Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#22861 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:Ez hogy nem volt szabálytalanság te faszfejű?
nem volt az. teljesen tisztán a labdát találta el. az más kérdés hogy utána Costa lába is aláfordult

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22862 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ez hogy nem volt szabálytalanság te faszfejű?

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22863 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

az is vicces hogy azzal véditek, hogy a magasságbeli hiányosságát helyezkedéssel oldja meg :lol: :lol: az arsenal és a lpool elleni gólban (tavasszal) vastagon benne volt mert nem követte az emberét. hosszútávú memóriával vannak gondok egyeseknél... arsenal ellen monrealra luiznak kellett kifutni középről mert azpi töketlenkedett onnan lett a gól, lpool ellen szintén nem fogta az emberét mosesnek kellett az övét a sajátját a nigériainak meg szabadon kellett hagynia ezáltal. (west ham gólban is erősen benne volt)
nem védi senki se cahillt se luizt, mert ugyanúgy mindkettő volt benne több gólban is de a vak is látja hogy inkább azpi lóg ki ebből a 3masból, egyszerűen ebbe a rendszerben hátrányból indul. és gondolom minden nagyokos egyetért velem, hogy sok gólt kapunk ezt pedig orvosolni kell jövőre!!! a követendő példa pedig nem azpi és nem fél emberrel kell beérni, hanem luiz a követendő példa aki meccseket nyert már nekünk a megabiztosságával, képességével. és szükség van még egy ilyen emberre mert jövőre sokkal nehezebb dolgunk lesz, ezt gondolom mindenki szintén képes felfogni.
részemről a témát lezártam.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22864 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Carvalho sem volt egy lombrágó típus, még is elég jó volt. Azpi mellé kell egy magas jól fejelő bekk kell, esetünkben Luiz, szerintem nem vele van itt a gond.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#22865 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Cahill pedig balfasz módon öngólt szerzett a city ellen. Ez alapján ő sem fér bele a védőhármasba, mert nem elég gyors és benne van a balfaszkodás időnként. Nála is fel lehet hozni, hogy milyen hibái és hiányosságai vannak, nem csak Azpinál. Ez persze César hiányosságaiból semennyit sem von le. Csak ne legyen az, hogy az egyik szemében a szálkát is, a másikéban meg a gerendát se...

De, hogy maradjunk házon belül: Terryben ezek szerint benne van/volt, hogy elveszíti a fejét és kiállítatja magát, mert a Barca ellen 2012-ben megtörtént. Mégse lett kirakva a keretből, eladva, padoztatva évekig.

Az egész vitával egyébként nem lenne baj, hogyha nem az lenne a mögöttes "érdek", hogy nem bírod Azpi fejét, ezért venni kell helyette jobbat. Mert igazából akkor mindenki helyett vegyünk jobbat. Liverpoolban Mosesről kaptunk gólt, adjuk el. Hazard nem lő minden meccsen mesterhármast, adjuk el. Picit abszurd. Lesz nyáron egy magas Christensenünk, ha jobb, mint Azpi, Úgyis kiszorítja.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22866 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

laczze írta:
Pat326 írta:
laczze írta:Mondjuk normális érvekkel te sem tudsz jönni, csak azt hajtogatod micsoda szerethető játékos meg mindjárt én vagyok a rossz mert nem kedvelem..ja nyilván :D Kár hogy nem arról szól ki szerelmes jobban Azpiba mert akkor azt simán nyernéd, így viszont amiről szó volt ahhoz annyit tudtál hozzá írni hogy mennyire kék vérű és nem Chelsea szurkoló aki nem szereti, csak hát nem szimpátia szavazás van.
Már nem azért, de te milyen érvekkel jöttél? Egyedül a 170 centivel, s a fejeléssel jöttél, ami csak a januári Sp*rs elleni meccsen ütött vissza... Érdekes, előtte és utána nem igazán rémlik olyan meccs ahol ez tényező lett volna.
Na igen mert mint már írtam nem játszottunk konkrétan Top csapattal, a Sp*rs ráment Azpi magassághátrányára és máris jól álltunk jövőre meg a BL ben csak kőkemény csapatokkal játszunk nem csak sunderland féle csapatokkal ahol még elbírja a csapat azt hogy a magasságát a földön egyensúlyozza ki azért ez az Európai és jövőre erősebb riválisok ellen kevés lesz. Persze Cahill is simán szopott be gól hogy lefejelték pedig magas és jól fejel de szerintem biztosabb pont a beíveléseknél.
Összegezve Azpi jó képességű földön méginkább, de a 3 védős renszerben középpen nem igazán olyan biztos pont persze az angol közép és alsóház ellen még ez belefér de klasszis csapatok/támadók ellen már nem és itt lezártam.
Azóta játszottunk még egyszer a Spurssel, a Cityvel, Muval, Poolal, Arsenallal. Mik ezek ha nem top csapatok, top edzőkkel? De szted akár csak egy sunderlandnak nincs olyan edzői stábja, amely kielemezné, hogy csak Azpira kell felívelni és kész? Nem véletlen, hogy csak 1 meccsről tudunk beszélni...
De ha jövőre összefutunk egy Real-Barca-Bayern félével, s kikapunk, kötve hiszem, hogy pont emiatt kapnánk ki. De persze ezt az idő eldönti, ha elhozza. Conte-nál legbiztosabb pontnak tűnik a 3 védős rendszerben (is), s szerintem ez így is marad még egy jó darabig :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22867 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pat326 írta:
laczze írta:Mondjuk normális érvekkel te sem tudsz jönni, csak azt hajtogatod micsoda szerethető játékos meg mindjárt én vagyok a rossz mert nem kedvelem..ja nyilván :D Kár hogy nem arról szól ki szerelmes jobban Azpiba mert akkor azt simán nyernéd, így viszont amiről szó volt ahhoz annyit tudtál hozzá írni hogy mennyire kék vérű és nem Chelsea szurkoló aki nem szereti, csak hát nem szimpátia szavazás van.
Már nem azért, de te milyen érvekkel jöttél? Egyedül a 170 centivel, s a fejeléssel jöttél, ami csak a januári Sp*rs elleni meccsen ütött vissza... Érdekes, előtte és utána nem igazán rémlik olyan meccs ahol ez tényező lett volna.
Na igen mert mint már írtam nem játszottunk konkrétan Top csapattal, a Sp*rs ráment Azpi magassághátrányára és máris jól álltunk jövőre meg a BL ben csak kőkemény csapatokkal játszunk nem csak sunderland féle csapatokkal ahol még elbírja a csapat azt hogy a magasságát a földön egyensúlyozza ki azért ez az Európai és jövőre erősebb riválisok ellen kevés lesz. Persze Cahill is simán szopott be gól hogy lefejelték pedig magas és jól fejel de szerintem biztosabb pont a beíveléseknél.
Összegezve Azpi jó képességű földön méginkább, de a 3 védős renszerben középpen nem igazán olyan biztos pont persze az angol közép és alsóház ellen még ez belefér de klasszis csapatok/támadók ellen már nem és itt lezártam.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22868 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Anyboy írta:Conte szerint a világ egyik legjobbja Azpi a 3 védös rendszerben, pedig volt neki Chiellini-Bonucci-Barzagli védöhármasa is már ;)!

http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... ble-praise" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem jó Azpilicueta középre behúzódva. Erős a fizikuma, de szubjektívan nézve a magasságához képest... Objektívan nézve nem elég erős és magas. Egy Costa simán megverné. Jövőre a Bl-ben Costa kaliberű támadókkal állunk majd szemben.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22869 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Conte szerint a világ egyik legjobbja Azpi a 3 védös rendszerben, pedig volt neki Chiellini-Bonucci-Barzagli védöhármasa is már ;)!

http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... ble-praise" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22870 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

laczze írta:Mondjuk normális érvekkel te sem tudsz jönni, csak azt hajtogatod micsoda szerethető játékos meg mindjárt én vagyok a rossz mert nem kedvelem..ja nyilván :D Kár hogy nem arról szól ki szerelmes jobban Azpiba mert akkor azt simán nyernéd, így viszont amiről szó volt ahhoz annyit tudtál hozzá írni hogy mennyire kék vérű és nem Chelsea szurkoló aki nem szereti, csak hát nem szimpátia szavazás van.
Már nem azért, de te milyen érvekkel jöttél? Egyedül a 170 centivel, s a fejeléssel jöttél, ami csak a januári Sp*rs elleni meccsen ütött vissza... Érdekes, előtte és utána nem igazán rémlik olyan meccs ahol ez tényező lett volna... Én úgy látom hogy ezt a hátrányát a helyezkedésével maximálisan kijavítja. Lehet bántani 1-2 játékost a csapatból, de pont nem Azpi (és a teljesítménye) az aki erre rászolgált... :roll:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#22871 Hozzászólás Szerző: Dante »

laczze írta:Mondjuk normális érvekkel te sem tudsz jönni, csak azt hajtogatod micsoda szerethető játékos meg mindjárt én vagyok a rossz mert nem kedvelem..ja nyilván :D Kár hogy nem arról szól ki szerelmes jobban Azpiba mert akkor azt simán nyernéd, így viszont amiről szó volt ahhoz annyit tudtál hozzá írni hogy mennyire kék vérű és nem Chelsea szurkoló aki nem szereti, csak hát nem szimpátia szavazás van.
Szerintem egyszerűen csak fáradtak az emberek az egyszemélyes vitádra reagálni. Rajtad kívül kevesen vonják kétségbe Azpi jelentőségét. (amihez természetesen minden jogod megvan, nem azt mondom hogy nincs helye itt a véleményednek, csak hogy ebben az esetben nem igazán releváns) Statisztikák nélkül én legfőképp a kiegyensúlyozott teljesítményét emelném ki, minden pozícióban, az év bármely napján ugyanazt nyújtja, ilyen baki nélküli védő pedig elég kevés van. (tudom-tudom, lefejelték kétszer, Cahill-t és DL-t meg a hétvégén)

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#22872 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Azpi jelenleg jó úton halad afelé, hogy mindössze a negyedik olyan mezőnyjátékos legyen, aki egy PL-szezon minden percében a pályán van és bajnok lesz, valamint eddig minden meccsünkön játszott valamennyit, kizártnak tartom, hogy Conte kitegye :wink: Ezen kívül wingbackként is bevethető, szerintem csere RWB-t nem is fogunk venni nyáron, csak LWB-t. Christensen amúgy nem Luiz helyén szokott játszani?

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22873 Hozzászólás Szerző: laczze »

Mondjuk normális érvekkel te sem tudsz jönni, csak azt hajtogatod micsoda szerethető játékos meg mindjárt én vagyok a rossz mert nem kedvelem..ja nyilván :D Kár hogy nem arról szól ki szerelmes jobban Azpiba mert akkor azt simán nyernéd, így viszont amiről szó volt ahhoz annyit tudtál hozzá írni hogy mennyire kék vérű és nem Chelsea szurkoló aki nem szereti, csak hát nem szimpátia szavazás van.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22874 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:Én itt kiszálltam...
Csodálkozom, h eddig bírtad, ahogy írtam, teljesen felesleges egy percet is áldozni rá :lol:
laczze írta: Az egy dolog ha vagytok akik elélveznek Azpi puszta mosolyától vagy gólörömétől, én speciel nem és sose kedveltem ezzel mondjuk újdonságot nem mondtam
Egyébként nem tudom rajtad kívül van-e olyan Chelsea szurkoló aki ne kedvelné őt, úgyh szerintem fogj kezet magaddal.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22875 Hozzászólás Szerző: laczze »

AwayRoller írta:Az általam felsorolt statok meg nem idénről, hanem '86-ból vannak... értem.
A statok amik ugye csak számok, na jó nyilván ugya a 13 as győzelmi szériánk tett nagyban hozzá. Arról meg már leírtam hogy a meglepetés erejével száguldott a felállás a csapattal, de amint kiismerik az ellenfelek esetleg egy Real lesz az ott kijönnek az apró hiányosságok ahogy a szezon utóbbi részében és messze nem muzsikálunk olyan jól.
De játsz a fifa manager el 11 Azpi val ha neked az jó.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#22876 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Az általam felsorolt statok meg nem idénről, hanem '86-ból vannak... értem.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22877 Hozzászólás Szerző: laczze »

AwayRoller írta:
laczze írta:Állj! Én nem mondtam se hogy Azpi szar, sőt alapvetően klasszis jelzővel illettem.
laczze írta:Hiába van Azpi csillagászati magasságokba emelve tiszta sor, hogy a 3 védős rendszerben nem túl jó. Igen néztem az elmúlt 4-5 évben meccset viszont ezekszerint te nem, mert akkor tudnád és látnád a különbséget, hogy a hagyományos 4 védős rendszerben top 5 játékos a világon de ebben a 3 védősben már inkább középszer.
Én itt kiszálltam...
Alap 4 vedős rendszerre mondtam hogy ott klasszis "-_-
Azt hangsúlyoztam hogy ebben a formációban nem jó... dehát visszaolvasni felesleges.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#22878 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

laczze írta:Állj! Én nem mondtam se hogy Azpi szar, sőt alapvetően klasszis jelzővel illettem.
laczze írta:Hiába van Azpi csillagászati magasságokba emelve tiszta sor, hogy a 3 védős rendszerben nem túl jó. Igen néztem az elmúlt 4-5 évben meccset viszont ezekszerint te nem, mert akkor tudnád és látnád a különbséget, hogy a hagyományos 4 védős rendszerben top 5 játékos a világon de ebben a 3 védősben már inkább középszer.
Én itt kiszálltam...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22879 Hozzászólás Szerző: laczze »

Állj! Én nem mondtam se hogy Azpi szar, sőt alapvetően klasszis jelzővel illettem. Azt sem mondtam, hogy csak vele van baj, szóval nem néztem ki magamnak...
Az egy dolog ha vagytok akik elélveznek Azpi puszta mosolyától vagy gólörömétől, én speciel nem és sose kedveltem ezzel mondjuk újdonságot nem mondtam, de ettől függetlenül vagyok azon az állásponton, hogy a védelemmel kezdeni kell valamit és én Azpi helyett képzelek el egy magas jól fejelő klasszis védőt. Azt meg hogy vannak akik kedvence és ezzel a lelkébe lépek pont nemérdekel attól még ezt gondolom.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#22880 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

laczze írta:Ja ez idén még így van mert nem ismert senkit nyilván meghagyta a keretek annak tudatában hogy Azpi remek védő, viszont mióta 3 védős a szisztéma ez megváltozott. Nyilván ennek függvényében fogunk is igazolni remélhetőleg, méghozzá klasszisokat. De azért az ne nyugtasson, hogy Conte a katonákat kedveli mert ahhoz a megfelelő potenciál is kell hogy párosuljon ami Azpinál ebben a rendszerben hiányzik.
Basszus, megint csak locsogsz összevissza.
Statok: - összesítve 6. legjobb rating, Kanté után a legtöbb szerelés, Kanté után legtöbb interception, védekező játékosok közül a legkevesebb szabálytalanság árán, védő trió legtöbb key pass, legtöbb passz a csapatból 4. legjobb átlaggal(1. JT), több megnyert fejpárbaj, mint Luiz és 3 MOTM (3. a csapatból).
Jajjmiattanemnyerünkbéelt! Hogy a világ egyik legsikeresebb edzőjét idézzem: "A team with 11 Azpilicuetas could win the Champions League"

Válasz küldése