Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17921 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

20 perc... alszanak ezek buzik. Tudjátok mit. A Malmönek szurkolok. Rajtuk látom, hogy akarnak focizni.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17922 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Eltelt 10 perc... K*rva gyenge... Ha ennyire hagyjuk játszani a Malmöt, akkor előbb-utóbb rúgnak egy gólt... vagy kettőt...

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17923 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

https://www.footybite.com/football/malm ... a-preview/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#17924 Hozzászólás Szerző: Dízel »

RobMayth írta:Szép Estét!
Hát az eredmény már nem meglepő!Sokat gondolkodtam!Ami nekem hiányzik az igazi vezérek akik Terry , Lampard , Drogba!Akik vezérek voltak a pályán és azon kívül is!Akik mint játékban világklasszisok voltak!Ez egy része a dolognak,ez mellett ők a szívükben és a lelkükben is "kékek" voltak!És ezt nekünk is átadták szurkolóknak minden meccsen ,minden megnyilatkozásunkban!
Nekem ez kib*szottul hiányzik!Imádom a klubot ma is ,de hiányzik a mai játékosokból az a plusz,nagyon!Senki nincs aki felérhetnek ő hozzájuk ezen a téren!Hiányzik az az érzés amit ez a három Legenda adott nekem,nekünk minden percben amit a pályán és azon kívül is eltöltöttek a klubnál!Hozhatnak ide több száz milliós játékosokat de a szemébe nézek és nem látom azt amit az ö tekintetükbe láttam mindig!Mikor együtt örültünk együtt sírtunk!
Nekem ez hiányzik nagyon nagyon!Az erő amit ezek a játékosok adtak mindig hogy ténylegesen kék vére lett az embernek!
Nem tudom talán az lenne a legjobb ha egy Zola,Lampard,Terry tró lenne a szakmai csapat ,Drogbát is ide hozni és kitakarítani a játékosok között ,és elkezdeni igazi játékosokat kinevelni!
Nemtom,majd kiderül mi lesz!Addig marad a boldog nosztalgia könnyekkel(öröm :) )

https://www.youtube.com/watch?v=JnytJKKb0IU
A mi aranykorszakunk lejárt, újat kell építenünk. Ugyan olyan biztos nem lesz már, de törekedni kell rá.
Minden csapatnak voltak hullámvölgyei és kimagasló, irigylésre méltó időszakai. Mikor Beckham, giggs, Scholes játszott az MU-ba, vagy mikor Henryvel parádézott az arsenal, a milannak kaká, ronaldinho, pirlo, gattuso, maldini... a Citynek valószínű most van az.
Minden drukker azt akarja ami régen volt, de az elmúlt. Erős érzelmek kötnek a régi csapatokhoz az emlékek miatt, a maiak a nyomukba sem érhetnek, ez érthető.
A foci is megváltozott, a fiatalok sem úgy állnak hozzá ahogy régen hozzáálltak. Ma már ugy latom leszarják az egészet, van egy csomo klub ahova mehetnek, sehol sem erőltetik meg magukat, majd ahogy esik úgy puffan. Pénz a zsebben, instán mennek a követések el focizgatnak aztan majd valami nagy csapat elviszi őket.
Koncepció, következetesség, céltudatosság. Ezek nélkül sehova sem tartunk.

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#17925 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Szép Estét!
Hát az eredmény már nem meglepő!Sokat gondolkodtam!Ami nekem hiányzik az igazi vezérek akik Terry , Lampard , Drogba!Akik vezérek voltak a pályán és azon kívül is!Akik mint játékban világklasszisok voltak!Ez egy része a dolognak,ez mellett ők a szívükben és a lelkükben is "kékek" voltak!És ezt nekünk is átadták szurkolóknak minden meccsen ,minden megnyilatkozásunkban!
Nekem ez kib*szottul hiányzik!Imádom a klubot ma is ,de hiányzik a mai játékosokból az a plusz,nagyon!Senki nincs aki felérhetnek ő hozzájuk ezen a téren!Hiányzik az az érzés amit ez a három Legenda adott nekem,nekünk minden percben amit a pályán és azon kívül is eltöltöttek a klubnál!Hozhatnak ide több száz milliós játékosokat de a szemébe nézek és nem látom azt amit az ö tekintetükbe láttam mindig!Mikor együtt örültünk együtt sírtunk!
Nekem ez hiányzik nagyon nagyon!Az erő amit ezek a játékosok adtak mindig hogy ténylegesen kék vére lett az embernek!
Nem tudom talán az lenne a legjobb ha egy Zola,Lampard,Terry tró lenne a szakmai csapat ,Drogbát is ide hozni és kitakarítani a játékosok között ,és elkezdeni igazi játékosokat kinevelni!
Nemtom,majd kiderül mi lesz!Addig marad a boldog nosztalgia könnyekkel(öröm :) )

https://www.youtube.com/watch?v=JnytJKKb0IU

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17926 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta:
edeskeves írta:
Pityee írta:Takarodj Sarri a jó fenébe Jorginhoddal együtt.
Egyebkent Jorginho ma egesz jol tolta magahoz kepest foleg az elso felidoben, nyilvan o is hibazgatott de voltak normalis passzai elorefele is, agresszivabbnak tunt es nem alibizett. Ettol fuggetlenul meg nem szeretem, de ma nem tudom szidni.
Az első gólnál merre volt?
Pl erre ertettem, hogy hibazgatott o is, bar ha Alonso nem ilyen tetu lassu siman odaer es kifejeli.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17927 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta:
Pityee írta:Takarodj Sarri a jó fenébe Jorginhoddal együtt.
Egyebkent Jorginho ma egesz jol tolta magahoz kepest foleg az elso felidoben, nyilvan o is hibazgatott de voltak normalis passzai elorefele is, agresszivabbnak tunt es nem alibizett. Ettol fuggetlenul meg nem szeretem, de ma nem tudom szidni.
Az első gólnál merre volt?

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17928 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:Takarodj Sarri a jó fenébe Jorginhoddal együtt.
Egyebkent Jorginho ma egesz jol tolta magahoz kepest foleg az elso felidoben, nyilvan o is hibazgatott de voltak normalis passzai elorefele is, agresszivabbnak tunt es nem alibizett. Ettol fuggetlenul meg nem szeretem, de ma nem tudom szidni.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17929 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta:A lényeg, hogy Conte sufferball-ja duplázni tudott, míg Sarri fancy támadófocija nemhogy gólig, de kapuralövésig sem jut el. Előbbit kirúgtuk, az utóbbi újító meg éppen nagyban amortizálja le a klubot. Nem kicsit paradox a dolog.
Conte masodik szezonja szinten kilatastalan volt es kaki az egesz jatek, eredmenyek. Sarrival ugyanez a helyzet, csak neki nem sikerul meg az elso szezonja sem es nem is tervez valtoztatni. Conte az elsoben mert legalabb, de a masodikban o sem akart. Conte elso szezonja kiraly, masodik szezonja szinten kuka, mint a jelenlegi Sarrival, a kezdeti lendulet utan. En Contet csak azert nem sirom vissza, mert most Sarrival is szarok vagyunk. Contenak is voltak hanyinger huzasai, sms Costanak, azota sincs normalis csatarunk. De ez mar leragott csont.
A lenyeg, hogy ideje lenne vegre felretenni az uzleti reszet es megint belefektetni a csapatba, mert ha igy haladunk hamarosan nem lesz vonzo a klub sok szempontbol, ami majd a beveteleken is meglatszik.
A legnagyobb baj az az, hogy nem akar valtoztatni es nem is fog. Ma is full bamban nezte a meccset, legfontosabb dolga az volt, hogy a 88.percben reklamaljon, hogy a kapus lassan vegzi el a kirugast.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17930 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Dante írta:
Zanyád írta:Csütörtökön még a Malmö is könnyedén megszopathat egy 0-1-el :lol: Azt hiszem Sarri vagy péntek reggel, vagy hétfő reggel repülni fog.
0-1-el mi mennénk tovább.
Ja télleg. Akkor kettőt kapunk :lol: De ha tovább is megyünk a Malmön, vajon belefér még egy zakó az MC-től?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17931 Hozzászólás Szerző: Dante »

Zanyád írta:Csütörtökön még a Malmö is könnyedén megszopathat egy 0-1-el :lol: Azt hiszem Sarri vagy péntek reggel, vagy hétfő reggel repülni fog.
0-1-el mi mennénk tovább.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17932 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A lényeg, hogy Conte sufferball-ja duplázni tudott, míg Sarri fancy támadófocija nemhogy gólig, de kapuralövésig sem jut el. Előbbit kirúgtuk, az utóbbi újító meg éppen nagyban amortizálja le a klubot. Nem kicsit paradox a dolog.
6+8+5+4+1+1+2+1

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17933 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Csütörtökön még a Malmö is könnyedén megszopathat egy 0-1-el :lol: Azt hiszem Sarri vagy péntek reggel, vagy hétfő reggel repülni fog.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#17934 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Állítom, fogalma nem volt a vezetőknek, hogy kit hoznak ide. De abszolút semmi. Úgy voltak vele, jöjjön a fancy futball, de hogy kicsit a mélyére ássanak a dolognak, ahhoz már nem volt kedvük. És nem menteni akarom Sarri-t mert nem lehet, de egy ilyen keretet ráadni egy ilyen edzőre, tökéletesen mutatja, hogy ezeknek a balfasszoknak semmi keresnivalójuk egy többszáz milliót érő klub élén.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17935 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mehet Isten hirevel, ez tenyleg ennyire fogalmatlan az allando csereivel, semmit bele nem tud nyulni a meccsekbe. De minel elobb huzzon, amig meg lesz ido jatszatni es meggyozni Odoit.
Egyebkent Zola is akarmekkora legenda, nagy feldulva okoskodik, hogy mirol beszelnek, mikor kerdeztek Odoirol szwrinte kap lehetoseget. Ha ezt komolyan gondolta remelem o se lesz edzo nalunk.
Ez az Azpi-Zappa csere nincs meg egy ekkora barom, hogy 0-2-nel meghuzza, amennyiben nem serules van a hatterben, de nem ugy tunt. Menjen minel hamarabb, amig meg valahogy a 4. helytol sem szakadunk le nagyon. Mivel o maga nyilatkozta, hogy nem fog valtoztatni, felesleges itt tartani, szemmel lathatoan hosszu ideje nem mukodik, miert gondolja, hogy varazsutesre megvaltozik?
A masodik felidoben azt gondoltam, hogy haraposan jonnek ki a hatranyt tekintve, erre gyengebb volt, mint az elso felido.
Mivel jatekosokat mar nem lehet cserelni eloszor huzzon el Sarri, nyaron meg a sok selejt, mert nagyon sokan kritikan aluliak itt. Persze, ha az uzleten kivul a sport oldalat is komolyan gondoljak a klubnal.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17936 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Takarodj Sarri a jó fenébe Jorginhoddal együtt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17937 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zanyád írta:Tavaly csak a fél csapatot kellett volna lecserélni, mert volt egy utcalány jó edzőnk, aki látta, hogy mi a helyzet. Most már csapatot ÉS edzőt is kell váltanunk, mert Sarri csak rátesz egy lapáttal erre a szarra.
Kurvára nem szeretném hogy ez az ember épitsen uj csapatot jövőre ha ez a terv.

Viszont ha marad nagyon megérdemeljük a korábbiak miatt(Conte elküldése és ahogy bántak vele) ezt a láncdohányos tesitanárt, a világ legcsőlátásúbb edzője, a board legalább szereti. Hétvégén jöhet az ujabb alázás, legalább szállitja tippmixen az ingyen pénzt a kiherélt szar játékával az öreg.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17938 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Amelyik csapat kepes volt kirugni Contet hiaba nyertunk bajnoksagot meg kupat, az meg is erdemli, hogy erre a sorsra jusson. Elegem van a veresegekbol.
Ohh Chelsea we love you..

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17939 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Tavaly csak a fél csapatot kellett volna lecserélni, mert volt egy utcalány jó edzőnk, aki látta, hogy mi a helyzet. Most már csapatot ÉS edzőt is kell váltanunk, mert Sarri csak rátesz egy lapáttal erre a szarra.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17940 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hát Signore Űrfoci idén sem fog kupát nyerni. :D

Válasz küldése