Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29701 Hozzászólás Szerző: undertow »

carlo 6+ nem volt sok dolga
paolo 6 nem rossz, 1-2 apro hiba, de semmi latvanyos + vagy -
ricky 7 megbizhato, stabilan vedekezett, de ot se tesztelek nagyon
JT 7+ mint carv, plusz az a gol szep volt, es nagyon kellett
bridgey 7 lathato, hogy kezdi visszanyerni az onbizalmat, a meccs alatt is folyamatosan javult. meg par ilyen meccs es kenyon whinger es dein kepebe rohoghet... es gyonyoru volt a beadas drogba golja elott!
sweep 5 probalkozott, talan tulzottan is. altalaban a rossz megoldast valasztotta.
essien 8 MOTM. fantasztikus! mindenhol ott volt. hihetetlen mennyi energia van benne. es ha azt a lovest nem vedi a kapus... hatalmas gol lett volna
lamps 7 javul, de meg nem az igazi. a gol szerencses volt, de ettol meg nem er kevesebbet. es hatarozottan jot tesz lampsnak, hogy megint elkezdett golokat szerezni, sokat fog dobni rajta mentalisan.
robben 7 tamadasban tovabbra is alulteljesit, de talan most lattuk eloszor visszafutni es vedekezni vegig, amig a palyan volt.
sheva 7 nagyon hajtott, es voltak is szep megmozdulasai. nem kell mar sokat varnia az elso PL goljara, ebben egesz biztos vagyok.
drogba 7 a szokasos drogba. nehany benazas, de a csapatmunkabol kiveszi a reszet. a golja szep fejes volt.

meg mindig nem porgunk ugy ahogy kene, nagyon jol jott, hogy a citeh megrosszabb formaban van jelenleg. parszor igy is csak a tamadoik ugyetlensegen mulott, hogy nem rugtak golt. essien ugyan nagyon jo a maka szerepkorben, de igy, hogy csak o es lamps voltak a kozeppalyan neha bizony eleg nagy ures ter tantongott mogottuk. otthon, egy ilyen citeh ellen ez nem gond, de maskor bizony gondokat okozhat. (a boro ellen idegenben imo maka biztos kezdo.)
kulon meglepo volt, hogy jose most eloszor kezdett a hagyomanyos 442vel, annak ellenere, hogy tobbszor fogadkozott, hogy soha nem jatszana ezzel a rendszerrel... bar tegyuk hozza, hogy essiennek nagyon fekszik.
jo uton halad a csapat, de nem akarom elkiabalni a dolgot, ezen a heten 2 meccsunk van, raadasul mindketto idegenbenben. a riversideon tavaly csunyan leszerepeltunk, a bburn meg tudjuk milyen favago klub. ha ezeket a meccseket tudjuk hozni az mar tenyleg magabiztos kezdes lesz.

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

#29702 Hozzászólás Szerző: Gullit »

AryanH írta:Értékelésem számokra levetítve:

Cudicini: 6
Ferreira: 6
Carvalho: 7
Terry: 8
Bridge: 8
Essien: 9
Wright-Phillips: 5
Lampard: 7
Robben: 7
Shevchenko: 7
Drogba: 7
--------
Kalou: -
Diarra: -
Mikel: -
Brigének adhatál volna 9 esnt nagyon jól jött fel a támadásokkal jól jácott.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29703 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

edmonton írta:Hát nehezebb mecsre számítottam de szerencsére simán hozták a fiúk a meccset pedig még nincsenek formában szerintem ez a city megint a kiesésért harcol úgy hogy ez még nem volt fokmérő de kezdésnek jó egy ilyen ellenfél.
Ma Essien túnt ki Seva elég harcos volt látszik rajta hogy minen idegszálával a gólszerzésre törekszik és a köv meccsen már be is talál.
Szeintem is Sevának az fekszik ha ő van hátrébb hogy legyen tere és ő is ki tudja szolgálni a második hullámban érkezőket vagy Drogbát.
Már csak 37* kell nyernünk :) és ismét milyenk a Carling cup :) :) :)
a Carling Cup? :shock: ..ez most vicc akart lenni?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29704 Hozzászólás Szerző: undertow »

paco83 írta:
undertow írta:kerlek, a jovoben nem linkelek be golvideokat.
Én kérlek arra hogy linkelj a továbbiakban is mert amit te linkeltél be sokkal tisztább és hosszabb!!!!
jo, rendben, meggyoztel. nem sirok. ;) :lol:

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#29705 Hozzászólás Szerző: paco83 »

undertow írta:kerlek, a jovoben nem linkelek be golvideokat.
Én kérlek arra hogy linkelj a továbbiakban is mert amit te linkeltél be sokkal tisztább és hosszabb!!!!

Avatar
edmonton
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006. augusztus 11., péntek 9:26

#29706 Hozzászólás Szerző: edmonton »

Hát nehezebb mecsre számítottam de szerencsére simán hozták a fiúk a meccset pedig még nincsenek formában szerintem ez a city megint a kiesésért harcol úgy hogy ez még nem volt fokmérő de kezdésnek jó egy ilyen ellenfél.
Ma Essien túnt ki Seva elég harcos volt látszik rajta hogy minen idegszálával a gólszerzésre törekszik és a köv meccsen már be is talál.
Szeintem is Sevának az fekszik ha ő van hátrébb hogy legyen tere és ő is ki tudja szolgálni a második hullámban érkezőket vagy Drogbát.
Már csak 37* kell nyernünk :) és ismét milyenk a Carling cup :) :) :)
Edmonton Oilers fan

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29707 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Aki afanylog az kb azért fanylog mert nem ezt várta....azt várta hogy a tavalyi unalmas focinkat fogja látni, ehelyett egy támadóbb szellemű Chelsea-t volt ma apályán...Meglepődve vettem tudomásul hogy robben többször a saját 16-sunknál szerelt és indított. Essien ma is zseniális volt, átvette Lampardtól a védekezési dolgot így Lampard csak a támadó résszel törődhetett. Seva még nem nagyon érzi a társakat, de számomra a megmozdulásai élményszámba mentek. Bridge nagyon jó formában van ugyanúgy mint swp....és még mindig nincsenek toppformában...és még a pályán sem volt egy Joe cole nevezetű fazon....aki szerintem Sevával nagy játékot fog alkotni..:)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29708 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Nálam eggyértelműen essien volt a legjobb ! nem tudom ballackkal mi a célja murinak de ha komoly akkor maka sokat fog padozni ! drogba nem érzi az új helyzetet de ha csak ennyit csinál minden meccsen akkor nálam oké a srác ! seva ha beindul kettesével fogja szórni a gólokat ! carvalho terry ideállis középen én a hátvédsor rotálását amúgy is baromságnak tartom gallas távozásával ez a kérdés is megoldodik !

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29709 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Én (is) azt vettem észre, hogy az angol kommentátorok (is) a Chelsea hanyatlására várnak, számítanak. Megjegyezném, hogy nagyon jól, korrektül közvetít Andy Gray vagy Clive Tylesday, de mintha elegük lenne a 2 éve tartó kékségből. (Andy Gray különben a MU játékosa volt a 70-es 80-as években).
Természetes - pláne Mo-on -, hogy az éppen uralkodó "hatalom" megbuktatása, bukása csak az igazán hírértékű esemény.
A mai teljesítmény alapján hatalomváltásra nem fog sor kerülni az angol fociban. A kritikusok szívhatják a fogukat!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29710 Hozzászólás Szerző: mourinho »

undertow írta:kerlek, a jovoben nem linkelek be golvideokat.
nem nem azért mondtam. bocs ha ugy értetted

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#29711 Hozzászólás Szerző: Norbert »

-Ba7u- írta:Úhh végre egy jó tökös kezdő11-el játszottunk 8) :P
(nem is értem minek ide palack)
Nem voltunk még 100% de egyre jobbak vagyunk,és
már 2 pontal elmentünk az ars és a pool-tól :wink:

Amugy sztem Faragó Ricsit közvetitett,és szerintem sokkal-sokkal
jobb mint Toth Csabi!
Mondott hülyeségeket (pl.: Mancienne kapus :lol: stb) de szerintem nem
rossz kommentátor
Egytől-egyig akasztanivaló szánalmas műmájer bagázs! A Chelsea-t csak a pletyólapokból ismerik, objektivitásuk és tárgyi tudásuk a klubbal kapcsolatosan erősen konvergál a 0 -hoz, a szakértő haverjaikkal együtt! Hogy témában is reagáljak: lélektani győzelem a mai, elhitték a srácok hogy látványos focira képesek és nagyon kiszolgáltak bennünket! Ha ez a teljesítmény az idegenbeli meccsekre is átmegy szép reményekkel nézhetünk előre! 8)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29712 Hozzászólás Szerző: undertow »

kerlek, a jovoben nem linkelek be golvideokat.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29713 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Megnézed a főoldalt és ott is kint vannak :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29714 Hozzászólás Szerző: undertow »


zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29715 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Annak ellenére, hogy szinte nem volt normális előszezonunk, félelmetesen jól játszottunk. Sokkal jobban tartottam ettől a meccstől. Jól paszoltunk, nyomult mindenki előre, Bridge rendre feljött a támadásokkal. Fantasztikusat produkált! A beadása a régi időket idézte!
Essien méltó utódja lesz Makelele-nek, sőt többet is nyújt nála.
Megvan a 3 pont, a köv 2 meccs nagyon kemény lesz idegenben.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29716 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Antifiu írta:Shevchenko mondta, hogy az angol nyelv még problémát okoz neki, de szerintem szép angolsággal mondta ki a meg nem adott gólja után a FAKOFF-ot :lol: :lol: :lol:
Na igen, C.S.-et kommentáló emberke mondta is h az Angol még nehézségeket okoz, de csúnyűnbeszélni már megtanult:))

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#29717 Hozzászólás Szerző: Merder »

-Ba7u- írta:Úhh végre egy jó tökös kezdő11-el játszottunk 8) :P
(nem is értem minek ide palack)
Nem voltunk még 100% de egyre jobbak vagyunk,és
már 2 pontal elmentünk az ars és a pool-tól :wink:

Amugy sztem Faragó Ricsit közvetitett,és szerintem sokkal-sokkal
jobb mint Toth Csabi!
Mondott hülyeségeket (pl.: Mancienne kapus :lol: stb) de szerintem nem
rossz kommentátor
Méhes volt.

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#29718 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Értékelésem számokra levetítve:

Cudicini: 6
Ferreira: 6
Carvalho: 7
Terry: 8
Bridge: 8
Essien: 9
Wright-Phillips: 5
Lampard: 7
Robben: 7
Shevchenko: 7
Drogba: 7
--------
Kalou: -
Diarra: -
Mikel: -
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#29719 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Úhh végre egy jó tökös kezdő11-el játszottunk 8) :P
(nem is értem minek ide palack)
Nem voltunk még 100% de egyre jobbak vagyunk,és
már 2 pontal elmentünk az ars és a pool-tól :wink:

Amugy sztem Faragó Ricsit közvetitett,és szerintem sokkal-sokkal
jobb mint Toth Csabi!
Mondott hülyeségeket (pl.: Mancienne kapus :lol: stb) de szerintem nem
rossz kommentátor

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#29720 Hozzászólás Szerző: Anti »

Én is értékelnék. Többnyire hasonló véleményen vagyok. Akit ma kiemelnék az Essien, és Bridge volt. Remélem Mourinhoéknak bebizonyította, hogy nem második számu Hhátvédnek kell őt titulálni, és Ashley Cole-t felhozni. Lehet hogy Elmer meg is felelne Bridge "cseréjének". És hogy az a kiadott 22millió nagy ár lenne, ha Bridge ennek köszönhetően padozna, vagy elmenne.

Shevchenko mondta, hogy az angol nyelv még problémát okoz neki, de szerintem szép angolsággal mondta ki a meg nem adott gólja után a FAKOFF-ot :lol: :lol: :lol:

Összességébe véve nagyon jól játszottak a fiuk, de tudnak ők még ennél jobban is. :wink:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Válasz küldése