Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#26781 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Chelseafan írta:Gondolom Joe Cole-t is pihenteti a Pool elleni meccsre, mert még nem bírna játszani sok meccset kezdőként. Ezért remélem, hogy nemsokára egy 100%-os Joey-t láthatunk majd! 8)
"Gusztustalan" ez a Joe Cole mánia :)) Najó nekem is ő a szívem csücske a többség által nem annyira kedvelt Ballack mellett :P

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#26782 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Gondolom Joe Cole-t is pihenteti a Pool elleni meccsre, mert még nem bírna játszani sok meccset kezdőként. Ezért remélem, hogy nemsokára egy 100%-os Joey-t láthatunk majd! 8)

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#26783 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Ricky pihen a púlra ! :wink: és Sheva is felépült óriási sérüléséböl :D

Jaj csak ne lötyögjük el ezt a meccset!

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#26784 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

ZenZo írta:Mai kezdő: 4-1-2-1-2

1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira
5 Michael Essien
26 John Terry (c)
18 Wayne Bridge
4 Claude Makelele
24 Shaun Wright-Phillips
8 Frank Lampard
13 Michael Ballack
21 Salomon Kalou
11 Didier Drogba

Cserék: 23 Carlo Cudicini, 13 Khalid Boulahrouz, 12 Mikel John Obi, 10 Joe Cole, 7 Andriy Shevchenko.
Rico sérült akkor vagy a sárgák?Jó ez a kezdő mert simán lehet 4-3-3, Essien meg léphet szélre ha Khalid beáll, vagy támogatni a középpályát.
2 gólt kell lőni minimum ...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26785 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mai kezdő: 4-1-2-1-2

1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira
5 Michael Essien
26 John Terry (c)
18 Wayne Bridge
4 Claude Makelele
24 Shaun Wright-Phillips
8 Frank Lampard
13 Michael Ballack
21 Salomon Kalou
11 Didier Drogba

Cserék: 23 Carlo Cudicini, 13 Khalid Boulahrouz, 12 Mikel John Obi, 10 Joe Cole, 7 Andriy Shevchenko.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#26786 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Ricko írta:
Matuszka írta:
Ricko írta:Ez is egy szívbajos meccs volt, Ballack,Lampard,J.Cole akiket ki lehet emelni na meg persze Essien...
És Cech? :)
Kivédte Terry hazafejelését,+ volt egypár szép védése. Kapott gólt, hibázott 2 kifutásnál, sztem nem volt a legjobbak között, de a rosszabb teljesítményt nyújtók között sem :roll:
Bocs,de sztem nézd már el neki azt a 2 rossz kifutást,és a gólról sem tehetett..
Ezt nem korholásnak szántam,csak ennyi sztem bőven belefér,azokhoz képest,amilyen védéseket bemutatott.. :)

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26787 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Matuszka írta:
Ricko írta:Ez is egy szívbajos meccs volt, Ballack,Lampard,J.Cole akiket ki lehet emelni na meg persze Essien...
És Cech? :)
Kivédte Terry hazafejelését,+ volt egypár szép védése. Kapott gólt, hibázott 2 kifutásnál, sztem nem volt a legjobbak között, de a rosszabb teljesítményt nyújtók között sem :roll:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26788 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Szóval... csak most láttam a meccset videóról, de sajnos nem az egészet, arra nem gondoltam, hogy hosszabbítás lesz, így az szépen le is maradt a felvételről... :?
A látottakról: egyetértek kdakoval (meg akik még ugyanezt írták), saját helyzetünket tettük megint nehézzé. Az első félidőben aki átlépte a felezővonalat, eldönthette volna a meccset, mert mind 100%-os ziccerben hibáztak. Igaz, hogy Seváé volt a leglátványosabb, de kár őt kiemelni ezért. Ez nem az ő napja volt, tény, de a Manure fantasztikus gyepén felpattant előtte a labda (csak hogy igazság is legyen a földön, a túloldalon is megtréfálta a fiúkat a gyepszőnyeg - Bentley) Legalább négyet rúghattunk volna az első 45 percben, ha a helyzetkihasználásunk nem átlagon aluli, szégyenletes. Olyan átjáróház volt a BB védelme, hogy öröm volt nézni.
A második félidőre aztán jól leengedtünk, szerintem azt hittük, kezünkben van a meccs - teszem hozzá az első félidőben mutatott játék alapján joggal. Elkezdünt tartalékolni, aminek meglett az eredménye: 1-1. A Blackburn szánalmasan játszotta az eredeti játékát, akit értek, rúgtak. Szerintem a pályán lévők mindegyike megérdemelt volna egy sárgát, de én kiosztottam volna két pirosat is. A kommentátor meg szerintem is bele van zúgva Pedersenbe... aki amúgy nem rossz játékos, csak mellette egy aljas szemét köcsög. A kapusok mindkét oldalon a helyükön voltak, volt itt is, ott is nagy mentés, mindkét fél eldönthette volna a meccset már a rendes játékidőben is. A hosszabbítás pedig lemaradt :(

Cech számomra ma egy kicsit bizonytalannak tűnt, de bravúrjai nélkül nem lettünk volna sehol. Lampard sem volt élete formájában, de legalább jónak mondhatót nyújtott. Számomra a két Cole játéka is csalódás volt, és hát Sevának sem ment. Makelele, Essien, Ballack, Drogba, Carvalho játéka élményszámba ment, Kalou, Mikel, Terry átlagosat nyújtott. SWP-t nem láttam. Essien új nickje nálam ezentúl nem bölény, hanem tank:
- állandóan harcra kész
- elnyűhetetlen
- megállíthatatlan
- átgázol mindenen
- iszonyatos erővel lő
- sosem áll meg
- szerintem titokban lánctalpas :D

Összefoglalva: ha nem kezdünk valamit azzal a komplekszusunkkal, hogy nekünk elég egy gól, aztán majd lesz valami, akkor a továbbiakban nem sok keresni valónk lesz sem a PL-ben, sem a BL-ben, sem az FA-ben. Elkönnyelműsködjük a száz százalékos helyzeteket, hogy aztán a végére küzdhessünk. Remek csapat ez, remek játékosokkal, de a gól lövési intenzitásunkat és hajlamunkat fel kéne tornázni jó magasra, mert a ManU ellen nagyon pórul járhatunk. Na nem annyira, mint az olaszok, de remélem jó lecke lesz a számunkra az a csúfos eredmény. Mert ha mi nem lövünk, ők lőnek!

Egyre inkább érik a hármas döntő a ManUtd-del, az FA már biztos, ha addig hozzuk a meccseinket, akkor a PL is, és hát ott van a BL, ahol ha át tudunk lépni a Pool-on, szintén nagy eséllyel találkozunk. Fel kell kötni a gatyát, mert a háromból legalább háromszor illene legyőznünk őket, hogy rend legyen végre :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#26789 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

a csapat ki akar nyírni...ilyen meccset..első félidőben nagyon jók voltunk...a másik félidőben seva eldönthette volna...aztán vérszemet kapott a blackburn..és akár nyerhettek is volna...szerencsénk volt..ez be kell látni...nálam Ballack a MOM..jól játszott 1 gól, 1 gólpassz....és tetszett az örjöngése..:D

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26790 Hozzászólás Szerző: kdako »

Megint magunknak tettük nehézzé a meccset. Ha Seva berúgja a nagy ziccert a szünet után, eldől a meccs. Így még hajtani kellett, és bár nem hiszem, hogy ez a plusz 30 perc sokat számít ilyen játékosoknál, jó lett volna, ha rápihenhetünk a továbbiakra. Persze, egy FA-kupa elődöntőben erről nem nagyon lehet szó.

Cech óriási, Lamps végre újra kezd formába lendülni és Ballack is jól nyomta. Joey remélem nem sérült meg, sokat számít a kreativitása.
GO BLUES!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#26791 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...oké, majd "igyekszünk"... 8)

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#26792 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

s-h-i-n-e.com írta:
Matuszka írta:
Ricko írta:Ez is egy szívbajos meccs volt, Ballack,Lampard,J.Cole akiket ki lehet emelni na meg persze Essien...
És Cech? :)
Nekem Carvalho és Makelele is tetszett. Drogba is nyerte a párharcokat. Pl. az első gól előtt is.
Nálam ez volt Ballack eddigi egyik legjobb meccse. Ahogy már írta itt valaki, nem volt egy "csataló" :D , de okosan passzolt. :) a gólja pedig csak hab a tortán.
A. Cole is jól küzdött, J. Cole szerintem lesz jobb is, főleg, ha nem faragják ennyire, de ugye a Blackburn, az Blackburn. :wink:
"Sajnálom", de én Lampard-dal sem voltam elégedetlen. :wink:
Egyre inkább azt érzem, hogy Drogba mellé szeretnék egy sikerre éhesebb, nagyobb tűzzel pörgő csatárt.
Tessék már Ballackot mindenkinek elfogadni .........

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26793 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Steffi írta:
mourinho írta:mit is mondtam a hosszabitas elott sracok? aggodalomra semmi ok. helyzete nem volt az ET-ban a roversnek. SWP, nagyon ott volt. Ballack lott egy golt eleg ahhoz, hogy jo ertekelest kapjon :D essien pedig..... a vigyora hatalmas volt. :D
Ballack nem csak gólt rúgott, hanem gólpasszt is adott! :-)
igaz ezt kihagytam :)

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#26794 Hozzászólás Szerző: Steffi »

mourinho írta:mit is mondtam a hosszabitas elott sracok? aggodalomra semmi ok. helyzete nem volt az ET-ban a roversnek. SWP, nagyon ott volt. Ballack lott egy golt eleg ahhoz, hogy jo ertekelest kapjon :D essien pedig..... a vigyora hatalmas volt. :D
Ballack nem csak gólt rúgott, hanem gólpasszt is adott! :-)
Hajrá Kékek!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#26795 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Matuszka írta:
Ricko írta:Ez is egy szívbajos meccs volt, Ballack,Lampard,J.Cole akiket ki lehet emelni na meg persze Essien...
És Cech? :)
Nekem Carvalho és Makelele is tetszett. Drogba is nyerte a párharcokat. Pl. az első gól előtt is.
Nálam ez volt Ballack eddigi egyik legjobb meccse. Ahogy már írta itt valaki, nem volt egy "csataló" :D , de okosan passzolt. :) a gólja pedig csak hab a tortán.
A. Cole is jól küzdött, J. Cole szerintem lesz jobb is, főleg, ha nem faragják ennyire, de ugye a Blackburn, az Blackburn. :wink:
"Sajnálom", de én Lampard-dal sem voltam elégedetlen. :wink:
Egyre inkább azt érzem, hogy Drogba mellé szeretnék egy sikerre éhesebb, nagyobb tűzzel pörgő csatárt.

Indexer
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 13:07
Tartózkodási hely: szabadlábon

#26796 Hozzászólás Szerző: Indexer »

ebben az idényben nem játszik túl jól Lampard de mégis rugdossa a gólokat ... most is 1 jó megmozdulása volt, de amilyen profi azt értékesítette is :D

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#26797 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Ricko írta:Ez is egy szívbajos meccs volt, Ballack,Lampard,J.Cole akiket ki lehet emelni na meg persze Essien...
És Cech? :)

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26798 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Ez is egy szívbajos meccs volt, Ballack,Lampard,J.Cole akiket ki lehet emelni na meg persze Essien...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26799 Hozzászólás Szerző: mourinho »

mit is mondtam a hosszabitas elott sracok? aggodalomra semmi ok. helyzete nem volt az ET-ban a roversnek. SWP, nagyon ott volt. Ballack lott egy golt eleg ahhoz, hogy jo ertekelest kapjon :D essien pedig..... a vigyora hatalmas volt. :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#26800 Hozzászólás Szerző: twopac »

hát ez a kapufa bemehetett volna!essien próbálkozhatna többet messziról elképesztő lövései vannak!
mindörökké chelsea!!

Válasz küldése