjuk ki az edzőt....mert ez így van rendjén..:)
Remélem ez a vesztett meccs még jobban feltüzeli a játékosokat!!! muszáj, mert akkor pápá bajnoki cím...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29822 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Én akkor néztem egyet, mikor Mouri Geremit hozta le Ferreira helyet... Sokkal megbízhatóbb, magabiztosabb volt Geremi míg játszott, szinte mindig lekapcsolta Mark Gonzalezt. Jobb volt PF-nál, az biztos!

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#29823 Hozzászólás Szerző: Anti »

Én is véleményt mondanék. Elhangzott egy pár keményebb hsz. is. Figyelembe kell azt is venni, hogy az újak még nem olvadtak be a csapatba (talán Shevát kivéve). Nincs még felpörögve a csapat, és a motiváció is hiánycikk volt. Elég sok pontatlan passz volt, és az előre íveléssel is gondok voltak.

Cudicini nagyon benne volt az első gólban. Bár szerintem alapjába véve jól védett, (a másik gólt inkább Ferreirára, és Terryre sóznám). Geremi többet ért az 1. félidőben PF-nél, és alapból Bridge-nek kellett volna bal szélen kezdeni (véleményem szerint jobb mint Del Horno).

Ballackról nem mondok semmit, mert nem játszott túl sokat, de Kalou kb annyi idő alatt többet mutatott. Lampard ma is elég szürke volt. Essiennek jót tett a VB is, felpörgött rajta, tetszett ma nekem,(a múlt éven szinte mindenki fikázta, de szépen fejlődik). Robbent szerintem nem kellett volna Diarrára lecserélni. Én akkor hurrogtam egy kicsit. Drogba azon a beadásos kapura lövésen kívül szinte semmit nem csinált. A másik pozitív játékos egyértelműen Sheva volt. Gyönyörű gól, szép kapura taró labdák, a 2. félidőben a rossz passzok, és a Pool szűrőinek köszönhetően már alig kapott labdát.

Nagyon hiányzott J. Cole. Összességébe véve számomra nem volt valami meggyőző a játék. A 2. félidő első 10-15 percét eltekintve. Reméljük a legjobbakat, és hogy ez a meccs nem nyomja rá a bélyegét a PL kezdésre.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#29824 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Nem csak a mai meccs alapján mondom.A vb-n gyenge volt,a felkészülési meccseken gyenge volt,ma "lesérült",előtte pedig semmit nem csinált.Ahhoz képest,hogy ő a nagy Ballack ez nem túl sok.Lampard pedig nem élete mérkőzésén van túl,de még mindíg jobb volt mint Ballack az összes eddigi Chelseas meccsén együtt.

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29825 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Murdock írta:Nem azt mondtam,hogy miattuk kaptunk gólt,de a híres Ballacknak két jó passza nem nagyon volt,és nem nagyon vettem észre hogy nagyon veszélyes lenne a kapura.Drogba meg a kapott labdáinak a nagyrészét elszórakozta.Kalou még mindíg jobb volt nála.Bridge jobb megoldás,mint Del Horno volt,vagy lett volna.Robben meg alíg kapott labdát,de nem volt rossz.SWP-t meg sohasem szerettem,és nem tudom hogy miért hoztuk,Duff jobb volt,de JM az edző,ő tudja hogy kit miért hoz,lehet hogy ha többet fog játszani bebizonyítja hogy van itt helye.
Egy meccs alapján nem mondhatsz ilyet Ballackról.
Ha a mai meccset nézzük Lampard mit keres a Chelseaben???
A szar szabadrúgásai meg szögeletei mellet között egy volt jó! Vagyis inkább 2/3 és 1,5 között...
Del Horno jobb volt...

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#29826 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Nem azt mondtam,hogy miattuk kaptunk gólt,de a híres Ballacknak két jó passza nem nagyon volt,és nem nagyon vettem észre hogy nagyon veszélyes lenne a kapura.Drogba meg a kapott labdáinak a nagyrészét elszórakozta.Kalou még mindíg jobb volt nála.Bridge jobb megoldás,mint Del Horno volt,vagy lett volna.Robben meg alíg kapott labdát,de nem volt rossz.SWP-t meg sohasem szerettem,és nem tudom hogy miért hoztuk,Duff jobb volt,de JM az edző,ő tudja hogy kit miért hoz,lehet hogy ha többet fog játszani bebizonyítja hogy van itt helye.

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#29827 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Igazad van szpecnaz!Nem fogunk azonnal 5-0-ra nyerni,és nem kell elküdeni az edző és a fél csapatot.Jó lesz ez.Sheva igen is hogy hiányzott,Gallas meg nem jó középhátvéd (legalábbis Terry és Carvalho melett),szélen sokkal hasznosabb,és én őt játszatnám Ferreira helyén.Csak az a gond,hogy Gallas úr játsza a sértődöttet,hogy miaz hogy nem játszhat középen.Del Horno meg jó hogy elment,nem volt Chelsea szintű.Bridge sokkal jobb.

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29828 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Murdock írta:Nem tudom,hogy miért szidjátok most ennyire Mourinhot!!Neki köszönhetjük azt,hogy a klub újra top csapat (és persze Abranak).Ez a meccs nem volt a klubb legjobb meccse nagyon finoman fogalmazva,de ez nem JM hibája!!Ez a meccs Cudicinin,Ferreirán,Ballackon,Drogbán és Terryn (kivételesen) ment el.Az meg hogy nem jó a védelmünk nevetséges.Sztem nekünk van a legjobb védelmünk,és nem is lesz ezzel gond,ha készen lesz a csapat.A kezdet nem lesz egyszerű,biztos hogy elbukunk pár pontot,de attól még jó lesz a csapat.Előbb utóbb meg úgyis belátja mindenki,JM is hogy Ballack nem ide való!!Essien amúgy tényleg nagyon jól játszott.
Nem Drogba, meg nem Ballack miatt kaptuk a gólt, szal hülyeséget ne beszélj! Ballack meg alig játszott, nem kell mindnekinek fikáznia...
SWP szted mit csinált v Robben??? Mikel még Ballacknal is kevesebbet játszott, de biztos őt is lehet minősíteni ennyiből:)
Na és Kalou???? Bridge?? Ő se elég magabiztos...

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#29829 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Nem tudom,hogy miért szidjátok most ennyire Mourinhot!!Neki köszönhetjük azt,hogy a klub újra top csapat (és persze Abranak).Ez a meccs nem volt a klubb legjobb meccse nagyon finoman fogalmazva,de ez nem JM hibája!!Ez a meccs Cudicinin,Ferreirán,Ballackon,Drogbán és Terryn (kivételesen) ment el.Az meg hogy nem jó a védelmünk nevetséges.Sztem nekünk van a legjobb védelmünk,és nem is lesz ezzel gond,ha készen lesz a csapat.A kezdet nem lesz egyszerű,biztos hogy elbukunk pár pontot,de attól még jó lesz a csapat.Előbb utóbb meg úgyis belátja mindenki,JM is hogy Ballack nem ide való!!Essien amúgy tényleg nagyon jól játszott.

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29830 Hozzászólás Szerző: Drogba »

szpecnaz írta:
Drogba írta:egy szóval nem mondtam, h küldjünk el akárkit is, csak azt mondom, h JMnak szar a taktikája, változtasson!
MIndenki kiismerte már, talán egy WBA ellen bejön ez, de egy POol, MU vagy Arsenal ellen, pláne a BLben!
Del Hornot kár volt elküldeni, még nincs nála jobb a posztján a csapatban
lesz itt nyerő taktika, Mourinho is tudja hogy változtatni kell....csak nem kell azt várni hogy azért mert mi vagyunk a Chelsea meg jött 1-2 sztár már 5-0-ra fogunk nyerni...
ugyan kérlek! Nekem Ballack sem hiányzott meg nagyon Seva sem!
4-4-2ben 2 új védővel, nevet nem mondok! Lampard Guddy, Cole, Robben Crespo Drogba szerintem így se lettünk volna rosszabbak, mint amit majd ezzel a Chelseavel fogunk elérni!
Tény,h jobban kéne játszani, mert minőségileg javult a csapat, de védelme Del Horno elküldésével, és A COle esetleges NEM érkezésével csak rosszabb lett, persze, ha GAllas játszatna középen és COle is jönne mindjárt más lenne a helyzet... de amíg a támadójáték Lampard ívelgetésében kimerül...amúgy Robben is rossz volt, nem mutatott 2 jó passzt leszámítva, vagyis az egyik csak látványos volt, semmit sem

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29831 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Drogba írta:egy szóval nem mondtam, h küldjünk el akárkit is, csak azt mondom, h JMnak szar a taktikája, változtasson!
MIndenki kiismerte már, talán egy WBA ellen bejön ez, de egy POol, MU vagy Arsenal ellen, pláne a BLben!
Del Hornot kár volt elküldeni, még nincs nála jobb a posztján a csapatban
lesz itt nyerő taktika, Mourinho is tudja hogy változtatni kell....csak nem kell azt várni hogy azért mert mi vagyunk a Chelsea meg jött 1-2 sztár már 5-0-ra fogunk nyerni...

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29832 Hozzászólás Szerző: Drogba »

egy szóval nem mondtam, h küldjünk el akárkit is, csak azt mondom, h JMnak szar a taktikája, változtasson!
MIndenki kiismerte már, talán egy WBA ellen bejön ez, de egy POol, MU vagy Arsenal ellen, pláne a BLben!
Del Hornot kár volt elküldeni, még nincs nála jobb a posztján a csapatban

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29833 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Hmmm..kikaptunk...ennyi...sokat nem mutattunk, bár néha voltak nagyon jó egyérintős játék..Robben végre küzdött...Ferreira tény hogy béna, de ez van...Essien zseniális volt...és miylen igaza van itt egyeseknek...mivel kikaptunk így küldjük el a fél csapatot rúgjuk ki az edzőt....mert ez így van rendjén..:)

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29834 Hozzászólás Szerző: Drogba »

gyakorlatilag lehetett hinni JMnek, h tényleg 2 csatárral kezd, de természetesen nem 4-4-2vel, hanem a megszokott felálással!
Na igen! Ilyenkor még talán az elfogultabb drukkerek is észreveszik, h a nagy hibák a CHelsea védelmében vannak!
Ferreira nem tudom miért játszik!!! EZen a meccsen ő volt a legszarabb!!! Del Hornot minek adták el... Bridgenél azért jobb!!! Terrynek majdnem csak hibái voltak! Én mind2 gólt neki tudom be! Első igaz benne volt Cudicini is, de Terry takarta!!!
A mérkőzés legjobbja, leghasznosabb játékosa Essien volt!
HA ő nincs még jobban kitomi a Chelseat a Pool!
Játékosok: Cudicini közepes/jó
Ferreira szar
Terry uez
Carvalho közepes
Essien meccs embere
Lampard:1 jó indítás, amúgy kb semmi közepes alatt
Ballack keveset játszott nem lehet kommentálni
Robben közepes alatt
Drogba talán közepes...volt 1-2 jó labdája
Seva közepes/jó
Kalou volt egy szép csele, amúgy közepes alatt
SWP:miért nem adtuk kölcsön???? Inkább maradt volna DUff, bár ő se Chelsea szintű játékos!!!
Mikel is keveset játszott, de áhhh! Ebbe a srácba mit látnak...
Bridge közepes alatt, Del Horno sokkal jobb
Geremi közepes
Nem tom, h a JM ennyire szar edző, taktikátlan, mert gyakorlatilag az van a pályán, h megkapja Lampard és felíveli, ami vagy pontatlan, vagy lekapcsolják a védők...1-2 célba ér! Ez már rég nem divat... A gyors, sokat passzoló szép focit kéne nyomni..de áhhh nem csoda,h mindenki ismeri a taktikát! A másik, h megy szélre a passz, amit vagy Kalou, vagy SWP v Robben addig önzőzi amíg el nem veszíti vagy rosszul adja be!!!
SWP meg ha véletlen továbbmegy egy emberen ahelyett, h passzolna inkább vinné tovább,de...Ha jó lenne a védelem, akkor nem kellene Essien, mármint vkp, és 4-4-2 lehetne játszani, de mivel a Chelseanek nem jó a védelme, így adott a 4-3-3!
Vagy arra a taktikára menni, h mindegy mennyit kapunk, csak a lényeg, h mindig eggyel többet lőjjünk, de JM nem mer ilyet csinálni!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#29835 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Keménynek fog tünni a fogalmazás, de megkockáztatom: Ballacknak, Ferreiranak és Drogbanak nem a Chelseaben a helye! Annak az edzőnek meg pláne nem, aki ennyire ragaszkodik kedvenc jobbhátvédjéhez, hogy még balhátvédként is játszatja, csakhogy benne legyen a csapatban. Ma jól kiröhögtettük magunkat, de lesz ez még így se!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29836 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Sajnos holnaptól elmennek a válogatott játékosok, alig marad 3-4 ember. Csütörtökön térnek majd vissza, tehát az a nap is kiesik, vasárnap pedig meccs... Newhéz szezonkezdet lesz, az biztos.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29837 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Azért kaptunk ki, mert sehol nem vagyunk a felkészülésben a Pool-hoz képest. Ők 6 meccset játszottak, mi 3-at.
Mellesleg az első gól sajnos Cudicini-é volt, meg egy rozsdás Terry-é. A másodikban is benne volt Terry.
Inkább most kapjunk ki, mint a PL-ben.
Egyébként a Pool sem mutatott sokat. A pénz meg végképp nem jöhet itt szóba...

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#29838 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Azért én nem Mourinho-ra fognám.Volt pár ember,akik nem is akartak nyerni.Terry most nem volt valami király,már önmagához képest.Ballck egyszerűen egy nulla volt...ismét Drogbával együtt (eltekintve attól a sztem beadásnak szánt lövésétől).Sheva viszont nagyon tetszett.Kár hogy a második félidőben nem kapott labdát sem.Cudicini,meg alaposan bennevolt mindkét gólban sztem.Na majd szept. 17-én megmutatjuk,hogy milyen a jól felkészített,nem 50% Chelsea!!!

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#29839 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Dandeer írta:Hát ez égés.. A két klub költségvetéséhez képest az eredmény a Kékek szempontjából katasztrófa. Persze nem lehet mindig mindent megnyerni, tavaly mi nyertünk, idén volt vagy 5 helyzetünk, Sheva igen jó volt, valószínűleg idén ő lesz a gólkirály. 8) A bajnokság a lényeg! + a Bajnokok Ligája! Mutassuk meg nekik!
1 hétig lelécelek nyaralni és megtéríteni az embereket :wink: , további jó nyaralást/tanulást/munkát mindenkinek!
És az FA Kupa, az Európai szuperkupa és a ligakupa nem lényeg? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És ilyen szinten nem sokat számít a költségvetés... :wink:
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#29840 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Hát ez égés.. A két klub költségvetéséhez képest az eredmény a Kékek szempontjából katasztrófa. Persze nem lehet mindig mindent megnyerni, tavaly mi nyertünk, idén volt vagy 5 helyzetünk, Sheva igen jó volt, valószínűleg idén ő lesz a gólkirály. 8) A bajnokság a lényeg! + a Bajnokok Ligája! Mutassuk meg nekik!
1 hétig lelécelek nyaralni és megtéríteni az embereket :wink: , további jó nyaralást/tanulást/munkát mindenkinek!

Válasz küldése