Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#221 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szegény ember lassan üres kapuba se tudja berakni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

zs198
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#222 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Szokásos meddő fölény mezőnyben, ami helyzetekben nem mutatkozik meg.
Jackson sajna ma is vakon…
Ebből megint zakó lesz….😩🤷🏻‍♂️
GO BLUES

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#223 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Látszik, hogy fingjuk nincs hogy kéne játszani ebben a rendszerben. Két szélső támadó hijján ez egy 5 védős kimondottan védekező felállás, mert a két szárny nemtud elég magasan játszani, ki vannak herélve.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#224 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Jackson mi a faszt csinál amikor ott integet Chilwell???? Ahh komolyan mondom igazi balfasz 9-es átok ez...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#225 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

BlueBlood1993 írta: 2024. március 2., szombat 17:20
Izland írta: 2024. március 2., szombat 17:18 Mudryk gólt lőtt az előző meccsen, gyorsan a padra kellett ültetni.

Ki érti ezt, de komolyan? :roll:
Kva életbe ezekbe az edzői döntésekbe, nagyon kéne neki a meccs.

Eddig eléggé ebéd utáni telihasas feeling a meccs.
Ezt egyébként én sem értem.

Viszont annak örülök, hogy Petrovic van a kapuban, úgy tűnik Sanchez felépülése (tök jogosan) nem predesztinálja a kezdőbe kerülését.
211! NEW RECORD!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#226 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Izland írta: 2024. március 2., szombat 17:18 Mudryk gólt lőtt az előző meccsen, gyorsan a padra kellett ültetni.

Ki érti ezt, de komolyan? :roll:
Kva életbe ezekbe az edzői döntésekbe, nagyon kéne neki a meccs.

Eddig eléggé ebéd utáni telihasas feeling a meccs.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#227 Hozzászólás Szerző: Izland »

Mudryk gólt lőtt az előző meccsen, gyorsan a padra kellett ültetni.

Ki érti ezt, de komolyan? :roll:

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Aktuális meccsek

#228 Hozzászólás Szerző: Sasur »

edeskeves írta: 2024. február 29., csütörtök 11:23
- a L**ds brutal formaban erkezett ebben a naptari evben meg veretlen es golt se sokat kaptak (12/4) epp most vertek meg a bajnok Leicestert szoval full onbizalommal jatszhattak, ahhoz kepest egy elvesztett donto utan erkezve lottunk 3-t nekik.
2 kezdő középső középpályásuk Kamara-Gruev (be se álltak) és "Hazardjuk" - Summerville nem játszottak együtt 20 percet.

Kb. melózok egy IT cégnél és örüljünk nap végén, hogy ma nem kúrtam szét semmit a rendszerben érdeme volt a tegnapi meccsnek.
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#229 Hozzászólás Szerző: Dante »

BlueBlood1993 írta: 2024. február 29., csütörtök 10:49
Szabi írta: 2024. február 29., csütörtök 9:25
BlueBlood1993 írta: 2024. február 29., csütörtök 2:13

Ha a 10. helyèrt nem kezdenek el trófeát osztani, akkor ettől nem igazán kell fèlni :lol:

Te nézted is a pool elleni meccset vagy csak bámultad a kèpernyőt 2 órán keresztül? Meg úgy a szezont? Mi a helyzet ennek a csoda edzőnek a karrierjèvel? Ha nem, akkor javaslom, hogy pótold be, ha meg igen, akkor találd meg a billentyűzeten azokat a gombokat, amikkel nem irrealis baromságokat írsz le.

Többieknek: én nem értem ki gondolja azt, hogy már elengedte egymás kezèt az edző és a tulaj is. Semmi ilyesminek nincs jele (nincs edzőbuktato játék, kicsik ellen hozzuk a meccseket), innentől kezdve nekem óriási csalódás hogy nem estünk ki, mert ez csak azt bizonyítja, hogy a játékosok nincsenek ellene, hanem ennyit tud.

Én nem vagyok olyan optimista abban, hogy elküldik szezon végén. Itt egy kis ligakupa döntő (kit érdekel a szánalmas vereség), ott egy kis FA kupa minimum elődöntő (Leicester is meglesz, rohadt könnyű a sorsolás, továbbjutas milyensege itt is kva kínos), bajnokságban becsorgunk valahova a 8-9. helyre, a tulajok ránéznek az előző szezon eredményeire és máris megkezdhetjuk a felkészülést változatlan formában.

Egy ősvesztes edzőnk van, mèg csak nem is valaki fiatal, aki most kezdte és hátha mèg okul. Pár hete leírtam hogy "visszafejlődtünk, nem látom azt, ahogy majd ő visz be a BL-be, ezért rugnám ki, de hátha tévedek."

Na azóta ez a hátha tévedek érzés teljesen eltűnt belőlem, kizártnak tartom, hogy majd ő lesz, akivel újra BL helyezést erő helyen végzünk. Ellenben beleneveli a lúzer beszari mentalitást mèg olyan játékosokba is, akik VB-t meg BL-t nyertek (Enzo, James, Chill stb). Rettentő káros az a mentalitás, ami jellemző rá és képes rákasztani ezt a csapatra, amit nagyon nehéz lesz gyökerestül kitèpni, mert nem a foci tudásával van a gond a srácoknak, hanem a fejükkel.
Kettőnk közül még mindig nem én vagyok az, aki mellet döngetve böfögi be ide kéthetente kb. már masfél éve, hogy nem nézi a meccseinket. Hármat kell innentől nyerni, természetesen nem az a realitás, hogy mi emeljük magasba a serleget, de nem is teljesen lehetetlen. Idén szerencsés a sorsolásunk, de azt is tedd mellé, hogy tavaly már az első fordulókban beszopt*k a legjobb csapatot.
Idei szezonban ez volt a második meccs, amit nem néztem, ha már így számon tartasz legalább legyél precíz. Nem tudom hogy kaphattad meg a moderátori jogot anno, de te vagy az egyik legtoxikusabb ember a fórumon. Pitye (kisebb mértékben én, bár nekem jóval több idő kell hogy eljussak oda hogy ha egy edző értékelhetetlen/sehova nem vezet és még kéne buktatni) a csapatot szokta szidni, úgyhogy ő nem számít.

Illetve javaslom hogy nézz fel egyéb CFC platformokra, látni fogod hogy nem én vagyok az egyetlen, aki nem látja a kupákat a jelenlegi edzőnkben és reménykedik meccsről meccsre, hogy végre elfogy az amcsik türelme. Illetve a profilomon is látszik hogy OG szurkoló vagyok, jóban rosszban, de a fórumra azért jár fel az ember hogy kiadja magából a gondolatait egy bizonyos szintig és olvassa másokèt. Ha nem tetszik amit írok, görgess tovább, én sem állok beléd. Egyszer szolitottalak meg, amikor Enzonak volt a Villa elleni nagy meccse és kiemeltem hogy na ezért kell nekünk ő nagyon és mindenáron.
Attól hogy másoknak nem csak annyi a hozzászólásainak tartalma, hogy "utálom Pochettino-t, remélem elküldik", vagy "szurkolok, hogy kikapjunk" nem biztos, hogy elégedettek a helyzettel.

Én pl kib.sznám az argentínt, nem is örültem neki, amikor Nagelsmann és Enrique közül valahogy őt sikerült választani, de tartok tőle, hogy súlyos anyagi következményei lennének amik hosszú távon sokkal károsabbak, mint ez az amúgy már szeptemberben elúszott szezon.
Hatalmas a kupi, nem csak az edző személye a gond és az alapoktól kellene kezdeni a takarítást - mert látszólag első nekifutásra az új vezetés elrontotta.

Nevezheted toxikusnak Szabit, de Neked nem sikerül érdemben hozzárakni az adott témához, minden arról szól, hogy Pochettino-nak mennie kell és így 4-5 hónap után eléggé kiütközik a beszélgetések között.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#230 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta: 2024. február 28., szerda 23:52
James Lee írta: 2024. február 28., szerda 23:48
BlueBlood1993 írta: 2024. február 28., szerda 23:38

Remek, pont arra lesz elég hogy itt rohadjon meg a következő szezon elején is Midettino.
Szerintem nincs sok köze a kettőnek egymáshoz és nagy esélyt látok rá, hogy a szezon végén feláll az argentin.
Én is szeretném, hogy menjen már, de egy L**ds elleni kiesés a szezon legnagyobb arconköpése, egy óriási szégyen lett volna. Ilyen áron ne penderítsenek ki egy olyan embert, akinek valszeg már amúgy is lefőtt a kávé.
Így is arcpirító volt az egész performansz.
Miért állna fel? Boehly állandóan hívogatja és esküdözik neki, hogy teljes a bizalom, a szurkolók meg azt skandálják, hogy le kell szarni mindent majd egyszer jobb lesz...:D
Nem veszem komolyan Poch nyilatkozatait arról, hogy megint kapott egy telefont, vagy egy sms-t Rudam Bólétól. Ha valaki egymilliárdot tapsol el két-három ablak alatt és egy rakás pénzt fektet egy klubba, nem tesz ilyeneket úgy, hogy még komolyan is gondolja. Ha Poch kapott is buksisimogatást whatsappon, ne tulajdonítsunk neki jelentőséget. Ha nem nyerünk FA kupát ebben a szezonban (nem fogunk) és nem érünk oda EL helyre (nem fogunk), akkor Pochnak meg fogják köszönni a részvételt és kivételesen úgy látom, hogy ez egyáltalán nem lenne elhamarkodott. Teljesen lutri, hogy a bajnokságban kiscsapatok ellen hogyan szereplünk, márpedig az fogja jelenteni a különbséget a szezon hátralevő részében.
A szurkolókat amúgy egyszer kapta el a hév, amikor késett a második félidő és benyomták a Three little birds-t. Se előtte, se azóta nem énekeltek hasonlóan, de lehet, hogy én emlékezem rosszul. Szerintem egyedül azért nem követelik Poch távozását, mert sokkal megnyerőbb karaktere van, mint a málészájú Potternek.

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#231 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ugy ltom, hogy egyedul leszek a velemenyemmel, de szerintem nem volt gaz meg szegyen ez a meccs.

Nem vagyok Pochettino rokona meg semmi, de voltak pozitivumok amiket ki is fejtek mindjart.

Azzal kezdenem, hogy nekem fura, hogy paran ugy indulnak neki, hogy de jo lenne ha kiesnenk Pochettino miatt (ugyse kuldtek volna el) mikozben ez az egyetlen eselyunk az europai kupaszereplesre, a bajnoksagban olyan hatranyba van a csapat, hogy eselytelen mar. En is csalodott voltam a ligakupa donto utan, de azert szeretnem, ha minel tobb tapasztalatot szereznenek es kihasznalnak ezt a lehetoseget a jovore nezve.

A pozitivumok:

- a golok nagyon szep osszjatekokbol es egyeni villanasokbol szulettek, a masodik gol szerintem kifejezetten szep volt

- Caicedo jateka nekem tetszett , szerelt sokat megint es parszor megindult elore is plusz golpassz Jacksonnak

- Enzo szinten robotolt vegig elol hatul, es a donto golban nagy szerepe volt

-Mudryk gol es szep befejezes volt raadasul

- a L**ds brutal formaban erkezett ebben a naptari evben meg veretlen es golt se sokat kaptak (12/4) epp most vertek meg a bajnok Leicestert szoval full onbizalommal jatszhattak, ahhoz kepest egy elvesztett donto utan erkezve lottunk 3-t nekik.


Szerintem nem tartozott ez a meccs a szegyen kategoriaba, az elbukott ligakupa donto meg a Sp*rs elleni szenvedes na azok ebbe a kategoriaba tartoztak.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#232 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Szabi írta: 2024. február 29., csütörtök 9:25
BlueBlood1993 írta: 2024. február 29., csütörtök 2:13
Szabi írta: 2024. február 28., szerda 23:53
Azért el ne sírd magad a nagy Midettinózások közepette, ha véletlenül, valami csoda folytán sikerül egy kupát nyerni valahogy.
Ha a 10. helyèrt nem kezdenek el trófeát osztani, akkor ettől nem igazán kell fèlni :lol:

Te nézted is a pool elleni meccset vagy csak bámultad a kèpernyőt 2 órán keresztül? Meg úgy a szezont? Mi a helyzet ennek a csoda edzőnek a karrierjèvel? Ha nem, akkor javaslom, hogy pótold be, ha meg igen, akkor találd meg a billentyűzeten azokat a gombokat, amikkel nem irrealis baromságokat írsz le.

Többieknek: én nem értem ki gondolja azt, hogy már elengedte egymás kezèt az edző és a tulaj is. Semmi ilyesminek nincs jele (nincs edzőbuktato játék, kicsik ellen hozzuk a meccseket), innentől kezdve nekem óriási csalódás hogy nem estünk ki, mert ez csak azt bizonyítja, hogy a játékosok nincsenek ellene, hanem ennyit tud.

Én nem vagyok olyan optimista abban, hogy elküldik szezon végén. Itt egy kis ligakupa döntő (kit érdekel a szánalmas vereség), ott egy kis FA kupa minimum elődöntő (Leicester is meglesz, rohadt könnyű a sorsolás, továbbjutas milyensege itt is kva kínos), bajnokságban becsorgunk valahova a 8-9. helyre, a tulajok ránéznek az előző szezon eredményeire és máris megkezdhetjuk a felkészülést változatlan formában.

Egy ősvesztes edzőnk van, mèg csak nem is valaki fiatal, aki most kezdte és hátha mèg okul. Pár hete leírtam hogy "visszafejlődtünk, nem látom azt, ahogy majd ő visz be a BL-be, ezért rugnám ki, de hátha tévedek."

Na azóta ez a hátha tévedek érzés teljesen eltűnt belőlem, kizártnak tartom, hogy majd ő lesz, akivel újra BL helyezést erő helyen végzünk. Ellenben beleneveli a lúzer beszari mentalitást mèg olyan játékosokba is, akik VB-t meg BL-t nyertek (Enzo, James, Chill stb). Rettentő káros az a mentalitás, ami jellemző rá és képes rákasztani ezt a csapatra, amit nagyon nehéz lesz gyökerestül kitèpni, mert nem a foci tudásával van a gond a srácoknak, hanem a fejükkel.
Kettőnk közül még mindig nem én vagyok az, aki mellet döngetve böfögi be ide kéthetente kb. már masfél éve, hogy nem nézi a meccseinket. Hármat kell innentől nyerni, természetesen nem az a realitás, hogy mi emeljük magasba a serleget, de nem is teljesen lehetetlen. Idén szerencsés a sorsolásunk, de azt is tedd mellé, hogy tavaly már az első fordulókban beszopt*k a legjobb csapatot.
Idei szezonban ez volt a második meccs, amit nem néztem, ha már így számon tartasz legalább legyél precíz. Nem tudom hogy kaphattad meg a moderátori jogot anno, de te vagy az egyik legtoxikusabb ember a fórumon. Pitye (kisebb mértékben én, bár nekem jóval több idő kell hogy eljussak oda hogy ha egy edző értékelhetetlen/sehova nem vezet és még kéne buktatni) a csapatot szokta szidni, úgyhogy ő nem számít.

Illetve javaslom hogy nézz fel egyéb CFC platformokra, látni fogod hogy nem én vagyok az egyetlen, aki nem látja a kupákat a jelenlegi edzőnkben és reménykedik meccsről meccsre, hogy végre elfogy az amcsik türelme. Illetve a profilomon is látszik hogy OG szurkoló vagyok, jóban rosszban, de a fórumra azért jár fel az ember hogy kiadja magából a gondolatait egy bizonyos szintig és olvassa másokèt. Ha nem tetszik amit írok, görgess tovább, én sem állok beléd. Egyszer szolitottalak meg, amikor Enzonak volt a Villa elleni nagy meccse és kiemeltem hogy na ezért kell nekünk ő nagyon és mindenáron.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#233 Hozzászólás Szerző: Szabi »

BlueBlood1993 írta: 2024. február 29., csütörtök 2:13
Szabi írta: 2024. február 28., szerda 23:53
BlueBlood1993 írta: 2024. február 28., szerda 23:38

Remek, pont arra lesz elég hogy itt rohadjon meg a következő szezon elején is Midettino.
Azért el ne sírd magad a nagy Midettinózások közepette, ha véletlenül, valami csoda folytán sikerül egy kupát nyerni valahogy.
Ha a 10. helyèrt nem kezdenek el trófeát osztani, akkor ettől nem igazán kell fèlni :lol:

Te nézted is a pool elleni meccset vagy csak bámultad a kèpernyőt 2 órán keresztül? Meg úgy a szezont? Mi a helyzet ennek a csoda edzőnek a karrierjèvel? Ha nem, akkor javaslom, hogy pótold be, ha meg igen, akkor találd meg a billentyűzeten azokat a gombokat, amikkel nem irrealis baromságokat írsz le.

Többieknek: én nem értem ki gondolja azt, hogy már elengedte egymás kezèt az edző és a tulaj is. Semmi ilyesminek nincs jele (nincs edzőbuktato játék, kicsik ellen hozzuk a meccseket), innentől kezdve nekem óriási csalódás hogy nem estünk ki, mert ez csak azt bizonyítja, hogy a játékosok nincsenek ellene, hanem ennyit tud.

Én nem vagyok olyan optimista abban, hogy elküldik szezon végén. Itt egy kis ligakupa döntő (kit érdekel a szánalmas vereség), ott egy kis FA kupa minimum elődöntő (Leicester is meglesz, rohadt könnyű a sorsolás, továbbjutas milyensege itt is kva kínos), bajnokságban becsorgunk valahova a 8-9. helyre, a tulajok ránéznek az előző szezon eredményeire és máris megkezdhetjuk a felkészülést változatlan formában.

Egy ősvesztes edzőnk van, mèg csak nem is valaki fiatal, aki most kezdte és hátha mèg okul. Pár hete leírtam hogy "visszafejlődtünk, nem látom azt, ahogy majd ő visz be a BL-be, ezért rugnám ki, de hátha tévedek."

Na azóta ez a hátha tévedek érzés teljesen eltűnt belőlem, kizártnak tartom, hogy majd ő lesz, akivel újra BL helyezést erő helyen végzünk. Ellenben beleneveli a lúzer beszari mentalitást mèg olyan játékosokba is, akik VB-t meg BL-t nyertek (Enzo, James, Chill stb). Rettentő káros az a mentalitás, ami jellemző rá és képes rákasztani ezt a csapatra, amit nagyon nehéz lesz gyökerestül kitèpni, mert nem a foci tudásával van a gond a srácoknak, hanem a fejükkel.
Kettőnk közül még mindig nem én vagyok az, aki mellet döngetve böfögi be ide kéthetente kb. már masfél éve, hogy nem nézi a meccseinket. Hármat kell innentől nyerni, természetesen nem az a realitás, hogy mi emeljük magasba a serleget, de nem is teljesen lehetetlen. Idén szerencsés a sorsolásunk, de azt is tedd mellé, hogy tavaly már az első fordulókban beszopt*k a legjobb csapatot.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#234 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mykhailo Mudryk registered more successful passes into the final third (8) than any other player for either Chelsea or L**ds United.

He also created the joint-most chances (2) during the game.

#CFC

(@MozoFootball)

Jól állt ez a 10-es szerep neki.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#235 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2024. február 28., szerda 23:23 Észrevettétek, hogy Caicedo sosem kényszerítőzik? A mai meccsen rengeteg olyan szituáció volt, amikor valaki úgy adta neki a labdát, hogy utána azonnal elszakadt a védőjétől, üresre játszva magát, de Caicedo inkább bepasszolja a sűrűbe, sokszor ezzel el is veszítve a labdát.

Boehly közben úgy feni a fogát Gallagher miatt, mint hentes a kését a legkövérebb hízója felett.
1. gólnál pont kényszerítőből adta a gólpasszt. De neki meg enzonak is rohadt gáz, hogy nincs cseréje. Konkrétan minden meccsen játszaniuk kell bármennyire nem megy nekik a játék vagy fáradtak.
Lavia már edz. Jó lenne, ha végre nem sérülne le.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#236 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Szabi írta: 2024. február 28., szerda 23:53
BlueBlood1993 írta: 2024. február 28., szerda 23:38
kecske01 írta: 2024. február 28., szerda 23:35

Ebben azért sose reménykedj. Hiába szar a csapat, azért most egész jó sorsolásunk van, hátha sikerül megint döntőzni.
Remek, pont arra lesz elég hogy itt rohadjon meg a következő szezon elején is Midettino.
Azért el ne sírd magad a nagy Midettinózások közepette, ha véletlenül, valami csoda folytán sikerül egy kupát nyerni valahogy.
Ha a 10. helyèrt nem kezdenek el trófeát osztani, akkor ettől nem igazán kell fèlni :lol:

Te nézted is a pool elleni meccset vagy csak bámultad a kèpernyőt 2 órán keresztül? Meg úgy a szezont? Mi a helyzet ennek a csoda edzőnek a karrierjèvel? Ha nem, akkor javaslom, hogy pótold be, ha meg igen, akkor találd meg a billentyűzeten azokat a gombokat, amikkel nem irrealis baromságokat írsz le.

Többieknek: én nem értem ki gondolja azt, hogy már elengedte egymás kezèt az edző és a tulaj is. Semmi ilyesminek nincs jele (nincs edzőbuktato játék, kicsik ellen hozzuk a meccseket), innentől kezdve nekem óriási csalódás hogy nem estünk ki, mert ez csak azt bizonyítja, hogy a játékosok nincsenek ellene, hanem ennyit tud.

Én nem vagyok olyan optimista abban, hogy elküldik szezon végén. Itt egy kis ligakupa döntő (kit érdekel a szánalmas vereség), ott egy kis FA kupa minimum elődöntő (Leicester is meglesz, rohadt könnyű a sorsolás, továbbjutas milyensege itt is kva kínos), bajnokságban becsorgunk valahova a 8-9. helyre, a tulajok ránéznek az előző szezon eredményeire és máris megkezdhetjuk a felkészülést változatlan formában.

Egy ősvesztes edzőnk van, mèg csak nem is valaki fiatal, aki most kezdte és hátha mèg okul. Pár hete leírtam hogy "visszafejlődtünk, nem látom azt, ahogy majd ő visz be a BL-be, ezért rugnám ki, de hátha tévedek."

Na azóta ez a hátha tévedek érzés teljesen eltűnt belőlem, kizártnak tartom, hogy majd ő lesz, akivel újra BL helyezést erő helyen végzünk. Ellenben beleneveli a lúzer beszari mentalitást mèg olyan játékosokba is, akik VB-t meg BL-t nyertek (Enzo, James, Chill stb). Rettentő káros az a mentalitás, ami jellemző rá és képes rákasztani ezt a csapatra, amit nagyon nehéz lesz gyökerestül kitèpni, mert nem a foci tudásával van a gond a srácoknak, hanem a fejükkel.

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#237 Hozzászólás Szerző: Sindu »

broduer írta: 2024. február 28., szerda 23:03 Azért kemény, hogy a másodosztályú csapat jobb xg-t hoz össze a Bridgen mint mi...

Mi meg a poolnál hoztunk jobb xg-t döntőben, mégse nyertünk, és senki sem említette meg az xg-t a fórumon.
Miért? Mert ugyanolyan haszontalan stat, mint a birtoklás, a kapura lövés, stb. A gólok számítanak. Vagy ha nem, akkor írjuk be akkor is, ha a miénk volt a jobb.

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Aktuális meccsek

#238 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Szabi írta: 2024. február 28., szerda 23:53
BlueBlood1993 írta: 2024. február 28., szerda 23:38
kecske01 írta: 2024. február 28., szerda 23:35

Ebben azért sose reménykedj. Hiába szar a csapat, azért most egész jó sorsolásunk van, hátha sikerül megint döntőzni.
Remek, pont arra lesz elég hogy itt rohadjon meg a következő szezon elején is Midettino.
Azért el ne sírd magad a nagy Midettinózások közepette, ha véletlenül, valami csoda folytán sikerül egy kupát nyerni valahogy.
Ettől szerintem nem kell tartania senkinek se.
De hosszútávon jó lenne ezt a lúzert kipaterolni, akár egy L**ds elleni leégés árán is. Szörnyű, hogy ismétlődik a tavalyi, hogy egyenesen szurkolni kell azért, hogy kikapjunk és kibasszák.
Ezzel a palival aztán semerre se fogunk jutni. Ettől a csikicsukitól már felfordul a gyomrom, mindig nyer, amikor már a peremen táncol.
Hmm, de ismerős, Ten Hag? :D
2 nagy klub bohóc szereplése, mindkettőnél bohóc amerikai tulajok, mennyire érdekes.
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#239 Hozzászólás Szerző: Szabi »

BlueBlood1993 írta: 2024. február 28., szerda 23:38
kecske01 írta: 2024. február 28., szerda 23:35
BlueBlood1993 írta: 2024. február 28., szerda 23:33 Hát ez csalódás...pedig nagyon reméltem hogy kiesünk.
Ebben azért sose reménykedj. Hiába szar a csapat, azért most egész jó sorsolásunk van, hátha sikerül megint döntőzni.
Remek, pont arra lesz elég hogy itt rohadjon meg a következő szezon elején is Midettino.
Azért el ne sírd magad a nagy Midettinózások közepette, ha véletlenül, valami csoda folytán sikerül egy kupát nyerni valahogy.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#240 Hozzászólás Szerző: Bubi »

James Lee írta: 2024. február 28., szerda 23:48
BlueBlood1993 írta: 2024. február 28., szerda 23:38
kecske01 írta: 2024. február 28., szerda 23:35

Ebben azért sose reménykedj. Hiába szar a csapat, azért most egész jó sorsolásunk van, hátha sikerül megint döntőzni.
Remek, pont arra lesz elég hogy itt rohadjon meg a következő szezon elején is Midettino.
Szerintem nincs sok köze a kettőnek egymáshoz és nagy esélyt látok rá, hogy a szezon végén feláll az argentin.
Én is szeretném, hogy menjen már, de egy L**ds elleni kiesés a szezon legnagyobb arconköpése, egy óriási szégyen lett volna. Ilyen áron ne penderítsenek ki egy olyan embert, akinek valszeg már amúgy is lefőtt a kávé.
Így is arcpirító volt az egész performansz.
Miért állna fel? Boehly állandóan hívogatja és esküdözik neki, hogy teljes a bizalom, a szurkolók meg azt skandálják, hogy le kell szarni mindent majd egyszer jobb lesz...:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése